Je tu niekto zo Senca?

veronika33
26. jún 2006

Ahojte,
nájde sa tu nejaká Senčanka?

katavinka
18. okt 2011

@katy1979 fakt? asi zbehnem na tú Nevädzovu..

katy1979
18. okt 2011

@katavinka no tomasikova a nevadzova su vedla seba. ked pojdes autom je to fakt ze minutku od seba ked peso tak pat minut. teraz si nespomeniem ci na nevadzovej mali aj geoxy alebo iba na tomasikovej. v cicibane na nevadzovej maju podla mna vacsi vyber

katavinka
18. okt 2011

@katy1979 áno, áno, viem, že to je vedľa seba.. Ešte otázočka, sú tie Superfitky naozaj nepremokavé??

katy1979
18. okt 2011

@katavinka ano su. sebi ich nosi od dvoch rokov t.j. uz dve zimy v superfitkach mame za sebou vzdy mal akurat klasicke pancuchace ziadne hrube ci plus ponozky a nohy mal teple a naozaj nepremoknu. je to goratex tak ako propaguju.

katavinka
19. okt 2011

@katy1979 super, to by bolo ideálne, lebo nechcem na pančuchy dávať ponožky, aby nemal ešte širšiu nohu a neomínalo ho to a uvažovala som, že kúpim nízke teplé boty + snehule alebo len jedny Gora-tex Superfit, tož moja dilema 😝

petkaa28
19. okt 2011

@adulik23 jaaaj bez deti🙂)) my radi chodime do koliby na jazera 🙂)

katy1979
19. okt 2011

@katavinka kazdy kupuje inac. my sme vzdy mali akurat jedny. nekupovala som aj aj. to sa uz musis rozhodnut podla seba. mne to prislo zbytocne

rebecca2006
19. okt 2011

@katavinka my sme mali minulého roku goratexové elefantky a následne superfity- vyrástla nôžka, tak som muela kúpiť, a iné ako goratexky už pre malého ani nechcem, mala som vždy len po jednom páre, a nepremokli nikdy- len raz, keď mi skočil do kaluže a natiekla mu zvrchu voda 🙂 sem - tam som preimpregnovala. Nohu mal vždy teplú, stačili pančušky. Elefantky sme vychytili taký model, čo sa horšie obúval- Maťo má tiež vysoký nárt, tak na to musím dávať pozor. Ja som ich kupovala cez net y druhej ruky ako skúšané, nenosené, ešte s visačkami...
Túto zimu mám takto kúpené Geoxy, len fakt je, že nie sú také "huňaté". tak som zvedavá, či ako katy spomínala, nebudú zateplené primálo... Uvidíme...

katavinka
19. okt 2011

@katy1979 tiež si myslím, že jedny stačia, my sme kupovali každú zimu dvojo, ale preto, že mu nožička vyrástla a potreboval neskôr nutne väčšie. Teraz mu už tak rýchlo nerastie ako keď bol taký maličký.
@rebecca2006 pozerala som Elefant a tie sa mi vôbec nepozdávali, na jeho nohu to boli priúzke strihy. Zatiaľ som doslova rozhodnutá pre tie Superfitky, len ich musíme vyskúšať.

katy1979
19. okt 2011

@katavinka teraz vam urcite vydrzia celu zimu uz nie ste taky maly.

katavinka
20. okt 2011

@katy1979 dúúúfam, tak sme kúpili nakoniec u nás, ale iné, tie hnedé čo som dala link mi nejak nesedeli dobre na nohe.

misha8
22. okt 2011

nemáte záujem o zimné vecičky pre babatko ??? viac info IP .)

misha8
22. okt 2011

@simonova815 môžem poprosiť aj ja kontakt na tortičky ??? dakujeeeem

sirinka
26. okt 2011

co dnes smrdelo v senci???

katy1979
26. okt 2011

@sirinka ja tipujem ze asi nieco hnojili na poliach. vacsina ludi to prezila okrem par pubertakov na namesti

jarmila82
26. okt 2011

Ahojte.Ja som tiež zo Senca.Je tu niekto?

sirinka
26. okt 2011

@katy1979 aj my sme prezili...ale zeby to bolo prijemne... 😝

sirinka
26. okt 2011

@jarmila82 ahoj..no sme tu nejake sencanky...

bebel
26. okt 2011

@sirinka neviem, ale smrdí to jak fras...všade v meste 😅

gelinka75
26. okt 2011

no v senci stale nieco smrdi, hlavne v lete kanalizacia, otras 😝

sirinka
26. okt 2011

@gelinka75 tak to zas by som nepovedala, ale dnes to teda bola supa... 😝

sirinka
26. okt 2011

@bebel a pozeram, ze pribudne k vam dievcatko...gratulujem!

nikonka
26. okt 2011

veru, dnes to bol brutal... vsade to bolo citit, aj u nas na periferii, takze asi nejaky generalny problem, tipujem na kanalizaciu

sirinka
26. okt 2011

@nikonka no pri malom biely to bolo velmi vyrazne, tak ci hnojili alebo nejake silo alebo co....

nikonka
26. okt 2011

@sirinka to je pravda, u nas to bolo citit viac ako v meste... a ja byvam pri malom bieli/y (nikdy neviem ake i/y 😅 )

sirinka
26. okt 2011

@nikonka vazne? a kde tam...teda tu?

bebel
26. okt 2011

@sirinka 😉 dík

katy1979
26. okt 2011

kanalizacia asi nie. vidim na polia akurat a na biel a tam kanale nie su. a ja som najprv skontrolovala vsetko od kolies na kociku az po svoje topanky ze ci sme do niecoho vonaveho nestupili.
nepamatate pred par rokmi takto smrdela cela bratislava.

jaja1118
26. okt 2011

.......aj v Kraaaalovej to priiiiiserne smrdelo....... 😀

rebecca2006
27. okt 2011

baby, neboli ste s deˇmi v ej herni Klubík, čo otvorili v plecháči? Ako to tam vyzerá: A nechodíte do herne v kulturáku? POmaly rozmýšľam, aký program na tieto protivné jesenné dni... S dvojročiakom.
Teda, momentálne nemôžeme ať žiaden, schytali sme nádchovirózu, najprv Maťko, potom ja, dnes tato, take sme teto týždeň určite doma. Ale potom kam?Okrem Slniečka?
A čo robievate s deťi, keď trčíte ak ako my teraz doma? Máte nejaké tvorivé aktivitky? Mne už dochádza fantázia, Maťko keby mohol tak len celý deň sedí pred rozrávkami, ale to mu nechcem púšťať, max pol hoďu dopoludnia a pol hodku večer. Tak zatiaľ sme spolu upratovali, vysávali, pomáal v kuchyni, samorejme vyhádzal všetky srine a všetko čo našiel, kreslíme, vystrihujeme, plastelínujeme, varili sme aj domácu pastelínu- bo sme doma žiadnu nemali- ale tieto tvorivé aktivity ho bavia len chvíľočku A dnesteda drána sa s ním už nedá vydržať, aj by som ho vzala von, lebo je mu už lepšie, ale pre zmenu mne tečie y nosa akoz fontány, taže eee.
ďakujem za tipy
🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre