Je tu niekto zo Senca?

veronika33
26. jún 2006

Ahojte,
nájde sa tu nejaká Senčanka?

rebecca2006
30. jún 2011

@alex21 no aj ja som " smutná" z tvojho termínu, potrebujem toritčku pre krpca k 2. narodkam, aj so na Teba mzslela, ale keď som ťa minule stretla v DM s bruškom, tak mi docvaklo že musím pohľadať iné riešenia🙂)))
Každopádne, veľmi držím palce do finále🙂)))

alex21
30. jún 2011

@rebecca2006 zeby som ti urobila radost a znovu sa dala do pecenia, 😀 mozno by sa aspon nieco pohlo a rozbehol by sa porod. Lebo zatial sa to nase malicke stvorenie drzi ako kliest. 😝

rebecca2006
1. júl 2011

@alex21 moja, toricku potrebujem na 23.7, a to urcite klist bude pevne prisaty na cicik a ty nebudes vediet, ani ako sa volas🙂))) tak o rok ta budem otravuvat urcite🙂)))

alex21
2. júl 2011

@rebecca2006 ja som myslela, ze teraz niekedy potrebujes no dufam, ze dovtedy urcite bude kliestik vonku. Inak si ma super pobavila s tym ako bude prisaty na cicik. Ja som si to ani neuvedomila a nejak som uz pozabudla ako to bolo ale myslim si ze si velmi rychlo spomeniem 😀

maxinax
6. júl 2011

baby, viete dat nejake infosky ohladne materskeho centra v Senci? Od akeho veku tam deticky mozu chodit? Chcela by som aby dcerka (8 mesiacov) mala nejaky kontakt aj s rovesnikmi, tak by to bolo asi najlepsie riesenie...

gretkab
7. júl 2011

@maxinax do materskeho centra mozes ist aj s cerstvym babatkom 😉. Realne samozrejme to ma vyznam pre dieta asiaz ked sa aspon trosku "tmoli" -okolo 8-10 mesiacov v pohode. Len teraz je MC zatvorene, takze aktualne az v septembri.
Jaaaaj, to ja uz budem zas pracujuca zena, ale budu mi tie MCckove casy chybat.

maxinax
12. júl 2011

@gretkab a kde je tu materske centrum? Mas s tym osobne skusenosti?

luppita
12. júl 2011

Ahojte sencanky mam otazocku, ci nahodou niektora mate skusenosti s http://www.dormeo.sk/prislusenstvo/dormeo_fresh... ??? zvlhcuje vzduch dostatocne? Najma v zime ked sa kuri? dakujem za info. 🙂

luppita
12. júl 2011

@maxinax http://www.mc-slniecko.szm.com/ pozri si stranku, ale az do odvolania je zatvorene koli rekonstrukcii a velmi dufam, ze od septembra bude fungovat zase. je to tam uplne skvele. stravili sme tam krasny cas mojim drobcom a od novebra dufam , ze tam budem chodit uz s dvomi 🙂

gretkab
12. júl 2011

@maxinax luppita ti uz v podstate odpovedala. Materske centrum je v budove krestanskeho centra a skolke na kollarovej. Ja predpokladam, ze od septembra bude zasa plne funkcne.

fleuerette
13. júl 2011

Kočky viete mi niektorá poslať kontakt na fotografku Katku Rogelovu - Husenicovu. Neviem ju na nete nikde nájsť

nikonka
13. júl 2011

@fleuerette ja som mala na nu cislo, ale uz som vymazala z dovodu nepotrebnosti 😀

nikonka
13. júl 2011

blbeho smajla som pouzila... malo byt 😅

groanka
14. júl 2011

prosim vas dievcata - nejaky tip na super kadernika,-čku v SC? potrebujem uz surne dobre ostrihat 😝

nikonka
14. júl 2011

@groanka ja chodim uz roky k Ivete do Beauty Centra pri poste a som spokojna...

sirinka
14. júl 2011

@fleuerette a nechces skusit cruelu luciu krutu? www.my-baby.sk
ja som s nou velmi spokojna....

sirinka
14. júl 2011

@groanka ja obcas zajdem do kadernictva deni vedla marathonu...

nikonka
14. júl 2011

@sirinka na mna je deni dost draha a kvalita nie je k tej cene aspon pre mna adekvatna...

slavkav
14. júl 2011

ja tiez odporucam Luciu Krutu - urobila nam nadherne fotky 😵
kadernictvo - ja som bola spokojna s kadernictvom na Kratkej. aj cena tam bola fajn.

sirinka
14. júl 2011

@nikonka ja uprednostnujem lorealske farby, tak preto tam chodim...ceny su naozaj trochu vyssie....a mne to tam pride aj na dobrej urovni, co sa kvality tyka...

groanka
14. júl 2011

dakujem pekne! skusim popozerat oba tipy. fotografku tiez odporucam LULU, urobila nam o malom krasne fotky

fleuerette
14. júl 2011

@sirinka
@slavkav
@groanka
mrknem na ňu, ďakujem

fleuerette
14. júl 2011

@sirinka
@slavkav
@groanka pozerala som galériu tej fotografky. Kočky chcem sa opýtať, aké fotky robila vám. Lebo v tej galérii nič moc. Taká klasika. Chcela by som skôr fotky také rozprávkové, typu Anne Geddes

slavkav
14. júl 2011

@fleuerette nam vonku v parku.. ... v jednej dedine nedaleko.

groanka
14. júl 2011

@fleuerette ja som prave nechcela take rozpravkove..ma na FB aj stranku - skus ci nema viac tam v galerii

nikonka
14. júl 2011

@fleuerette rozpravkove sa od nej nedockas, to potom radsej tu Husenicovu...

sirinka
14. júl 2011

@fleuerette poslala som ti v ip....mne sa pacia aj od husenicovej, lucia robi take prirodzenejsie....a najme sa mi nechcelo robit si termin 2 mesiace dopredu...

nikonka
14. júl 2011

@sirinka myslim, teraz sa caka dlhsie, minule ktosi spominal, ze je vybookovana na 4 mesiace dopredu...

sirinka
14. júl 2011

@nikonka no zbohom...

sirinka
14. júl 2011

@fleuerette inac lucia je velmi ustretova, zavolaj jej a povedz jej presne svoju predstavu a uvidis... 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre