Je tu niekto zo Senca?

veronika33
26. jún 2006

Ahojte,
nájde sa tu nejaká Senčanka?

panki
12. dec 2012

@lienka7 potravinársku farbu na punčáky kupujem v drogérii pod bytovkami oproti poliklinike, no teda nie úplne oproti, ale tam kde sú svietidla, VUBka atď. Neviem aká je to drogéria, majú tam aj farby-laky.

veronika33
autor
12. dec 2012

@lienka7 ja som kupovala potravinársku farbu v kauflande, ale aj v Tescu mali, asi je vypredaná

lienka7
12. dec 2012

@panki .... diky, skusim teda este tam. Dufam ze budu mat
@veronika33 ....v Tescu maju akurat kopec prichuti a arom ale farbu nemaju ...ze by kazdy piekol puncove?? 😀

veronika33
autor
12. dec 2012

@lienka7 môžem posunúť a vhodiť Vám do schránky, ja doma jedno balenie ešte mám

lienka7
12. dec 2012

@veronika33 dakujem velmi pekne.
Skusim este poobede pozriet v drogerii pri VUB, mozno skocim aj do kauflandu a ak by nikde nemali tak sa ozvem.

alex21
12. dec 2012

@lienka7 v 101 drogerie mavaju potravinarske farby 🙂

lienka7
12. dec 2012

@alex21 ...hej hej tam som kupila. Sla som do drogerie Teta ale ta bola otvorena len do 17.30 a bolo 17.35 tak som skusila 101 drogeriu a tam mali.
Pre tu srandu som sla este aj do CBA v kocke a Samosky ale ani tam nemali.

martinam77
14. dec 2012

Ahojte,neviete mi dat nejake info ohladne zubarky Mudr.Balentovej?Vopred Dakujem

kvietocka7
16. dec 2012

Ahojte, som tu uplne nova ;) mam dvojmesacne babo a nie ze by som sa uplne nudila ale hodila by sa mi nejaka spolocnost pocas materskej, kedze sme pristahovalci a vela ludi tu nepozname;) preto zhanam nejake infosky o materskych centrach v Senci, viem len tolko ze je tu nejake chrobacikovo a slnieckovo, ale rada by som vedela blizsie ako a kde funguju a s ako starym babom je vhodne tam chodit, popripade ake maju aktivity, preto budem vdacna za akekolvek info. Dakujem ;)

bebel
16. dec 2012

Ahoj
@kvietocka7tu je program Slniečka http://www.mc-slniecko.szm.com/ ....v novom roku možno bude niečo aj pre 3-4 mesačné bábo ....napr. bývajú organizované kurzy 1. pomoci a pod.
V SC toho veľa nie je ...my chodíme do PK
na masáže so Žanetkou http://www.arunka.sk/masaze-deti-a-dojciat
cvičenia s Kristínkou http://www.arunka.sk/cvicenie
a plávanie v Limbachu http://www.plavaniekorytnacka.sk/

rebecca2006
22. dec 2012

ahojte, ak by som sa sem pred sviatlami už nedostala, tak všetkým krásne sviatky a PF 2013

barborkam
22. dec 2012

Ahojte dievčatá, tiez sme cerstvi pristahovalci a prave pozerám, kde sa čo dá robit v SC ale uz s takým 1,5 ročným "babom". Kurzy, aktivity - hocičo lebo malinka je rada s detickami a teraz v zime ju to doma moc uz nebaví 😒 dakujem za tipy 🙂

alex21
23. dec 2012

Ahojte
vsetkym zelame krasne sviatky a vsetko dobre v novom roku 🙂

@barborkam vitaj
v materskom centre od pondelka do stredy mozes prist pokecat s ostatnymi mamickami a Kristinka sa moze pohrat. Vo stvrtok prebieha hudobna skola Yamaha http://www.mc-slniecko.szm.com/
Potom tu mame tanculkovo : http://tanculkovo.sk/
a este mozes chodit na plavanie do aquaparku : http://www.aquathermal.sk/sk/index_aquathermal/...
viac ma nejak v Senci nenapada pre 1,5 rocne dieta, mozno ma este niekto doplni, pripadne to okolie Senca.

kika7
28. dec 2012

ahojte, baby neviete o niekom, kto opatruje v SC deti? potrebovala by som k malej na 1 max.2 hodiny v týždni. Jedná sa mi o to, že po novom roku nestihnem vyzdvihnúť malú zo škôlky, takže potrebujem zaopatriť malú od 16tej do 17 tej... resp. ak by sa našla nejaká mamička v okolí Fándlyho škôlky...samozrejme zaplatím 🙂
ďakujem za každú radu, tip, ponuku 🙂

ooo
28. dec 2012

ahojte. potrebovala by som radu. zhanam kadernicku v SC, ale aby bola dlho otvorena. nasla som salon wellnea a este po ceste domov chodim okolo tusim sa to vola beauty centrum - vedla posty a zdalo sa mi, ze aj tam je kadernictvo. nemaju nejaku stranku? pripadne, ci tam to kadercnitvo naozaj je a ako su otvoreni? alebo mi viete poradit iny salon? najlepsie, kde maju vsetko mozno pokope - kadernictvo, kozmetika, pedi a tak. dakujem.

vriend
29. dec 2012

@ooo pokial viem tak beauty centrum uz neexistuje dostali vypoved najomnej zmluvy, kozmeticka a tusim aj maserka sa prestahovali do novej budovy oproti kulturaku cez cestu a kadernicka sla na matersku
salon WELLNEA na Lichnerke pasaž Helios I ma vsetko pokope, Kadernictvo ,Kozmetika ,Manikura a nechtovy dizajn ,Pedikura ,Masaze ,Anticelulitydny program ,Kavitacia ,Masaz Lavovymi kamenmi ,Swarovski sperky

rebecca2006
2. jan 2013

baby, nestíham nič písať, tak aspoň PF 2013 🙂

iplusr
2. jan 2013

ahojte. my sme v senci uz skoro rok a momentalne hladame na prenajom nezariadeny 2-3izbovy byt v Senci od februara. Ak by ste o niecom vedeli, velmi by ste mi pomohli.
@barborkam my chodime do tanculkova. je to super pre deticky, ale je velmi tazke sa tam dotat, lebo kurzy sa vzdy rychlo zaplnia. treba sledovat, kedy sa otvaraju nove kurzy.
do MC sa da chodit pondelok-stredu 9-12:00. plati sa 1E na rodinu za den, ale mozes si kupit permanentku a to vychadza lacnejsie.

barborkam
2. jan 2013

@alex21
@iplusr dakujem velmi pekne za rady - tanculkovo som tiez pozerala a vsetky terminy maju full 😒

A este sa spytam dievcata. Akeho zubara navstevujete v Sc a koho by ste mi poradili?

akdarka
2. jan 2013

Caute, chcem sa opýtať na doucovanie AJ - muž potrebuje zdokonaliť gramatiku + samozrejme konverzacia. Viete niekoho sikovneho na individuálne hodiny?

katy1979
3. jan 2013

Babulky neviete kedy je zapis na seneckych skolach?

genkai271
3. jan 2013

ahojte maminky, ja som tu tiež nova, byvam kusok od Senca. Vo februari čakame prve babatko a potrebovala by som poradiť, kam chodite v SC k detskemu dr? Ake mate skusenosti? Poradite mi niekoho dobreho? Dakujem.

sjuz
3. jan 2013

@genkai271 ahoj my chodime s oboma k vargovi (v poliklinike) a som velmi spokojna. zistovala si si komu oficialne patrite podla rajonu?

gretkab
3. jan 2013

@katy1979 Na Mlynskej aj Tajovskeho 25. - 26. 1.

genkai271
3. jan 2013

@sjuz - nie, lebo zatial nemame poriešene, kde bude maly zapisany. ja som zapisana v Ba, priatel v SC, byvame v Bernolakove.

gretkab
3. jan 2013

@genkai271 Ked pohladas dozadu, tak o detskych doktoroch tu uz bolo niekolko diskusii. My chodime k Harsanyimu do Medinetu a tiez som spokojna.

kotatko1232
3. jan 2013

ja som z Bolerazu 😀

katy1979
3. jan 2013

@gretkab dakujem. Som vedela ze tu bude niekto informovany.

gretkab
3. jan 2013

@katy1979 Sme zistili v seneckom kalendari, co sme dostali od mesta do schranky 🙂. Vy ste taky nedostali?

katy1979
3. jan 2013

@gretkab dostali ale toto som si vobec nevsimla. Hlavne ze viem kedy su prihlasky na gympel a do zus.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre