Je tu niekto zo Senca?

veronika33
26. jún 2006

Ahojte,
nájde sa tu nejaká Senčanka?

domusinkaa
23. jún 2014

@86zuzana86 Ahoj Zuzka som na tom podobne ako ty tiež hľadám parťáčku na kočíkovanie mám 4 mesačného synčeka tak ak máš ešte záujem môžeme dať stretko 🙂

1982zuzka
23. jún 2014

Cafte baby máte niektorá skúsenosti s touto firmou? http://www.lacne-upratovanie.sk/

alebo viete mi niekoho odporučit na upratovanie domacnosti za rozumnú cenu? títo pýtajú za upratanie podláh, utretie prachu, umytie wc a kupelne 15 eur jedno upratovanie pri pravidelnom upratovani.

dakujem

santana
23. júl 2014

Prosim neviete niekto kde sa ma nachadzat nova skolka na Seneckych jazerach?

nikamo
30. júl 2014

@santana Skolka sa nachadza na juzne strane jazier, este presnejsie pri chatach Amur, Sun Lake, Druzba.
https://www.facebook.com/senec.mojemesto/photos...

bubulacka
4. aug 2014

Dievčatá mozem sa spytat, je pravda ze Doc. MUDr. RNDr. Šimko Juraj PhD. Uz nerobí vo Fed-Gyn? Viete kde robi? Dakujem!

bubulacka
12. aug 2014

Tak nakoniec som prišla na to, ze sa jednalo o mylnu info, pán doktor ďalej ordinuje.

sjuz
12. aug 2014

Ahojte baby,

potrebujem poradit so zubarom. je nejaky dobry v Senci, idealne aj pre deti. Dakujem moc...

zuzana9411
14. aug 2014

Ahojte baby, bývame v SC už rok, ale stále tu nemám kamošku. Mám 2ročného syna, s ktorým chodievame na ihriská, kde sa stretávame s mamičkami a detičkami, ale akonáhle je vonku škaredo, tak sedíme doma. Je tu nejaká mamička, ktorá je na tom podobne?

lady511
14. aug 2014

@zuzana9411 som na tom podobne som z Hrubeho šuru 😉

zuzana9411
14. aug 2014

@lady511 a nelezie ti to na mozog? 😀 keď je vonku teplo tak sa to dá, ale keď je škaredo .....mrzí ma to hlavnekvôli malému, má strašne rád deti, a aj ja by som sa potešila kamoške s ktorou by sme sa vzájomne navštevovali.

catalina30
17. aug 2014

Rada by som sa aj ja spýtala na detského zubára v Senci - táto otázka tu párkrát bola, ale zatiaľ bez odpovede - máte niekto skúsenosti s dr. Jurisovou? Na lekár.sk má buď velmi zle alebo veľmi dobré hodnotenia, tak neviem... Prípadne koho viete doporucit?

olivs
2. sep 2014

@adulik23 ahoj, nevies mi povedat aky ma Dr. Somogyova postoj k povinnemu ockovaniu? ci do toho nuti pacientov? Nas by s malou aj vzali k dr. Vargovi, ale hned dost rezolutne vyhlasil ze podmienkou je ze nebudem vymyslat okolo povinneho ockovania.. a to ja asi budem, kedze sama mam viacero autoimunitnych problemov..

bleelka
11. sep 2014

@olivs tak to zaujima aj mňa. ..potom daj urcite vediet aky ma Mudr. Somigyiova postoj k ockovaniu a hlavne ked su u rodičov autoimunitne ochorenia. ..dakujem!

chlamka
30. sep 2014

Baby kam chodite ku kadernicke v Senci? potrebujem nejaku sikovnu odporucit...

bosoriak
1. okt 2014

@zuzana9411 Ahoj, skusila si materske centrum v Senci? Ja som chodievala s oboma dcerami, dost im to pomohlo ako spestrenie programu. A mne tiez 🙂

x5petra
3. okt 2014

@chlamka ahoj, ja chodievam oproti mestskemu uradu cez cestu /kedysi tam bolo O2/ myslim, ze salon elizabeth sa to vola a je tam sikovna babenka, uz aj deti som u nej zacala strihat....

fleuerette
5. okt 2014

Kocky je v Senci alebo v blizkom okoli dobry fyzioterapeut zamerany na deti? Musime s malym zacat rehabilitovat, boli sme u lekarky v Tetise, len skusam najst nieco blizsie, lebo si neviem predstavit ako to casovo zvladneme ☹

martinamj
25. okt 2014

Milé maminky Senčanky,
dňa 15.11.2014 sa konajú voľby. Nezabudnite prísť voliť. Je to dôležité pre nás, pre naše detičky a hlavne Senec - mesto, v ktorom žijeme. Na povzbudenie do volieb - prispievam pár veršíkmi 🙂

1982zuzka
3. nov 2014

Dievčata máte nejaké skúsenosti alebo skúsenosti vašich známych s týmito školkami: Drobček Senec (pri autobuske), Daisyland Velky Biel. Dakujem za každe info a recenciu 🙂

scrimshaw
9. nov 2014

Ahojte,
ako je to s cestovaním BA-SC autobusom/vlakom? Dá sa to prežiť? 🙂

sjuz
10. nov 2014

@catalina30 ahoj, chcem sa spytat ako si poriesila toho zubara. my sme teraz vsetci v BA, ale chcem v SC. len skoro kazdy ma plno. rajonizaciou patrime Macenauerovej, a kedze o nej som nic nepocula, nechcem to riskovat. Ja som na tu Jurisovu pocula dobre.

catalina30
10. nov 2014

@sjuz Ahoj, praveze nijako. Este som s malou nikde nebola, ale vidím to asi tiež na BA že tam pôjdeme.

sjuz
10. nov 2014

@catalina30 tak zubarky na ktore som mala dobre referencie neberu :( tak sme dali detom k nasej zubarke v BA. len bohuzial ta je uplne sukromna, cize draha. kym sme dvaja robili sa to dalo, ale teraz je to moc, tak som chcela nieco tu...

bubina76
14. nov 2014

Ahojte koceny, nemate skusenosti, kolko cca trva kym sa vyjadri posudkovy lekar k papierom na UPSVaR tu v SC? Podavala som si ziadost o predlzenie RD kvoli zdrav. stavu dietata a uz mi prihara termin.... 😉 Ci to trva fakt cely mesiac, alebo je sikovny a da vyjadrenie aj skor? Dikes

macaobuchova
25. nov 2014

ahojte maminky ,neviete mi poradit dobru gynekologicku v senci?dakujem

katarina_k11
26. nov 2014

@bubina76 Urcite im to trva aspon mesiac - nahanaj tu pani, pod ktoru patris na UPSVAR v Senci. Mne trvalo cca 2 mesiace, kym sa vyjadril posudkovy a uznali mi predlzenu matersku. Nahanat, nahanat, nahanat. 😉

katarina_k11
26. nov 2014

@macaobuchova Dr. Vlckova-Otapkova z Fed-Gyn na Bratislavskej ulici.

macaobuchova
26. nov 2014

@katarina_k11 dakujem,mysliš že ma zoberie?ked niesom odtialto?

katarina_k11
26. nov 2014

Hadam ano, kamoska je z Miloslavova a v pohode ju zobrala. Ak nie, v tej istej ambulancii ordinuje aj Dr. Šimko, ten je tiež veľmi profesionálny a fajn. Tu je kontakt na ambulanciu http://fedgyn.sk/kontakt.html. Mne bola pani doktorka aj pri druhom porode a bolo to naozaj super, veľmi mila, empaticka, ešte ma aj po ruke hladkala, aby som sa nebala.🙂

panki
1. dec 2014

Ahojte. Potrebujem pomoc. Chodí niekto alergológovi MUDr. Nemessanyimu? Na zajtra som objednaná s malou na odbery, a chcem sa spýtať ako to funguje. Iba zoberú krv a objednajú na nejaký termín? Ide mi o to, či to zvládne aj MM alebo mám ísť radšej ja. Len mi nejde do hlavy prečo by sme len na termín odberov čakali od júla. Veď odbery jej mohli zobrať a potom dať termín, či?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre