Je tu niekto zo Senca?

veronika33
26. jún 2006

Ahojte,
nájde sa tu nejaká Senčanka?

lipsa
7. nov 2011

@sirinka a v kolkom mesiaci si davala nastrelovat?

sirinka
7. nov 2011

@lipsa medzi 4. a 6. mesiacom

lipsa
7. nov 2011

@sirinka dakujeeem 🙂

nefertitiavi
8. nov 2011

@brinzulka
@brinzulka my sme boli v lucivnej. Ťažko povedať či nám to pomohlo, vraj je to vidieť az po 3.x. Druhý krát by som za tie prachy čo sme dali za nadstandard išla radšej na dva týždne do tatier do hotela s wellness. Nemám rada take to pionierska sauna, bazen vtedy od do... Ihrisko tam ale bolo nádherne🙂 no a negativum- pani upratovacky nevedia čo je to upratana izba. Ale dalo nám to jednu uzasnu vec🙂 super priateľov🙂 a ešte rada ísť tam jedine s autom, my sme chodili na výlety🙂

santana
9. nov 2011

@sirinka chodi do skolky do Sv. Martina, do sukromnej, tak to sa asi nerata....

santana
9. nov 2011

@lipsa ja som davala nastrelovat malej v takej novej kozmetike, je to v novostavbe oproti euronics, juj nespomeniem si ako sa vola ulica, ide sa tade na autobus. stanicu. Mozem ti zistit cislo na tu kocku co to robila, velmi prijemna, stalo to 8€ aj s nausnickami, mala chvilku poplakala a bolo dobre a nemali sme s tym ziaden problem. Inac sa odporuca nastrelovat az po 6.mes.

lipsa
9. nov 2011

@santana jeeej dakujem 🙂 viem kde to je, dnes som isla okolo. Akurat ze my mame este len 1 mesiac takze do 6.mesiaca je daleko ... som myslela ze sa mozu nausnicky nastrelit aj skor ...

santana
10. nov 2011

@lipsa moct mozu, ved niekto uz priamo v porodnici dava, len sa viac odporuca po 6.m ked je vraj dovyvinuty nervovy system ak si dobre pamatam.... 😉

lipsa
10. nov 2011

@santana aha, to som nevedela ... tak pekne pockame 🙂 diky ...

kika7
23. nov 2011

ahojte,boli ste už s deťmi v kulturáku? našla som na nete toto:
http://www.msks-senec.sk/labyrint/node/4
že aké to tam je, či ste tam už boli...
dik.

horajda
23. nov 2011

Ahojte baby ak by ste mali zaujem tak prave tam kde kika pise otvaram 2 kurzy:

Margarétka
Kurz ľudového tanca pre deti od 3 do 5 rokov
Začíname 12. Januára 2012 a tancovať sa bude každý štvrtok od 17.00 do 17.45 v MsKS Labyrint v Zrkadlovej sále na 2.poschodí
Pomocou hudby a tanca sa deti hravou formou naučia vnímať hudbu, jej rytmus, melódiu a naučia sa správnemu držaniu tela, precvičia si telíčka a v neposlednom rade posilnia celý svalový korzet tela.
Viac info na http://www.msks-senec.sk/labyrint/
Cena kurzu je 40Eur a obsahuje: 10 vyučovacích hodín v ktorých je zahrnutá aj ukážková hodina plus 1 náhradná hodina
Prihlášky posielajte do 5.1. 2012 na mail: zuzanahorackova@yahoo.com
alebo telefonicky 0907 303 945

Žabky
Cvičenie s rodičmi pre deti od 1.5 do 3 rokov
Začíname 14. Januára 2012 a cvičiť sa bude každú sobotu
od 9.30 do 10.15
v MsKS Labyrint na 2.poschodí
Príjemne strávená hodinka s Vašim dieťatkom. Osviežime si riekanky, pesničky, možno sa naučíme aj niektoré nové. Trošku si zacvičíme, rozhýbeme telo a poskáčeme. Deťom je ponúknutá hra a priestor pre ňu. Prirodzene rozvíjajú pohyblivosť, koordináciu pohybov, rovnováhu, orientáciu v priestore, lepšie spoznávajú svoje telo. Rozvíja sa schopnosť sústrediť sa, tešiť sa, zapájať sa do činností, ale tiež sa uvoľniť, upokojiť, oddýchnuť si vďaky rytmickému usporiadaniu hodiny. Deti zažívajú spoločnosť ostatných detí, učia sa prvým sociálnym kontaktom a komunikácii s ostatnými deťmi.
Viac info na http://www.msks-senec.sk/labyrint/

Cena kurzu je 43Eur a obsahuje: 10 vyučovacích hodín plus 1 náhradná hodina
Prihlášky posielajte do 7.1. 2012 na mail: zuzanahorackova@yahoo.com
alebo telefonicky 0907 303 945

este som nic nedala na ich stranku lebo sa na to pracuje a od buduceho tyzdna to tam bude,takze ak by ste mali zaujem kludne mi napiste.

horajda
24. nov 2011

a este som zabudla dodat ze kurzy vediem ja a tu je nieco o mne:
Mgr.Art Zuzana Horáčková - mamička dvoch malých detí vyštudovala VŠMU odbor pedagóg ľudového tanca, 7 rokov tancovala v umeleckom súbore Lúčnica, 6 rokov viedla DFS Sárik v Bratislave a tretí rok sa venuje kurzom pre deti od 1.5 do 5 rokov v materských školách a v materských centrách.

alure
24. nov 2011

@horajda ahoj chcela by som sa opýtať či je ten kurz žabky vhodný až od 1,5 roka, my budeme mať v januári 17 mesiacov...mohli by sme sa pridať alebo počkať na otvorenie ďaľšieho kurzu po dovršení 18 mesiacov? Ďakujem za info...

horajda
24. nov 2011

ahoj @alure myslim si ze sa mozete pridat, dalej som Ti napisala IP. 🙂

bebel
25. nov 2011

@alure vidíme sa tam 😉

alure
26. nov 2011

@bebel jéj ahoj moja,moc sa na vás teším ...odkedy sme sa presťahovali "mimo mesta" som tiež trochu mimo ... 😖 ale príde jar a to budú prechádzky na lichnerke 😉

bebel
26. nov 2011

@alure radi vás uvidíme 😉

gretkab
29. nov 2011

@horajda My sa hlasimeeee 🙂. Poslala som ti mail.

horajda
29. nov 2011

@gretkab super uz sa mi to plni

Len chlapcov nie to,baby preco to neskusite prihlasit chalosov, nechcu sa naucit ODZEMKY?

lienka7
29. nov 2011

@horajda ...mam doma jedneho zaujemcu ....len musim overit ci chce naozaj ...lebo ked sa ho pytam tak raz chce ist hned a druhy raz uz zase nie 😀

soso
29. nov 2011

@horajda aj my sa radi pridame🙂

adulik23
29. nov 2011

@horajda ja by som toho nasho draka aj prihlasila, len to 2.poschodie ma strasi. 😝 dole kocik nemozem nechat a tralakat sa po tolkych schodoch .... 😠

ale ak budes mat aspon 2 chalosov, tak sa ozvi a nejako sa zariadim. len by som nechcela, aby tam bol jediny. 🙂

katy1979
29. nov 2011

@adulik23 ja tam nahovaram sebiho zatial povedal ze ide. a kocik no nejako tam budeme musiet vytrepat 😖

adulik23
29. nov 2011

@katy1979 ja vsade skacem na zadnom velkom kolese. 😅 raz si urcite odpalim "tlmice" 😠

katy1979
29. nov 2011

@adulik23 to robim aj ja. zatial ziju. teda deti aj kocik ale na druhe poschodie jedine pod pazuchu a ides. ci najprv dieta a potom kocik. vsak treba aj dietu po vianociach

katy1979
29. nov 2011

viete o tomto niekto nieco? a kde to ma vobec byt?
V Senci otvorili jedinečný obchod
so sladkosťami na Slovensku.
Ako vraví Petra Zváčová, ktorej
meno sa skôr spájalo s módou,
„veľkí sa u nás vrátia do detských
čias a malí objavia farebný svet
fantastických sladkostí. Obchod
Candies je spojený s kaviarňou,
nájdete tu najväčší výber „Pick
and mix“ na Slovensku. Viac než
50 druhov cukríkov a ostatných
sladkých dobrôt pre každý jazýček.
Maškrty budú z celého
sveta od USA, Kanady, Dubaja
až po Japonsko.“

bebel
29. nov 2011

@katy1979 hmmm znie to dobre.. 😝

katy1979
29. nov 2011

no len kde to je? toto som vycitala akurat v sencanovi

sirinka
29. nov 2011

@katy1979 tak to je vyborny oznam....a ludia slintajte a obehnite vsetky kaviarne v senci haha...

horajda
29. nov 2011

@lienka7
@katy1979
@adulik23
no baby prehovorte chalosov a uz mame hned troch,hm?a este jeden sa rozhoduje. lebo uz mam iba zopar miest volnych teda konkretne mam 9 dievcat istych a jedneho chlapca co este nevie,deti bude max 12-15

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre