Je tu niekto zo Senca?

veronika33
26. jún 2006

Ahojte,
nájde sa tu nejaká Senčanka?

cruela
6. sep 2010

@gretkab
@slavkav idem si zajtra urobit kolecko po skolkach, tak uvidime ako obstojim.... sice si moc sanci nedavam, ale pokym nevyskusam, nebudem spokojna.... som zvedava... ono je tazke nieco v detskej fotografii vymysliet....

arrett
6. sep 2010

@luppita Dakujeme 🙂 No dúfam, že bude čím skôr. Ihriska má už omrzeli🙂))

slavkav
7. sep 2010

@cruela drzim palce 😉 ja viem, ze to nie je jednoduche, ale fotit deti v starych dobovych satach - tak to ja vobec nemusim - ci v com to fotil.

rebecca2006
7. sep 2010

cruela, kukla som stránku, skutočne pekné .fotky 🙂

bebel
7. sep 2010

@cruela Lucka mne sa páčia exteriérové fotografie. Tie v poli a na lúke sú fajn.
Aranžované v ateliéry na štýl Katy Husenicovej sa mi nepáčia vôbec.
Ja mám rada štýl Ditky Fiebigovaj a Nikol Bodnárovej z NR.

slavkav
7. sep 2010

aj ja mam rada exterierove fotky. atelierove fotky od husenicovej - ani mne sa nepacia.

cruela
7. sep 2010

@bebel ani ja nemam rada husenicovej styl, ale co mam robit, ked to baby pytaju? snazim sa vyhoviet, tak sa trochu prisposobujem... strasne rada fotim v exerieri, ale ked to navrhnem, tak vacsinou neuspejem... preto vonku fotim len svoje deti

@slavkav bola som dnes aj na fandlyho a pani riaditelka sa so mnou ani nebavila, fotky si nechcela absolutne pozriet, cennik tiez nie... poslala ma het...

@gretkab bola som aj na Martine, pani riaditelka povedala, ze na rodicku ponukne rodicom moje fotky a uvidime... tak ja som zvedava, ci ich rodicom aspon ukaze, mohla by si mi potom dat vediet 😉

@rebecca2006 dakujem 🙂

urobila som si dnes kolecko po skolkach v Senci a blizkom okoli a nemam z toho dobry pocit ☹ niekde si nechceli fotky ani pozriet, inde si zobrali, ale povedali, ze asi z toho nic nebude, inde nepovedali nic... pan Vostinar ma pekne podchytene vsetky skolky 😖

slavkav
7. sep 2010

@cruela hm, skoda ... velka

a aky mas cennik na exterier? kde fotievas?

slavkav
7. sep 2010

@cruela inak ja tomu nechapem - preco sa nespytaju rodicov??? ach jo ☹

bebel
7. sep 2010

@cruela to je mi ľúto....v SC vládne všeobecne umelecký nevkus. Stačí sa pozrieť na zrekonštruovaný Kultúrny dom 😀
Posadnutosť nevkusnými vikiermi.Keď sme však spoznali mestského architekta, tak nám došlo prečo je to tak 😎

cruela
7. sep 2010

@slavkav nevadi, asi to tak malo byt 😉
a fotim rozne, kto kde chce, ak mate doma pekny dvor, aj tam sa da... alebo na jazerach... a oblubene mam aj vinohrady nad pezinkom, uz sa tesim, ako tam zas vytiahnem decka a zas ich tam pocvakam
a pojdem vyskusat fotit na na namestie k fontane pred mestskym uradom, mam nejake napady, tak pojdem skusit zrealizovat.... len moje deti su uz na mna alergicke a odmietaju sa nechat fotit 😀

cruela
7. sep 2010

@bebel kokos, o kulturaku ani nehovor! hruuuuuza ☹

slavkav
7. sep 2010

@cruela 😀 a mohla by si mi hodit do IP cennik? 😉 byvame v bytovke - cize jedine nejake vhodne exteriery na okoli 😉

bebel
7. sep 2010

Baby nemáte pls nejaké iné tel.č na p. Pipíškovú, čo vedie plávanie v SC?
My sa jej už 2 týždne nevieme dovolať na 0903 027 081.

alure
7. sep 2010

@bebel
myslíš plávanie s bábätkami? Na to by som sa chcela dať aj ja s malým tak cca od jeho 3 mesiacov. Ak sa ti podarí zohnať kontakt plus nejaké info ma veľmi poteší.Ďakujem.

alure
7. sep 2010

@cruela
ten ceník poprosím aj ja,my sme síce v bytovke ale máme trávnatý dvor,len teraz by som skôr chcela niečo v štýle rodinnej foto s naším novým prírastkom

bebel
7. sep 2010

@alure nie, myslím už normálne plávanie detí od 4 rokov v hoteli Senec alebo Zátoka. 😅

cruela
7. sep 2010

@bebel mam tiez len to iste cislo, ale my sme tam chodili 3-4 roky dozadu....skoro vsetky deti z bazena mali problemy s usami, dutinami a podobne pliagy, tak sme tam prestali chodit... uz s tym hadam problem nemaju...

bebel
7. sep 2010

@cruela no práve kamoškin syn mal....minulú sezónu detto.

cruela
7. sep 2010

@bebel furt maju pliagu vo vode?

bebel
7. sep 2010

ja netuším... 😖

gretkab
7. sep 2010

Baby, nestraste ma, aj ja chcem Mareka prihlasit na plavanie. Zapis je vraj 21. 9. v hoteli Zatoka (info od susedy, viac neviem)

cruela
7. sep 2010

@gretkab ja teda nechcem vyvolavat paniku, preto hovorim, ze my sme tam chodili 3 alebo 4 roky dozadu a do hotela Senec... ale pravda je, ze Ema mala trikrat po sebe hnisavy zapal stredneho ucha a viem, ze taketo problemy malo viac deti... ale zas nasa Ema pochyta vsetko co leti v okruhu 10 km 😠

cruela
7. sep 2010

dnes mi volala kamoska, ze na Fandlyho uz maju ponuku na vianocne fotenie na nastenke... bola zhrozena, ze uz tak skoro to davaju a cudovala sa, preco som nedala aj svoju ponuku... tak som je to objasnila 😎
kedze rovnaka ponuka sa objavi asi na vsetkych seneckych skolkach, pre porovnanie davam fotku, ktoru som chcela ponuknut skolkam ja... nic extra, ale deticky v kozusinkach alebo oblekoch ja ozaj nemusim 🙂

sirinka
8. sep 2010

ahojte...to plavanie v hoteli zatoka je od kolkych rockov?

bebel
8. sep 2010

@sirinka od 4 rokov

sirinka
8. sep 2010

@bebel diky, tak musime este pockat

rebecca2006
8. sep 2010

decká, ja si myslim, ze pokiaĽ nechodíme na vyslovene dojčenské plávanie, kde teda by mal byť dodržaný hygienický štandard, tak sa bohužiaľ asi nejakým problémom, napr. s ušami, vyhnúť nedá... A môžu to deto chytiť kdekoľvek, v akvaparku, na jazerách, na mestskej plavárni, a tak. Proste treba zvážiť pre a proti, a ja kd bude Maťo vačší, h určite plávať dám, nech vie. A je to super aj pre vvoj správneho držania tela atak bla bla bla.

alure
8. sep 2010

maminy
chcem sa opýtať chodili ste niektorá do aquaparku na plávanie s bábätkami? Ak áno aké máte skúsenosti? Viacerí mi odporúčali Pezinok,ale nechce sa mi cestovať,tak tu by to bolo pohodlnejšie 🙂

sirinka
8. sep 2010

@alure pezinok je celkom fajn, ale mne dost vadilo, ze sme velmi pomalinky napredovali, za tri kurzy takmer vobec...pritom sme mali vsetky deti v skupine sikovne, pekne sa potapali, ale instruktorka stale, ze nemame sa nahanat a ze na vsetko je cas...a tak sme robili dookola to iste...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre