Je tu niekto zo Senca?

veronika33
26. jún 2006

Ahojte,
nájde sa tu nejaká Senčanka?

lienka7
12. apr 2011

@misha8 ..ja ano....,maly asi moc nie ale to je o inom 😀 ...detom sa venuju, ucia sa vsetko mozne, doma mi maly vsetko zreferuje, ucitelky su fajn ...ja som spokojna

@fleurette ....suseda rada chodi do tej otvorenej koliby, my sme este neboli ale asi pojdeme cca za 2 tyzdne ..ked uz budeme mat to vyrocie 😀

gretkab
12. apr 2011

@fleuerette My sme boli aj v tej kolibe na jazerach a tiez je to tam super, aj jedlo, aj obsluha, aj prostredie - ale Lobster bude asi romantickejsi 😉. My sme inak boli super spokojni aj v hoteli Senec - mali sme tam oslavu po krstinach a vsetko bolo super pripravene, ako sme sa dohodli a tusim to vyslo snad lacnejsie ako v Maratone.

rebecca2006
12. apr 2011

@gretkab dobre vedieť 🙂 do tej koliby by som sa kukla, už len babysitting zohnať 🙂

petra89
12. apr 2011

@maznacik007

ASLO tak rýchlo bohužiaľ ani neklesne... Mne neklesá už 4 roky... Resp. kleslo, našťastie ( mala som 10 násobne zvýšenú hodnotu), ale stále ho mám zvýšené....

Brala som 3/4 roka antibiotiká ( pol roka tabletky Penclen a štvrť roka injekcie Pendepon)... Kleslo to, ale potom sme liečbu ATB vzali, nakoľko sa to už nechcelo hýbať. Keď som vysadila, začalo to pomaly samé klesať, užívala som aj homeopatiká, ale bohvie či aj to pomohlo, neviem, ale ide to dole našťastie samé...

Ale vysoké ASLO je beh na dlhé trate... Veľmi Vám držím palce, aby ste to zvládli čo najrýchlejšie...

fleuerette
13. apr 2011

Babusky dakujem za rady na restiku, tak nakoniec z toho nebolo nic. Odchadzali sme z BA v takom hnusnom pocasi, ze akakolvek prechadzka neprichadzala do uvahy, po ceste sme sa zastavili vo Velkom Biely, MM kupil 2 pizze, spravili sme papucovy vecer, dostala som nadhernu kyticku a nechybala nam ani romanticka restiky.
Ale v piatok sa do Lobstera chystame na oldies so susedmi, tak to aspon uvidim na zivo 😀

rebecca2006
13. apr 2011

@fleuerette no škoda 🙂 ale hlavne že romantika bola užívajte teraz, bo o chvíľu bude s romantikou na nejaký čas koniec 😀

fleuerette
13. apr 2011

@rebecca2006 ale na to sme zvyknuty, ako nahle sa k sebe pritulime uz medzi nas skoci ten nas funko psaci a zacne sa smajchlovat raz u jedneho raz u druheho 😵 , potom sa vyvali na boje brusino a je "vymalovano" 😀 😀

rebecca2006
13. apr 2011

@fleuerette jaaaj tak vy mate nacvik! 😀

lienka7
13. apr 2011

@fleuerette ... 😀 ... u nas zase ked nas vidi maly tak dobehne a zahlasi: aj ja sa idem s vami lubit ..tak sa potom musime hladkat a objimat v trojici 😀

fleuerette
18. apr 2011

Baby, je v Senci niekde obchod, kde sa daju kupit dekoracne farby, Window Colory, farby na tricka, sablony, servitky a tak???? Neviem ako ho nazvat. Nieco ako je Da Vinci v Panta Rhei, kedze som uz doma nechce sa mi trepat do BA

sirinka
18. apr 2011
adulik23
18. apr 2011

@fleuerette pripadne skus senecku panta rhei - ked tam mavaju to co hladas

fleuerette
18. apr 2011

@sirinka dakujem po obede idem na to, ten Eva art som nasla tak som zvedava co tam maju
@adulik23

fleuerette
21. apr 2011

@sirinka tak nakupene, otrepala som tam kopec penazi, ale aspon som usetrila na benzine do BA, xixi
Uz sa celkom tesim, ze budem kocikovat po Senci, aspon zmapujem obchody. Lebo nateraz za kazdu blbost utekam do BA a to je fakt otrava.
Pozerala som, ze si tusim rodila v Ruzinove. Ja sa musim buduci tyzden tiez rozhodnut, ale stale vaham medzi DS a Ruzinovom a neviem si vybrat.

sirinka
21. apr 2011

@fleuerette tak DS vobec nepoznam...v ruzinove som tri krat rodila a zakazdym som mala pocit, ze je to nieco lepsie, ale rodila som vzdy s mojim gynekologom...

sirinka
21. apr 2011

@fleuerette ozaj a na tu kavu kedy prides?

fleuerette
21. apr 2011

@sirinka nooo, buduci tyzden by som aj mohla dokotulat, xixi Alebo ak uz chodite na prechadzky a bude pekne, tak by sme sa mohli stretnut niekde na pesej zone

sirinka
21. apr 2011

@fleuerette mne je lepsie u nas na zahrade, teraz velmi do mesta nechodim

fleuerette
22. apr 2011

@sirinka pohodka, ja som motorizovana 😀 , dogulam sa kde kolvek

sirinka
22. apr 2011

@fleuerette no uvidime ake bude buduci tyzden pocasie a mozeme sa stretnut v biely na zmrzline a odtial ta zavediem k nam... 🙂

fleuerette
25. apr 2011

@sirinka oki to bude super

rebecca2006
27. apr 2011

baby, došli sme do SC po š týždňoch práydnin na východe, je nový park otvorený? Dííík

kika7
28. apr 2011

ahojte baby, v meste je bazár s detským, teda o.i. aj s detským oblečením, kde mamičky môžu doniesť veci po svojich detičkách. bola som tam dnes pozrieť, ale je tam málo vecičiek hlavne pre väčšie deti, tak ak by ste mali, doneste, nech je z čoho vyberať 😉 ja tam dnes zanesiem veci po mojej malej 🙂

sirinka
28. apr 2011

@kika7 a to je kde presne?

kika7
28. apr 2011

@sirinka je to skoro na konci Lichnerovej, oproti gymku, je tam pizzeria Buick,či ako sa to volá, aj jazyková škola je tam...možno ešte lepšia indícia - zmrzlina a gyros je na rohu, tak kúsok ďalej...

sirinka
28. apr 2011

@kika7 aha diky!

kika7
29. apr 2011

ahojte, neviete o nejakej blížiacej sa letnej burze detských vecí? aj niekde v okolí... potrebujem nejaké veci do pieskoviska 😉 v centre som burzu zmeškala ☹

alure
1. máj 2011

@kika7 a kedy je tá burza? Ja som vedela len o burze v PK čo bola v sobotu,ale veci som zaniesť nestihla. Mám po malom kopec vecí a tiež som zvedavá či sa bude čoskoro nejaká opakovať buď tu v SC alebo v PK. Ak budeš mať info daj vedieť 😉

kika7
1. máj 2011

@alure no, práveže žiadna burza na obzore, už bola aj Bernolákove, aj v Pezinku ako hovoríš... a tu v Senci ništ 🙂 ( v detskom centre býva tak 2 krát do roka myslím ) Tu v Senci by sa oplatila v každom ročnom období burza 🙂 aspoň v kulturáku... ak budem o niečom vedieť, posuniem 🙂

cruela
1. máj 2011

@kika7 myslim 2 tyzdne dozadu bola burza v pastoracnom centre....a mam pocit, ze baby spominali, ze pred letom urobia dalsiu

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre