Je tu niekto zo Senca?

veronika33
26. jún 2006

Ahojte,
nájde sa tu nejaká Senčanka?

jamulienka
16. jún 2009

ozaj, mas pravdu Andy.

od 1.7.

brinzulka
17. jún 2009

😀 😀 sexosneho doktora ...to viem o koho ide...pokakane babo narieka a on sa skeri..akoby mu testosteron pretekal usmai...dokonca aj moj manza bol z neho mimo...spomenula som ho jednej pezincanke...a bolo zle nedobre 😀 😀 to jej kamarat 😀 😀 ale uznala, ze aj ona ma snim problem 😀 😀

brinzulka
17. jún 2009

jamulienka..opytam sa na to, kedy je cviko v PN...ked dostanem IP..ze kedy..preposielam Ti...

rozmyslam, ci kupit permanentku..kym sa ja s bruchom dovalim na jazera..este v pohode..ale domov to je problemos...a s mesacnym babom tam asi behat nebudem...Snad jednu, zeby sme si ju s manzom prehadzovali..ci ako..poradite?
vlacik..mam obcas pocit, ze mi vyhrka maleho na svet 😀

brinzulka
17. jún 2009

cviko Pezinok: prislo mi do IP
byva to vzdy v pondelok o pol siestej a o pol siedmej - kym nas bolo vela.. teraz neviem.. kostuje to 3 eura a byva to v parku - v centre mamatataja. dam ti cislo nech si to prezistia. 0911/668033 alebo mail : mamatataja@pezinskerodiny.sk

mayka
17. jún 2009

arrett ahoj, tak si ma potesila ze chodis tiez k Simkovi. Este mame aj podobne terminy. 😀 Ja ideem na poradnu 23.6. t.j. buduci utorok. Uz mam po AFP testoch tak som zvedava na vysledky. Trosku som sklamana ze ako pisete mi si teraz neurobi utz ale ved vydrzim uz do velkeho . Neviete kam on posiela tehule? Celkom, by som prijala ten Gyn fiv kedze som tam otehotnela. 😀
Ty ides kedy na poradnu?

sirinka
17. jún 2009

brinzulka no ja s nim problem nemam...nahodou mi to celkom po porode a 10kg navyse zdvihlo naladu 😝

arrett
19. jún 2009

MAYKA - ja som bola vcera v poradni. Dal Mi taky papier do Gin-fivu na velky ultrazvuk. Tak som sa tam dnes rano objednala. Neviem sa dockat, lebo od 12 tyzdna Mi nerobil ultrazvuk len sme pocuvali srdiecko🙂 Kedy mas termin? Ja 1.december. Krv mam tiez v poriadku tak sa tesim. Akurat Ma to strasne bolelo pri vysetreni tam dole, ked Mi kontroloval krcek☹( ale zvladla som to. Teraz sa uz tesim na prve pohyby babatka. Dufam ze to uz pride tento mesiac.

liwka
19. jún 2009

Pozdravujem vsetky maminky a buduce maminky, tuto stranku sledujem uz davnejsie, teraz sa konecne pridavam. Pred dvoma tyzdnami sme sa pristahovali sem do Senca, je tu nadherne a sme tu velmi spokojni. no a vcera som zistila, ze sme si sem priniesli aj nieco, o com sme netusili. nasho maleho chrustika 🙂
problem je, ze som dva dni pred ocakavanou "navstevou" bola na rontgene pluc a mam velky strach. kramy nedosli a neviem, ako ten rontgen zaposobil na nase male. som v necelom siestom tyzdni a potrebovala by som odporucit nejakeho gynekologa. na nete som nasla FED GYN, no vraj tam nove pacientky beru az od septembra:(
snad mi budete moct poradit. dakujem 😉

brinzulka
19. jún 2009

liwka ja neporadim...ja sa orientujem stale na TT...mam tu len zubarku a prakt.lekraku, tu som videla pred troma rokmi pri priprave na sekciu..ale babulky snad poradia

sirinka
19. jún 2009

liwka ja zase chodim do Ba ku gyn... a neboj sa, babo bude v poriadku 😉

brinzulka
19. jún 2009

liwka...moj mm je radiolog...a tvrdi, ze ziarenie je orientovane na hrudnik..do podbruska sa dostane skoro nic...ak chces...pondelok sa popyta kolegov v institute zobrazovacej radiodiagnostiky

liwka
19. jún 2009

brinzulka, dakujem ti velmi pekne, trochu si ma upokojila, som rada, ze existuje taketo miesto, kde clovek moze poziadat o radu. je to mile, najma ked si v meste, kde nepoznas nikoho. este raz dakujem

liwka
19. jún 2009

mile babulky, nehnevajte sa, zo znova otravujem, ale mam este jednu otazku- je normalne, ak ma boli v podbrusku, akoby som to kazdu chvilu mala dostat? co sa tyka priznakov- som hakliva na pachy a do zaludka nemozem dokopy nic dostat, ale tie bolesti brucha ma trapia

arrett
19. jún 2009

Ahoj liwka.Gratulujem a vitaj v Senci. Ano, je to normalne. Aj ta bude pichat na oboch stranach tam kde mas vajecniky. Maternice sa roztahuje🙂) Skusala si uz volat dr. Otapkovej ci je to naozaj tak ze uz nove pacientky neberu?

liwka
19. jún 2009

volala som na ich infolinku, co maju na www stranke, funguje od 15 do 16:00, ani neviem, s kym som volala. dnes som sa bola pytat u doktora Vanka, ten je oproti namestiu hore nad ocnou optikou, no aj tam ma sestricka potesila, ze vysetrenia moze naplanovat az jej donesiem kartu od mojho gyn. som nemyslela, ze to bude taketo komplikovane ☹

brinzulka
19. jún 2009

liwka...ak by Ta Simko a spol zobrali..tiez budu chciet asi odhlasenie od Tvojho gynekologa+kartu 😒

mayka
20. jún 2009

arret, takze do gynfivu . Tak to je super. Aspon uvidis mimi aj na 3d. Inak ja mam termin podla poslednej menzes 23.11. Ale v tehu knizke mam tiez 1.12. 😀 Takze asi spolu rodit budeme. 😀
Uz si sa objednala v tom gyn five? Na kedy ta objednali ? Vraj sa treba aj 3 tyzdne vopred objednat.
Este necitis pohyby? ja uz od drhuej polovice 16 tt. Dokonca teraz uz pocitjuem jemnulinke kopakanie a nielen bublinky. 😀
A vysetrenie bolo neprijemne? Fiha. Tak to sa tesim. Ja idem v utorok na poradnu. Som zvedava ale tesi ma ze posiela tehulky do Gyn fivu. Tam som ako doma. 😀
Aj ti povedal kolko sa tam plati zato ten morfologicky utz? Viem ze za 3D sa plati okolo 2000 Sk.
Ale to je aj s fotkami a videom.
No toto bude asi nieco ine predpokladam.
Liwka neboj to je vsetko ok. To budes stale citit sem tam. 🙂 Do fed gynu urcite teraz neberu. Maju tamsi hrozen vela pacientiek a nestihaju ich vybavovat.

mayka
20. jún 2009

arrett, kde budes rodit a u koho? uz vies?

mayka
23. jún 2009

arret kde si? 😉

arrett
23. jún 2009

Mayka- ahoj ahoj🙂 nejako som nemala cas🙂 Tak ako si dopadla u doktora?? Vsetko ok? Dal ti papierdo ginfivu? Sestricka vravela ze to bude stat do 10€. velmi sa tesim🙂) a neviem sa dockat. Idem az 13.7.!!
Vobec neviem kde a u koho budem rodit. Zrejme to necham na ruzinov a mozno zazmluvnim otapkovu. Este si to ale asi s manzelom preberieme... A ty? Uz si rozhodnuta??

mayka
25. jún 2009

ahoj arrett,
no vcera som sem pisala a nejako mi zblbol pc a ma to zrusilo. Tak sa mi nechcelo pisat znovu to iste.
no bola som na úporadni. Mudr. bol v pohode. Ale na velky utz nejdem lebo volali mu v ten den z GF ze maju dovolenkovy rezim a na velky utz ma posielat pacientky az po lete. Tak fasa. Povedal, ze taky podrobnejsi utz spravi mi on na buducej poradni. Tak som sklamana. ☹
Ale tesi ma apon to ze afp testy su dobre a vlastne vsetky vysledky z odberov co mi robili su ok. Okrem toho ma neposiela ani na ten zatazovy glukozovy test, lebo vraj nepredpoklada u mna cukrovku. kazdy mi hovori ze tvoje cudne tak neviem co si mam o tom mysliet.
No ale zatial nemam ziadne problemy , miminko kopka a stekli o dusu tak verim, ze je vsetko ok. 😉 Aj som rozmyslala ze sa objednam na ten morfologicky utz k Cunderlikovi ale tiez by to trvalo asi aj 3 tyzdne kym by ma vzal a to uz mam tyzden hore dole na poradnu dalsiu. Tak vydrzim.

mayka
25. jún 2009

jo a co satyka porodbnice. ja som chcela rodit na Antolskej. Teoreticky by mi nevadil ani ruzinov ale svagrina tam mala nepirjemnu skusenost tak to ma trosklu desi. mala sa jej pridusila a hned po porode jej ju vzali a previezli na Antolsku do nejakeho speci inkubatora kde bola tyzden. Najhorsie bolo ze svagrinu si nechali v Ruzinove a ona chuda 4 dni trpla a nevidela si vlastne dieta.
To ma desi. Lekara este nemam vybraneho. A ani neviem ku komu by som zatial sla. Uvazovala som nad Simkom ale neviem este som si nim neni ista. Otapkovu som este ani nevidela. Ale uvazujem aj nad Drabekom z Gynfivu lebo v podstate on ma oplodnil . 😀 Tak nech si ma aj odrodi. 😀
No ale fakt neviem. Mne to je asi aj jedno ved v strese budem tak ci tak.

nicolkarin
26. jún 2009

ahojte sencanky, idete na karneval, teraz ked sa nam tak rozprsalo? dufam, ze sa to este otoci, lebo teticky sa tak tesili, ze budu princezne a teraz co? budu sklamane, a do toho dazda s nimi asi nepojdem.

arrett
26. jún 2009

O tom zatazovom teste mne nic nehovoril ☹
Dufam ze uz ked som objednana na ten ultrazvuk tak Ma vezmu..
V podstate aj mne je jedno kde budem rodit. Som z vychodu a nepoznam nemocnice v BA. Otapkovu som si chcela zazmluvnit aj z toho dovodu, ze posledny mesiac nebudem musiet chodit kazdy tyzden do BA. No a pocula som ze je super. Neviem ci Simko chodi ku porodom.Niekde som citala ze nie.
Pri Drabekovi som bola aj ja🙂 No po 1. konzultacii sa nam nakoniec s manzelom podarilo otehotniet.
Chodis niekam cvicit? Ja som od zaciatku na PN. Sem tam si pocvicim doma na fit lopte.

jamulienka
26. jún 2009

Ahojte baby, Liwka, ja som mala bolesti brucha pri prvom babatku asi tak 3 mesiace, potom ustupili. Teraz cakame2. babo a je to este horsie. Bolesti brucha mam takmer kazdy den a k tomu este sem-tam strasne pichanie na oboch stranach vajecnikov. No lekarka ma ubezpecila, ze vsetko je OK a moze to suvisiet s tym, ze Sofiu som mala cisarskych rezom a ubehol vlastne od porodu este iba rok.

Simko v sucasnosti nechodieva k porodom. Pytala som sa ho na to pri prvej navsteve. Chodievam teraz k Otapkovej a urcite si ju aj zazmluvnim. V Ruzinove ju velmi chvalili. Sofiu som rodila u MUDr. Hrabcaka - manzel Janky Hrabcakovej, ktora cvici s tehulkami v Pezinku. Vrelo odporucam.

Arrett, odkial si? Ja som tiez z vychodu - konkretne z Michaloviec.

Nicolkarin, ako tak pozeram cez okno, tak my asi nikam nejdeme. Ved tam su hromy-blesky. 😠 Vybehla som tak akurat pre balon a ciganske 😵

nicolkarin
28. jún 2009

takze sa nam nakoniec vycasilo aj na karneval a isli sme. bolo fajn, tak ako jamulienka pise, ciganska, kukurica, balony pre deti a samoska kolotoce i ked s mierou - hriesne ceny, v rakusku je myslim lacnejsie. ale rekor v maskach sa tento rok urcite nezlomil. pred rokom super pocasie a masiek 2233, to teraz urcite nebolo, predpokladam podla toho co som videla, sa vsetci isli potom uz len tak prejst. skoda toho pocasia, taka pekna akcia to mohla byt.

andy75
28. jún 2009

mne sa zda, ze ten rekord v maskach bol, aj nejaky certifikat odovzdavali primatorovi....
neviete ktora maska vyhrala? niektore masky boli fakt supe,napadite 🙂

ivka2007
29. jún 2009

ahojte-my sme sa vybrali von este pred burkou 😒 museli sme ju preckat v jednom prijemnom obchode s darcekmi,aspon sme sa pokukali.Vsetko pokazil ten dazd ☹ a Didi bola pekna cicia 🙂 a masky?uslo to!

mayka
29. jún 2009

arret ahoj,
tak ani ty nejdes na ten glukozovy test, tak to je sila. Nie je to cudne?
Nechodim nikam cvicit. Chcela by som chodit na tie dychacie cvicenia ale asi az v septembri do BA. V lete sa mi nechce.
Inak ja som si nakoniec zaplatila ten morfologicky utz sama. Idem vo stvrtok do sukromneho GPN na Ruzinovskej v BA,. necham tam 65 eur a pjdem spokojne domov s pocitom ze som spravila pre to vsetk co je v mojich silach. 😀
Ale stve ma ten glukozovy zatazovy test. ja som mala potvrdenu inzulin. rezistenciu tak neviem ci mu mam zavolat a vyslovene si to vyziadat. je mi to blbe. kedy sa to vlastne chodi na ten test?
No Drabek ma asi nejaky dobry vplyv na snazilky. Len na ne kukne a stane sa. 😀
Ja chodim este do prace ale od septembra by som chcela ostat doma. Uvidim ako sa budem citit. Kontrola zo socialky ti este neprisla za tu dobu co si PN?
jamulienka ani by som k Simkovi rodit nesla. Stve ma. Otapkovu chvalia to je pravda. Ale este som ju ani nevidela.

arrett
29. jún 2009

Jamulienka- som od Kosic🙂
Mayka- aspon budes mat srdce pokojne po tom ultrazvuku🙂) neviem kedy sa robi ten test.. To by vedeli skor uz mamicky. Socialka Mi neprisla zatial ani raz. Ale kludne mozu, vychadzky dodrziavam🙂)

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre