Je tu niekto zo Senca?

veronika33
26. jún 2006

Ahojte,
nájde sa tu nejaká Senčanka?

lipsa
28. apr 2012

baby, neviete nahodou o nejakej studentke alebo pani, ktora si privyraba upratovanim domacnosti v Senci? Kamoska by chcela niekoho a pytala sa ma, ale ja nikoho nepoznam. Cez IP posuniem tel. cislo na nu. Dakujem

sirinka
29. apr 2012

@maryama ale tiez vraj davaju nejake potvrdenie o tom, ze dieta je prijate, tusim sa to odovzdava skolke...malej susedke napriklad odporucili este dodatocne vysetrenie u psych. kvoli emocionalnej zrelosti a ze potom sa uvidi...

alex21
3. máj 2012

Ahojte,
mate niekto overenu kadernicku, ktora ma bozsku trpezlivost s detmi a vie ich presvedcit aby sa dali ostrihat. Potrebujem dat ostrihat Elisku ale ona sa velmi nechce dat. Teda ona chce aby som ju ostrihala ja a nie nejaka kadernicka. No ja som sa kvoli nej uz naucila vela veci ale za kadernicku sa teda ucit nebudem

vera1132
4. máj 2012

@alex21 neskusala si wellneu? ja som tam bola s malym uz 3x a vvpohode mi ho ostrihala a bola maximalne trpezliva 😉

lienka7
4. máj 2012

@alex21 ..ja som chodila s malym jednej kadernicke co ma salon v bytovke. Je fajn, trpezliva, pokecala si s malym, ked vymyslal nakrmili sme ho cukrikmi alebo mi sedel na kolenach a tak ho strihala.

gretkab
4. máj 2012

@alex21 My tu mame tiez kadernicku uplne super a trpezlivu a ked sa jej podarilo ostrihat nasho Mareka, zvladne asi kohokolvek 😉. Marek tam uz rovno chodi s tym, ze si pyta puzzle a knizky a pri strihani sklada a cita. Ale k nam to mate od vas asi zbytocne daleko, ak najdes nieco blizsie (ale mozem dodat kontakt 😉).

alex21
5. máj 2012

Dakujem babulky 🙂
@gretkab ak sa nemylim tak vy mate jedno kadernictvo na zaciatku ulice na rohu, myslis to alebo niektore ine. Posles mi kontakt do IP.

vera1132
6. máj 2012

V Senci na kratkej je este očna doktorka? Ja som tam u nej bola pred X rokmi a neviem, a nie som zo senca, či mi viete poradit. a nahodou ma niaki link ?
Niak sa mi zmenšujú pismenka ked som na PC len 5 min 😒 to neni dobré znamenie, že?

maryama
6. máj 2012

@sirinka neodovzdava sa to, odovzdava sa len potvrdenie o odklade. Na zapise je okrem uciteliek, aj psychologicka, s ktorou ma rodic moznost sa poradit, ak nie je si isty.

brinzulka
7. máj 2012

mame predskolaka...
kedze je dlhodobo PN, psychologicka ho v skolke nemala moznost "testovat"
Na zapise sme pozadovali pre chorobnost odklad skolskej dochadzky....ale bolo potrebne potvrdenie psychologicky, kedze sme sa k nej na pozvanie dostali az pocas aprila- v case, ked uz boli rozoslane rozhodnutia zo skolky, ktore deti boli do skolok prijate... rozhodnutie o odkade sme priniesli do skolky a skoly az po tomto termine.
V podstate chcem napisat, ze ak by ho odporucila (aj napriek nasej obave do skoly dat)- v skoke sa uvolni miesto az v case, ked su rozhodnutia uz davno rozoslane. Cize je mozne, ze ak je viac rodicov a deti, ktore toto absolvovali az v case, ked uz boli potvrednia o prijati do skolky novych deti rozoslane... je sanca sa odvolat a je mozne, ze nejake miesta uvolnene budu.

rebecca2006
7. máj 2012

@vera1132 áno, očné funguje, link nemá, len telefón, zadaj si do google. Je fajn, bola som spokojná

horajda
7. máj 2012

@alex21 a preco ju chces dat strihat? ci myslis iba podstrihnutie? mamina ako jej ptom zopnes vlasky na vystupenie 😉

sirinka
7. máj 2012

@brinzulka 🙂 hm, tak je mozne, ze budu s nasou klarkou spoluziaci...

adulik23
7. máj 2012

dievcata, ktore mate pani na upratovanie (pripadne niekoho takeho poznate) - kolko platite (platia) na hodinu? najlepsie do IP. dakujem. 🙂

vriend
7. máj 2012

@sirinka no ja mam zas taku infosku, ze tych odvolani do skôlok je strasne malo, inak aj na kosickej mali pristavovat, ale nejak sa nic nedeje, zevraj keby bolo aspon zo 200 odvolani, alebo rodicia by zacali spisovat peticie tak by skolky zvacsovali kapacity rychlejsie a nie len na papieri, lenze tych par odvolani co rodicia daju tak tie deticky vedia porozhadzovat po skolkach aby mali miesto

sirinka
8. máj 2012

@vriend aha, tak v tom pripade asi ta kapacita skolok v senci skutocne staci...

lucia3006
8. máj 2012

ahojte kočky, je tu nejaká budúca mamička zo Senca, ktorá čaká bábätko v auguste alebo v septembri? 🙂

rebecca2006
8. máj 2012

@vriend no ja neviem ☹ akurát som v piatok volala na školský úrad, že nevedia, ako to budú riešiť, netvárili sa, že by bolo málo odvolaní ☹ no, uvidíme...

alex21
8. máj 2012

@horajda na vystupenie este nebude ostrihana. Momentalne najblizsie 2 tyzdne nestiham. A chcem ju dat komplet ostrihat na kratko aj ked mi to bude trosku luto, ale ona nechce nosit ani sponky ani gumicky ani celenku proste nic a vsetky vlasy jej stale padaju do oci a stale pozera cez ne. Na tanecnej si da cop ale len preto ze jej 10 x poviem, ze musi lebo Zuzka kazala a ze vsetky dievcatka maju. Ale uz po ceste domov ho dava dole.

mummy01
9. máj 2012

Ahojte maminy,viete poradit opatrovatelku v Kostolnej p.Dunaji? Najlepsie maminku na RD alebo aj "mladu"dochodkynu na opatrovanie skoro 3r.chlapceka dlhodobo.Ak viete poradit poslite mi IP,diki

gretkab
9. máj 2012

@adulik23 Moje susedy platia 6-7 eur za hodinu.

katy1979
9. máj 2012

@adulik23 moja mama chodi upratovat a viem ze je tam tak 3-4 hodiny aj zehli a berie za to 20eur.

sirinka
9. máj 2012

@katy1979 fiiiha...to vazne aj so zehlenim??? a ma este volny cas?

adulik23
9. máj 2012

@gretkab
@katy1979
dakujem kocky 😉

katy1979
9. máj 2012

@sirinka moja mama byva v blave a mimo by nesla. uz vypustilo aj ostatnych a chodi iba k jednym raz do tyzdna

sirinka
9. máj 2012

@katy1979 skoda 🙂

horajda
9. máj 2012

@alex21 fakt nechce, no moja Zuzinka, chce iba maly copik a to je falosny ten ju netaha, takze mame dohodu falosny a hotovo. skus ju nejak prehovorit, vies co skusim sa s nou o tom porozpravat

alex21
9. máj 2012

@horajda ok zajtra sa s nou porozpravaj, popripade nam ukaz aj ten falosny copik ci je taky co myslim alebo iny. 😉

vriend
9. máj 2012

@lucia3006 my chodime k MUDr. Harsanyimu a sme s nim spokojny pozri si http://www.medinet.sk/modules.php?name=Content&...

lucia3006
10. máj 2012

@vriend ďakujeeeem 🙂 pozriem 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre