Je tu niekto zo Senca?

veronika33
26. jún 2006

Ahojte,
nájde sa tu nejaká Senčanka?

alure
24. jan 2011

@bebel no ani sa nečudujem 🙂 Moja dr. vravela že ani to nie je vhodné,lebo na babyplávanie tú nie sú vytvorené podmienky a chodiť s babatkami do tej istej vody ako všetci nie je vhodné kôli ochrane pokožky a rôznym infekciám.Preto som aj volila Moko v pezinku kde sa voda vraj každý deň mení a je to prístupné len bra babatka.
Inak aj mňa sa dosť často boja osloviť ľudia vraj vyzerám odmerane,ale zase keď človek len tak ide s kočíkom a bábo spí...nemôžem sa okolo seba usmievať ako "tichý blázon"

katy1979
24. jan 2011

presne mne sa to stavalo ze hlavne taki starsi pani vzdy ze usmejte sa. a to sa mam usmievat na ulici len tak.

ma.cka
24. jan 2011

@alure ahoj - chcem sa spytat na ten kurz plavania v PK. Pri mojich starsich boli kurzy len v BA a nebolo to lacne. Mozes mi k tomu napisat nejake info? Ako dlho kurz trva, kolko stoji, od akeho veku..... DIk

alure
24. jan 2011

@katy1979 ak by si si rozmyslela to plávanie do marca daj vedieť,ja auto mám a mám aj dve vajíčka ak by si potrebovala 🙂

alure
24. jan 2011

@ma.cka jasne nie je problém stojí 110€ ,kurz má 8 výukových lekcií pláva sa dva krát týždenne a v cene je aj sauna ak chceš tak viac info nájdeš na www.moko.sk
a kurz je pre babatka od 3 mesiacov do 3 rokov 😉

slavkav
24. jan 2011

plavanie pre babatka robia aj v Trnave - a plavaju aj v soboty. My tam so starsou chodime stale a sme spokojni. je to www.klubkvapka.sk
tiez tam v tej vode plavaju len babatka. a potom maju aj vacsi bazen pre vacsie deticky do 5r.

adulik23
24. jan 2011

@bebel @katy1979 pridavam sa do klubu. 🙂 misko ma 3,5 roka a s jedenim bojujeme od narodenia. v skolke zje suchy chlieb a ked maju sladky obed (palacinky, buchty, ryzovy nakyp), inac nic. ked sa ho doma pytam, preco nejedol, tak mu tam vraj nechuti, ze ja varim lepsie. no a na otazku, preco teda neje ani doma mi povie neviem, porozmyslam. a odide. 😀 na prechadzkam mam pocit, ze sa uplne vlecieme a on ma kazdu chvilu napomina: maminka, musis tak letiet? 🙂 ale inac je akcny az az, tak ho neriesim.

@bebel ty si spominala nejake plavanie pre taketo male deti v PK, ale neviem to najst. mozes mi prosit ta poslat link?

@katy1979 ja som do aquaparku chodila na plavanie vyse roka a slo to tam stale viac dole vodou. teraz by om tam uz nesla. z referencii od kamosiek mozem odporucit radsej pezinok, alebo ivanku.

a baby - ak mate auto - velmi dobre kruzky pre deti su v hojdane v ruzinove. 🙂

alure
24. jan 2011

@adulik23 www.moko.sk to je tiež v PK sú to plavecké jasličky..

bebel
24. jan 2011

@adulik23 http://sk-isc.sk/sk/aktivity/plavanie 🙂
Stojí to 250 Eur od 1.februara do 30.juna 2011.

adulik23
24. jan 2011

dakujem dievcata.

na jaslicky je misko uz velky, ale to druhe vyzera dobre. 🙂 len tie soboty ma trosku zaskocili. my tu nie sme kazdy druhy vikend, tak sa to asi neoplati.
neviete este o niecom pre "velkaca" cez tyzden, cca po 17 hodine?

katy1979
24. jan 2011

super a hlavne je to od troch rokov. len ta doprava
@alure ok keby nieco ozvvem sa. vajicko mam to nie je problem.

bebel
24. jan 2011

@adulik23 Pláva sa aj v pondelky a stredy v Hip centre....čo sú prekrásne priestory v centre mesta oproti obch. domu Plus v suteréne 1 meštiackeho domu. 😉

bebel
24. jan 2011

@adulik23 plávanie máme dnes o 16,00 v Hip centre a junior klub (všeobecná športová prípravka) o 17,10 v stredy v Judo hale....cez ISC. 🙂

rebecca2006
24. jan 2011

alure, my bývame tiež za štiftom, tak sa nekedy môžeme dohodnúť... Ja síce chodím s maťkom väčšinou už na pešiaka, ale môžem niekedy urobiť výnimku. Aj som ťa vyzerala, či neuvidím maminu s malým Oliverkom, ale fotky klamú a nepodarilo sa mi ťa identifikovať. S akým kočíkom beháš?

bebel
24. jan 2011

@alure a od marca budú bábätkovské plávanie robiť aj v hip centre. Mne v Moko Ingrid vôbec nesadla a Monika pláva s deťmi v termínoch podvečer, kedy má Bruno svoje aktivity, že by sa nám to bilo. 😒 A priestory Moka sú veľmi stiesnené, odporúčam radšej Žubrienku v Ivánke pri Dunaji.

adulik23
24. jan 2011

@bebel dakujem. paci sa mi to. 🙂

slavkav
24. jan 2011

@bebel priestory su fakt paradne 😵
v soboty sa plava len v tej plavarni?

bebel
24. jan 2011

@slavkav 1 termín je aj v sobotu v Hipe....zavolajte si Kubovi Michalecovi...viď kontakty 😉

slavkav
24. jan 2011

@bebel dik. nam to bude aktualne az asi v septembri, ked prestaneme v Kvapke plavat kvoli veku. Malej sa momentalne plavanie paci, tak preto spekulujem o pokracovani 🙂

katy1979
24. jan 2011

@bebel to je ten pezinok? no dobre to tam vyzera. keby bola aj sobota bolo by to super. len sa musim dohodnut s malym a hlavne zistit ci mi vobec vlezie do vody.

bebel
24. jan 2011

@katy1979áno, je aj sobota a jasné väčšina detí nezdieľa rodičovské nadšenie pre tento šport....u nás je Bruno reinkarnovaná riečna vydra, takže plávanie je fakt jediný šport, do ktorého ho nemusíme nútiť 😎 😅

alure
24. jan 2011

@rebecca2006 ahoj no ja väčšinou chodím s Denisom mám modrosivý kočík,ale teraz sme už dlhšie vonku neboli..choroba a aj počasie mi moc nesadli :( Oliverko už so mnou moc vonku chodiť nechce,je to predsa len veľký školák 🙂
@bebel ten Hip si pozriem 🙂 Oliver môj starší chodí do hotela zátoka do plaveckého klubu Delfín tu v SC ...my sme tiež všetci také vodné živle 🙂

bebel
24. jan 2011

@alure mňa Pipišková poslala neadekvátnym spôsobom do teplých krajín už 2 x kvôli veku, tak sa s ňou už nemienim nikdy stretnúť. Pre mňa je to korunovaná krava, ktorá by nemala nikdy robiť v službách a už vôbec nie s deťmi.

alure
24. jan 2011

@bebel fúha tak to ma mrzí...my sme mali vcelku dobrý rozhovor,síce najprv bolo že Oliverko je už dosť veľký ale vzala ho s tým že potom by doporučovala Iuventu v BA,tak uvidíme,teraz začíname 7.2. zápis prebehol bez menších problémov.
Ale je pravda že ak chcú ľudia poskytovať nejaké služby mali by byť viac empatický a ústretový..už mi to tak príde aj v obchodoch že čo ja ZÁKAZNÍK vlastne chcem prečo som vôbec prišla míňať peniaze do ICH obchodu..je to hrozné.

@rebecca2006 pripájam foto môjho kočíka 🙂 pre istotu,len teraz sme minimálne do konca týždňa doma,obe deti mám na ATB 😠

arrett
24. jan 2011

My chodíme plávať do Vincovho lesa🙂)))) všetci aj so svokrovcami do tepluckej termalnej vodicky. 3€ na 3 hodiny. Simonkovi sa veľmi páči. Mm nastudoval ako deti plavu, ako chytiť a take veci a spolu sa tam vysantia🙂 no a cez leto ku svokrovcom do bazéna🙂 hehe. Malicky tiež vodu miluje, aj pod vodou sa mu páči🙂

rebecca2006
24. jan 2011

alure, to som sa pomýlila, zdalo sa mi, že mladší je Oliverko, ale samozrejme som myslela na krpčeka v kočíku. Ok, tak vás budem vyzerať. My sme teraz až do konca týždňa v Košiciach u našich, ale tiež sme mali pauzu v chodení von- sople kašle a tak. jaaar kde siii!

barborka27
24. jan 2011

@martes11 a ty byvas priamo v Senci?????.....ked sa tam nstahujem,tak nejaku dobru kavu mozme najst,i ked ja ju nepijem 😀
katy1979 tak ja rada budem kecaaaaaaaaat 🙂 a mozme sa teda stretnut na namesti,lebo tam niekde budem byvat a mozes to povedat aj tej tvojej kamoske,ze tam rada spoznam novych ludi.....ja sa do Senca pristahujem z Bratislavy a nebudem tam nikoho poznat,takze budem mat rada nove zname,preto som aj zakotvila tu.....
@ma.cka mozno sa stretneme,budem rada,ale ja mam termin az koncom augusta,zaciatkom septembra 😉
@bebel tak budem skusat kricat na teba z domu 😀,ked budes vystrcena v okne,alebo na teraske 😉,alebo ked budes vencit psika aj Brunka 🙂
@rebecca2006 to je pravda s tou noclaharnou,len ked sa uz krpate narodi,tak praca padla a to auticko je super vec na taketo premiestnovanie,drahy ma,aj by mi pozicial,len ja sa bojim soferovat.....vodicak ma na okrasu v penazenke,teda na okrasu asi nie,lebo ta fotka je hrozna 😀....ale mozno,ked budem byvat v Senci,tak budem donutena.....

soso
24. jan 2011

Ahojte kocky, prave zvazujem do ktorej MS dat prihlasku. Viem, ze to bude takze, aby nas vobec niekam prijali, ale tak za pokus to stoji. Pomohli by mi Vase skusenosti, negativa, pozitiva tych skolok, ktore poznate🙂 Tento rok u mna zatial vyhrava MS Kysucka...no neviem sa rozhodnut.

@arrett gratulujem k malinkej🙂
@barborka27 ja byvam v tom istom dome, tak budeme susedky, potom sa ozvi, ked sa prestahujte🙂
@ gretkab v piatok nie je AJ, ale mozno uz viete

tak pekny dnik vsetkym!

barborka27
24. jan 2011

@soso .....jeeeeeeeeeeeeej no superneeee.....urcite sa ozvem.....a so skolkou ti neporadim 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre