Je tu niekto zo Senca?

veronika33
26. jún 2006

Ahojte,
nájde sa tu nejaká Senčanka?

bejbi777
24. dec 2013

@gretkab dakujem, no je tu 211stran a co som šla dozadu tak tam riešia škôlku všetci, a nebudem 5hodin hľadať.,

vriend
30. dec 2013

@bejbi777 ahoj dr Dolanova je vo Velkom Biely, my chodime k dr. Harsányi v Senci absolutna spokojnost, dr. Dolanova je zastupujuca pocas dovoleniek no stačilo mi ju stretnut raz dufam, ze viac krat tam nebudem musiet ist, ale možno Vam sadne, je to staršia doktorka so svojimy pravidlami a zasadami

bosoriak
1. jan 2014

@luppita Ahoj, nasla si niekde tu gymnastiku v Senci? Tiez by som chcela dat starsiu, ale v Senci neviem nic najst a do BA sa mi velmi trepat nechce.

sirinka
4. jan 2014

Ahojte... Neviete, ci niekde v okoli senca je druzstvo, kde by sa dali kupit kvalitne mliecne vyrobky, zvlast jogurty?

A pokial viete odporucit niekoho overeneho na upratovanie domacnosti, potesim sa 😉

veronika33
autor
6. jan 2014

@vriend tak ja zase absolútne nemôžem odporúčať Harsanyho, bol detským lekárom dcére cca 2 roky a bola som nespokojná čím ďalej viac, prešla som k Dr. Dolanovej po narodení syna, chodíme k nej už viac ako 4 roky a bolo to najrozumnejšie rozhodnutie, myslím, že je to najlepšia lekárka v SC a okolí. Jediná nevýhoda pre tých, ktorí nemajú možnosť chodiť k lekárovi autom je to, že nesídli priamo v Senci ...

sandruska87
10. jan 2014

Ahojte ja som zo Senca 🙂

rebecca2006
14. jan 2014

ahojte, neviete mi doporučiť niekoho na pozáručný servis umývačky riadu- vstavaná Zanussi?

karotkaa
14. jan 2014

@rebecca2006 ja zhanam na whirlpool, volala som p. Krchanaka, ale nemozem sa mu dovolat, dali mi nanho cislo zo servisu v BA, tak zatial pockam, ale ak niekoho zozenies budem rada ak sa podelis o info 🙂

rebecca2006
14. jan 2014

@karotkaa zohnala som p.cermaka, ale ma prist zajtra, tak potom ti napisem referenciu a kontakt.

karotkaa
14. jan 2014

@rebecca2006 Ok, vdaka, tak poprosim do IP aj aky bol cenovo. Vdaka.

flowerska
17. jan 2014

ahojte baby co chodite s detmi ku dr.harsanyimu do medinetu platite vsetky rocny poplatok?

kity125
17. jan 2014

ahojte mate niekto skusenosti s logopediou v senci? nasla som na nete Kotulova neviete aka je? nema niekto s nou skusenost? dik

veronika33
autor
17. jan 2014

@kity125 chodili sme k nej cca 3 roky a výsledok takmer žiadny, dostaneš sa k nej tak raz za mesiac, mala nevedela povedať L a R, to R jej sem tam naskočilo samé, ale logopedička povedala, že najskôr sa naučíme L a potom budeme pracovať na R. Realita bola taká, že dcéra L povedala len keď mala paličkou v ústach "podržaný" jazyk na podnebí, ináč ho sama nevedela povedať až takmer v 6 rokoch kým jej nedorástli predné horné zuby (veľmi skoro jej vypadli), R sa naučila hovoriť úplne sama za krátky čas. O naozaj dobrej logopedičke v Senci neviem.

bebel
19. jan 2014

@flowerska áno

flowerska
19. jan 2014

@bebel a mas nejaku zmluvu od neho?lebo co poznam dve zname mi tvrdia, ze oni neplatia lebo v zmluve maju, ze to je dobrovolny sponzorsky poplatok velmi divne a nechce sa mi tomu verit

rebecca2006
19. jan 2014

@flowerska platime, ale mne vyslovene povedal dr, ze je to dobrovolne, lebo som lekarka. Ale mne tyo prislo blbe nezaplatit, chcem vyuzivat vzhodz objadnania na cas a ten poplatok mi pride zanedbatelny vzhladom k cenam liekov potravin drogerie a v setkeho naokolo.

rebecca2006
19. jan 2014

@kity125 my chodime. Je mila, a podla mna vie co robi, aj s deckami to vie/ ale ma toho vela a su problemy s terminmi. Efektivitu porovnat a posudit neviem, podla mna logopedia je cela veda, ja sa v tom nevyznam, Mato ma nejaky komplexnz artikulacny problem, zle pouziva jayzk a nejdu mu sykavkz, l, r . Dost sa trapime, cvicime polohu jayzka, ucime sa srkat, ideme aj na celustnu ortopediu a budeme mat trenera./ Takze mi sme asi zlozitejsi pripad... Snazi sa nas davat co najcastejsie, termin a 2T, niekedy zrieidkavejsie....

kity125
19. jan 2014

@rebecca2006 dakujem skusime tam ist

kity125
19. jan 2014

@rebecca2006 ešte sa chcem opýtať treba aj výmenný listok od pediatra? dik

veriiii
19. jan 2014

mamicky neviete prosim odporucit dobru gynek.v Senci,a obvodneho?dakujem

rebecca2006
19. jan 2014

@kity125 ja som nepotrebovala, predtym som ale zavolala.

kity125
19. jan 2014

@rebecca2006 prosím ta a amb. ma v poliklinike? dik

jana_i
19. jan 2014

@veriiii dr.Malova aj ja sa k nej chystám

veriiii
19. jan 2014

@jana_i dakujem 🙂 skusim🙂

rebecca2006
19. jan 2014

@kity125 ano, na prizemi vlavo. Ma pred ordinacioui samostatnu mi nicakarnicku takze necakate s chorymi ludmi v jednej miestnosti, su tam hrackz aj knizky, co je super.

blanocka
20. jan 2014

@kity125 my chodime do BA, prave kvoli tym terminom, ale sukromna logopedka je aj v mravcekove 😉 www.mravcekovo.sk

canama
20. jan 2014

@rebecca2006 my chodime do medvedika a sme velmi spokojni. jedine co ma trapi ze dcerka je casto chora, ale to si asi nenavyberam, ked zacala chodit do kolektivu.

rebecca2006
21. jan 2014

@canama ak mozes napis mi viac do IP, vsetko co ta napadne, strava, priestorz...dakujem 🙂

gretkab
22. jan 2014

@kity125 Ja sa pridavam k Veronika33, po 2 rokoch som to vzdala a chodime do Bratislavy do Dialogu.
@rebecca2006 Vsetko co pises o Matovi sa tykalo aj nas - takisto sme cvicili aj vsetko dalsie - ale stale si myslim, ze ak sa to da zvladnut v SC, tak je to logisticky podstatne jednoduchsie, nam sa nepodarilo.

veronika33
autor
22. jan 2014

@blanocka prosím, máš skúsenosti s logopedičkou z mravčekova? aká je? aké má výsledky?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre