Je tu niekto zo Senca?

veronika33
26. jún 2006

Ahojte,
nájde sa tu nejaká Senčanka?

katy1979
19. jan 2012

@lienka7 nemas sa za co hanbit. to su jednoducho chlapi. vsak si videla. kazdy zalezeny vo svojom svete. joj aj mne sebi vzdy slubuje a skutek utek . v marci nas este caka plavanie kazdy den sa ma na to pyta. so zabou na plavanie spava. ale stavim sa ze ked tam prideme tak jednoducho bude problem.

lienka7
19. jan 2012

@katy1979 ..poznam poznam...aj Misko si prve hodiny na plavani odplakal, kazdy zaciatok kurzu bol plac....postupne to bolo lepsie a lepsie...ale to mal 1-2 roky ..teraz ma 3,5 tak som si myslela ze ho to uz preslo a dostal rozum ....no co uz

skibaby
20. jan 2012

@misha8 no tak to je sila, potom asi ozaj uz len tie kramare v detskej nemocke....

shogun
20. jan 2012

@katarina_k11
Ahoj, neviem, ci ti niekto poradil, ale ja mam dobru skusenost so zubarkou v Elektrovode, boli sme s nou vzdy spokojni, je mlada a mila, aj sestricka, mala som ist s malym do roka, aby sa oboznamil len a bola zlata🙂.

shogun
20. jan 2012

@lady511 ja som chodila s malym do MOKA v PK asi od 6 mesiacov a bola som velmi spokojna🙂

adulik23
22. jan 2012

@katy1979 @lienka7
caute baby. hlasim sa k vam aj s misiakom do klubu. 😀
aj ked teda - kym ma nevidel, tak nemal najmensi problem. nabuduce ho odovzdam a odchadzam. 😎 na prvej hodine som to tak urobila a misko bol po hodine vyskereny ako leco a este 2 dni vrtel ritou, ze takto tam tancovali. 😀 😀 😀

lienka7
22. jan 2012

@adulik23 ....ja som to chcela minule tak spravit ale efekt bol opacny: akonahle zistil ze som prec, tak rev na celu chodbu, skoncilo to tak, ze som sedela na hodine, on mne na kolenach a ani za pana sa ma pustit nie to este ist tancovat ...ale previt maly pametal si vsetko a doma tancoval o 106.
Teraz sme mali dohodu, ze keby daco tak som na chodbe ...no vydrzal v triede 10 minut a zase plac, ale maly uspech: snazil sa tancovat , sice v mojej blizkosti ale to bol u nas uspech ....no fakt som zvedava co bude tento stvrtok....myslim ze na tanec typu chlan + dievca to v tomto kurze asi nebude 😀 (teda aspon u nas nie)

katy1979
22. jan 2012

@adulik23 teraz mam tych miskov popletenych vsak su tam myslim traja. jeden misko tancoval celu hodinu ci ten tvoj bol ten co sedel cely cas a ani ho nehlo?

@lienka7 vsak pockaj tento stvrtok asi ho zacnem hned od utorka psychicky pripravovat. ako sediet s nim na hodine tak to sme tu este nemali. vsak on ani v skolke neplakal a tu kde som o par metrov dalej tak rev.
pozri tak ale aspon tancoval to je uspech.
mame to my s tymi chlapmi tazke 😀

soso
22. jan 2012

@misha8 my chodime k detskej na ocne do Procaru na Betliarskej a nam vyhovuje. Chodime kazdeho pol roka na kontrolu.

adulik23
23. jan 2012

@katy1979 moj misko najskor tancoval a ked som sa na neho prisla pozriet (aj s matkom na rukach) tak prestal a siel si k nam sadnut. ☹
celu hodinu tancoval alex. teda myslim. 🙂

misha8
23. jan 2012

@soso dakujem za info 😉

katy1979
23. jan 2012

@adulik23 jaaj mas ty pravdu uz si spominam. vidis vidis bolo ti to treba ist ho pozerat.

rebecca2006
23. jan 2012

ahojte dievčence, len som chcela dať vedieť, že máme doma dievčatko Esterku, narodila sa 16.1, a už sme konečne doma- nakoniec po všetkých peripétiách s hroyiacim predčasným pôrodom sme sa dopracovali po 39tt/ pravda, za cenu 2 mesiacov v nemocnici ☹ . Nevadí, hlavne že máme zdravé donosené dievčatko 🙂

katy1979
23. jan 2012

@rebecca2006 gratulujeme a vela zdravicka Esterke

horajda
23. jan 2012

ahojte baby, bol velky zaujem o Margaretku tak som otvorila este jednu skupinku. Mam tam ale este volne miesta ak by ste mali zaujem tu je plagatik
Margarétka
Kurz ľudového tanca pre deti od 3 do 5 rokov

Začíname 26. Januára 2012 a tancovať sa bude každý štvrtok od 18.15 do 19.00 v MsKS Senec Labyrint v Zrkadlovej sále
na 2.poschodí
Pomocou hudby a tanca sa deti hravou formou naučia vnímať hudbu, jej rytmus, melódiu a naučia sa správnemu držaniu tela, precvičia si telíčka a v neposlednom rade posilnia celý svalový korzet tela.
Kurz vedie:
Mgr.Art Zuzana Horáčková - mamička dvoch malých detí vyštudovala VŠMU odbor pedagóg ľudového tanca, 7 rokov tancovala v umeleckom súbore Lúčnica, 6 rokov viedla DFS Sárik v Bratislave a tretí rok sa venuje kurzom pre deti od 1.5 do 5 rokov v materských školách a v materských centrách.

Oblečenie:
Dievčatá: dres alebo tričko, suknička, pančušky, cvičky s mäkkou podrážkou
Chlapci: tričko, tepláky, cvičky s mäkkou podrážkou

Cena kurzu je 40Eur a obsahuje: 10 vyučovacích hodín v ktorých je zahrnutá aj ukážková hodina pre rodičov plus 1 náhradná hodina
Prihlášky posielajte do 24.1. 2012 na email: zuzanahorackova@yahoo.com
alebo telefonicky 0907 303 945

kika7
23. jan 2012

@rebecca2006 gratulujééééém!!!

luppita
23. jan 2012

@rebecca2006 aj ja moc gratulujem, nech ste zdrave a zvladate vsetko s nadhlasom, hlavne vela pohodicky 😀

bebel
23. jan 2012

@rebecca2006 😵 😵 😵 😵 gratulujem, už som aj dnes nad tebou rozmýšľala, či už ste doma 😉
Snáď čoskoro budeme po vonku kočíkovať 🙂

lienka7
23. jan 2012

@katy1979 ...neboj nic... u nas to bude to same.
Tvrda priprava na to, ze slubil pani ucitelke ze uz bude pekne sam tancovat, takze on sup do triedy a ja pockam na stolickach na konci chodby. ...len aby si to nevymyslel inak 😀

@rebecca2006 ....gratulujem, prajem vela zdravia a hlavne mliecka

katy1979
23. jan 2012

@lienka7 vo stvrtok ti to pripomeniem 😀 😀

gretkab
23. jan 2012

@rebecca2006 BLAHOZELAAAAAM!

katy1979
24. jan 2012

baby mate niekto skusenost s kadernictvom deni?

sirinka
24. jan 2012

@katy1979 ja tam chodievam

katy1979
24. jan 2012

@sirinka a spokojna? vies tam niekoho odporucit? a tak priblizne ceny si nepamatas

bebel
25. jan 2012

@katy1979 ja chodím k Erike alebo Helenke. Som spokojná. Vyhovujú mi INOA farby. Ceny sú asi najvyššie v SC, ale nemusím sa objendávať mesiac dopredu, stačí v daný deň alebo 1 deň vopred. A dám si vždy aj kafe alebo obed v rámci toho 😎
Ja tam vždy za moje husté dlhé vlasy vždy nechám okolo 70 Eur. Ešte podľa toho , či nakúpim aj vlasovú kozmetiku 😅

katy1979
25. jan 2012

@bebel vsak to ze mne tiez vyhovuju tie farby. no 70eur porozmyslam ci sa mi oplati menit.ja som chodievala do pierotu a tam je to tych 100eur. len v ramci setrenia na materskej hladam nieco ine. ja sa totiz menit bojim aby to niekto nedokafral. A hlavne ja musim odchadzat z kadernictva tak ze nemam potrebu sa ist hned niekde ucesat inac ci nebodaj doma este upravovat.

bebel
25. jan 2012

@katy1979
Najlepšia je v SC podľa mňa aj tak Dianka, robila myslím kedysi v Pierrote a potom v Carltone, má salón na Salámke, ale neviem, či už normálne robí popri malom(je mladší od našej Bibi) a dcérke, čo je Brunčova rovesníčka. Ale ona používa Matrix farby.

Moje kamošky chodievajú priamo k Igorovi Novosadovi do BA na Einsteinnovej, ale teda ja nemám z jeho výtvorov pocit, že si tie peniaze zaslúži. 😝

sirinka
25. jan 2012

@katy1979 ja tam platim okolo 50 eur a tiez mam dost huste vlasy, ale iba polodlhe, chodievam k simone...
co sa tyka pierota, mne velmi nevyhovoval, ked sa dalo, najradsej som sla priamo do lorealu a tam evicka na mna dohliadla 🙂

katy1979
25. jan 2012

@bebel prosim ta co je to salamka ci kde to je? U novosada som nebola mne osobne je nesympaticky. dlhe roky chodievam k bobovi do pierotu a bola som vzdy spokojna. nikdy sa ma nic nepytal jednoducho robil.

katy1979
25. jan 2012

@sirinka no baby nepoznam ani jednu tak si budem musiet nejako intuitivne vybrat. aj s farbou platis 50eur? to nie je zle

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre