Je tu niekto zo Senca?

veronika33
26. jún 2006

Ahojte,
nájde sa tu nejaká Senčanka?

danusica83
23. máj 2012

kocky neviete kedy bude najblizsie nejaka detska burza v Senci alebo v okoli kde by sa dal predat kocik? Lebo neviem ako inak ho predat (mam ho snad uz vsade na inzercii a nedari sa mi) Dakujem.

bosoriak
23. máj 2012

@micu13 Ja len doplnim, ze objednava aj akutne pripady, takze ak mas chore dieta, tak zavolas a v ten den dostanes termin. Nebudes cakat s chorym dietatom pol dna v cakarni, ako som to uz parkrat zazila. A snazi sa nepredpisovat antibiotika zakazdym. Pre mna je to super doktor.

jaja1118
25. máj 2012

@anitka22 pred nedavnom fungovalo cvicenie pre tehotne v budove rehabilitacie-na tej ulici od autobusovej stanice ku kauflandu...

kity125
26. máj 2012

Ahojte chcem sa opýtať tie čo ste davali odvolanie do školok už Vám prisla aj nejaká odpoved na papieri? mne zatiaľ nič už je to viac ako mesiac som z toho na nervy. Dakujem

luciamk
26. máj 2012

@danusica83 No na takú burzu by som aj ja bola zvedavá, mám doma dve vaničky a tiež neviem ako by som ich posielala poštou...
Neviete babule kde bude najbližšie taká burza v okolí?

rebecca2006
26. máj 2012

@kity125 zatiaľ nič. Údajne do konca mája by mala dojsť odpoveď... no uvidím.

rebecca2006
26. máj 2012

@luciamk priamo v SC asi až na jeseň, aspoŇ v MC a v Pastoračnom centre bývajú sezónne jar- jeseň, ale možno bude niečo aj skr v Bernolákove, Ivanke, resp, Pezinku.... neviem.

luppita
27. máj 2012

@kity125 ja som sa tiez odvolavala a stale cakame na odpoved 🙂

katy1979
28. máj 2012

@sirinka ty si si dnes nahodou nebola dnes pre pasy? lebo podla foto som ta nespoznala ale ked si zahlasila mena tvojich troch bab tak si to asi bola ty.

sirinka
28. máj 2012

@katy1979 hej veruze bola...a ty si stala hned za mnou? aj si mi bola znama, hned som si pomyslela, ze ta iste odniekial poznam...

sirinka
28. máj 2012

baby...ktora mate sikovneho muza, brata, syna...suseda zhana dobrovolnika na zmontovanie spalne...nie zadarmo...

katy1979
28. máj 2012

@sirinka jo jo bola. zaktualizuj si fotku kto ta ma potom spoznat na ulici 😀 fakt mi zaplo az ked som pocula mena tvojich bab.

sirinka
28. máj 2012

@katy1979 ale tak myslis, ze som sa fakt zmenila az tak?...no nieco vymyslim

katy1979
28. máj 2012

@sirinka asi nie. len moja pamat na tvare a zaradit niekoho odkial ho poznam je velmi ubohe.

rebecca2006
28. máj 2012

baby, nevete mi poradiť nejakého šikovného chlapíka v SC, čo sa rozumie do elektroniky? Mám kolotoč od FP Motýle, bol dosť deahý, ale pokazil sa, myslím, netočí sa ani nesvieti- myslím že nejaký kontakt sa porušil, MM sa v tom nevyzná,Kolotoč bol dosť drahý a je super, ľútoi by mi za ním bolo. Samo, už je po záruke ☹

micu13
29. máj 2012

ahojte dievcata. Neviete nahodou o nejakom programe v senci na MDD? Dakujem.

zuzulka30
30. máj 2012

@rebecca2006 Jani skús môjho manžela.. je vyučený elektrikár 🙂

rebecca2006
30. máj 2012

@zuzulka30 ha vidíš, pod lampou najväčšia tma 🙂 No, nejako som včera do neho pošťuchala, a funguje- predpokladám, že som nemala dobre nasadenú tú lampovú časť a teda kolotoč nebol pod prúdom. Každopádne, ak ešte raz zahapije, dojdem o dve poschodia vyššie. 😀 Ďakujem.

rebecca2006
30. máj 2012

@micu13 3.6: akčný MDD na Jazrách, myslím Juh, začiatok 10,00- je to super akcia, hlavne pre strašie decká- tak od 3R 🙂

micu13
30. máj 2012

@rebecca2006 dakujem za info 🙂 a nemaju niekde na nete vypisany program. Nasa bude mat teraz 11 mesiacov, tak ze ci tam bude aj nieco k videniu 🙂

gregina
30. máj 2012

Baby boli ste niektora v Aquaparku na kurze plavania s malymi detmi? Ake mate skusenosti? Dakujem

sharkaa
30. máj 2012

Ahojte maminy, opatrím dieťatko v Senci, u mňa doma. Mám 2 vlastné deti 5 ročného chlapca a 1,5 ročné dievčatko, syn chodí do škôlky a dcéra má veľmi rada deti, je prospešné pre všetky deti mať aj inú spoločnosť 🙂 Bývame v novom RD s veľkou záhradou, kde máme trampolínu, hojdačky, pieskovisko, rôzne druhy odrážadiel a všetko možné čo človek nazhromaždí pri deťoch. S deťmi veľa tvoríme, čítame, spievame, pozorujeme vtáky a chrobáčiky. Mám vlastnú záhradku kde si pestujeme zeleninku a ovocie a som zvyknutá variť naozaj zdravo. Som mobilná, takže program si môžeme vymyslieť aj mimo domu...
Opatrovala som detičky aj v Ba odkiaľ sme sa presťahovali 🙂 V prípade záujmu mi pošlite IP, teším sa 🙂

micu13
30. máj 2012

@lienka7 dakujem velmi moooooc 🙂

rebecca2006
1. jún 2012

dievčatá, odpovede na odvolanie do MŠ ešte nemáte? My furt nič 😠

luppita
1. jún 2012

@rebecca2006 nam tiez este nedoslo, predpokladam, ze bud tyz by uz malo prist 🙂

kity125
1. jún 2012

@rebecca2006 ani my nič, neviem na čo čakuju p. riaditeľky? alebo skušaju našu trpezlivosť🙂 ???

ivka2007
2. jún 2012

@kity125 Katka počula som že ešte neposielali,že sa to stále prehodnocuje 😅

lipsa
6. jún 2012

@gregina ahoj, my chodime uz na 3. kurz. Zacali sme kusok pred 5.mesiacom. Je tam super, instruktorka velmi zlata. Teraz bezia posledne kurzy a potom az od septembra.
Paci sa mi to, ze priorita nie je na zanarani deti. Dieta ide pod vodu iba ked chce same. Skor je to o hre a cviceni. Mala je z toho uplne nadsena. Ked vidi ze ideme do aquaparku tak sa tesi, krici a hadze rucickami. A uz sme v tej faze ze vodu miluje a vobec jej nevadi. Dokonca si sama namaca hlavku pod vodu - musim davat na nu velky pozor.
Ak chces kontakt na instruktorku Moniku, tak mi napis IP.

babyzlava
7. jún 2012

Mamicky zo Senca, davam do pozornosti - https://www.modrykonik.sk/katalog/firma/babyzla... 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre