Je tu niekto zo Senca?

veronika33
26. jún 2006

Ahojte,
nájde sa tu nejaká Senčanka?

sisulita
17. jún 2012

maminy chodite alebo sa planujete chodit kupat na senecke jazera???ak ma maly vyse roka ci by ste to riskli ...

sirinka
17. jún 2012

@sisulita my sme sa vcera aj dnes kupali vsetci.

luppita
17. jún 2012

@sisulita ja som syna kupala v jazerach od 10m (akurat vyzlo na leto), mala ma teraz 6m tak neviem, ci ju tam supnem ci nie, podla chuti vlacit bazenik 🙂

katy1979
17. jún 2012

@sisulita maly sa minuly rok kupaval v jazerach to mal presne rok

matja
20. jún 2012

dievčatá, nemáte niektorá dobrý tip na ubytko na Senci? Najlepšie priamo na severnej časti jazier. Prosím info do IP

lucadra
20. jún 2012

@sisulita Ahoj. My chodíme na Baňu(Strieborné jazero) sa kúpať. Aj dnes sme boli a určite pojdeme aj zajtra.
Voda je úplne super teplá.
Bolo tam veľa detí, asi 8 a všetci sa čvachtali o dušu 😀 Na to detskom výbežku čo je tá plytká voda.

matja
20. jún 2012

@lucadra - kde je to jazero? Poznám iba Senecké jazerá

lucadra
20. jún 2012

@matja Ide sa tam cez DODO Cars, na začiatku Senca smerom od Ba čo je.
Pošlem ti obrázok mapky?

lucadra
20. jún 2012
lucadra
20. jún 2012

Ja bývam v senci viac ako štyri roky, no na slnečných som nebola ani raz sa kúpať. Všade bolo kopu ludí, čo ja nemám rada, bola som na jazerách akurát na langoš, to bolo všetko.
Na "Bani" je to také iné. Malý bufetík, ludí je podstatne menej, teda ovela menej. Dnes tam bolo asi 20 ludí a tak boli porozliezaní že som ich ani nevnímala.
Bolo úplne super. Možno teraz poobede tam bude vela ludí, ale tak my tam chodievame len doobeda, teraz by sa mi z domu určite peši tak daleko nechcelo 😀

bebel
20. jún 2012

@sisulita moja malá má 4 mesiace a tu je foto zo včera 😝
@lucadra na Bani skapal pes....ja potrebujem wc a bufety a ihrisko pre deti 😎 a normálnu príjazdovú cestu pre kočík

lucadra
20. jún 2012

@bebel Ja mám banu rada. Je to vec názoru. Pre mna potrebné veci sú tam. Ihrisko nepotrebujem, ved idem k vode sa čvachtať, ihrisko mám pri bytovke a ked chcem, tak idem do Amfiku.
Wc na Bani je, latrína mi neprekáža. Na to vyci.anie mi to stačí. Aj ked zatial som ju nepoužila, lebo na banu chodím maximálne na dve hodiny, ked idem s malou, to vydržím aj bez záchoda. Malú dám cikať do trávičky.
V bufete maju všetko potrebné. Cigánsku, langoše, gordon blue, hranolky, sladkosti, kofolu, PIVO 😀 😀 😀.
A HLAVNE TAM MÁM PRIATELOV. Všetkých tam poznám čo tam stále chodia a poznám aj majitelov bufetu aj niektorých rybárov. Takže chodievam tam aj na babskú jazdu s kamoškou posedieť cez víkend. Oddýchnuť si od malej a trochu vypnúť.

Ja na slnečných nevidím nič extra. Len veľa ľudí pokope, z čoho ja dobrý pocit nemám.
To skôr som veľa chodila na gulášku na nuda pláž. S malou som tam ešte nebola a ani neplánujem, tak preto som si radšej vybrala Banu.
Neviem aký máš kočík, no ten môj to v pohode zvláda.
A ak by si tam išla od vrchu autom tak kočík ani nepotrebuješ.
Mne sa tam páči. Ale ako hovorím, vec vkusu. 😉

lucadra
20. jún 2012

@bebel Foto pekné... Nebola hlboká voda studená? Ja ked som plávala dnes na bani, tak v hlbokej mi dvakrát najteplejšie nebolo 😀 Ale voda do pása je úžasná.

sirinka
20. jún 2012

ja osobne na slnecne tiez nerada chodim cez sezonu, prilis vela ludi mi vadi...
ale tak kompromis je cast od Rece, doteraz tam vzdy bola krasna cista voda a malo ludi, chodime az podvecer na chvilku, nie je tam tien, tak bravame so sebou taky polostan, kde sa da tu chvilku vydrzat....
inac radi chodime aj na jazero do bielu....

bebel
20. jún 2012

@sirinka dnes večer sme boli na 5ťke..t.j. východná pláž od Réce.
A bola špinavá voda....čo nebýva zvykom...celkovo jazerá sú teraz nejaké zabahnené a zariasené, tá revitalizácia bola prd platná 😝 .

@lucadra pri Bani som bývala 3 roky, takže mi nie je vzácna- mala som ju pod nosom a vadí jej plytkosť, a že sa tam vo veľkom chodí veľa so psami....že je tam plno rybárov...kočíkov mám 5, takže aspoň 2 aj do terénu, ale prečo byť zadrbaná od prachu a blata, keď nemusím?

Voda je na Guláške najlepšia...ale je pre mňa problém sa tam trepať s deťmi cez kolaje, okolo sa mi nechce ísť a dohadovať sa s holohlavými hlavohruďami, či sa môžem ísť okúpať celú situáciu znepríjemňuje.

My zas máme obľúbený bufet na juhu Slnečných, tiež sa s prevádzkovateľmi už poznáme. Deti v rámci celej partie sú voľne pohodené v areáli a viem, že sa vylblbnú spolu na ihrisku a nebudú sa nudiť. Ja mám 3 deti a nie 1, takže každá príležitosť kedy si môžem vychutnať dobrú kávu a skvelý dezert bez toho, aby som im musela furt v niečom asistovať je viac než vítaná.

guga79
20. jún 2012

a už je dobrá voda baby v Senci?

sirinka
20. jún 2012

@bebel ved aj my sme boli v nedelu a nechapala som aka voda je a na dne piesok z bahnom...tak je to skoda, lebo pominule roky tam bola voda uzasna...

nalla
22. jún 2012

Ahojte dievčatá.

Ak by ste mali niektorá záujem, alebo poznáte niekoho kto by potreboval na júl-august (s nástupom ihneď) opatrovateľku k dieťaťu/deťom, ozvite sa do IP. 🙂

rebecca2006
25. jún 2012

baby, úprepáčte, už sa to tu x- krát riešilo,len sa mi nechce hľadať v celej diskusii- potrebujem upiecť vkusnú tortu pre krpca k 3. narodkám, maminka, čo mi piekla vlani, už nepečie ☹ POtrebujem niečo chutné, nie umelé, a vkusné, nie tie marcipánové prečačkané torty ☹ mali sme poťahovanú, ale takú fajn, nie gýčovú...

sirinka
25. jún 2012

@rebecca2006 a co vlastne potrebujes?

sirinka
25. jún 2012

@rebecca2006 najdi si fotky, aka torta sa ti paci a podla toho daj urobit....

bebel
26. jún 2012

Ahojte baby,
potrebujem nájsť niekoho na upratovanie.
Už to tu nejak nezvládam popri 3 deťoch, nemáte pls referencie?

rebecca2006
26. jún 2012

@sirinka chcela som nejakú detskú- okrúhly korupus a hire nejaký marcipánový obrázok minulý rok sme mali Tomáša, toho roku som ešte nevymyslela motív. Teda poťahovanú, ale vkusnú. A aby bola chuťovo dobrá, nie ako cukrárňové, proste taká domáca. Presne takú sme mali vlani, ale teda bohužiĽ už tá pani nepekáva a ja si netrúfam....
Ale napadla má Alex, čo má malého Rastíka a strešie dievčatko, tak uvidím, možno ona pečie, už som je písala. Posudzovať len odľa albumov sa mi nezdá dobrý nápad, neviem, ako chutia...

rebecca2006
26. jún 2012

@bebel opýtam sa báb na sídlisku, niektoré si dávajú upratovať. Aj ja by som potrebovala, len rozpočet nepustí ☹

martinam77
26. jún 2012

Ahojte,hladam pediatra v SC,odporucili mi Dr.Vargu...Prijala by som nejaké nazory,postrehy ak by sa dalo 🙂

maznacik007
26. jún 2012

@rebecca2006 zo senca ti mozem odporucit @katy1979 naozaj vynikajuce torty aj vkusne aj chutne.... mali sme teraz na prijimanie .... z predtym som si objednavala take od bab tu z kona ale tato bola zatial najlepsia..

rebecca2006
26. jún 2012

@martinam77 my chodíme a som spokojná. POdĽa mŇa veľmi dobrý diagnostik, trochu ako negatívum hodnotím komunikáciu- je veľmi milý, aspoŇ ku mne vždy, ale taký málovravný chlapík, hlavn pri poradniach by človek uvítal trochu viac "pokecať". Ale čo sa týka dbornosti apotupov, nemám námietok, nikldy nič nezanedbal u nás, ATB nedáva paušálne, robí CRP? odošle na Kramáre ak má blbý pocit... Podľa toho čo baby hovoria, je možno lepšia voľba Haršányi aj kvôli omu, že poskytuje konzultácie telfónom a mailom aj do večera, na Vargu mobil nemám....Ale ja by som nemenila, chodím k nemu aj s druhým dietkom 🙂

rebecca2006
26. jún 2012

@maznacik007 ďakujem! ozvem sa Katy 🙂

gretkab
27. jún 2012

@rebecca2006 My sme mali tento rok od Alex dve - vyzerali presne ako z obrazku, ktory som jej dodala a v skolke velmi chvalili, ze detom velmi chutili. Takze ja Alex mozem len odporucit, len teda neviem, ako teraz stiha. (Ja som si nasla na webe presne ake chcem a presne take mi spravila.)

katy1979
27. jún 2012

baby o tejto novej herni uz viete?
http://www.facebook.com/pages/Space-Mania-hravá...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre