Je tu niekto zo Senca?

veronika33
26. jún 2006

Ahojte,
nájde sa tu nejaká Senčanka?

alure
8. sep 2010

@sirinka
tak som zvedavá kam nakoniec pôjdeme.Síce máme ešte čas. Kedy si začala s malou chodiť po 3 či 4 mesiaci?

sirinka
8. sep 2010

@alure hned po tretom mesiaci, bolo to na jesen, tak som chcela cim skor, kym este bolo celkom teplo...

alure
8. sep 2010

@sirinka no tak nám to vychádza na december ale to bude veľa sviatkov a voľna,takže začneme asi až v januári. A skúšala si aj tu v SC,alebo len Pezinok?

bebel
8. sep 2010

@alure Najlepšia je Ivánka pri Dunaji.
S Bibou som bola najprv v PK..a vyfasovali sme ako inštruktorku Ingrid. A ona je skoro ako bacharka, veľmi nepríjemná osoba. Monika je v pohode.
V Ivánke p. Dunaji je to veľmi pekné. Viď fotky.
No pre staršie deti je najlepší Senec.
Hlavne sa nemusím stresovať s cestovaním a grckaním a pod. 😎

alure
8. sep 2010

@bebel
waw tak to je super.A vieš mi poslať nejaký link alebo kontakt na tú ivanku? Chcela by som si to prezistiť kedy začínajú kurzy a tak...Ďakujem

bebel
8. sep 2010

V Moku mi ešte posledne dosť vadilo, že nasekali kurzy á 20 min. Takže v tých ich mikropriestoroch sa zišlo v šatni 15 škrupiniek a 10 detí s 10 matkami...a niektorí mali so sebou aj babky, tak sa tam nedalo ani pohnúť.
Bolo tam otrasne teplo.
Majú k dispo len 3 otrasné nie celkom fungujúce sprchy. A robia strašné haló ohľadne vstupu do bazéna. Terorizujú matky s tým, že je nutné nechať dieťa na prebaľováku a ísť sa pred hodinou naholo osprchovať, aby sa nedajbože do bazéna nedostala mikročastica sprchového gélu, alebo zbytok odumretej pokožky. 😎
A dieťa musí minimálne 1 hodinu pred vstupom do bazéna hladovať, aby sa mu náhodou neodgrclo.
V prípade, že sa tak stane vyženú všetkých z bazéna a ostatné kurzy v ten deň zrušia z technických príčin a pustia tam nejaký špeciálny vysavač a UV lampový filter.
Ale počula som, že v lete tam niečo rekonštruovali....

alure
8. sep 2010

@bebel
veľmi pekne ďakujem 🙂

sirinka
8. sep 2010

@alure nie, senec som nezvazovala kvoli vode...este sme plavali s klarkou v alve v ba, podobne ako moko a minulu zimu chodil mm s klarkou do kvapky v trnave a tam to bolo asi najlepsie.
suseda chodila do ivanky a tusim nebola nejako extra spokojna, ale neviem presne, co jej vadilo...
mimochodom aj my sme mali v moko ingrid, na prvy dojem nic moc, ale ked sme sa spoznali, bola ok....len ako pisem, biznis je biznis a snazia sa tie kurzy natahovat, ale aj tie deticky uz sa tam potom nudili...
a nikdy nas veru nevyhodili z bazena kvoli grcke aj ked sa to pravidelne stavalo, ze niekto si odgrgol...

bebel
8. sep 2010

@sirinka ja som do Moka chodila aj s Brunom pred 4 rokmi a vtedy to bolo super,vlastne nič iné ako Moko a Alva, a ŠNOP nebolo k dispo.
VIngrid ma absolútne znechutila + tie stiesnené zašlé priestory - v súčasnosti by som Moko neodporúčala. Btw.ich bývalá inštruktorka má vlastnú plaveckú školu pre bábätka na Nobelovej v BA.
Pred 4 rokmi sme boli v bazéne 3 mamičky a pred nami ani po nás nikto nešiel do bazénu- bola tam pauza na prestriedanie. A deti sme zanárali úplne pod vodu už v polovici prvého kurzu. Na záver sa robili podvodné fotky.
V súčasnosti sme na konci kurzu maximálne štrajchli hladinu, a ani to nie všetky deti z 5.
Tu sú fotky Brunka z 2. hodiny v MOKu pre 4 rokmi.

bebel
8. sep 2010

Tu je Biba v Moku- predposledná hodina.

sirinka
8. sep 2010

@bebel ja viem, tiez sme pri klarke isli rychlejsie, ale ona prave nebola velmi typ na ponaranie...naopak magda je od narodenia cisto vodne dieta, v pohode sa zanarala, ale ingrid stale mlela dookola, ze svetove trendy su spomalit a bla, bla, bla... prezliekaren je tam skutocne mini, to nemaju dobre vyriesene, ale hygiena bola dobra. a tie sprchy...no rovnako na tom boli pred troma rokmi v alve...naozaj ma najviac presvedcila kvapka v trnave zatial...

flowerska
8. sep 2010

@bebel otras to som este nepocula uplny teror

flowerska
8. sep 2010

@bebel perfektne kde to presne je v ivanke?dakujem

bebel
8. sep 2010

@flowerska v tej novej štvrti takmer pri Zálesí.

flowerska
9. sep 2010

@bebel aha a vola sa to zubrienka?

bebel
9. sep 2010

@flowerska áno

rebecca2006
9. sep 2010

my sme chodili asi v 6 mesiacich do Kvapky, bolo super 🙂 PO všetkých stránkach, ešte by som šla. Len nemám auto, tak som potom, e´D mal Maťko 10 mesiacov, vybrala Senec. A popravde oproti Kvapke tobola slabota.
Mám pocit, že sme sa nič nové nenaučili, majiteľka Babyswimu robila drahoty so zaraďovaním do kurzov, maminy si vôbec nemohli vybrať, ani keď napr chcei chodiť dve kamošky jedným autom alebo keď sa im napr nehodil čas. A pritom detičky i podľa mňa pozaraďované do kurzov úplne mimo, napr. nás- keď mal Maťko 10 mes dali do kurzu s 4-6 mes detičkami, a aktivitz na hodine boli tomu primerané.....Náhradné hodinz boli úplne ybztočné, to som si potom radšej nechala vstupz ya ymeškané hodinz na leto a urbili sme si aj s manželom pekný deň.Inštruktorka bola milá, ale podľa mňa nemala talent detičky zaujať. Maťko bol nadšený, ale podľa mňa len preto, že bol vo vode....
Inak, priestory pekné, super, že hodina plávania vzjde vlastne rovnako ako vstup do akvaparku. Môžeš tam ostat tri hodinz a užíva si s dieťatkom vo vode, v lete to bolo super, len veľmi nevzšlo počasie, tak sme boli vonku asi 2x...
S malým bábom by som tam nešla, nie je oddelený priestor pre decká, plávu tam, kde aj všetci návštevníci, po pol roku je to podľa mňa už v pohode. Mz sme tam nič našťastie nechytili, ale vac detičiekmalo kožné problémy.
To sú moje postrehy, takže- Senec nič moc, ale na jeseň asi pôjdeme yasa- do Mix kurzu, to je 1x týždenne- len už radšej nebudem mať žiadne očakávania.
S malým bábom, ak si motoriyovaná, tak Kvapkuz alebo ZUbrienku

bubula64
9. sep 2010

viete mi odporucit nejaku fakt sikovnu cukrarku,potrebujem torticku pre drobca. 🙂

sirinka
9. sep 2010

@bubula64 skus sa opytat alex21 robi potahovane torty a chutne...

flowerska
9. sep 2010

@bebel vyzera to tam uplne perfektne lespie som este ani nevidela)))a tam kolko mamiciek s detmi chodi naraz do bazena?

flowerska
9. sep 2010

@rebecca2006 takze senec akvac len deti od pol roka?

flowerska
9. sep 2010

@bubula64 no to by som aj ja potrebovala pocula som niekom v kralovej pri senci ale tiez nemam ziadny kontakt(((

cruela
9. sep 2010

@bubula64 @flowerska ja davam robit torty v BA u Ludvika, decka su z nich vzdy nadsene

bubula64
9. sep 2010

flowerska tak v kralovej som si davala robit tortu pre malu a pani mi dva dni pred dohod.terminom oznamila ze torticka nebude
cruela,sirinka vdaka skusim...

bebel
9. sep 2010

@bubula64 ja som nejakej volala a tá ma poslala do prdky, že potrebuje objednávku minimálne 3 týždne dopredu....
takže ja už objednávam radšej odtiaľto http://www.cukraren-ludvik.sk/
@flowerska 5 mamičiek

martinex
9. sep 2010

ahojte dievcata,sorry ze vam sem tak skacem,len som zachytila vasu debatu o tortach...ja napriklad robim torty,aj pre deticky... kuk fotky ak mate zaujem http://www.facebook.com/#!/album.php?aid=90020&...
kludne piste do IP,urcite sa dohodneme 🙂

flowerska
9. sep 2010

@cruela kde to je presne v ba?

flowerska
9. sep 2010

@bubula64 no otras taku skusenost som este nepocula, ale dobre ze si dala vediet

flowerska
9. sep 2010

@flowerska bebel dala adresu uz som to pozera velmi pekne a su aj chutne?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre