Je tu niekto zo Senca?

veronika33
26. jún 2006

Ahojte,
nájde sa tu nejaká Senčanka?

weroni
18. dec 2007

anana: a co takto brusne tance? ja chodim pondelky o 18:00 - sice teraz som dlho nebola- kym som bola v prvom trimestri ale od januara chcem zase zacat 🙂

veronika33
autor
28. dec 2007

Ahojte
vrátim sa k téme detských lekárov, dosť si pochvaľujú Vargu, vraj je precízny, niekedy až moc, ale má veľa pacientov a nových berie len málo.
Tá Czikhardtova už neordinuje, jej obvod prevzala už spomínaná Hervajová. ja som bola s Czikhardtovou celkom spokojná, kým som k nej chodila len so staršou dcérou, práveže som na ňu počula len dobre odporúčania, ale ako sa nám narodila Lenka, tak sa mi strašne nepáčilo, že všetky detičky objednáva do poradne na 12.00, to sa tam potom nedalo ani pohnúť, dieťa vyzliecť už v čakárni, ledva sme boli vo vnútri aj s očkovaním3 minúty a obliecť len zase von 🙄 a samozrejme v čakárni aj chorú deti, ktoré išli k inej lekárke, lebo tam majú spoločnú čakáreň. Hervajová len v tomto pokračuje 😒 Môžem ešte odporúčať Haršanyho - Medinet, ale ten má dosť blbé ordinačné hodiny.

andy75
2. jan 2008

veronka33: suhlasim s Tebou. JA chodim s malou k Hervayovej,pri poslednej poradni sme cakali v cakarni plnej chorych deti asi hodinu. Brala najrpv ich a az potom babatka...a vo vnutri sme boli aj s vyzliekanim cca 5min. a to si dr. stihla vybavit aj telefonat. Zozaciatku sa mi Hervayova velmi pacila, ale teraz nic moc 😒

veronika33
autor
4. jan 2008

Andy,
ja som Lenku prehlásila k Harsanyimu, je celkom precízny, len tie ordinačné hodiny nič moc, ale našťastie nie je často chorá, ale na nezaplatenie je to, že sa objednám presne na čas.
Staršia dcéra nechcela ísť k nemu, lebo ona k chlapovi chodiť nebude 🙂 , ale pobavila ma Hervayová posledne, lebo sa dcéra dala zaočkovať proti chrípke, aby malú nenakazila, ale o dva týždne aj tak ochorela, síce len nádchu mala a začalo sa jej to ťahať nižšie, dosť kašľala, tak som jej povedala, nech sa ide dať vypísať (musí mať do školy papier od lekárky, nestačí, že ju ja ospravedlním) a doktorka, že ako to, že je chorá, že však bola zaočkovaná 😀 som nevedela, že očkovanie proti chrípke platí aj na nádchu a iné ochorenia.
Susedina dcérka mala na tváričke exem a chcela, nech ju pošle ku kožnej, že načo, že ona jej predpíše mastičku, no po tej mastičke nemala na tváričke exem - ale vyzeralo to akoby ju poliali žieravinou 😠 tak potom ju už ku kožnej poslala a keď ta zistila, čo jej Hervayová predpísala, len hromžila, že takú masť hormonálnu môže predpísať len kožný lekár, ale nie takýmto malým bábetkam ... 😠

seki
8. jan 2008

halooo tento senec je fakt nejaky vymrety. vsetky baby sa flakaju kade tade po temach. 😖

andy75
8. jan 2008

to fakt,sem-tam sem nakuknem a som milo prekvapena, ked je tu novy prispevok 🙂

seki
8. jan 2008

jej ahoj 🙂
si priamo zo senca ci nejake okolie?

andy75
8. jan 2008

ahoj, priamo zo Senca

andy75
8. jan 2008

a ty?

seki
8. jan 2008

z blatneho

veronika33
autor
12. jan 2008

😉 tak to posuniem dopredu

seki
13. jan 2008

weronika ja sa pridavam 😉 aj ked sa to tu len tak tacka z nohy na nohu 🙄

andy75
13. jan 2008

😉 aj ja sa pridam,ak mozem

veronika33
autor
13. jan 2008

Neviete dievčence, kedy v Senci otvoria Tesco, mám to pár krokov takže vidím, že už stojí... 😉

seki
14. jan 2008

weronika podla mojej znamej co robi v tescu na zlatych tak az v aprili ☹

seki
14. jan 2008

resp pred velkou nocou.

seki
14. jan 2008

inak uz sa na to tesim lebo takto musime ist nakupovat do BA alebo do PK. ten senec je ne toto starsny.Billa brrrr bola som tam 3x a vzdy som sa tak nasrala ze az no. Plechac drazoba. Lidl da sa ale len na 15% nakupu. senec je strasny na nakupy 😠 😠

veronika33
autor
15. jan 2008

No my to máme rozdelené kde čo kúpiť, zeleninu a ovocie, jogurty maslo... väčšinou v Bille, ale oplatí sa tam chodiť vtedy kým je väčšina v práci 😉 určite nie soboty doobeda a piatok poobede, to sú fronty akoby dávali zadarmo, ale ak tam vtedy idem aj s malou, tak idem rovno do tej ich kancelárie, aby otvorili ďalšiu pokladňu, že som tam s dieťaťom a väčšinou uspejem, ak tam niekoho nájdem 🙂 niečo kupujeme aj COOPe, len nie tie ich zákusky sú mastné a málo sladké a obschnuté 😒 aj aj v Lidlovi sa niečo nájde, no a najlepší chlebík je v pekárni 🙂

andy75
15. jan 2008

my tiez pobehame vsetky 3 obchody v Senci,kym nakupime 🙂
a kde presne je to Tesco?

veronika33
autor
15. jan 2008

Je to za TGB plastom, na začiatku Senca od BA vpravo, prístup bude asi z Bratislavskej, ja ho vidím "presvitat pomedzi bytovky z Jánošikovej, ale asi odtial by som sa tam nedostala 🙂

veronika33
autor
15. jan 2008

a ešte tu majú postaviť aj Kaufland, niekde v priestoroch tuším okolo Lidla, len si už nepamätám termín, som to čítala v Senčanovi, ale ešte niekedy asi v lete minulý rok 🙂

andy75
15. jan 2008

tak sa tesim,budeme ho mat sice trochu dalej,ale aspon sa poprechadzame 🙂

eliska7
16. jan 2008

ahojte baby ,nebyvam už v senci ,ale som senčanka,byvala,pozrela som si fotky,zlate detičky,fakt vas tu malo píše.ja byvam teraz v Leviciach a aj naša domovska stranka stale stagnuje

lienka7
17. jan 2008

Ahojte.
Pridavam sa medzi Senčanky. V senci bývame do 12/2006. Zatial nikoho nepoznam, obchody som ako tak zmapovala, urady sa tiež, ale keďže som v 14 týždni a 17.7 čakáme babätko zišla by sa nejaká známa na kočíkovanie, pokecanie a pod. Napr. aj niekto kto poradí dobrého pediatra pre malé a pod. Vyzerá to tak že bývam blízko veroniky33- v novostavbe pri stiebornom jazere.

seki
17. jan 2008

lienka vitaj ja ti neporadim byvam v blatnom ale k mudre chodime s malym do Velkeho bielu a sme spokojni

nevesta
17. jan 2008

Ahoj, my chodime k Vargovi a som s nim spokojna, je v poliklinike, ako je Turecky dom 😉

andy75
17. jan 2008

ako som uz pisala -my chodime k Hervayovej, je dobra,len ma vela pacientov a potom nestiha...
ale baby si tu chvalili dr. Harsanyiho

ada78
17. jan 2008

caute.
ja som nevedela, ze tato tema zije. 🙂
seki - ty si vsade? 😨
my chodime k somodgyiovej a sme spokojny. 😉

andy a teba tiez poznam. 😉

andy75
17. jan 2008

no, zije -skor ako tak preziva 😉

ada78
17. jan 2008

vsak kukam na tie datumy prispevkov. 😅

ja chodim najcastejsie k nam do augustovych babetiek a do regionov som ani moc nepozerala, lebo tu nikto neprispieval.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre