Je tu niekto zo Senca?

veronika33
26. jún 2006

Ahojte,
nájde sa tu nejaká Senčanka?

gretkab
27. mar 2013

@martuska4685 Ked pocitas trosku dozadu, toto vsetko najdes 😉.
Je tu materske centrum Slnieco (jaj to boli krasne casy 😉), je tu teraz cvicenie aj tancovanie s detmi tusim od pol roka (Tanculkovo), dielnicky aj pre male deticky robi tusim Sidielko, plavat sa da chodit do akvaca (my sme chodili do Trnavy a do Pezinka, teraz s vacsimi chodime v Senci do Piccardu). Inak proti tomu, co tu bolo ked ja som bola doma na materskej sa to vyrazne posunulo, ked som mala pred 7 rokmi malinkeho Mareka, tak tu tusim nebolo poriadne nic 😉. Teraz to sice je asi tiez neporovnatelne napr. s BA, ale je to uz celkom fajn.
A nezabudnime, ze je dostat sa do statnej skolky 😉.

martuska4685
27. mar 2013

@gretkab veď čítam,hladám. 🙂 a práve preto sa mi Senec celkom pozdáva 🙂 So školkou su problémy všade s tým tak trochu počítam, ale snáď ma Senec milo prekvapí...

gretkab
27. mar 2013

@martuska4685 Jaj, moja krasna posledna veta - chcela som napisat, ze "je problem dostat sa do statnej skolky". 😉. (Ale zas su deti, co sa dostali aj pred 3. rokom 😉). (moje nie 😉)

martuska4685
27. mar 2013

@gretkab no veď stále premýšlam,že si materskú predlžim na 4 roky,lebo syn sa narodil v oktobry a tu v ČR beru deti až ten ďalší rok...kámošky to práve riešia takto,alebo materským centrom.

lienka7
27. mar 2013

@martuska4685 tak ako pise @gretkab .....nebolo tu toho vela, ale lepsi sa to ....je tu aj detska herna Klubik, Space mania ... Tanculkovo je super...je to tu podstatne lepsie ako pred par rokmi

luppita
28. mar 2013

@gretkab ahoj, do toho picardu chodia decka na kurz plavania, ci spolu sa chodite kupat? je tu v sc nejaky plavecky kurz pre skolkarov? ak hej od kolkych rokov? dakujem

gretkab
29. mar 2013

@luppita Piccard - chodia deti na plavecky = kurz plavania (obaja su este skolkari, Ela ma 4 roky) - na facebooku tu: https://www.facebook.com/skiglovia.senec?fref=ts, web tu: http://skppiccardsenec.webnode.sk/ . Plava sa v hoteli Druzba.

rebecca2006
29. mar 2013

všetkým kráásne sviatky 🙂

sjuz
26. apr 2013

jaj, neviete ci uz niekto dostal rozhodnutie zo skolky? Dakujem...

bebel
16. máj 2013

@sjuz MŠ Kollárova zverejnila zoznam prijatých na webovej stránke, z Fándlyho rozhodnutia doručujú v týchto dňoch poštárky

bianka1
16. máj 2013

@sjuz my sme už dostali rozhodnutie 🙂 z Fándlyho.,

maznacik007
16. máj 2013

@bianka1 a vzali vas.... kolko ma mala a ty ides do prace... 😉

maznacik007
16. máj 2013

nakna fandlyho nevzali ze 60 deti 😒

bianka1
16. máj 2013

@maznacik007 ano vzali malý bude mať 5rokov 31.10 😉

maznacik007
16. máj 2013

@bianka1 uff no to veru uz ma dos rokov.... setrina ma tri a pol a nevzali ... sestra robi... no katastrofa s tymi skolkami aj skolami neskor... este ze sme sa odstahovali... 😉

sjuz
17. máj 2013

@maznacik007
@bianka1
no nasa bude mat v novembri 4, cize k 1/9 je este 3-rocna (min rok nas zrusili, ze nema 3 roky). No a aj tak ju nezobrali. Tak som zvedava ci vsetko brali 5-6 rocnych predskolakov...
Aj ked na kollarovu nabrali vacsinou rocnik 2010, a deti 2009 ktore min nezobrali a teraz maju este na jesen 3 nezobrali, ze su stare :( a min rok boli mlade... No senecka realita.

gretkab
17. máj 2013

Nam z Kosickej zatial nedoslo stale nic ☹.

gretkab
17. máj 2013

Tak hlasim, ze som si prave nasla v schranke rozhodntie z Kosickej a Elu vzali, hura, hura, hura 🙂 . (Pre istotu upresnujem, ze bude predskolacka.)

gretka2
20. máj 2013

...a z Kysuckej este nikomu neprislo? ...ci na nas nezabudli :( :( :(

sjuz
20. máj 2013

@gretka2 susedka tam volala lebo tiez cakaju a povedali jej ze to budu mat do konca maja...

kity125
21. máj 2013

Baby davate si odvolanie ked vam nezobrali dieta do školky? moj malý bude mat 4roky v juli a doslo mi že ho neprijmaju pre malu kapacitu školky./ake potom deti prijmaju....?/ otrasne....asi tie ktore dali uplatok...my sme nedali ..tak asi pre to...vzdy ked sa prijmaju deti do školky sa robi rekonštrukcia v školke alebo na dvore školky-hupačky----smykalky...prečo asi? je mi z toho na grc....cela kollárova školka

lienka7
21. máj 2013

@kity125 urcite sa odvolaj..... mne maleho tiez normalne nezobrali, na odvolanie ho uz zobrali ..... kamaratke vlani nezobrali aprilovu dceru, tak si dala odvolanie, nezobrali ani na odvolanie (pritom jej mala bola aprilova a kamaratka mala info ze prijiali aj starsie deti), nepochodila ani v ostatnych skolkach, logistika do okolitych dedin neprichadzala do uvahy .....tak sa nastvala a podala staznost myslim na mestsky urad a v kopii este niekam + pohrozila ze sa bude stazovat aj na ministerstve alebo kde a cuduj sa svete za 2 dni po tom co poslala tu staznost jej volala riaditelka zo skolky a vraj "uvolnilo sa nam miesto" ...tak ju kamaratka poslala do ..... lebo uz mali predany byt, a stahovali sa na Liptov .....takze urcite sa odvolaj 😉

gretkab
21. máj 2013

@kity125 Odvolanie urcite stoji minimalne za pokus, urcite s kopiou na skolsky urad, pripadne mestsky urad - odvolavala by som sa na to, ze prijali mlasie deti. Ale kedze si doma na materskej s druhym, tak sanca, ze ho prijmu je otazna. Susede vlani nevzali dceru do skolky a to mala 4,5 roka (4 mala vo februari) a nevzali ju ani na odvolanie (ale tiez bola na materskej s druhym). Fakt je ten, ze pobrali aj 3-rocne deti, ktore mali mamu na materskej tiez...

kity125
21. máj 2013

no ved prave.....vidim to mam školku presne pod balkonom a su tam aj mladšie deti od mojho a chodia s kočikmi pre ne takže tiež su na MD. a ja včase podavania prihlašky som bola ešte riadne zamestnana. myslite že si zistuju cez socialku kto je na materskej???? a minulý rok mal 3 roky v lete od septembra mi ho nezobrala ked som sa bola pýtat osobne povedela že brali to podla veku že brali tie čo mali 3r. v januári,februári.....tak som sklopila uši a davala malého do sukromnej skolky ked som bola zamestnana a ked som potom cez rok videla že tam chodili mamičky pre deti ktoré su mladšie od mojho čo poznam je to dievčatko narodené v septembri/malo 3roky/ a ta chodila a mojho nezobrala ...a taktiež matky na MD....neviem aký meter je to ale strašne ma to vytača....ked niekoho zavadza.....sme tu pristahovaní nepozname nikoho takže nech mi nikto netvrdi že je spravodlivost ....teraz ked som na materskej ma to tak velmi nestve bude so mnou doma čo už a bduci rok ho už musi prijat bude predškolák ...len velmi uvažujem či ho dam na kollárovu aj ked to mam pod balkonom....prepáčte ale musela som to zo seba dat...keby som bola zamestnaná tak by som asi chrlila inač....

sirinka
21. máj 2013

@kity125 rekonstrukcia asi preto, ze dostanu 2%z dani a je dobre pocasie 😉 normalne sa odvolaj...

kity125
21. máj 2013

@sirinka nemyslim si že je to len z tých 2%.......prepáč

sirinka
21. máj 2013

@kity125 v pohode, kazdy ma pravo na svoj nazor... 😉

spachtos
21. máj 2013

stazovat sa treba hlavne na meste, pretoze odtial je vela deti pretlacenych do skolok, aj mladsich, to nielen riaditelky rozhoduju o prijatych detoch

lucinka83
22. máj 2013
karotkaa
23. máj 2013

Dievcata, ktoreho detskeho zubara v SC odporucate? Poznate Mudr. Lenartovu, L-Medical na Boldockej ceste, mate skusenosti?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre