Je tu niekto zo Senca?

veronika33
26. jún 2006

Ahojte,
nájde sa tu nejaká Senčanka?

bosoriak
5. apr 2014

@1982zuzka Ahoj, viem o maserovi vo Wellnea na Lichnerke, podla netu maju aj v sobotu otvorene, ale ci aj maser, to ti neporadim.

monline
9. apr 2014

@1982zuzka ako? už sa ti polepšilo? o niekom zo senca viem, fyzioterapeut Alex, napíšem ti do ip kontakt ak chceš

iplusr
10. apr 2014

ahojte, trochu mimo, ale mam 2 trojhodinove vstupy do aquaparku senec po 6E. ale plati to uz lendnes a zajtra 10-16:00 ma niekto zaujem?

egyy
11. apr 2014

Ahojte dievcata. Chcela by som sa spytat, ci v senci funguje cvicenie pre tehotne. Joga alebo skor Pilates. Zo zdravotnych dovodov mi Dr. odporucil zacat uz teraz. Som v 3mes. Popripade, ci ste chodli niekam inam napr. do BA a viete odporucit. Dakujem pekne 🙂

bosoriak
15. apr 2014

@egyy Ahoj, viem ze cvicenia pre tehotne robia tusim v tanculkove. vygoogli si tanculkovo sk. 🙂

egyy
15. apr 2014

@bosoriak dakujem 🙂

mirusak1
16. apr 2014

Maminky ze Sence, chtela bych Vas poprosit o radu. Chceme jet na dovcu k jezerum, mame prcka (v lete mu budou 2) a hledame ubytovani. Poradite mi? Moc dekuji.

monikponik
22. apr 2014

Ahojte maminky, chodite alebo mate skusenost s plaveckymi kurzami pre babatka? konkretne pezinok, nam plavanie odporucila pediatricka, lebo maly naklana hlavicku do pravej strany a vraj v sc nie su vyhovujuce podmienky. dakujem za kazdu radu 😉

gretkab
23. apr 2014

@monikponik Mne chodila kamoska aj svagrina do Pezinku do Moka a boli spokojne. My sme chodili do Kvapky do Trnavy, ja som bola spokojna tam.

monikponik
23. apr 2014

uz som sa rozhodla pre korytnacku vo vrakuni 😉

pbwitch
24. apr 2014

ahojte Senčanky, dnes som bola u MUDr Dolánovej v Biely, viezol ma manž. autom. Máme ísť na kontrolu o týždeň, ale budem musieť busom. Viete mi poradiť, na akú zastávku si mám pýtať a kadiaľ sa potom vybrať k stredisku? Bola som v Biely iba raz a mám orientačný antitalent. 😒 Vďaka za rady

veronika33
autor
24. apr 2014

@pbwitch ja na kontrolu o týždeň vôbec nechodím, jedine, že ešte deti nie sú v poriadku. Dokonca aj dcére napíše do žiackej začiatok choroby a koniec si mám dopísať sama.
Ak by bolo dieťa ok, tak by som tam na tvojom mieste vôbec nešla, hlavne keď tam musíš ísť autobusom ...

sirinka
24. apr 2014

@pbwitch fu... Ja autobus poradit neviem, peso hej, ale nechces radsej taxik? Inac ked ides cez dedinu po hlavnej treba odbocit bud popri studni smerom ku kostolu a tam prva ulica doprava, alebo o ulicu dalej popri skolke a to odbocis zase prvu ulicu dolava.

pbwitch
24. apr 2014

na kontrolu idem na infekčne a po výsledky a dcéra má 14, takže s busom nie je problém. A nestaví bus pri MŠ? Taxík je tiež riešenie..

sirinka
24. apr 2014

@pbwitch je tam zastavka, ale autobusom nechodim, tak neviem

pbwitch
24. apr 2014

aj tak ďakujem, nejak to už poriešim. Ak bude malej na figu, tak beriem taxi. Pekný deň!

veronika33
autor
24. apr 2014

@pbwitch tak toto je iný prípad
Tento spoj ide tak ako potrebuješ a stojí pri materskej škole, ide cez Malý Biel, zástavka pri škôlke je na znamenie, tak musíš zvoniť
http://www.senec.sk/downloads/108410.pdf
tu sa o tom píše pod názvom druhy dopravy v obci:
http://velkybiel.com/doprava.php

pbwitch
24. apr 2014

@veronika33

Veronika ďakujem ti pekne za linky, hádam to zvládneme 🙂 Maj sa!

brinzulka
25. apr 2014

Ahojte, mám na Vás otázku: máte už niekto vyrozumenie z MŠ o prijatí/ neprijatí? (my MS Kysucka- nie).

sirinka
25. apr 2014

@brinzulka nie, a ty si maleho nanovo prihlasovala?

quixina
25. apr 2014

@mirusak1 možností je mnoho

skúste Holiday Village http://www.hv.sk/new/index.php
Lobster http://www.lobster.sk/Penzion/Penzion.html

alebo napr. hotel Relax

prajem krásnu dovolenku 🙂

brinzulka
25. apr 2014
lienka7
25. apr 2014

@pbwitch .... prvy krat som tam sla s malym na biku (maly mal asi 1,5roka )+ navigacia v ruke - smer Maly Biel
...druhy raz sa mi podarilo "vymaknut" spoj co siel cez Maly Biel, tak mi sofer pomohol s kocikom a pri vystupovani zese pomahali ti co chceli nastupit 😀 a vystupovala som niekde pri skolke (tak ako pise Veronika33) a spet som uz sla az na hlavnu zastavku, lebo spojov cez Maly Biel az tak moc nechodi.

pbwitch
26. apr 2014

@lienka7
Ja som si užila cestovaní sockou (verejnou dopravou) s kočíkom neúrekom. Som rada, že je to za mnou. Deti sú už veľké, chlapec dokonca dospelý, tak je to jednoduchšie. Ale mám ty časy v živé pamäti... 😖 Na tom M.Bieli mi len vadí riedkosť spojov. Hádam tam nebudeme musieť často. 😎

kadulka
28. apr 2014

@quixina hotel Relax je zatvorený

quixina
28. apr 2014

@kadulka tak hotel Senec, majú to na stránke napísané

gretkab
3. máj 2014

@brinzulka Moje susedy davali prihlasky jedna na Kosicku a druha na Fandlyho - zatial nema vyrozumenie ani jedna.

brinzulka
4. máj 2014

@gretkab vdaka za odpoved.

bosorkabb
5. máj 2014

Ahojte, pridám sa k Vám.V Senci som od augusta minulého roku keď sme si tu z manželom kúpili byt.Pomaly sa orientujem kde čo je.Syn chodí do školy v SC pri lidli, je atypický autista.

bevab
5. máj 2014

Ahojte,
viete mi s vlastnej skusenosti odporucit dobreho zubara pre dceru (5 rokov). Mame malicky kaz. Dakujem 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre