Je tu niekto zo Senca?

veronika33
26. jún 2006

Ahojte,
nájde sa tu nejaká Senčanka?

luciamk
11. mar 2013

Ahojte babule, dnes som sa dozvedela, že mi "vybuchla" škôlka, na ktorú som sa spoliehala od apríla... poraďte mi kam chodíte s deťmi v SC, teraz som videla na nete senecké slniečko a space maniu... máte to tam vyskúšané? Maličký sa už tak tešil na detičky, dnes mi z tej škôlky ani nechcel odísť, že tam zostane :o))... musím mu vymyslieť nejaký program aspoň 1 - 2 krát do týždňa...

gretkab
11. mar 2013

@luciamk My sme kedysi s Elou stravili kopu casu v MC Slniecko - s laskou na tie casy spominam 🙂. Slniecko je za par korun a spoznala som tam kopu mamin. V space-manii som bola s oboma mojimi (4 a 6) par krat a je to tam fajn (moje deti to tam miluju), ale drahsie (ale tam som nechodila "poklebetit" - tam sa chodia deti vysantit a ja len cakam a popijam cokoladu). Predpokladam, ze do sukromnej skolky ho zatial dat nechces.

luciamk
11. mar 2013

@gretkab ďakujem, pôjdem to poobzerať. Nám je doma spolu dobre, máme veľkú záhradu 🙂 Len my sme ho už tak trochu pripravovali na tú škôlku, mal tam byť len na 4 hodinky, no ale nevyšlo to...

kationka
12. mar 2013

@adulik23
v Dance arene je podobne pilatesu Antigraviti flyfit, presne to v sietach, je to fakt intenzivne a nenarocne na klby... a mame dobru instruktorku Lucku, vzdy vymysli nieco nove. Potom je tam este Kalanetika, ktora je Pilatesu tiez celkom podobna a este PortDeBras - cvicenie pre zdravy chrbat. Vyskusaj, uvidis 🙂 ja odporuvam siete 🙂

kationka
12. mar 2013

@adulik23 prepac, az teraz som docitala zvysok 🙂))))

luppita
18. mar 2013

@luciamk tiez odporucam slniecko http://www.mc-slniecko.szm.com/
stravila som tam so synom vela vela casu, spoznala vela vela skvelych mamin... teraz tam obcas zavitam aj s malou, ale ovela menej (vkuse nam drobec donesie nieco zo skolky, nejaku chorobu), su tam rozne prednasky, kurzy, tvorive dielnicky pre deticky, aj pre mamincky (vianocne ozdoby, adventne vence sa robili a vsetko mozne), odporucam 🙂

luciamk
18. mar 2013

@luppita Ďakujem, pôjdeme to "omrknuť" , tento týždeň sme u starých rodičov, takže o program má malý postarané :o)

jajinkam
18. mar 2013

Ahojte Senčanky 🙂 chodíte alebo chceli by ste chodiť cvičiť do fitka na Krátku v Senci? Nemám záujem o dvíhanie ťažkých činiek 😕 ale chcela by som tam chodiť na kardio (bežecký pás, bicykel či orbitrek a pod.) a potom posilňovanie - rysovanie hlavne kvôli spevneniu postavy a kondičke. Rada sa pridám ak už chodíte, alebo ak ešte nechodíte ale sa chystáte - poďme na to 😎

luppita
19. mar 2013

Ja mam otazocku, v minulosti bolo taebo v margit na janosikovej, ale uz neviem najst ani ich oficialnu stranku, neviete ci este funguju? ak nie, je tu v SC niekde taebo? dakujem

gretka2
19. mar 2013

@jajinkam Ahoj. Ja tam chodim. Pokusam sa neuspesne schudnut 🙂 🙂 🙂 (ale to je v strave, telo funguje "do zasoby")).
Chodievam zvycajne v pondelok, v stredu a v piatok. Ale casovo sa prisposobujem manzelovi, jeho treningom, aby mal kto byt s detmi. Preto som si vybrala fitko, ze je to casovo nezavisle, nie ako zumba, crossfit a aerobic a take veci. Cvivim, kedy chem, kedy mi to vyhovuje.
Chodim tam prakticky uz takmer rok.

bebel
19. mar 2013

@jajinkam ja chodím do expresky a som spokojná.....je to časovo neobmedzené - mám to pod domo a hlavne tam nesmrdia a nezvadzajú a neočumujú vyrysovaní týpkovia... 😀 😝

lienka7
20. mar 2013

@bebel .. a v com je roziel medzi Expreskou a Mrs. Sporty ? ....doteraz tu nebolo ani jedno a zrazu sa to objavi Mrs.Sporty a kratko na to aj Expreska .... myslim ze princip cvicenia je ten isty ci nie?

bebel
20. mar 2013

@lienka7 zrejme hej, ale v expreske sa nemusíš nijak objednávať- prídeš a cvičíš. A vraj sa v Mrs. Sporty tie akože osobné trénerky moc cvičenkám nevenujú. (chodí tam moja svokra) a ja chodím do Expresky. 😉

lienka7
20. mar 2013

@bebel ...aha , ...dobre vediet ....mna ta expreska laka ked idem kazdy den okolo v ramci prechadzky ..aj by som chodila, len neviem kde by som nechala na tych 30 minut malu (ci kolko to trva)

bebel
20. mar 2013

@lienka7 trvá to toľko, koľko máš chuť- nie je to nijak časovo ohraničené. Ja chodievam minimálne na hodinu.

lienka7
20. mar 2013

@bebel ....aha ja som si myslela ze to je na tych 30 minut a hotovo ..no nic asi bude tatino varovat 😀

tinka09
21. mar 2013

@lienka7 je tiez chodim do expresky, paci sa mi ten system, ze mozem prist kedy chcem 🙂

fleuerette
23. mar 2013

@sirinka moja ty si taká zbehlá, hľadám súrne opatrovateľku k malému, na celý deň. Bol týždeň v jasličkách a je aký dorychtovaný, že až, poprechladaný, kašle, soplí, hlas nemá, riťka zaparená 😠 😠 😠 , ja mám termín nástupu už 2.4. nevieš o niekom?????

Baby ak by ste o nekom vedeli, a dokonca overeného, budem vďačná

sirinka
23. mar 2013

@fleuerette teraz v teme hlaame opatrovatelku nejaka pisala, ze na cely den... Mne malu strazi svokra a suseda, inac som bola spokojna so spachtos, ale ona nemoze cely den, kedze pracuje v skolke.

sirinka
23. mar 2013

@fleuerette vidim, ze uz si ju nasla 🙂

sjuz
25. mar 2013

@fleuerette no pekne a v ktorych jaslickach si ho mala?

sjuz
25. mar 2013

Baby kedy asi chodia rozhodnutia o prijati/neprijati do skolky? Volavaju riaditelky?Chodi to az koncom aprila alebo aj skor?

gretkab
25. mar 2013

@sjuz Mne riaditelka na Kosickej pri zapise povedala, ze rozhodnutia budu posielat koncom maja. (Aj ked teda absolutne nechapem, preco robia zapisy vo februari.)

gretka2
26. mar 2013

...

gretka2
26. mar 2013

@gretkab ...do konca maja kvoli tomu nebudem pokojne spavat... 😖

martuska4685
26. mar 2013

Zdravím,
čoskoro ma čaká sťahovanie na Slovensko,ešte presne neviem do akého mesta to bude,ale celkom by ma zaújmalo ako sa býva a žije v Senci.Odpíše mi nějaká mamička na pár otázok prosím?

sjuz
26. mar 2013

@gretkab fiha, tak to mozem byt rada ze na fandlyho slubili do konca Aprila...

sjuz
26. mar 2013

@martuska4685 kludne. co by si potrebovala vediet? my tu byvame 4 roky, predtym sme byvali nedaleko senca par rokov... sme spokojni, aj pre deti je tu super.

gretkab
27. mar 2013

@martuska4685 Ked napises konkretne otazky, urcite Ti tu na ne niekto odpovie 😉. My sme inak tiez senecki "pristahovalci". Ja mam Senec rada a byva sa nam tu fajn (jasne, ze tu je kopa nedostatkov, ale kde nie je 😉).

martuska4685
27. mar 2013

@gretkab ďakujem za odpoveď.Neaké otázky už som napísala sjuz,ale zaujma ma kam chodíte s maličkýni detmi,či máte cvičenie,plávanie a podobné aktivity v materských centrách...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre