Je tu niekto zo Senca?

veronika33
26. jún 2006

Ahojte,
nájde sa tu nejaká Senčanka?

janula203
26. apr 2009

Inak s tymi prednostami deticiek do jedneho roka je to strasne....mali sme akurat skusenost u ocnej, drobec mal jeden mesiac, potrebovali sme len sprievodny papier na kramare...a nechali nas tam cakat...ale nastastie nas pustili..
Potom mal Majusko podozrenie na zapal pluc, Varga nas poslal na RTG v SC, viem, ze zo zakona je dane, ze deti do jedneho roka maju automaticky prednost.....len som sa postavila k dveram, dala sestricke papier, a uz sa tam na mna dakto osocil, nech sa nepredbieham, tak som jej vysvetlila, ze deticky do jedneho roka maju prednost, aby sa nevystavovali chorobam...majusko mal len 5 mesiacov....sestricka vysla a zavolala si nas, aj som sa jej na to pytala, a ona sama povedala, ze nech si nerobim hlavu z ufrflanych pacientov, ze aj keby som papier nedala, zavola ma :o)))

Ale inak sme sa vzdy stretli s tym, ze sme mali prednost....a sama chapem, alebo pustam dopredu mamicky s malickymi detickami :o)))

brinzulka
28. apr 2009

my sme mali u maleho nozokom.infekciu..mal tyzden..volali sme koznej, ci nas zoberie..povedala, ze mame prist a cakat..ze tam nie je vela pacientov...tak sme tam sli..A bolo tam asi 6ludi..ked sme sa tam s kocikom vybrali..normalne sa postavili a natlacili k dveram..nechapali sme..cakali sme tam asi 10minut..Napokon sme to vzdali..a sli do TT porodnice...a bolo to na nieco dobre..lebo deticky tam s tou nozokom.liecili a vedeli ako a cim..Takze nam hned utrafili, co a ako..

janula203
30. apr 2009

Jaaaaj, dievcata, od nedele som uz oficialne z ivanky pri Dunaji :o)))
Tak sa s vami lucim, ale nadalej vas pocitam, a popisem ...

sirinka
1. máj 2009

janula tak ste sa prestahovali do lepsieho???

my mame dobre spravy po poradni...babo sa nam otocilo dole hlavou 😵 a inac vsetko v poriadku...vyzera to, ze dotiahneme az do terminu...

janula203
8. máj 2009

uz sme prestahovani, v nedelu to bude tyzden, co sme uz aj oficialne ivancania nie len na papieri...a zatial perfektne, dnes sme boli korculovat, deti sedeli v croozeri, pohodicka, pozorovali pristavajuce lietadla, potom zmrzlinka, uplne idealne... :o)))
Tak gratulujeme k otoceniu babatka :o))))

lienka7
13. máj 2009

ahojte..
mam otazku....pediater nas poslal na ORL...vraj Konigovi...tusim je to na poliklinike?
Lenze tam som bola raz a mala som dost, tak by som sa chcela opytat:
Aky je to doktor, kde presne sa nachadza, treba sa k nemu objednat?, ake ma ordinacne hodiny alebo kedy je najlepsie k nemu ist? cakat hodiny v plnej cakarni s 9 mesacnym malym sa mi teda nechce....viete poradit?

janula203
13. máj 2009

lienka, ked sme este my chodili....boli sme teda len raz, a potom sme uz nemohli kvoli poistovni....tak bol lekar celkom v poho..
Ale inak zo zakona je tusim dane, ze deti do jedneho roka maju prednost, tak by ta mal vziat skor ako ostatnych...
Pamatam si aj ked som bola s polrocnou dcerkou na ortopedii, deti sli prve, az potom dospeli...tiez na ultrazvuku som bola s polrocnym syncekom a sli sme skor.....

Bezne by to tak malo fungovat, iba ocna v SC je divna v tomto smere....

Alebo skus ORL v Ivanke.....ten doktor je super... :o))))

lienka7
14. máj 2009

janula...no ta Ivanka neznie zle..tam by bolo asi aj menej ludi...len neviem ci by nas zobral.
Ak aj zo zakona mame prednost tak neviem ako by to brali ludia v cakarni...o zakone nevedia a tak by mali len blbe reci a hadat sa s nimi nebudem.....podobne som zazila u svojho praktickeho...chcela som si dat len predpisat lieky, predo mnou boli 4, ani jeden ma nepustil, sestricka sa tvarila ze nas nevidi a este sa aj 4 babky predbehli lebo oni tam uz boli a idu zaniest len vysledky a pod a kazdej to nosenie vysledkov trvalo akosi dlho 😠

lenze do tej Ivanky by musel ist s nami aj manzel a brat si volno z prace..tu v SC to zvladnem sama..teda az na to cakanie ak tam bude vela ludi ☹

andy75
14. máj 2009

ahojte 🙂
neviete nahodou,ci je v SC nejaky detsky kozny lekar?
siri ty si spominala niekde vyssie,ze ste boli s Klarkou na koznom-tu ci v BA?

brinzulka
14. máj 2009

neporadim ☹ ...chodime do TT...
vikend na chate v SC s tehulami..nelaknite sa , ak nas zbadate 🙂

andy75
14. máj 2009

kamaratka mi vravela,ze v SC nic moc kozna, vraj v Samorine je dobra....
ja cakam ,kedy mi sirinka odpise a ona dnes rodila 😉 ma dievcatko Magdalenku 😵 😵 😵

brinzulka
14. máj 2009

chudiatko..vcera tam sla...ja som myslela, ze babatko prislo na svet vcera..a ono az dnes...nech su zdrave

anielik
15. máj 2009

Ahojte
andy ak nemusis nechod na kozne do SC...nacakas sa tam ako ... a lekarka ti spravi prednasku akeho ma uzaneho vnuka....a ked ju nestopnes tak ani nezisti preco si tam. Chod rovno do Ba...alebo hocikde...

andy75
16. máj 2009

anielik-diky, uz mi jedna kamaratka vravela,ze k tejto koznej nemame chodit....
vraj dobra kozna je v Samorine,tak tam potom asi zbehneme

brinzulka
17. máj 2009

dakujeme za alfu senec...bolo nam vyborne...dobre ubytovanie, super strava, velmi mila pani a nase babatka aj my sme mali radost..a aj sencania na jazerach, ked uvideli pokope niekolko tehuliek 😀
foto v albume...a este pribudnu

andy75
17. máj 2009

brinzul-tak som rada,ze sa vam pacilo. Ta pani je velmi zlata,ze?
Kolko vas nakoniec bolo?

sirinka
21. máj 2009

ahojte...mate niekto blizsie info, co a ci sa bude v senci diat na den deti?
angi so slniecka mi nieco spominala, tak by sme radi prisli...

mayka
22. máj 2009

Ahojte dievcata Sencanky,

mate niektora skusenosti s MUDr. Simkom? Je dobry? ja som zatial bola u neho 2x. Prvykrat bol super ale vcera no bola som znechutena. Vobec nic nehovoril ani sa nic nepytal, len sedel zamraceny a musela som sa ho opytat ci je vsetko ok, tak sucho poznamenal ze vyzera ze hej.

No bola som sklamana .Dufam ze taky nebyva casto.

andy75
22. máj 2009

siri- mal by byt program 1.6. v pondelok, divadielko a pod.,ale neviem o kolkej a kde, spytam sa Angi 🙂

sirinka
22. máj 2009

andy diky....a gratulujem z celeho srdca 😵

andy75
22. máj 2009

dakujeme 🙂
program bude 1.6. na namesti od 9-12h 🙂

bubula64
23. máj 2009

mayka ja som k nemu chodila v prvom tehu a dost veci zanedbal.teraz chodim k otapkovej a som spokojna.

jamulienka
23. máj 2009

Ahojte maminy,

viem, ze nejaky program ma byt aj 30.5. na jazerach, ale to sa musim este lepsie pozriet na plagat.

Bubula, to ani nevrav, ze Simko vela veci zanedbal, pretoze ja mam teraz rizikove tehotenstvo a chcela som prejst z Ba k Otapkovej, ale sestricka ma na 1. vysetrenie objednala k Simkovi, aj ked som trvala na Otapkovej. A neviem, ci ma neobjednala aj na dalsie vystrenie k Simkovi, no prizvukovala som jej, ze chcem chodit k Otapkovej, tak v pondelok to zistim. My cakame 2. babatko 22.10.2009.

alex21
23. máj 2009

ahojte kočky
Sirinka srdečne gratulujeme k malej Magdalénke. 😵 Vyzerá nádherne. A tak drobunko. 😕
Andy aj tebe k tehu. 😉

blanocka
23. máj 2009

Mayka, ja chodim k Simkovi a zatial v pohode. Ma toho strasne vela a mozno mal zly den 😒 viem ze ho to neospravedlnuje,... Na mna bol zatial vzdy mily 😉

sirinka
24. máj 2009

alex dakujeme...ved aj je drobnucka, necele tri kila ma teraz, ale aj klarka mala taku startovaciu vahu... 😝

bubula64
24. máj 2009

jamulienka ja som mala prve tehu rizikove.ja som s otapkovou spokojna 🙂

brinzulka
24. máj 2009

andy- si tehu? gratulujeme!!! nech ste v poriadku 🙂

o chate som Ti hovorila..baby z konika sme sa stretli a boli sme na jazerach..bolo dobre, sranda, pekne sme napapali bruska 🙂 asi trosku "podivana" pre sencanov vidiet 10 zien v 8mesiaci tehu pospolu...foto v albume

stale rozmyslam nad prestupom z gynek.TT sem do Senca...ale mam z vasich skusenosti pocit, ze mam byt rada..ze som tam, kde som...

jamulienka
25. máj 2009

Ahojte babky,

tak dnes som bola u gynekologa a bola som pri Otapkovej. Som rada. Inak aj Simko pri prvom stretnuti bol OK, ale kedze mam rizikove tehotenstvo, tak radsej budem chodit k niekomu s kym su vsetci spokojni. Otapkova si ma pamatala este z nemocnice, ked som nedavno lezala. Vlastne tak som sa k nej aj dostala. Bubula, ja som mala aj prve tehu rizikove, ale nie take ako teraz. Teraz som asi 3 tyzdne strasne krvacala. Nebolo to vkuse, ale asi tak kazdy 3. den. uz je to v pohode.

Sirinka, tak co, stehy uz mas vybrate? Citis sa dobre?

jamulienka
25. máj 2009

Boze, Magdalenka vyzera pri Klarke ako nejaka babika. Na fotke, kde su obe malicke, sa strasne podobaju. Ani by som nevedela, ktora je ktora, keby si to tam, Sirinka, nedopisala.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre