Je tu niekto zo Senca?

veronika33
26. jún 2006

Ahojte,
nájde sa tu nejaká Senčanka?

benitas
18. jún 2008

🙂
kuk......ahojky
ja sem tam pozriem ale vidim ze nic nove........nejako mrtvo ☹
ja mam zajtra 3D ultrazvuk, tak sa tesim 😵

sirinka
18. jún 2008

benitas tak si ho pekne uzi...a mozno budes uz vediet, aj co to je... 😵 alebo sa nechate prekvapit?

lienka7
18. jún 2008

Ahojte.
Tak mi uz mame internet tak mozem uz aj prispievat a sledovat co je nove, kolegyna ma strasila ze na materskej sa budem nudit ale zatial to tak nevyzera, tyzden som bola u nasich tak som nakupovala a kompletovala vybavicku, teraz to zase triedim, periem, zehlim a pod - no o zabavu mam postarane - len dufam ze mi maly neurobi skrt cez rozpocet a pride skor ako je naplanovane 😀

benitas
18. jún 2008

chceli by sme vediet s manzelom, ze ci mam v brusku chlapceka alebo dievcatko 🙂
dufam, ze to zajtra vijde, a dufam ze bude vsetko OK

lienka, ja si tiez odkladam nakupovanie a podobne na obdobie ked budem doma a este mam aj lete 2 tyzdne dovolenku, tak na vtedy
ale na druhej strane stresujem , ze esten nemam poriadne nic kupene 😅

sirinka
18. jún 2008

☹ baby ja som to tiez tak planovala a ked som ostala doma od siesteho mesiaca, prisli komplikacie a bolo po planoch...ale nakoniec sme to z odretymi uskami zvladli...
benitas kedy ides? vraj poobede su babatka cipernejsie, my sme boli doobedu a mala to cele prespala...ani nemame moc vela fotiek, vsetky su take podobne xixi

benitas
18. jún 2008

no...........aj ja idem doobeda
snad bude spolupracovat 😀

sirinka
18. jún 2008

tak nech na chvilku ukaze z coho bude curat a potom nech sa na vas usmieva...nasa klara na kazdom ultrazvuku mala nasiroko rozkrocene nozky, tak sme mali 100% istotu 😝

benitas
18. jún 2008

tak to ste mali super
my ked sme boli aj na obycajnom ultrazvuku tak to nikdy nebolo zretelne vidiet ☹

sirinka
18. jún 2008

no, ja by som chcela pri dalsom prekvapko...ale vam drzim palce, nech sa prejavi to malicke...zatial pa...ideme teraz plavat 😵

benitas
18. jún 2008

kam chodite plavat? v SC?

lienka7
18. jún 2008

no baby priznam sa, aj ja som to chcela mat pripravene vsetko skor - podla hesla co ked ...
tak aby nemusel potom manzel stresovat, ale akosi nebol cas, potom sa mi zase nechcelo, najprv ma bavilo behat po obchodoch a potom ma to dako prestalo bavit a zase som mala kopec prace v praci tak ani nebolo kedy tak to teraz dobieham
inak nas maly sa netajil tym ze to bude chlapec - uz v 16tt mal lekar podozrenie na chlapca a v 20tt to uz len potvrdil a na kazdom uzv nas len uistoval ze je to naozaj chlapec

sirinka
18. jún 2008

benitas chodime do alvy, ba...teraz treti kurz, ale koncime tam. moc sa mi tam nepacia instruktori, akurat jeden chalan, ten je bohovsky
do sc mi neodporucili, kvoli vode, jednak su tam kadejaky dospelaci, ktovie ako umyty a vraj tato termalna voda nie je dobra pre babatka
ale kamosky, co chodia do pezinka su spokojne

sirinka
18. jún 2008

lienka a ako sa bude volat? ja by som chcela dalsie deti chlapcekov... 😅

alex21
18. jún 2008

sirinka kolko chces detí ked si to tak nazvala dalsie deti aj ja chcem ešte chlapca ale neskôr a myslím že dve deti budú stačit 😝 😀

sirinka
18. jún 2008

ja dokopy tri a manzel pat...tak sa nechame prekvapit... 😅 a zrejme uz coskoro sa zacneme snazit o to druhe

alex21
18. jún 2008

takže budete mať 8 detí 😀

andy75
18. jún 2008

siri-zmenila si fotku v pase, vsak? Je super 😵

sirinka
18. jún 2008

ada hej, mala som chvilku cas...tak som dala aktualnejsiu 😀 a diky

sirinka
18. jún 2008

alex no ty si to ponala sposobom idem na 1-2 piva...takze 12??? 😕 😅 my proste chceme peknu velku rodinku...

alex21
19. jún 2008

sirinka to bolo len zo žartu ja by som tiež chcela velkú rodinu 😵 ale asi by sme to finančne nezvládli 😖 Teraz splácame byt a máme ho zariadený kade jakým darovaným nábytkom a to nas bude ešte čakat rekonštrukcia kupelne 😝
Ved zatial máme jedno a uvidíme čo bude dalej možno aj dvojičky kedže u nás to je uplne bežne. Ja mám v rodine už 9 dvojičiek a všetko je to blízka rodina. Dokonca bratranec má dvoje dvojičky. Tak uvidíme aby sme vás tým počtom detí ešte nepredbehli 😀

nevesta
19. jún 2008

Ahojte, my chodime plavat do Aquathermalu a pohoda...

sirinka
19. jún 2008

alex no nieje problem...podme sa pretekat chichi... 😀 my tiez splacame hypoteku, stavebne , auto....uf...no nejako bolo aj bude...

benitas
19. jún 2008

🙂 tak uz mam po 3D-cku
vsetko je ok a v brusku mam dievcatko 🙂

sirinka
19. jún 2008

benitas no to gratulujeme...opis trosku tvoje pocity, ked si jej videla prvykrat tvaricku... 😀 pre mna to bol velmi silny zazitok...a spinkala alebo vystrajala???

benitas
19. jún 2008

vystrajala, mame aj video
slzi mi tiekli ked som ju videla aka je zlatucka, nosik ma taky zlaty gulaty 🙂
ked doktor pritlacil na brucho tak chudiatko protestovala, metala rucikami, co ju to tlacilo
aj si zivla, no super 🙂 🙂 🙂

nevesta
19. jún 2008

Benitas 😵

sirinka
19. jún 2008

tak parada...teraz to bude asi vase najoblubenejsie dvd 😀

sirinka
19. jún 2008

nevesta aj ja poznam mamicky, co tam chodia a paci sa im. my sme tam ale raz boli cez vikend a klarka sa na chrbatiku vysypala a odvtedy tam ma suchu kozu 😒

alex21
20. jún 2008

benitas tak super zážitok. Tak gratulujem k Sofinke. Hod aj fotky do albumu nech sa pokocháme 😵

benitas
20. jún 2008

Dakujem 🙂
len mam len 1 fotku ☹
dam do albumu cez vikend

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre