Je tu niekto zo Senca?

veronika33
26. jún 2006

Ahojte,
nájde sa tu nejaká Senčanka?

anielik
30. jan 2009

jej janula ved my sme chodili spolu plavat 😉 Budes chodit k Maji do BA?

janula203
31. jan 2009

jejda sirinka, dneska som si na teba spomenula v suvislosti s postelou ikea...sme sli vsetcia buvat...zalahli deti, ja pripravena zhasnut, zalahol manzelik...a postel bum....som normalne v smiech vybuchla...samozrejme potom to nebolo az tak komicke, ale stale som sa pochichnavala.....mysleli sme ze tie hlupe dosky na roste, fuuuuha, ale spadla cela bocnica...normalne sok..ta sme ju zatial knihami podobreli a waw, normalne postel nevrzga...huraaaaa

sirinka
1. feb 2009

janula aj my sme mali podoprenu knihami...nam spadlo celo 😀

lienocka235
1. feb 2009

nam praskli dve tie latky na roste... 😀

sirinka
1. feb 2009

lienocka tiez ste mali z ikea???

janula a idete ju reklamovat?

janula203
1. feb 2009

nam aj viac dosak prasklo...hehe....
sirinka, to je z podnajmu, a tetuska uz nema ani blok, ale neva, dnes siel muzik kupit novu, tak pojdeme asi pol na pol z najomnickou......
zazitok to bol veru uchvatny.....a to sme chori, tak sa vela nenasmejeme, tak to normalne dobre padlo sa zasmiat

lienocka235
1. feb 2009

ano z ikea... reklamovat nejdeme mame to viac ako dva roky..

janula... inak tvoja mala je rozkosna... ked ide poobede spinkat... ta da akoze cecok... /jej vyraz/ babike.. Ninuska nam to doma predvadzala... 😀

sirinka
1. feb 2009

lienocka v ikea davaju...alebo aspon davali zaruku tri roky...ci uz nie?

lienocka235
1. feb 2009

neviem sirinka.. my ju mame uz vyse pat rokov.. kupovali sme celu postel aj s rostami... naraz.. tak to mi uz nevyreklamuju...

sirinka
2. feb 2009

tak to uz nie...

tamilla
2. feb 2009

Ahojte, som tu prvy krat a dovolujem sa zapojit, pretoze sme sa na silvestra nastahovali do senca🙂 a tiez mame postel z ikea 😀 zatial je v pohode...
Na zaciatok by som bola rada keby ste mi poradili kam kocikovat. Na jazerach ma to uz nebavi a kam chodite nakupovat maso. Lebo som sa zatial stretla z obrovskou neochotou v masiarstvach na namesti. To som iba chcela aby mi to maso nechytala holou rokou nech pouzile sacok alebo rukavicu 🙂

sirinka
3. feb 2009

tamilla ja maso vacsinou kupujem v hypermarketoch balene... 😕 ale podla maleho prieskumu mojej mamy je najlepsie masiarstvo to blizsko jednoty...maju aj najlepsie ceny.

anielik
3. feb 2009

ahojte,

ja tiez kupujem bud tam vedla jednoty alebo priamo v jednote, sa mi zda cerstvejsie ked ho nakrajaju 😉 aj ho teta chyta do tych "vidliciek"

ako postele? dufam ze ziadna dalsia nepadla 😉 😉 😉

Inak som sa rozhodla ze sa na tie skolky mozem, ten rok dako s matkom vydrziime a potom sa uvidi...pri velkom stasti by bol od januara v Blatnom...no sak motyka musi raz vystrelit nie???

janula203
4. feb 2009

lienocka....jejda, babka betka je tvoja mamicka? Ninka jej vnnucka?
Jeee, aka nahoda....mas skvelu mamicku, akurat sme druhy tyzden chori, tak je janka doma.....
Ale uz je dobre, myslim, ze do piatku je celkom fit, uz len sem tam treba vysmrkat, ale majusko je teraz viac zle na tom...este mu aj lezu ocne zubky, tak sme umrncany....
Hej, Janka vela napodobnuje....tiez sa na nej smejem, teda kutik mi vzdy trha, ale tvarim sa vazne, a prikyvujem, ze je z nej dobra mamicka 😀

lienocka235
5. feb 2009

ano... je to tak.. janula... Ninka je moja dcerka.. a babka Betka je moja mama... 😀

janula203
5. feb 2009

super.....akurat dnes Ninku spominala :o)))
Pozeram, ze sa snazite o babatko, tak prajem, aby Vam to vyslo co najskor.... :o)

sirinka
6. feb 2009

ahojte...tak dnes nam pocasie vyslo...uz aj namestie bolo plne deti 😀

brinzulka
7. feb 2009

tak to tehu cvicenie je vo stvrtok 17.30hod-18.30hod

babenky...ak tam chodite...info o tom od akeho mesiaca, cene a ako sa Vam paci- prosim do IP.
Dakujem

lienocka235
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sirinka
10. feb 2009

ahojte...je pri novej poste aj nejake nove parkovisko??? neviete?

janula203
10. feb 2009

teda Lienocka, az ma zamrazilo.....
Moj ocko pracuje na SAD-ku a viem aky je dosledny.....Jemu by som zverila vlastne deti kedykolvek....i ked clovek nikdy nevie, co sa moze stat, ze aj moj ocko moze byt opatrny a ini vodici na cestach nie....
Ak by ste potrebovali daku takuto prepravu autobusom, tatik nam doporucil jedneho znameho na svadbe, ked viezol busom hosti na hostinu :o))))

Inak na tatika mam uzasne spomienky ako na sofera....je perfektny, mala som tu cest sa s nim viest, ak sme si spravili vylet do Prahy....vzdy som bola na neho velmi pysna....
A dodnes je autobus pre mna ten naj dopravny prostriedok..... :o)))

Tak sa drzte lienocka, nech sa Ninke nic nestane......dnes su mnohi ludia neohladuplni....
A ako slo korculovanie?

janula203
10. feb 2009

Ozaj a bol spln, vase deti nan reaguju?
Lebo neviem, ci tie nase nie nahodou.....Ked su chori, tak v noci su ako besni....ale normalne janka uz druhu noc sa zobudi, pomrnkava place.....chudatko....

sirinka
10. feb 2009

janula aj moj nevlastny otec je byvaly autobusar a teraz jazdi na kamione...pre mna je zase ten naj prostriedok kamion 😀 kedysi som dokonca tuzila byt aj soferkou tiraku...

nasa tiez posledne noci dost zle spala, ale je chora...

lienocka235
10. feb 2009

janula. ja som ju naspat do skolky s tym busoma s tym soferom nepustila a mam ju tu pri sebe... aj moj oco bol roky sofer. sice nakladaky a tak.. a bez nehody a viema ky je on na to citlivy.. napisala som do skolky aby zmenili prepravcu.. ak nebudu pristupny.. tak to skusim cez hromadnu zaidaost rodicov...

ninka korculuje celkom dobre... ona kroculovala uz aj minuly rok aj chodime na zimak s nou..

no mozno som sisi ale ninus s nim v buse ako soferom nepustim... proste nie.. podla mna by uz vobec neaml vozit ludi v buse a vobec nie deti.. ale to su tie nase zakony a sudy...

adulocka
16. feb 2009

Ahojte baby.chcela by som Vás poprosiť o radu.Presťahovali sme sa do Senca a čakáme druhé bábo.Bývali sme v Ba a tam mal syn aj detskú lekárku,teraz keď príde druhé,tak by som chcela,aby obaja mali detskú lekárku v Senci.Viete mi niekto poradiť,nejakú dobrú detskú lek. v Senci.Ďakujem.

sirinka
18. feb 2009

adulocka ja chodim s malou k dr. somogyiovej a som spokojna.

chcem sa opytat...triedi neikto z vas plastovy odpad? chcela by som sa nieco popytat...

bambulka78
18. feb 2009

ja som sa dnes vratila z poradne u dr hervayovej a som velmi naklonena tomu zmenit lekara- ja teda neviem, ci chcem privela, ale cela poradna pozostavala z toho, ze mi sestricka maleho odvazila a odmerala, doktorka tam ani nebola
tak tiez budem vdacna za tipy na dobreho lekara, vdaka velmi

sirinka
18. feb 2009

najviac si chvalia dr. vo velkom biely...tusim dolanova sa vola.

adulocka
18. feb 2009

Ďakujem sirinka za radu.Je to ťažké,keď sa človek presťahuje a nevie čo má skôr vybaviť a hlavne keď nevie kde a koho.bambulka to máš teda pravdu,to je strašne málo čo v tej poradni kam chodíš robia.

adulik23
19. feb 2009

aj my chodime k somogyiovej a sme spokojni.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre