Je tu niekto zo Senca?

veronika33
26. jún 2006

Ahojte,
nájde sa tu nejaká Senčanka?

weroni
8. okt 2008

alex aj my sme soplikovi, v nedelu som cely den sterimar davala a odsavala a na druhy den sme sli k doky a dala nam pamycon - antibioticke kvapky do nosteka tie budeme kvapkat 7 dni ale uz je fit mala 🙂
drzime palceky Eliske nech je tiez cim skor zdravucka a blahozelame 🙂

nevesta
8. okt 2008

Jej gratulujeme 😵 😵 😵

alex21
8. okt 2008

benitas srdečne gratulujeme a želáme vela zdravička mliečka a vela šrastných dní.
weroni akú maš odsávačku. Ja mám len taku hadičkovú s ústami čo sa taha ale to mi velmi nejde. Na vysavač nechcem lebo muž urobil tak geniálnu vec že ked som vysavala tak ju postavil na vysavač. Ona sa odvtedy bojí vysavača aj ked je vypnutý.

weroni
8. okt 2008

alex teda tvoj muz ma dobre napady 😀
ja mam taku tu klasicku balonikovu od Canpol babies za nejakych 80 sk ci kolko stala. Vraj ta na vysavac je najlepsia ale vdaka Bohu sme nemali take sople zeby ich tato nevytiahla. Tuto si zatial neviem vynachvalit, pouzivam ju od narodenia aj ked vela prilezitosti na sopliky nebolo akurat ked bola uplne mrnavucka tak som jej nostek necistila tycinkou namocenou v sterimare (akoteraz) ale vytiahla som susnik tymto balonikom. Tu ustami co sa taha si neviem ani predsavit 😕

sirinka
9. okt 2008

alex mi mame na vysavac, tuto co sa taha ustami, balonikovu a este elektricku. klara ich nenavidi vsetky do jednej, ale jednoznacne najlepsia je ta vysavacova... pokial je silna nadcha, ta jedina nam tie sople vytiahne...
weroni preco ti dala dr. rovno kvapky s atb... 😖 pri nadche staci naozaj morska voda podla mojho nazoru.
no prajem vam, nech su deticky cim skor zdrave a benitas srdecna gratulacia k babatku 😵

weroni
11. okt 2008

sirinka neviem ale ona jej robila aj vyter ci tam ma nejakeho bacila a vraj je tam stafylokok (ci s i alebo s y sa to pise netusim 😀 ) takze na to vraj treba atb, no ale ja jej aj tak davam aj ten sterimar parkrat denne a 5 krat za den kvapkam ten Pamycon.
inac sa ako citis tehulka? 🙂

benitas
11. okt 2008

ahojte
hlasim prichod domov
dakujem za gratulacie 🙂
malinka je uzasna, prebalim ju, napapa sa a 4 hodinky pekne spinka, tak drzte palce nech jej to vydrzi

andy75
11. okt 2008

Benitas-blahozelam!!! Mala je KRASNA 😵

weroni
11. okt 2008

benitas tak este raz gratulujeme 🙂 Teda to je fakt sranda, Sofinka je celyyyyyyyy tatino 😵 😵 Esterka bola hned po narodeni tiez uplne ockov klon 🙂
No a ako sa inac citi novopeceny otecko? 🙂

brinzulka
12. okt 2008

Gratulujeme...krasne babatko.

sirinka
12. okt 2008

benitas gratulujemeeeee 😵
weroni tak to hej, na stafylokoka treba lieky... 😖

potvorka
13. okt 2008

benitas Sophinka je krasna, tie vlasky, supis 😉 a ty si ina sikula ked stihas aj konika 😎
baby aj my mame soplik a nadchu ☹ celu noc sme smrkali, odsavacku len do ruky chytim a revy az hroza 😢 tiez mame tu balonikovu, no nejde to dako extra dobre. Lukasko sa vysavaca neboji, tak skusim kupit asi tu a inak mu davam do nosteka len tie kvapky Libenar, snad to pomoze 😅

weroni
13. okt 2008

potvorka vidim ze tie sopliky utocia vo velkom, my ideme zajtra uz na kontrolu uz to mame chvala Bohu za sebou... drzim palce nech ste cim skor fit

benitas
13. okt 2008

...stiham konika, ked mala zaspinka takto vecer.
aj moja ma uz sopliky, chuda este ma len tyzden a uz soplik ☹
uvidime co povie lekarka, ci jej mam na to nieco davat.
ja mam odsavacku na vysavac a som spokojna.

potvorka
14. okt 2008

benitas, tu odsavacku si uz aj skusala? to lukasko sa mrvi a bojuje a place ked mu chytim hlavicku a tusi ze idem do nosteka 😢 a to je uz velky 8 kg chlap, co take tyzdnove drobuliatko 😲 ale jasne ze chlapy su poserovia 😀

sirinka
14. okt 2008

potvorka klara vysavacovu nenavidi, cela sa pri tom spoti, krici ako o zivot, musime ju drzat minimalne dvaja...ale ona celkovo nenavidi odsavanie...ani sa jej ale necudujem, skusili ste si to dat do nosa vy?

bambulka78
14. okt 2008

benitas, aj ja gratulujem, vyzerate uzasne🙂
inak my sme sa tiez zial pridali k soplikovym babatkam, nastastie odsavacku (aj vysavac🙂 zvladame ako tak v pohode.. tak vam zelame skore uzdravenie!

andy75
14. okt 2008

Ahojte
dnes sme sa v meste stretli Weroni aj s malou Esterkou. Weroni je velka sympatacka a mala Esterka zlate babo 😵 pekne spinkajuce,nezobudil ju ani rev mojho maleho zlobrika 🙂

sirinka-ja som skusala, naozaj nic moc 😉 ale ked treba,tak sa neda nic robit. Jedna baba tu v nejakej teme pisala,ze vzdy ked idu odsavat sopliky,tak najprv vsetkym hrackam az potom je na rade dieta 😀

sirinka
14. okt 2008

andy75 😅 no dobry napad, klare ale staci vidiet odsavacku, este ani vysavac nie je zapnuty a uz place... proste ma k odsavackam averziu 😒
ale teraz, ked ma iba klasicke susniky, tak jej nastriekam morsku vodu a ukazem, ako ma nosom silno fuknut von a ona to spravi a vyletia ja nezelany hostia 😀 keby si videla, aka je pri tom bohovska... tak tajne dufam, ze sa cim skor nauci fukat si nos...

andy75
14. okt 2008

ja si myslim,ze sa to uz coskoro naucia...vidim na Diane,ze sa ma snazi napodobnovat,ked si ja fukam,akurat,ze ona zatial vzdy vyfukne ustami 😀

benitas
15. okt 2008

odsavacku uz pouzivam 2 dni, lebo malinka strasne fuci. Ja to robim tak, ze dam jej ju k nosnej dierke a manzel rychlo zapne vysavac. Som s nou velmi spokojna, ked vidim co vytiahne, tak lutujem malinku, ze kolko sopliku tam ma ☹ . Inac ked jej odsavam, tak vobec pri tom neplace, place pred tym a potom, ale pri samotnom odsavani nie, asi sa jej to lubi 🙂 .

ivka2007
15. okt 2008

ahojte sencanky,pridavam sa k vam,konecne mam net

sirinka
15. okt 2008

ahoj ivka...tak uz mas pozehlene? ja by som mala tiez, mam tu styri kosele 😖 ale ja to taaaak nenavidim...

ivka2007
15. okt 2008

ahoj sirinka teraz som skoncila,tak sa mi nechcelo...a pracka stale perie. ☹

ivka2007
15. okt 2008

pridame aj foto no musi nam pomoct nasa kamaratka andy75

andy75
15. okt 2008

ivka- ak prides pozehlit aj k nam,tak pomozem 😀

sirinka
15. okt 2008

andy 😀 dobry obchod hehe...ja som este ani nezacala, cakam, ci sa nahodou nepozehli samo...
ja pracku len nachystam na rano, lebo uz nemam kde susit kurnik...ved ked je takto vlhko, aj tri dni to trva... 😠

ivka2007
15. okt 2008

pridete do senca sirinka k dr.alebo do Ba?

sirinka
15. okt 2008

ivka uvidim ake to bude zajtra. podla mna to vyzera na take zapareninky, davala som je tam tu pastu s rybim olejom a uvidim. ale ked, tak urcite pojdeme do senca, do Ba nemam ani najmensiu chut sa trepat a stravit tym cele dopoludnie. na toto podla mna staci aj pediater...

weroni
15. okt 2008

ahojte,

benitas - babenka zvynku mat sopliky od sucheho vzduchu - skus zvlhcovac vzduchu alebo my kym sme nemali som kazdy vecer a kazde rano Esterke povytierala nostek vatovou tycinkou premocenou od Sterimaru (solny roztok - dostat v lekarni - morska voda v spreji) - natriekala som na tycinku a povytierala nostek - tym som vybrala aj susnicky malej zvlhcila sliznicu (pred chvilou som to tu pisala ale opakujem lebo nam to fakt pomohlo - hlavne cez to sparne leto) 🙂

andy veru ano som rada ze sme sa stretli aj osobne a urcite niektoru stredu zavitam do toho MC 🙂

sirinka ako sa inac citis? 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre