Je tu niekto zo Senca?

veronika33
26. jún 2006

Ahojte,
nájde sa tu nejaká Senčanka?

sirinka
14. júl 2011

alebo napis na FB

nikonka
15. júl 2011

@fleuerette skus pozriet na FB stranku Lienka - detska fotografia, mozno sa ti to zapaci... ale Husenicovu,,,, ja neviem, ja mam z jej fotiek triasku, tie fotky nie su dobre, ale ludia su z nich nadseni, lebo je na nich ich dieta... aj sa som davala fotit decka u nej, ked boli mali,,, teraz na tie fotky pozeram a divim sa, ze som za nieco take dala peniaze... radsej kuknem na fotku, kde sa decko hra v piesku ako kde je prezlecene za tekvicu... ale to je smaozrejme len moj nazor a som s nim v mensine 😀

slavkav
15. júl 2011

@nikonka ja mam taky isty. mne sa tiez jej fotky nepacia. ja mam rada take prirodzene fotky. ale jasne, nech si spravi kazdy take fotky, ake sa jemu pacia 🙂

groanka
15. júl 2011

@nikonka alebo kde ma dieta na chrbte ulitu ako slimak 😅 😀 😀 alebo lezi medzi perim....no co uz, tiez som za prirodzene nestylizovane zabery

nikonka
15. júl 2011

joooooj babulky, potesili ste ma, ze zdielate moj nozor, lebo doteraz ked som to nahlas povedala, tak som za to dostavala hubovu polievku... nastastie je dnes uz siroky vyber fotografov a tak si kazdy najde takeho, ktory vyhovuje jeho vkusu 😉

fleuerette
15. júl 2011

@nikonka
@groanka
@slavkav no nemyslela som tak úplne tekvičky, xixi Ale takýto nejaký štýl fotografie.

nikonka
15. júl 2011

@fleuerette tak na tento styl ti odporucim http://www.facebook.com/#!/fotoSandra
ja ti poradim aj tisic fotografov, len aby som ta odhovorila od husenicovej 😀

fleuerette
15. júl 2011

@nikonka 🙂 pohodka, Ja som Husenicovú našla len náhodou na nete, keď som si zadala Senec a fotografovanie. A našla som nejaké recenzie, vraj je dobrá, len sa u nej dlho čaká. Ale zarazilo ma, že neviem nájsť na ňu žiaden kontakt a už vôbec nie webovú stránku s galériou.
A tá Sandra je tu v SC? tá fotka dvoch dievčatiek je od nej. Sú to dcérky bývalej spolužiačky, má pod fotkami napísané že foto od Sandry, ale som si myslela, že sa boli fotiť v BA.

Tak som mrkla jej album nádherné fotky, asi sa jej hneď ozvem, i keď termín by sme chceli tak o mesiac dva, keď už malý pekne udrží hlávku hore. Uvidím aké termíny sú u nej.

nikonka
15. júl 2011

@fleuerette sandra je z BA

elly111
15. júl 2011

Ahojte, prepáčte že vám sem vstupujem, mám otázočku. Nepoznáte niekoho zo Senca kto by mal záujem o prácu, aj na polovičný uväzok, aj mamičku po materskej,... v malom obchodíku? Ďakujem

sirinka
15. júl 2011

ahojte...neviete o niekom na upratovanie? potrebovala by som raz do tyzdna...

fleuerette
15. júl 2011

@nikonka no pozerala som, oni sú obe z BA. aj Lienka. V princípe mi to nevadí, i keď v SC by to bolo jednoduchšie. Odkedy nejazdím dennodenne do BA, tak mám tak trochu averziu na cestovanie do BA a parkovanie 😠 , preto som skúšala hľadať niekoho tu, v SC

nikonka
15. júl 2011

@fleuerette v senci foti este gabo szakal, ale jeho fotografie deti sa mne moc nepacia, on sa specializuje na ine veci www.had-art.sk

sirinka
15. júl 2011

@nikonka mne sa pacia aj tieto...fotil znamych, len myslim, ze on je z tych drahsich?

nikonka
15. júl 2011

@sirinka hej, mne sa jeho styl paci, najma svadobne fotky... ale deti... neviem... foti pekne, cisto, ale necitim taku tu detsku radost z jeho fotiek.... je trochu drahsi, ale nemyslim, ze predrazeny

sisulita
18. júl 2011

ahojte nemate nejaky typ na jednodnove vylety??? mame malinke babo len 3mesiace... ale nebavi nas doma sediet ked sme raz za cas spolu 🙂 vdaka

sirinka
18. júl 2011

@sisulita my sme boli cez vikend tu http://www.zoo-farma.sk/

sisulita
18. júl 2011

@sirinka
vdaka... 🙂
treba sa tam nejako ohlasit? alebo tam prideme kupime vstup a hotovo?

sirinka
18. júl 2011

@sisulita hej, netreba sa nijako ohlasovat...

luppita
19. júl 2011

Ahojte 🙂 mam otazocku, neviete nahodou kolko stoji 3D utz v SC vo fedgyne? Robia to aj babam ktore nepatria do ich ambulanie? diki 🙂

sisulita
19. júl 2011

@luppita ja tam chodim a ale na tento ultrazuvk ma poslali do BA.....

mayka
20. júl 2011

caute baby. neviete ci maju obyvatelia sc s trvalym pobytom nejaku zlavu v aquaparku? niekedy bola ale uz sme tam davno neboli. diiiik neviem to na ich rstranke najst.

lienka7
21. júl 2011

Ahojte.

Mam na vas otazku: kde v Senci sa da kupit marcipan? Myslim taky cca 70-100g valcek marcipanu na potahovanie, jedenie alebo zdobenie. A aby to nebolo jednoduche tak potrebujem farebny (zlty, cerveny, zeleny)
Ja som obehla Tesco, Billu, Kaufland, LIdl, Jednotu (na namesti, pri Bille, pri plechaci) a nikde nic. V tescu maju akurat biely a inde ani ten. Jediny co maju skoro vsade je od Dr.Oetker ale ten je zase biely. Kde sa da kupit farebny?

horajda
21. júl 2011

@mayka ahoj ano mas zlavu 20percent s ceny ale musis sa preukazat trvalym pobytom v senci

mayka
21. júl 2011

@horajda dakujem

alex21
22. júl 2011

@lienka7 ja som raz videla farebny marcipan v tej jednote pri bille, ale ked si tam uz bola tak ho uz asi nemaju.
Ale ak mas biely tak si kup v 101 drogerii praskove potravinarske farby, nie su drahe. Potom si trosku z tej farby rozrobis par kvapkami vody alebo alkoholu, dobre premiesas aby sa rozpustili a pekne to potom zmiesis s marcipanom a budes ho mat krasne farebny. 😉 Len nedavaj tej farby vela, staci fakt troska aby sa s nim dalo potom dobre pracovat.
A inak si mala velku pravdu. Rastik je kliestik ako si napisala. Stale je len na prse. 😀 😝

gretkab
23. júl 2011

@alex21 Jeeej, Alex, ja teda silno po funuse, ale blahozelam a tesim sa spolu s Vami! A krasny datum narodenia si fesak naplanoval 🙂.

lienka7
24. júl 2011

@alex ......dakujem vyskusam

Dodatocne gratulujem a prajem vela zdravia a stastia ..
P.S: kliestik vie kde mu je najlepsie 😀

rebecca2006
25. júl 2011

@alex21 dodatočne veľmi blahoželám 🙂
dúfam, že zvádate dobre 🙂
inak baby, aj ja mám novinu, ak všetko dobre dopadne, tak koncom januára sme štyria, držte palce.
Ešte ma asi čaká amniocentéza, mám nad 35, tak preto......A dúfam, že mrfologický v 20tt dopadne dobre..

katy1979
25. júl 2011

@lienka7 ked si kupis biely a potrebujes zafarbit tak ja ti ho zafarbim alebo si to prid urobit podla seba.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre