Je tu niekto zo Senca?

veronika33
26. jún 2006

Ahojte,
nájde sa tu nejaká Senčanka?

flowerska
24. feb 2012

@lienka7 myslim, ze 4.3. otvoria

lienka7
24. feb 2012

@flowerska ....super..diky moc

katy1979
24. feb 2012

aspon niekto si to pamata. ja s mojou sklerozou si pamatam akurat ten marec

rebecca2006
24. feb 2012

@katy1979 myslíte DM ku na Lichnerke? Alebo je ešte nejaká iná DM ka v SC? Ja som dlhšie nebola v meste a akurát som roymýšľala, že zajtra potrebujem skočiť...

katy1979
24. feb 2012

@rebecca2006 tak ani neskac. to je jedina v senci

flowerska
24. feb 2012

@rebecca2006 ak chces dobre nakupit za lacnejsi peniaz, ale budes sa citit ako v casoch komunizmu tak drogeria TEVOS vedla kaviarne PIANO je dobra)))

hanka36
24. feb 2012

@maznacik007
@bebel dakujem dievcata za nazor 😉

rebecca2006
24. feb 2012

@katy1979 diky, ušetrila si mi čas. Hm, budem musieť do BA nakúpiť krpcom plienky ☹

rebecca2006
24. feb 2012

@flowerska fúha, a to je kde? Skúsim pozrieť... No, na viacerých miestach sa tu cítim ako za socíku, napríklad v mojom "obľúbenom" CBA 🙂 , teraz našťastie rekonštruujú...

andy.v
24. feb 2012

Ahojte, neviete kde v SC sa dá ísť cvičiť s 5 mesačným bábätkom?

katy1979
24. feb 2012

@rebecca2006 to bol tvoj oblubeny obchod 😅 a oni to mienia akoze este otvorit? lebo nic tam nie je tak som nevedela ze co to tam vyrasta namiesto cba.

@andy.v pokial ja viem tak nikde. bohuzial

bebel
24. feb 2012

@katy1979 😀 😀 😀 😀 😀 hej plánujú ju o5 otvoriť 😝 za niekoľko mesiacov.... 😎

kika7
25. feb 2012

@bebel gratulujem k malinkej🙂

flowerska
25. feb 2012

@rebecca2006 je to vedla kaviarne Piano pod tymi novymi bytovkami

flowerska
25. feb 2012

@katy1979 ja dufam, ze tam uz CBA nebude max.nesympaticky obchod

lienka7
25. feb 2012

...a ktoru CBA/jednotu mate vlastne na mysli?
Mne sa to vsetko zlieva do jedneho: jednoty a tie su tu 4. (Plechac, potom dalsia na namesti, tretia je tam hore ako je mliecny automat a stvrta je pri Bille)...ale nakupovat nechodim ani do jednej 🙂

flowerska
25. feb 2012

@lienka7 CBA bolo v obchodnom dome Amita oproti DMdrogerie co teraz prerabaju a jednoty su len 3

lienka7
25. feb 2012

@flowerska ....aha...tak tam som bola asi 2x mozno 3x lebo tam nikdy nic nemali.....uz su mi jasne vase sympatie k tomuto obchodu 🙂

rebecca2006
25. feb 2012

@lienka7 no,ja som tam niekedy nútene bola, lebo keď sme boli na prechádzke v meste alebo v DM-. ke, tak som to mala po ceste a Kaufláč aj Billu mám trochu od ruky, ale vrchol bol keď som raz potrebovala kúpiť obyčajné vajcia a nemali balené, že oni nedržia, len "kusovky". Baby, to mi pripomenulo časy, keď sme s maminou pred Veľkou Nocou chodili ešte za socíku stáť radu na lacno " výklepky"- to boli také lacné poobíjané vajíčka... Prisámtri, polovica z tých vajec bola pobitá v tom CBA... Ale keĎže som vajcia potrebovala súrne, tak som kúpila "do sáčku" a potom som sa až ku nám na sdlisko trepala v jednej ruke s vajciami a v druhej s kočíkom 🙂

flowerska
25. feb 2012

@rebecca2006 tak to uz je riadny pruser))))

lienka7
25. feb 2012

@rebecca2006 tak to je teda dobre 😀 na tie vajicka za sociku si aj ja pametam.
Pred nasim obchodom byvali vylozene tie plechove krabice + papierove obaly na vajicka a v obchode ich predavali balene v papierovych vreckach a ja som vzdy trpla ci je ich tam naozaj 10, lebo nie jeden raz som doniesla domov miesto 10 len 9 .....

vera1132
27. feb 2012

ahojte, prosim vas, v senci čo je obchod kde predavajú bicykle tam vedia opravit defekt na kočíku?
mate s tým už niektorá zvas prax? alebo kde by mi vedeli opravit defekt? dakujem

gretkab
28. feb 2012

@vera1132 Podla mojich info opravia aj defekt na kociku.

horajda
28. feb 2012

Ahojte baby, aha uz sme aj na FB.
http://www.facebook.com/pages/Tancuľkovo/362960...

a na webovej stranke sa pracuje, taktiez aj na foteckach ktore coskoro zavesim.

ka3na
28. feb 2012

ahojte Sencanky. mate niektora skusenosti s plavanim babatiek v aquaparku? dakujem za kazde info 🙂

danusica83
28. feb 2012

@ka3na my zaciname zajtra tak som zvedava 🙂

ka3na
28. feb 2012

@danusica83 jej ano? aj my sme chceli ist na tento kurz, ale nejako sme to nestihli. ak budes mat cas a chut, napises mi tvoje dojmy? ako to tam chodi a tak 😀 dakujem. a zelam zajtra prijemnu zabavu 🙂

mcela
28. feb 2012

DETSKE JASLE IVANKA PRI DUNAJI
Prijimame deticky do novych detskych jasliciek v Ivanke pri Dunaji od aprila 2012. Poskytujeme celodennu alebo poldennu odbornu starostlivost detom od 1 roka do 3 rokov. V zariadeni su deticky rozdelene podla vekovej kategorie do dvoch tried, ktore maju aj svoju vlastnu spalnu.
1 TRIEDA - je urcena pre 1 rocne deti, o ktore sa stara zdravotnicky personal
2 TRIEDA - je urcena pre 2 az 3 rocne deti, ktorym sa poskytuje edukacna vychova, priprava do materskej skoly a vychova pedagogom, ci zdravotnikom (napr. samostatne umyvanie ruk, obliekanie, chodenie na wc, spoznavanie farieb a pod.). V areali detskych jasli sa nachadza zahrada s travnatou plochou s plastovymi preliezkami. Otvaracia doba zariadenia je od pondelka do piatka 06:30 - 17:30 hod.
CENNIK A NEZAVAZNU PRIHLASKU zaslem mailom.
KONTAKT: Bc. Brezikova - 0908 542 232
E-MAIL: info@jasle-tomajerry.sk

samiyah
28. feb 2012

SENEC orientálne brušné tance - pre rôzne pokročilosti
www.samiyah.webnode.sk
kontakt: katka.samiyah@gmail.com

sirinka
28. feb 2012

fiha...dnes sama reklama???

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre