Je tu niekto zo Senca?

veronika33
26. jún 2006

Ahojte,
nájde sa tu nejaká Senčanka?

alure
1. máj 2011

@kika7
@cruela
tak určite ak budete mať nejaké info posunte ďalej,niekedy je problém dozvedieť sa o dianí v SC včas ☹

sirinka
1. máj 2011

@kika7 v mc byva v kazdom rocnom obdobi jedna...

misha8
5. máj 2011

baby nechodite cvičiť s babetkami niekam v sc???

bevab
5. máj 2011

Odkaz pre gretkab, zajtra je v skolke Den matiek tak sa mozno vidime niekde v davu.

gretkab
5. máj 2011

@bevab Vidime, vidime, len ci sa spozname 😉.

fleuerette
6. máj 2011

Ahojte, nejako matne si spomínam, že sa tu písalo o amfíku a parku oddychu o jeho otvorení a tak. Práve som sa dostala k Senčanovi a píše sa tu, že Park bude oficiálne otvorený 11.5 o 16:00, ale vraj bude pre mamičky s deťmi otvorený už aj pred týmto termínom.
Ja len tak, keby niekto ešte náhodou nevedel 🙂 🙂 🙂

marfigirl
6. máj 2011

Ahojte,
urcite ste to niekde spominali,ale nechce sa mi hladat, neporadite mi dobreho zubara tu priamo v senci a obvodneho pre dospelych. Dakujem 🙂

bevab
6. máj 2011

Gretkab, no staci s syna spytat ci vie, ktora je Veronika lebo my sme jedini a potom mozno. Jaj a ona sa nebude zapajat dnes, lebo sme po chorobe len od utorka v skolke

gretkab
6. máj 2011

@bevab No Marek sice v skolke bol, ale jeho zapajanie sa bude tiez silno vo hviezdach 😉. Tak podla Veroniky Ta mozno identifikujem (aj ked v tom chaose, co tam isto bude s tolkymi rodicmi to tiez nie je iste 😉 😉 😉).

gretkab
6. máj 2011

A len pre info (neviem, ci vsetci viete) - v sobotu poobede je v Senci "Mila pre mamu" zacina sa o 15.00 (registracia od 14.30) pri kulturnom dome.

vera1132
11. máj 2011

@gretkab my sme boli, a už sme neboli pri vyhlaseni aká účast bola :D nevieš?
super bolo, a určite pojdeme aj budúci rok.

gretkab
11. máj 2011

@vera1132 Ja som Veru videla pri tom stavani z kociek na ceste, ale Teba som nevidela 😉. Ucast tusim cez 500 (som niekde citala), ale celkovo sa tam hemzilo podla mna dost ludi. Aj nam sa pacilo.

vera1132
11. máj 2011

@gretkab my sme boli viac pri poodiu, malemu vystupoval bratranec,tak sme ho pozerali 🙂

rebecca2006
16. máj 2011

caute!
strasne dlho som ,tu nebola, čo máte nové? Ako ste dopadli so škôlkami? Detičky zo sídliska takmer všetky pobrai na Kollárku.... Na Míli sme boli, bolo fajn, len náš maťo si vymýšľal "vlastné stanovištia"- hlina y črepíka von, "presadiť "kvietok a tak. Ale vystúenia detičiek boli fantastické... A park je fakt krásny, boli smev deň ptvorenia, nie celko pri otvoren, lebo sme nestíhali, ale ešte hrala dychvka, Veľmi pekne tam je, fakt. Takpríje,n týždeň všetkým 🙂

gretkab
16. máj 2011

Aj ja som zvedava, ako to nakoniec dopadlo s tymi skolkami, lebo koho stretavam, tak tomu dieta niekde vzali . Tak to snad nakoniec ani nebude take zle, ako povodne pisali v Sencanovi (ze polovicu deti nevzali).

lienka7
16. máj 2011

no vidite ....a maleho na Kysucku nezobrali, napisala som hned odvolanie a doteraz sa mi nikto neozval.....takze asi nic.....

gretkab
16. máj 2011

@lienka7 Na odvolanie podla mna musia reagovat bez ohladu na to, ci ho schvalia alebo zamietnu. Ja by som tam zavolala a informovala - v style, ze chces zistit, ci ho vobec dostali a ako to vyzera.

scrabble
20. máj 2011

Ahojte, mozem sa k vam pridat? V lete sa stahujeme do Senca. Detom sa velmi nechce, teda tym starsim ale ja s manzelikom sa uz tesime. Konecne budeme pod vlastnou strechou.

gretkab
20. máj 2011

@scrabble Vitaj v Senci!

scrabble
20. máj 2011

@gretkab Dakujem. Ty si zo Senca? Lebo ja nie ☹ Bola som par krat na stavebnom urade, este ked sme riesili stavebne povolenie, a este na katastralnom ale potom uz len na nasej stavbe. Takze mesto velmi nepoznam. Kam sa chodite prechadzat s rodinkou? Odporucis mi nieco vhodne na prechadzky s kocikom a zaroven pre deti na bicyklovanie? Je vobec nieco take v Senci?

gretkab
21. máj 2011

@scrabble Ked pocitas trosku dalej dozadu, tak sa vselico podozvedas 😉. Ani ja nie som povodom zo Senca, rovnako ako kopa dalsich "pristahovalcov", ale napriek vsetkym mojim pripomienkam mam k nemu "citovy vztah" 😉. Bicyklovanie - asi najskor okolo jazier. A mal by byt uz otvoreny amfiteater aj s atrakciami pre deti a vraj je super, ale som tam este ani raz nebola (ale sa chystam). Nase deti (ale oni su 3 a 5 rokov) sa bicykluju po ulici s kopou dalsich podobne starych deti, ale my byvame v slepej ulici, co je z pohladu deti a premavky super.

skibaby
23. máj 2011

ahojte mamičky Senčanky, hľadám si kááámošku mamičku na kočíkovanie, viete o niekom?🙂 Katka

skibaby
23. máj 2011

bývame v SC síce už tri roky, ale nikoho tu nepoznám a teraz keď máme malú, tak ma to veľmi nebaví kočíkovať samú cez deň keď je mangel v práci🙂

luppita
23. máj 2011

Cafte sencanky 🙂 s radostou vam oznamujem , ze v novembri bude o dalsieho sencana viac, na vianoce uz budeme 4ia 🙂

kika7
24. máj 2011

@luppita neveríííííím 🙂 gratulujem!!!!

luppita
24. máj 2011

@kika7 diki kiki 🙂

fleuerette
24. máj 2011

@skibaby ak vydržíš pár týždňov, tak by som sa pridala 😀 😀 😀 , termín mám až budúci týždeň v utorok, tak to ešte chvíľu potrvá 😉

skibaby
24. máj 2011

@fleuerette jasan, počkááám a držííím palec k pôrodu, nech všetko dobre dopadne!🙂 a čo to bude? kamoš alebo kamoška pre moju Nelinku?🙂

fleuerette
24. máj 2011

Kočky neviem či poznáte Fresh salón v novostavbe za Tescom. Absolvovala som tam manikúru, pedikúru a môžem len odporučiť.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre