Je tu niekto zo Senca?

veronika33
26. jún 2006

Ahojte,
nájde sa tu nejaká Senčanka?

luppita
1. sep 2010

@rebecca2006 mlieko som nechala dva a pol dna na tmavom mieste, normalne v sklenenej fl. . Potom ked skyslo, len na ohen a niakych 15min nechat, pomaly sa varit, nemalo by dlho vriet a ten tvaroh sa ti urobi na dne hrnca, na vrchu bude iba taka zlta voda..... scedis, nechas vychladnut a je fakt dobry, len naozaj sa to neoplati z litra mlieka. 😎

rebecca2006
2. sep 2010

@luppita diky 🙂 vyskusam! Muz za tvarohove rezance da vsetko na svete, takmu urobim z domaceho tvarohu.
Inak, Bebel, vcera sme skúsili tú cukráreň Dúha, fajn to je tam, len asi viac oceníme, keď Maťo bude trochu v§čší ,ešte sa sám nepohrá v detskom kútiku, tak jeden z nás miusel byť furt s ním. Ale fajn, že sú podniky zamerané aj na detičky. Len ma prekvapilo- nepríjemne- aký otrasný výber zákuskov mali, teda konkrétne Marlenky, oba druhy, Sacherky a nejaké špice. A skončili sme. Teda Sacherky nebli nič moc ☹ A čakala by som aj nejaké koláčiky pre detičky, všetko tam bololen čokoládové, žiadne agarové rezy, želatínové poháre a tak. Proste bieda. Tak neviem teraz, Bebel, či to bola náhoda, a mali sme smolu, alebo aj ty máš takú skúsenosť a proste je to ich slabina. ☹ Tak som trochu bola sklamaná....

luppita
2. sep 2010

@rebecca2006 drzim palce s tvarohom, z jedneho litra budes mat tvarohu tak na jednu porciu 🙂

brinzulka
3. sep 2010

@cruela ahoj...kedy zacinas fotit deticky?
@rebecca2006 moja mama robi z kravskeho mlieka syr i tvaroh-niekedy ho zmrazi-na neskorsie pouzitie: ak budes potrebovat, spytam sa jej, co a ako....

bambule...kto mate dieta starsie ako rok a treba ho dat strazit- komu ho davate? tatina a babky neratam teraz...
bola som sa opytat v drobcekovi-beru deti od 18m....
nasla som aj jednu agenturu na nete, s poziadavkou platenia na hodinu, praxou
@maznacik007 mamina strazi?

maznacik007
3. sep 2010

@brinzulka ano... ked chces dam ti cislo do IP

slavkav
3. sep 2010

@cruela - ty fotis deticky? ano? mas aj nejaku web stranku s ponukou?

slavkav
3. sep 2010

@brinzulka a MC taku sluzbu neposkytuje?

maznacik007
3. sep 2010

@slavkav ano cruela foti deticky... odporucam... na fcb mam jednu foto Danka ked mi ho fotila...

slavkav
3. sep 2010

@maznacik007 dik, pozriem 😉

arrett
3. sep 2010

Kedy sa otvára bambino???? Vie niekto???

cruela
3. sep 2010

caffte babule... hej, trosku fotim, nejake fotky si mozete pozriet na FCB, stranka Lulu
teraz sa chystam oslovit skolky, tak uvidime... ale brinzula, v nasej skolke asi nepochodim, riaditelka ma poslala kade lahsie, tak ak by si mala zaujem, museli by sme dohodnut individualne 😉

slavkav
3. sep 2010

@cruela a na fandlyho si skusala? FB pozriem doma

cruela
3. sep 2010

urobim kolecko po vsetkych seneckych skolkach a skolach, plus blizke okolie... ale az v pondelok alebo utorok, bo nemam v ruke vytlacene fotos...

slavkav
3. sep 2010

@cruela tak dufam, ze nasa riaditelka zacne uvazovat o zmene. mne sa velmi nepacia tie fotky, co produkuje ten, co tam chodi. on je tusim z pezinka

shaharazad
3. sep 2010

ahoj maminy 🙂 chcem vas zavolat na plavanie tehuliek do Trnavy..je tam uplne super..ja prave končim 2 mesačny kurz...je to v Kvapke, tam kde plavaju babatka...okrem plavania , cvičenia sa s nami chodi porozpravat i dula , ktora nam robi predporodnu pripravu...velmi sa mi tam pači a chcela som sa s vami podelit 🙂

brinzulka
3. sep 2010

to aby som ostala tehu, ked chcem plavat 😀
@shaharazad to len srandujem...urcite je to super

@cruela nasa skolka-este sme tam neboli, nakolko sa doliecujeme

@maznacik007 pisem🙂

rebecca2006
3. sep 2010

sharazad, no to je super, ja som zháňala tehotenské plávane ostošesť, no- snáď doma nadhodím tému 😀 Super, dík za info!

cruela
3. sep 2010

@slavkav aj do nasej skolky (kysucka) chodi ten pan Vostinar z Pezinka a riaditelka ma presviedca, ze rodicia su s nim spokojni... aj ked mna sa nikto nikdy nepytal, ze ci som s fotkami spokojna... ale asi preto sa ma nepytali, lebo ja som deti nedavala fotit, bo sama ich pofotim lepsie ako ten pan... preto som sa rozhodla urobit si vlastnu ponuku a teraz sa skusam prezentovat... uvidim, ako dopadnem...

luppita
3. sep 2010

@cruela jeeej tak to si u teba moc rada objednam jesenne foto 🙂 posli mi link na FB, neviem ako sa tam hladaju stranky 😠
@arrett idem napisat do bambina uz sa nevieme dockatm hlavne ked je skaredo 🙂 dam vediet

cruela
3. sep 2010

@luppita skus tu: http://www.facebook.com/?ref=home#!/pages/Senec...
nenahodila som tam este aktualne fotos, ale v dohladnej dobe tak spravim 🙂
a velmi rada pofotim kohokolvek, kedykolve a akokolvek 😀

luppita
3. sep 2010

@cruela diki kukla som, niektore naozaj pekne fotky 🙂

flowerska
4. sep 2010

@cruela idem aj ja pozriet ako fotis, lebo co su v sc tak vsetko na jedno kopyto fotia ☹

flowerska
4. sep 2010

@luppita kde je to centrum presne v centre?a co tam robite ked sa stretavate?

slavkav
4. sep 2010

@cruela tak potom mi pls napis co ti povedali na slovenskej fandlyho - nas sa tiez nik nepytal, ale mne sa nepacia tie fotky. u nas fotil aj niekto iny - akoze portret - tiez nic moc. ale celotriedne fotky - des

luppita
4. sep 2010

@flowerska http://www.facebook.com/home.php?#!/pages/Mater...
je to na Kollarovej, v areali skolky, kusok od lidlu....

@arrett uz je na FB na stranke niake info, skopirovala som aj sem, o nasom bambine zatial nic, ale asi ked uz budu mat deticky rok tak budeme v slniecku... neviem uvidime
Milé mamičky, MC Senecké slniečko otvára v septembri opäť svoje brány pre Vás a Vašich pokladíkov. Začíname - ako ináč - brigádou v herni. Tá sa bude konať v pondelok 6.9. od 17.15. V utorok, teda 7.9. v tradičnom čase o 9h u...ž môžeme naplno začať MCčkovú sezónu. Srdečne Vás pozývam upratanú herňu otestovať!

flowerska
4. sep 2010

@luppita dakujem za info, ale toto slniecko je pre deti od 1 roku?

rebecca2006
5. sep 2010

jej super, ze Slniečko už bude otvorené! Tearz, keď pršalo, som už fakt nevedela, čo pre Maťa vymyslieť... Tak dúfam, že sa skoro vidíme!

luppita
6. sep 2010

@flowerska hej to je, ale minuly rok sme tam mali aj ,, Bambino ,, pre deti od 0 - 1 roku. bolo to raz za tyz. od 13 - 15 ...
neviem ci bude aj tento rok, asi tam dnes na tu brigadu skocime a uvidim. 🙂

flowerska
6. sep 2010

@luppita no aj mne sa tak zda aspon na jar rozdavali letaky, ale nejak mi nevyslo tam ist, ak budes mat info daj vediet dakujem

gretkab
6. sep 2010

@cruela aj MS Svaty Martin pls oslov s fotkami 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre