Je tu niekto zo Senca?

veronika33
26. jún 2006

Ahojte,
nájde sa tu nejaká Senčanka?

blanocka
15. sep 2013

@adulik23 dakujem, vyskusam 🙂

zuuzika
22. sep 2013

Ahojte,hladam opatrovatelku k mojmu malemu, aktualne to bude v marci. Ak by ste o niekom vedeli,dajte mi prosim vediet. Dakujem

marfuska87
23. sep 2013

ahoj zienky, byvam v senci a som cca v 5tt. 🙂

sjuz
26. sep 2013

@adulik23 uz som vyskusala, je super 🙂

adulik23
26. sep 2013

@sjuz som rada, ze sa ti pacilo. 🙂
ja k nej chodim uz skoro 5 rokov a som maximalne spokojna. aj 2 kamosky som tam poslala a obe povedali, ze uz nikdy ziadna ina 😀

adulik23
4. okt 2013

Dievcata - viete o nejakom normalnom bare v meste, kde sa nefajci?

blanocka
7. okt 2013

@adulik23 tazko povedat, nefajciarske je napr. na pesej piano, potom v coffe &co je nefajciarska cast s detskym kutikom, ak chces len kavu a pod tak aj cukraren jasmina je nefajciarska a este mi napadlo cafe columbia za csob, ale ta neviem, ci je otvorena 😉

adulik23
7. okt 2013

@blanocka dakujem. to piano vyskusame. 🙂
ja praveze nechcem kavu. 😀 chcem ist von vecer cca po 8 a dat si mojito, pohar vina, pivo, nejaky toast ...
stale chodime do marathonu a uz by to chcelo zmenu. je to tam prilis fajnove na to, ze sa chcem len kdesi vykecat s kamoskami. 😀

blanocka
7. okt 2013

@adulik23 na mna maraton tiez takto posobi 😀 piano je take male utulne, len moc nemusim toho fuzateho casnika (tusim je to aj majitel) ale inak ok 😉

alure
7. okt 2013

Babulky viete poradit sukromnu skolku v Senci na pobyt raz tyzdenne ? Skusali sme sukromnu skolku na Kratkej ale malemu sa tam moc nepacilo a chyba mi vlastny dvor kde by sa deti mohli vyhrat ..dakujem za kazdu radu ...

sjuz
7. okt 2013

@alure moja chodila 4x do tyzdna do Mravcekova. maju aj dvor.

alure
7. okt 2013

@sjuz maju web stranku ? a spokojnost ?

lienka7
7. okt 2013

@alure maly chodil rok do Mravcekova a super. Pozri tu: www.mravcekovo.sk alebo zavolaj riaditelke, dohodni sa s nou a chod si to tam s malym pozriet

lienka7
7. okt 2013

Baby neviete ako funguje ten Taekwondo oddiel tu v SC z pohladu malych deti?
Krpaty mi uz 2 rok pili usi ked vidi plagat na Taekwondo alebo Karate ze on tam chce chodit. Doteraz som ho "zrusila" tym, ze je to len pre deti od 6-7 rokov tak nemoze chodit. Lenze dnes som pozrela lepsie ten plagat na Taekwondo a je tam poznamka ze beru deti od 5 rokov. Nemate dake info ako to funguje pre taketo male deti? Oplati sa to?

alure
7. okt 2013

@lienka7 na jednodnovu starostlivost mi ho nevezmu ..otazka kde je Sv.Martin ? nejaka skolka stonozka mate skusenost ? ? a co jasle vcielka ?

lienka7
7. okt 2013

@alure neviem co sa v Mravcekove zmenilo ale ked tam chodil Misko tak tak bolo par deti co chodili len 1x do tyzdna
...este su tu dake jasle Medvedik alebo Macik ci ako sa to vola ....ale ako to tam funguje nemam potuchy

alure
7. okt 2013

@lienka7 dakujem pozriem to 🙂

adulik23
7. okt 2013

@alure skus pozriet aj usilovne vcielky, alebo zázračný svet

alure
7. okt 2013

@adulik23 dakujem

sjuz
7. okt 2013

@alure no asi maju vela deti na cely den, im sa neoplati potm brat niekoho na 1 den, lebo im zaberie miesto. detsky den (o ulicu od lichnerky) tiez nezoberie. potom vcielka (http://jasle-vcielka.webnode.sk/) - to je ale tusim len do 4 rokov, tak tam boli ochotni, ale ja som zhanala pred 2 rokmi. tiez maju pred domom mensi dvor
medvedik http://www.jaslemedvedik.sk/sk/O-jaslickach.html su tiez len jasle, tak zalezi na tom kolko ma maly rokov.
Usilovne vcielky http://usilovnevcelicky.sk/ su s anglictinou, ale ked ja som sa pytala na 2-3 dni v tyzdni moc sa im do toho nechcelo, tak neviem ale asi 1 nebude zaujimavy... Ale za opytanie nedas nic.

mandalaska
7. okt 2013

@alure
Dobry den, vieme sa vam postarat o dietatko. Blizsie info na tc. 0917 535 005.

M

mandalaska
7. okt 2013

@zuuzika
Ahoj, poznam uzasnu babu na strazenie. Blizsie info na tc. 0917 535 005

M

alure
8. okt 2013

@sjuz dakujem krasne moja za vsetky linky 🙂 Jasle vcielka som volala,tam mi ho vezmu bez problemov..ide o to ze maly mal v auguste 3 roky,jasle su fajn su tam deti ale uz by to urcite chcelo rezim skolkarsky ak mi rozumies(jaslickari sa skor len "hraju" ) ...uvidim ako to bude vo vcielke ak bude spokojny bude tam aspon teda raz tyzdenne ...
@mandalaska Ahoj ako som pisala nepotrebujem "opatrovatelku" ale ide mi o to aby bol maly v kolektive deti a zvykal si na nejaky rezim ako maju skolkari ..preto som zvazovala skolku aj ked sukromnu ..u vas ide o opatrovanie ako samostatneho jedinca alebo skupinku deti ?
Dakujem babulky ste skvele ...

sjuz
8. okt 2013

@alure Ved to, nevedela som kolko ma maly rokov. Moja isla do do Mravcekova ked mala 22 mesiacov, cize necele 2 roky a vtedy som sa rozhodovala medzi Vcielkou a Mravcekovom, a prave z toho dovodu ze Vcielka je do 4 vyhralo mravcekovo. ale aj preto, ze priestory sa mi pacili viac v Mravcekove...

mandalaska
8. okt 2013

@alure
Ahoj, je to rozne, niekedy je ich 5, niekedy 2 a niekedy je jedno dietatko. Vacsinou su to deticky tie iste. Stara sa o ne moja dcera a niekedy aj ja. Nie je to opatrovanie jedneho dietatka.

m

rebecca2006
10. okt 2013

ahojte bambule, ani neviete, ako ste mi pomohli tou diskusiou o opatrovateľkách a jasličkách... aj ke´d ja sa ešte stále neviem rozhodnúť, či perspektívne Esterku do jasiel alebo k opatrovateľke- chcela so si to všetko obehať, popoerť, alez iečenia v Tatrách som sa vrátila s takým zápalom pľúc, že som mesiac úplne mimo reálneho života a asi bude usieť návrat do práce odložiť. Maťo schytal zápal pľúc po 3 dňoch škôlky- z chrípky.... takže tiež neviem, či mi zasa neostane doma pol roka...určite ho nechám celý október a potom uvidíme, ako na tom celkovo budeme. chcela so pôvodne nastupovať od 1.2, ale predpokladám, že aspoˇo 2-3 meiace posunieme. ☹ Estreka mi celkovo príde úplne inde ako Maťko, podľa mňa o pár mesiacov by jasle zvládla, mám len des a hrúzu z tých chorôr- na druhej strane- neccem to síce zarienuť- ona väčšinu infetkov zvládne v porovnaní so synátorom lepšie, aj teraz chrípku zvládla s fenistilom a mucosolvano, a odsávačkou na vysávač non- stop... tak som zvedavá...ešte mi vrta v hôave tá MMr vakcína, ešte som ju nedala zaočkovať, príde mi, e buď sme stále sopľavý, alebo jej idú zuby, alebo je leto a niekam cestujeme- alebo teraz sa neviem prečo nejako divne pokakáva, proste stále niečo, nezdá sa mi celko fit....

rebecca2006
10. okt 2013

@sjuz a ako ste na tom boli s chorobami v Mravčekove?

adulik23
10. okt 2013

@alure nasla si skolku na 1 den v tyzdni? ak ano - ktoru?
tiez zacinam zvazovat takuto moznost.

sjuz
10. okt 2013

@rebecca2006 klasicky... tyzden v mesiaci mala sopliky. Potom v januari prisla s lagyngitidou, skoncili sme v nemocnici, tam chytila zapal pluc... a potom az v marci sarlachovu anginu a medzi tym 1x soplik... takze nebolo to az take hrozne.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre