Je tu niekto zo Senca?

veronika33
26. jún 2006

Ahojte,
nájde sa tu nejaká Senčanka?

lienka7
26. máj 2010

niagara....ja mam 22 mesacneho Miska

kika7
28. máj 2010

Ahojte baby, nejdete niektorá na okružnú jazdu okolo jazier? okolo jednej...

bebel
28. máj 2010

@kika7 ja sa chystám....

rebecca2006
28. máj 2010

juj baby skoda, ze som toho kona nezapla skor, aj ja by som sla ☹ 😉 d nes je krasne pocasie, no, snad cely vikend nepreprsi. tak moznoi dalsi tyzden. 😉 papa zatial

luppita
29. máj 2010

cafte kocky, pojdete zajtra ak bude pocko na jazera? na tam byt akcoska ku dnu deti 🙂

arrett
29. máj 2010

My s manželom sa chystame, tak uvidíme aké bude počasie. A kde to presne má byt? Juh???

luppita
29. máj 2010

hej tusim na juhu 🙂

kika7
29. máj 2010

Ahojte, na margo okružnej jazdy - škoda, že som vypínala pc o jednej... cez týždeň, ak bude pekné počasie, tak by sme mohli vyraziť...

na deň detí musím ísť, keďže sa tam chodím prechádzať každý deň 🙂

rebecca2006
29. máj 2010

dievcata, neviete ako dlho ma trvat ten den deti?

luppita
29. máj 2010

aj my by sme sa pridali cez tyz. na okruznu jazdu , este ani raz sme nedali jazera dookola 😒 a ten den deti neviem do kedy bude, na plagate bol zaciatok o 10tej, ale do kedy to naozaj netusim 😉 neviem ci to zajtra stihneme nakoniec, lebo som sa dohodla s kamoskou ze skocime doobeda do aquaparku, este som tam s malym nebola a som strasne zvedava 🙂

alex21
29. máj 2010

rebecca ak si dobre pamatam tak minuly rok bol cca do 13:00. Aspon my sme vtedy odchadzali domov a viem akurat, ze este vozili deti na clnoch.

blanocka
29. máj 2010

tu je ten den deti, ked si kliknete na plagat, zobrazi sa vam aj rozpis programu 😉

http://www.senec.sk/index.php?doc_id=1426

rebecca2006
30. máj 2010

no, nakoniec sme neboli ☹ Vcera sme pichli defekt na kociari a MM hio opravoval cca do 14,00, pptootm dosla burka, tak sme stihli dojst policnerku a behom domov. Neva, buduci rok uz krpec hadam aj oceni 😀 Ad okruzna- suepr, len dufam, ze konecne prestanu tie burky 😢

kika7
30. máj 2010

ja som s malou bola, len asi naozaj je to ešte pre také malé deti nezáživné, mne sa to zdalo aj dosť hlučné. prešli sme okolo reprákov a skoro som ochluchla, tak si viem prestaviť, ako to asi malá počula. potom aj tie strielačky ... tie búrky teda fakt nemajú chybu - skoro každý deň 😒
zajtra odsledujeme počasie a ak bude "prijatelne" - fičíme, čo poviete?

bebel
31. máj 2010

Ahojte, my sme boli. Biba zaspala cestou na juh , tak ja som si s ňou obehla jazerá a chalanov sme si vyzdvihli o hodinku a šli si sadnúť do bufetu , kde sa prestriedala celá partia a pred búrkou sme sa stihli presunúť domov.
Tato si hodil šlofíka a ja s deťmi sme boli pogratulovať kamoškiným dcéram k meninám o 4 poschodia vyššie .
Tam pokračovala ochlast žúrka celej partie a decká demolovali ich detskú izbu. 🙂
Večer dobehli k nám moje nejlepšie kamošky a ostali až do večierky 😵 Takže to bol super deň.
Brunči si aspoň zastrieľal, ale na čln nemali s tatom chuť stáť v rade.(radšej si vystáli radu na pivo 😝 )

luppita
31. máj 2010

Ahojte my sme tiez neboli, isli sme radsej plavat do aquaparku a bolo super. Z juhu sa to teda riadne ozyvalo, rachot a hukacky.... tiez si myslim ze simonko by z toho este zabavu nemal ale buduci rok uz bude velky chlap a tesim sa na taketo vseliake letne akcosky 🙂
Tie burky su naozaj na pip, ale tak co uz, aspon nas to tu nezaplavuje, ako inde (zatial). Ak bude pekne tak sa rada pridam na okruznu jazdu po jazerach, len teraz mame tata doma konecne a tak si ho uzivame. 🙂

rebecca2006
2. jún 2010

baby, dnes nebude Bambino, nemá to kto otvoriť, my plávame a nikto iný nemôže "robiť vrátnika". Tak sa zbytočne v tom nečase netrepte 🙂

arrett
2. jún 2010

Ahojte
to co je za pocasie...?, ach jaj... Skoda bambina:_(((

luppita
4. jún 2010

kocky slniecko nam vykuklo, konecne 🙂 a cez vikend ma byt pekne, sa tesim, konecne mozme ist s drobcom von 🙂

kika7
5. jún 2010

Ahojte, no dnes bolo náááádherne, na jazerách od rána varili guláše, aj keď predvolebné 🙂 Zajtra má byť ale hic, tak sa chystáme piknikovať v tieni 🙂))

bleelka
5. jún 2010

ahojte kocky, od jula budeme sencania aj my a potrebovala by som od vas radu, v ktorej skolke by mi zobrali malu ked bude mat 1,5-2 roky? kolko skolok je v senci? a tiez dobrych lekarov: pediatra, obvodneho a zubara. moc moc vam dakujem za rady!

blanocka
5. jún 2010

@bleelka so skolkami je to v SC vselijako a malu ti zoberu v takom veku jedine do sukromnej, kedze statne su plne 😒 K pediatrovi my chodime k Vargovi, ale chvalia si aj Harsanyiho a Dolanovu ale ona ordinuje tusim vo V. Bieli, zubar netusim, my chodime do BA

bleelka
6. jún 2010

Blanocka, dakujem za tip na pediatrov a ostatne info. V SC su aj nejake sukromne skolky? Lebo v BA su brutal drahe...ale tu to asi bude podobne :(

luppita
6. jún 2010

Ahojcek, bleelka: o par stranok naspat (st . 71) jedna kocka( fengsujistka) zaklada sukromnu skolku, skus sa s nou spojit cez konika a popitat sa na tu skolku....

Inak kocky ako v stredu s bambinom? bude? 🙂

lienka7
6. jún 2010

bleelka .....jedna sukromna skolka je Mravcekovo (na Svetoplukovej)
http://mravcekovo.webase.sk/kto-sme-3.aspx
a potom je tu este Drobcek ..to je pri autobusovej stanici...teda aspon o tych to viem ze beru deti aj vo veku 1,5-2 roky. Ostatne sukromne su od 3 rokov.
Alebo este skus jasle. Tie su pri Lidli. http://www.jasle-vcielka.sk/
Mi chodime k Harsanymu a paci sa mi hlavne preto ze ked netreba tak nerobi zbytocnu paniku a antibiotika predpisuje az ked naozaj musi. (www.medinet.sk)
Obvodneho ti neporadim ale skus dr.Belesa ...robi tam isto ako Harsany a mala by si to pod jednou strechou
A zubarku som mala super ale teraz je na materskej a mala dost plno, tak neviem kam pojdem teraz .

kika7
7. jún 2010

Ahojte, baby nejdete niektorá sa prejsť na jazerá na ihrisko? ( ale vás s tým otravujem, čo? ale keď ja to mám pod oknami a neviem, kam chodíte s deťmi vy 🙂)) Chcela by som ísť aj na okružnú, ale myslím, že je dosť teplo na to...

luppita
7. jún 2010

@kika7 ja by som sla, ale az poobede, drobec teraz spinka, ale okolo 15tej by sme vybehli, rozmyslala som ze by sme sli na jazera (juh) a trosku sa vyvalili na deke ..... 🙂 alebo aj kocikovat ... daj vediet ci by ste isli aj vy tak poobede 😉

alure
7. jún 2010

Ahojte maminy
tak dnes som vá objavila a som tomu nesmierne rada. Bývame v Senci necelý rok,ale poznám tu len dvoch susedov 🙂 začiatkom júla sa sťahujeme v rámci Senca len iné sídlisko,kde to mimochodom vyzerá strašne fajn a tento weekend sme tam strávli krásny deň detí ktorý tam organizovali rodičia a bolo tam hodne detí čo ma moc potešilo. V auguste čakáme prírastok a ak budem môvť veľmi rada začnem potom s drobcom chodiť do Bambina,len vás poposím o bližšie info kde a kedy vás tam nájdem. Konečne máme krásne počasíčko tak dúfam že nám to aj vydrží. Prajem krásny deň.

rebecca2006
7. jún 2010

caute! Lupita, Kika, posielam Vam do IP moje cislo na mobil, lebo dohadovat si proga cez konika je total nanic, a tento tyzden by sme na jazera vybehli. Zajtra nie, lebo musim nieco porobit doma a jedinu sancu mam, ked Matko spi- to e asi hodka cez obed najnovsie, bozeeeee. V stredu plavame, ale stvrtok by sme pedbezne mohli, ked nam do toho nic neskoci.
Tiez rozmyslam, ze asi lepsie by bolo poobede, ked nebudu take hice- len to dufam, ze pre zmenu nebudu burky z tepla. Inak, Bambino uz do prazdnin nebude, a vlastne ani cez prazdniny- to je cele Slniecko off. A v septebmri my uz asi naskocime do centra k "velkacom". 🙂 Ale mohli by sme si miesto toho dohodnut vlastne ´"Bambino" niekde vonku....
Vsak snad uz bude dobre pocko.
Ad lekari- ja som spokojna s DR. Vargom, len myslim, ze neberie novu "klientelu", baby velmi chvalia Harsanyiho, je sukromny, takxze predpokladam, ze problemy s novymi pacientami nema.
Alure, vitaj, no to sa asi stahujete ku nam, haha 🙂 Den deti bol u nas, aj my sme tam boli s Matkom, ale len na chvilkum nechcel spat a bol strasne mrzuty, uletel mu balonik a reeeev. 🙂 Ale aklcia to bola super, ciganska, pivko, nabuduci rok si to dufam uzijeme. Tak ak budete prestahovani, musime sa dohodnut. My tu sice byvame uz druhy rok, ale este stale tu nepoznam prakticky nikoho, redpkladam, ze sa to zmeni, ked zacneme "ihriskovat"
Bambino- od septembra neviem ako, ci bude, organizuje to Materské centrum Slniečko, ale vždy to závisí od toho,či sa nájde aktívna mamča, ktorá to bude mať na starosti. Nákm trvalo pol roka, kým sme sa zorganizovali, ako tak sme sa rozbehli a fiiha, už je leto a pauzujeme. Kontakt na Slniečko nájdeš na webe 🙂

luppita
7. jún 2010

ahojcek, dikes za cislo, aj ja ti poslem moje a rada pojdem kocikovat 🙂 Mi budeme mat v steptembri rok, tak tiez prestupime k ,,velkacom,,. Vo stvrtok by sme mohli vybehnut, uvidime ako bude s malym, lebo ma tie sopliky a aj zachripol a dnes skoro uplne dosiel o hlas (mame doma konecne ticho 🙂 ), ideme zajtra k Dr tak uvidime co nam povie. Dufam ze to prejde a nejde o niaky vazny zapal hrdla , alebo cosi horsie ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre