Je tu niekto zo Senca?

veronika33
26. jún 2006

Ahojte,
nájde sa tu nejaká Senčanka?

keshka
9. júl 2012

@milacik1986 ahoj, aj ja som tehu a byvam v Senci. V ktorom si tyzdni?

milacik1986
9. júl 2012

Tak podľa testu buď v 5-6 týždni u lekára som bola ale akurát išiel na dovolenku tak az 20ho my dala termin

bebel
12. júl 2012

@ivka2007 dnes som prišla neskoro na menu do Tróje a tak som z jedálneho lístka objednala slepačiu polievku a kurací steak s ryžou pre malú...polievka bola ok, ale nakydali tam kopec petržlenovej vňate, tak to malá nechcela, ale to kura bolo brutálne presolené, prekorené a spečené. Oznámila som im , že to bolo po mäsových pirohoch zamiešaných do lekvárových v maku 2. najhoršie jedlo, čo som u nich vyfasovala.....a asi dlho zas k nim neprídem jesť. 🙄
A dnes sa "darilo" aj v Bille....všetky balené zeleniny na polievku so spotrebou 14.7. boli plesnivé...viac ako polovica mala 2 cm šedozelenú pleseň a veselo boli vystavené v chladničke.
Dnes ma nasrdili, kam som vošla...

brinzulka
12. júl 2012

@bebel billa- navstevujeme ju len z nutnosti ...chodime na zeleninu oproti k "babke"...ale tam salat nekupim :/ ...
mm zacal navstevovat billu v TT - co sa s nasou porovnat neda...

ak sa da....ideme na zeleninu v sobotu na trh..... ja by som potrebovala / chcela pazitku a bylinky...ale nedari sa mi najst cerstve...pripadne vobec nejake

sirinka
12. júl 2012

@bebel to uz som aj ja zaregistrovala, ze v bille uplne v pohode predavaju plesnivu zeleninu a ovocie, ako keby sme boli uplne sprosti...

inak ja sa tesim, dnes som prvy krat varila marhulovy lekvar...a vyzera, ze sa podaril... 😀

sirinka
12. júl 2012

@brinzulka bylinky kup na jar a pestuj na balkone... 😉

brinzulka
12. júl 2012

@sirinka luci...ale mne na vychodnej strane vsetko kape :(

brinzulka
12. júl 2012

bazalka je ako burina- tej sa dari... od nasich som si presadila krasnu pazitku z ich zahrady ...a nezvladla to- a to bolo par pokusov...ako "pestovat" pazitku- sem tam sa mi podarilo nejaku najst v Tescu...Kauflande...ale aj ta nam "posla"

1982zuzka
12. júl 2012

dúfam, že mi toto admin nezmaže 🙂 ale kočky zo SC mám navyše plienky Pamper Sleep and Play veľkost č.2, veľké balenie. Chýba z nich len jedna plienka, malému nejako nesadli...takže ak máte doma dieťatko, ktorému vyhovujú tak ich darujem.

lienka7
12. júl 2012

@brinzulka ...ja mam tiez okna na vychod, a pazitke sa krasne dari, dokonca mi aj prezimovala. Mata to iste....
...a tie bylinky mas vnutri alebo na balkone?

brinzulka
12. júl 2012

@lienka7 🙂 tak uz viem, kam budem chodit na pazitku... 😎- odkupim
ako kedy ...podla pocasia a rocneho obdobia... bazalka je teraz v byte...vhodnu pazit som v poslednej dobe nenasla

sirinka
12. júl 2012

@brinzulka ja mam bylinky na juhovychod... a pazitke sa dari, bazalke, mate, rozmarinu, oreganu, stevii.... horsie su na tom petrzlenova vnat a ligurcek....skus pohnojit tym bylinkovym hnojivom, ale slepacincami...mozno im to pomoze....

lienka7
13. júl 2012

@brinzulka ...tu pazitku ti kludne darujem ....rastie ako burina a nikto ju u nas nechce. Ja mam na vychod aj balkon takze ja mam vsetko len na balkone. Na jar som nakupila sadenicky na trhu a sup s tym rovno na balkon a do jesene vsetko krasne rastie. Horsie je to s prezimovanim lebo vecsinou su to jednorocne letnicky.

vera1132
13. júl 2012

baby náhodou neviete či v Amfiku budú ešte premietat Dobu ladovú ? ? ?

milacik1986
15. júl 2012

@vera1132 ahoj v tomto mesiaci uz určite nie

lucadra
15. júl 2012

Ahojte. Zhánam veľmi súrne niekoho kto by mi postrážil malú na max. 4 hodiny a potrebujem ju zohnať do utorka. Neviete o nejakej opatrovatelke, alebo o nejakej mamine, čo by rada na pár hodín postrážila dieťatko? Peniaze nie sú problém.
Podmienka hlavne je aby pani nemala v domácnosti 3 malé deti a nevedela by sa venovať môjmu. Samozrejme, že mám viac podmienok ale tie by som si prediskutovala už priamo s dotyčnou.
Nemáte náhodou skúsenosti s tou pani čo býva na SNP?
Ďakujem.

rebecca2006
17. júl 2012

baby, prosím, kde je tu v sc oprava odevov? Na Krátkej sú dlhodobo zatvorení......ďakujem 🙂 😖

alex21
17. júl 2012

@rebecca2006 jeden pan opravuje na tureckej v tom zltomodrom cinziaku, ale jemu sa musis stale pripominat a stale mu opakovat dokedy to ma spravit. Inak je v pohode, uz som tam davala viac veci opravit, len ked ti nieco suri tak sa tam treba ist preistotu ukazat aj den pred terminom ako ste sa dohodli a pripomenut sa.
Este som niekde citala ze opravuju odevy a za ten svet si neviem spomenut kde. Neviem ci nahodou neopravuje aj v kulturaku.

milacik1986
19. júl 2012

Ahojte baby je tu nejaká mamička tiež z sc? Ja som sa teraz nastahovala a hľadám si kamaratky

sirinka
19. júl 2012

@rebecca2006 vzadu v kulturnom, v pasazi vedla mestskeho uradu...

spachtos
19. júl 2012

@lucadra chcem sa spytat, ci uz mas niekoho k malej

rebecca2006
19. júl 2012

@alex21 ďakujem, už so mu veci zaniesla, je to zimná vetrovka, tak hádam stíha do jesene 🙂

zuzb
21. júl 2012

ahojte baby...nasla som teraz tuto temu...hlasim sa k sencankam(sice zo senca nepochadzam 😉

zuzb
21. júl 2012

@lucadra ahoj uz si nasla opatrovatelku?

ivka2007
22. júl 2012

@bebel bolo to určite v bufete Troja na jazerách,južná strana???to sa mi nechce veriť...nebola si v reštaurácii Troja?

bebel
22. júl 2012

@ivka2007 v reštaurácii Trója na Salámke.... 😀

milacik1986
25. júl 2012

@zuzb ahoj vitaj;)

zuzb
25. júl 2012

@milacik1986 vitaaam 😉

petrushkasc
25. júl 2012

tolko vas tu je zo senca 🙂 no super 🙂 pripajam sa

martinam77
26. júl 2012

@keshka
Ahoj,konecne niekto kto ma termin v auguste 🙂 kam si sa rozhodla ist rodit?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre