Je tu niekto zo Senca?

veronika33
26. jún 2006

Ahojte,
nájde sa tu nejaká Senčanka?

luppita
15. feb 2011

@flowerska hej hej tesim sa na neho jak na..... aspon budeme mat miesto kam ist ked este nebude pocko na kupanie 🙂

misha8
15. feb 2011

@daikas ja bývam za billou čo su tie novostavby 😒

elleniak
15. feb 2011

@arrett možeš ma dojst pozriet...ja sa nudim tiež aj s malým poobede

gretkab
15. feb 2011

@lienka7 Moja info je, ze tento rok sa moze podat prihlaska len do jednej skolky a ktorasi maminka spominala, ze to podpisala aj na prihlaske, ze inde nedava. Vlani sa mohlo dat aj na viac, ale riaditelky sa stretavali a vyradili duplicitne deti (nechali v jednej skolke). Takze ja predpokladam, ze prihlasku treba dat len do jednej, ak nebude prijaty, tak napisat odvolanie a vtedy ho mozno umiestnia aj do nejakej inej (aspon tak som to ja pochopila). Vlani prijali vsetkych, co poslali odvolania (ale zas vlani bolo pred volbami 😉).

flowerska
15. feb 2011

@luppita presne a myslim, ze tam sa sencanky asi aj skor osobne zoznamime

rebecca2006
15. feb 2011

inak baby že vraj v kulturáku je popoludní nejaká herňa pre detičky, od 13 do 16-nie každý deň, myslím utorky a štvrtky- ale nie som si istá, ani podrobnosti neviem.... Nebola som tam, mne sa práve ten čs oc nehodí, krpec niekedy pospí aj do 15 a kým sa najeme.. Som rada, keď sme vonku do pol 5...Ale možno za pokus by to stálo...
Inak, zumba v kulturáku je supeeer 🙂 Utorok 18,15 🙂

alex21
15. feb 2011

@lienka7 na seneckej stranke aj na stranke kazdej skolky je hrubo zvyraznene ze prihlaska sa podava len na jednu skolku. Ja som zaniesla tiez len do jednej hoci mam vyplnenu a aj od doktora podpisanu este jednu, no nakoniec som tam nebola. A co sa potom stane ak neveznu do jednej ako sa to riesi lebo mozno do druhej by zobrali tak to fakt netusim a tiez by ma to zaujimalo.

sirinka
15. feb 2011

@alex21 podla mna ako gretka pise, ze po odvolani ti mozu ponuknut miesto tam, kde je - bude volne....

lienka7
16. feb 2011

..no tak ja som z toho uz fakt jelen.
Na stranke Kolarovej pisu ze len 1 prihlaska v SC, ...tak by som cakala ze to tam bude mat kazda skolka alebo ti to ked tak na zapise pripomenu.....lenze na stranke Kysuckej zase nic o tom ze len 1 prihlaska nie je .....
..vcera som sa pytala v Kysuckej ako kto teda je a teta ze nemoze mi zakazat aby som nedala aj inam (mam doma este jednu pripravenu ale neviem ci ju zaniest alebo nie), ale ze sa potom stretnu a vyradia duplicity ale ak si moju prihlasku ponecha jedna skolka este to neznamena ze mi ho tam aj vezmu.
Tak som to pochopila asi tak ze ked dam teraz do 2 skolok pricom priorita je Kysucka tak ked sa stretnu riaditelky moze sa stat ze kvoli duplicite mi ho vyradia prave z Kysuckej a ostane mi len prihlaska na Kolarovu a tam mi ho nevezmu pricom mozno na Kysocku by ho zobrali ...no a ked mi napisu z Kolarovej tak sa mozem odvolavat len na Kolarovu a na Kysucku ho uz vlastne nemam ako dostat......je to tak?

arrett
16. feb 2011

Ahojte
ach jaj, sa to pletie s tými skolkami. Už sa teším na ten boj o 2 roky☹
@luppita @flowerska aj ja sa už teším, lebo doma mi už zasibava😀 a to sa neskončilo ani 600nedelie🙂 prebalit 1,2, nakrmit, nakojit, uspat 1,2 a potom zasa odzaciatku - dokolecka..a keď nejdeme von, ten deň je fakt dlhy. Ešte to skarede chladné počasie☹
@rebecca2006 kto vie aké to tam je. Bolo by fajn, mat niečo poobede.

Neexistujú nejaké kruzky pre ročne dieťa?

arrett
16. feb 2011

@misha8 Na svatoplukovej? Hore v nadstavbe?
@elleniak Pridem prídem🙂 len nech sa otepli🙂

soso
16. feb 2011

ahojte baby a kedy maju otvorit ten novy park, neviete?

sirinka
16. feb 2011

@arrett kojis tandemovo?

sisulita
16. feb 2011

Ahojte, chcela by som sa informovat o detskych lekaroch. Viem ze sa to tu uz rozoberalo.. mna by zaujimalo kto z doktorov zo Senca chodi na prvu kontrolu k mamicke domov a ktory sa Vam najviac pozdava. Podla bydliska by sme patrili k Vojtkovej ale tu moc nemusime. Dakujem za info.

arrett
16. feb 2011

@sirinka Tak veľmi som chcela, no Simon sa po 4 mesiacoch nekojenia nevedel už prisat. Keď som bola tehu, tak som ho kojila do 5 mesiaca, potom sa odstavil, lebo mu už mliecko tými zmenami nechytilo. Teraz mu aspoň odsavam a nevie sa ho ráno dopit, tak mu chuti🙂

sirinka
16. feb 2011

@arrett tak aj to mas dobre, ze ho pije 😉 ja zase si neviem odsat, takze ak nebude pit rovno z cicika, tak horko tazko by som par ml dostala do poharika....

arrett
16. feb 2011

@sirinka a odstriekavat?

sirinka
16. feb 2011

@arrett aj to som skusala...neviem sa tak psychicky pri tom uvolnit...

didarigova
16. feb 2011

AHOJ JA SOM SO SENCA

palculienkastellka
16. feb 2011

@elleniak želám všetko najlepšie aj ja Filipko. hlavne veľa zdravíčka, štastíčka a nech poslúcha maminku 🙂 pekné meno, ja by som také tiež dala chlapcovi, len mužovi sa nepáči.

palculienkastellka
16. feb 2011

@hirunka je to oproti posilovni, musí sa vojsť do takej zelenej brány a zísť tri schody. volá sa to tuším seobuv.

arrett
16. feb 2011

@sirinka a neskusala si kojit a popri tom zaroven odsavat druhy prsnik. Vies, ked ti mala spusti ten reflex, tak to ide zaroven aj z druheho prsnika. No je to asi narocne, nemame zial tolko ruk🙂

sirinka
16. feb 2011

@arrett jooooj, no to nie...ale v podstate som ani nebola nutena odsavat...

rebecca2006
16. feb 2011

@sisulita len tak btw- okiaľ viem, Vojtková je dlhodobo PN po cievnej príhode a zastuuje ju taká ježibaba- neviem,možno sa situácia zmenila, a už je dr. Vojtková v práci, ale ani tam by som teda fakt nešla.
Nalistuj si pár stránok dozadu, o lekroch sa písalo vela, asi naj vychádza Haršáni, my sme spokojn s Vargom, chvália Dolanovú v Bieli, a to je asi vsjo. Hervayová a Somogyová plus mínus, niektorí sú spokojní, iní nie.Celkovo si muslím, že SC žiadna výhra, ale aspoŇ poradňu sme mali tu a nemuseli chodiť do BA s každých spolom. Neviem, či niekto príde domov, Možno Haršányi vrámci nejakého nadštandarduy, Varga určite domov nechodí.

rebecca2006
16. feb 2011

@arrett to máš super s tým mliečkom, že si aj Šimi prilepší, je to pre neho učite lepšie ako kravské....Nech vám to len takto pekne vydrží...
Inak, moc krúžkov pre ročné dieťa nie je, v podstate je možnosť len herňa v Slniečku, potom ten kulturák, ale to neviem, čo je, potom ešte Yamaha hudobná škôlka- ale tá je od 18 mes, takže sa vás budetýkať najskôr sept a potom plávanie.. le ak mám pravdu povedať, si myslím, že taký krpec ani z krúžkov profitovať nebude, klr tak fakt z tej herne.
Ale vydrž, o chvíľu jar vonku vám bde lepšie, Šimi vytiahne motorku a bude 🙂

nefertitiavi
16. feb 2011

@elleniak ano tam🙂

nefertitiavi
16. feb 2011

@flowerska
buduci tyzdne niektory den pojdeme urcite. dam vediet, tie znacky ti kuknem, potom ti to hned napisem, len lenosim dole a nechce sa mi hore po schodoch. kokso ja som leniva🙂 fuj, vecer pozriem🙂

nefertitiavi
16. feb 2011

@rebecca2006
herna je krasna bola som tam parkrat so starsiou dcerkou.
a v kulturaku cvici katka koczkova?
neskusala si zumbu v gympli🙂?

rebecca2006
16. feb 2011

@lienka7
@alex21
a pre aké škôlky ste sa rozhodli? A prečo, aké boli Vaše kritériá?
Iak, Lienka, aj ja som z toho jeleň, čo píšeš, tiež som čítala, že saá podávať len prihláška, kvôli duplicite, a predpokladám, že je to presne tak, riadoteľky si sadnú a duplexy vyradia, takže sa ti môže stať presne to, čo píšeš. Takže sú v zásade dve možnosti, buď si dáš prihlášku tam, kde sa najviac chcete dostať, alebo tam, kde je najvúčšia šanca...
Podľa mňa je to sprostosť, to je ako s prihláškami na strednú školu, mala by bť sloboda, nech si každý poldá, koľko chce, pre mňa za mňa nech navýšia poplatky,.. A potom nech sa riaditeľky stretú a nejako si detičky podelia....
Sama neviem, čo by som v tejto situácii robila, asi by som skočila osobne za riaditeľkou tam, kam ho chcem dať a opýtala sa, aké má reálne šance....
Ešte že my až o rok..... Tomožno bude včetko inak, aj keď, lepšie asi nie....
Nebude pred voľbami 😀
Btw, kvôli MŠ si akurát idem zmniť trvalý pobyt, som ani netušila, že malý ma trvalý tam kde ja, a ja mám ešte NR-.... Tak dnes úrady úúúrady 😢

nefertitiavi
16. feb 2011

@arrett yamaha hudovna skola v materskom centre

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre