Je tu niekto zo Senca?

veronika33
26. jún 2006

Ahojte,
nájde sa tu nejaká Senčanka?

arrett
13. júl 2009

Tak a mame za sebou veľký utz. Nevieme čo to bude, nakoľko si drobec sedel na patach🙂) Vsetko vyzerá byt v poriadku, trosku zvacsene oblicky:-/. Bolo to super. Bol v nutri aj Manzel a Neter. Dr. bola úžasná, všetko vysvetlovala a ukazovala. Tak sa tešíme🙂))

brinzulka
14. júl 2009

dakujem za info...udajne slo o poruchu u nich...alebo im niekto dopomohol... 😒

sirinka
14. júl 2009

no veru, aj mi bolo luto vcera ked som ten stanok videla...ja si myslim, ze tomu urcite niekto pomohol 😕 tvrdy konkurencny boj...

brinzulka
15. júl 2009

vcera sme sa boli previezt vlacikom...taka bola krasna voda...len bol polo prazdny...a musela som si drzat babo...aby mi niekam predscasne neodletelo 😀 z brusa...
Bambulky, co byvate v meste, kam chodite v tomto teple s detmi okrem jazier?

nicolkarin
15. júl 2009

urcite to bolo umyselne, v tu noc to bola rana ako z dela. ak dedze vtedy nikto bagetu v stanku nekupoval, nebol dovod aby sa stanok chytil len tak z nicoho nic. tiez si myslim ze to bola konkurencna vojna.

brinzulka
15. júl 2009

nam robili okna-firma ako sa ide na jazera juh...mame problem a nemozme ich reklamovat..lebo firma neexistuje...tiez im niekto par krat dopomohol k poskodeniu majetku ☹

nicolkarin
15. júl 2009

to asi viem kde sidlili, tam sa tiez uz vystriedalo niekolko firiem. proste na slovensku neplatis - zaplatis.

arrett
15. júl 2009

...mne stacil vcerajsok. vysla som iba do DMky a po ceste do banky som skoro odpadla. Este ze ma potom kolegovia hodili domov. Bolo mi z toho tepla tak priserne zle, ze som rada ked som doma. Pravdepodobne sa vykaslem na stanovene vychadzky a budem chodievat von az o osmej vecer. Dufam mi v tedy socialka na kontrolu nepride... 😒

brinzulka
15. júl 2009

arrett...nemozu Ti prepisat cas prechadzok? Ja v 9tom mesiaci s malym vonku viem o com hovoris-ked je take teplo...
Inak pri prvom tehu na PN ma nikdy nik nebol skontrolovat.

arrett
15. júl 2009

brinzulka...zatial neprisli ani ku mne.. dufam ze si nebudu robit tu namahu🙂
uvidime. Zajtra idem do poradne.
Pocujte tehulky, neboli vas lonova kost??? ja mam pocit ze ma boli cela (ospravedlnujem sa) pinda. A ked chodim, alebo stojim a potom si sadam tak aj kostrc. Mam to povedat Mudr? Nie ze by som bola citlivka, ale boli to teda riadne. 😒

mayka
15. júl 2009

arret ahoj, ja som tie pocity mala v takom 19 tt akokeby som den predtym isla dlhu streku na bicykli a na druhy den som si nemohla poriadne sadnut. 😀 Trvalo to tak 2-3 dni a potom ako by seklo zasa pohoda.
Drzim palce na poradni a daj vediet aku naladu mal pan doktor. 😀 ja idem 23.7.
Povedz to mudr. ale pdla mna to je normalne. kamoska nemohla ani chodit. je to neprijemne ale par dni to vydrzis. Aj horsie bude - napr. porod. hihi

mayka
15. júl 2009

arret ty si mala problemy ked si ostzala doma? uz si nepametam ci si to pisala. Ja by som chcela ostat na Pn od septembra ale neviem ako na to kedze zatial problemy nemam. Myslis ze sa s nim da dohodnut ked mu dajme tomu poviem ze mam problemy v praci s castym a nutnym chodenim po schodoch - napr. ?

nicolkarin
15. júl 2009

odkedy nemame stanok v meste, mam pocit, ze ste sa vsetky niekam stratili. teraz chodime trosku skor do mesta, a su tam len turisi. chodi niekto este von?

sirinka
15. júl 2009

nicol my teraz castejsie chodime k bielskemu jazeru...je tam prijemnejsie ako v meste 😎

arrett
15. júl 2009

mayka...
no dufam ze ma to prejde🙂))
doma som tusim od 6 tyzdna.. My sme mali problemy s pocatim no a ja mam operovany krcok maternice 2X. Prve tri mesiace mi bolo hrozne a Mudr. ma nechal doma. Teraz sa ma uz ani nepyta, automaticky mi PN predlzuje. Dufam ze sa to nezmeni🙂 mam teraz pri sebe osemrocnu Neter tak sa ucim vsetky basnicky a pesnicky a pexeso, cierneho petra... no aspon sa doma nenudim.
Uvidim co zajtra u mudreho. Dufam ma vysetrenie nebude boliet tak ako naposledy. Som sa len na koze posuvala smerom hore, slzy v ociach... ach jaj..
Myslim ze sa s nim da dohodnut... porozpravaj mu vsetky negativa svojej prace a je to. A co robis, kde pracujes??

nicolkarin
15. júl 2009

no ved hej, aj my na vecer vyrazime vzdy na jazera, ale do obeda sa potulame v meste, co to pokupime a ideme sa domou schladit, ale to sme uz o 10 doma, lebo vonku je to hic. a vecer ideme tak az o 18, aj karin si posunula poobedny spanok a spinka do 16.30h. este ze mame terasu, tak ja sedim tam a cucam okolo.

arrett
16. júl 2009

Tak som práve prišla z poradne. Zasa mám zlý krcok. Mám tam polypy. Múdry mi zobral samé stery na cytologiu a uvidíme. Už mi ho dva krát operovali, len neviem čo s tým v tehotenstve☹( Mám strach či to neublizi bábätku☹((( a v akom štádiu to je.. Blby Hpv!!!!! Som bez nálady, idem sa na to všetko najesť☹

alex21
16. júl 2009

Ahojte kocky. Neviete o nejakej firme ktora by nam urobila sietky proti hmyzu na plastove okna.

arrett nebud smutna lebo aj drobcek je potom smutny. Urcite sa to nejak poriesi.

mayka
17. júl 2009

arret tak to mi je luto asi zato ta to vysetrenie tak bolelo. Chudatko moje. Tak je fajn ze si doma. Aspon si vklude. ja sa ho spytam vo stvrtok na tu PN. Som zvedava c mi povie. Strasne mi inak zacali nohy puchnut a bolia ma.

arrett
17. júl 2009

Mayka
snažím sa na to nemysliet pokial nebudú úplne výsledky. Včera keď mi bral tie stery, to len bola bolesť☹ No myslela som na drobceka...stojí za každú bolesť..
Včera bol múdry úplne v pohode. Bola som dnu asi 20 minút, veľa sme kecali. Ak mu povieš že sa necitis dobre a v praci to máš čoraz horšie tak by to malo byt v pohode. Za opytanie predsa nič nedas. V tých horucavach nezavidim nikomu chodiť do prace:-/ potom daj vedieť čo a ako.

mayka
17. júl 2009

arret dakujem. Urcite sa ho spytam lebo je to fakt des. Aj 2 tyzdne by bodli doma.
🙂
No snad to bude ok u teba. Nehodime niekedy v SC stretko? Ved budeme rodit na rovnako. 😀

arrett
21. júl 2009

ahoj mayka
prepac ze pisem az teraz, ale ta moja neter ma uplne nici 🙂 🙂 🙂 este to musim par dni "vydrzat"
Daj vediet potom ako si dopadla u Mudrho, ci je vsetko ok a ako s PNkou.
Stretko kludne mozme dat... budem len rada... mozme spolu nakupovat ked budes PN 😀 😀

nicolkarin
21. júl 2009

alex - my mame sietky na celom dome od Roman Molnar, mava reklamnu aj v senecku. mame sietky na oknach aj balkonove dvere a som spokojna. pred tym nam robil aj vnutorne zaluzie. hodim jeho mobil do IP.

mayka
22. júl 2009

arret, ok. 😀

jamulienka
22. júl 2009

Ahojte kocky,
ja som mala pri prvom tehotenstve hrozne bolesti lonovej kosti az ku koncu tehotenstva. Teraz mam bolesti takmer vzdy, ale neriesim to, lebo na poradniach je vsetko v poriadku.
Arret, moja jedna kamoska mala myom na maternici pocas celeho tehotenstva, vsetko dopadlo dobre, ale rodila cisarskym rezom. tiez bola predtym operovana, po porode si uz vsak myom nechala, ale asi pojde opat na operaciu.

Alex, my tiez zhaname sietky na okna a rozmyslala som nad firmou Plast-ex. Myslim, ze sidlia v Bieli.

Mayka, lekarovi sa len poriadne postazuj, poprehanaj to s recami a urcite ta vypise. Ja idem na poradnu v pondelok. Dufam, ze dopadne dobre. Ta mala potvora - Sofia, mi dava riadne zabrat. Cim je starsia, tym si viac dovoluje a menej poslucha a tak za nou utekam ako blazon po meste aj so svojim velkym bruchom. Najhorsie to je, ked musim utekat a malicky v bruchu sa rozhodne kopat. Cista katastrofa 😠

alex21
22. júl 2009

nicolkarin a jamulienka dík za info 😉

arrett
23. júl 2009

Mayka
držím dnes palce u Mudreho😀

Jamulienka
ďakujem, určite to bude v poriadku. Pokial krpec kope, tak je to ok🙂

brinzulka
23. júl 2009

bambulky...Vam sa nestava, ze sa na Vas vyskieraju v meste cudzi ludia a minule ma jedna pani pristavila..ako je mozne, ze je tu tolko tehotnych..ci sme si dali zraz...ja som na nu pozerala..ze teta, chodim uz dve hodiny...moje dieta mi uteka a ako, co je na tom, ze tehotneeeeeee...v zime sa to schova a v lete vidiet...

arrett
23. júl 2009

😀
je to tak.. Mna sa jeden pán pýtal či je epidemia.. Pozerám na neho nechapavo a hovorím že hej, že chripkova😀
Potom mi to už vysvetlil☹

mayka
23. júl 2009

ahoj arret,
tak mame vsetko ok a stale sme Terezka. Ale nevypisal ma lebo vraj nema padny dovod aby ma nechal doma kedze je vsetko ok. Na migrenu ma vypisat nemoze jedine ak tak obvodna. Ale mam pocit ze mi to ani neveril a ja ju pritom fakt mavam tak 1x do tyzdna. ☹
Tak sa budem trapit aj nadalej. Ze mu chodia kontroly a kontroluju PN.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre