Je tu niekto zo Senca?

veronika33
26. jún 2006

Ahojte,
nájde sa tu nejaká Senčanka?

gretkab
15. jan 2012

@lady511 Ja chodim s detmi k Harsanyimu a sme spokojny. Ale ordinacne hodiny ma otrasne (ale aj tak by som nemenila).

@luppita Kazda skolka ma inokedy, zavolaj si do tej, kde chces dieta prihlasit, aby si vedela presne. Dieta tam ist nemusi. Mne kontrolovali obciansky (trvaly pobyt) a nie som si ista, ale asi som mala so sebou rodny list.

lienka7
15. jan 2012

@lady511 ....ja som s nim spokojna. Ordinacne hodiny su ake su, ale je pravda, ze este mi ani raz nepovedali ze dnes ma plno a ze ma nevezme.
Ked treba ostane dlhsie ako ma ord. hodiny, niekedy zase meska ...ale som spokojna.

lienka7
15. jan 2012

@luppita ..minuly rok to bolo tak, ze vsetky skoly mali zapis v jednom tyzdni. Bolo to niekedy v polke februara. Prihasky do skolky mali skolky na webe, takze som si to stiahla, vypisala, dala potvrdit u pediatra a v danom tyzdni sme to zaniesli do skolky.
V podstate to tam bolo treba len odovzdat. Skontrolovali pravdivost udajov a sli sme domov. Potom sme cakali do aprila kym nam prislo rozhodnutie.
...tazke sleduj web stranku skolky, urcite to tam budu mat

kika7
15. jan 2012

@luppita ahoj, už nás to čaká, že? 🙂

luppita
15. jan 2012

@kika7 ahoj, jasne vlastne aj vy pojdete do skolky 🙂 uz vies kam ju pojdes prihlasit? ja to mam celkom jasne , na kollarovu, ale co vy?

kika7
16. jan 2012

@luppita to máš dobré, malý môže chodiť aj sám do škôlky, z okna ho budeš sledovať 🙂
fúúú, ja to budem mať ťažšie, skúsim dať do viacerých, ak sa bude dať,ale silne pochybujem, lebo tu nemáme trvalý pobyt :( takže, ja viac menej rátam so súkromnou :( by som potom hneď niekedy v apríli nastúpila do práce a ešte by som stihla príspevok na škôlku...

lady511
17. jan 2012

ahojte mamini neviete kde je v Senci detska ortopedia koli kontrole klbikov?či až v bratislave,?dakujeeeeeem

bubina76
17. jan 2012

@lady511 My chodime na klbiky do Pezinka.

maznacik007
17. jan 2012

@lady511 chodi sa bud do pezinka ... je tam jeden den vyhradeny na to alebo potom do ba

lady511
17. jan 2012

@bubina76 ano?a kde tam?

bubina76
17. jan 2012

@lady511 Tusim stara poliklinika to je, tak zozadu sa tam ide. Dr. Palko, Holleho 2. Babetka robia utorky a stvrtky 12-13 a v piatok 9-10. Ja idem akurat dnes na kontrolu s malou.

lady511
17. jan 2012

@bubina76 dakujem pekne...ešte sa nevyznam lebo sa tam stahujeme 😉

bubina76
17. jan 2012

@lady511 Ani ja Pezinok vobec nepoznam,ale toto je kusok od hlavnej cesty,da sa to v pohode najst. Tak nech ste coskoro dobre zabyvani 🙂

katy1979
17. jan 2012

@lady511 tiez chodime k harsanyimu ja som spokojna a nemenila by som. tie ordinacne co su uvedene na webe aj tak nedodrziava a aj ked ma napisane ze je tam do deviatej tak objedna este aj na dvanastu.

lady511
17. jan 2012

@bubina76 dakujeme 😉

horajda
18. jan 2012

baby uvolnilo sa mi miesto v Zabkach keby ste mali zaujem
Žabky
Cvičenie s rodičmi pre deti od 1.5 do 3 rokov
Začíname 14. Januára 2012 a cvičiť sa bude každú sobotu
od 9.30 do 10.15
v MsKS Senec Labyrint na 2.poschodí vchod zo zadu
Príjemne strávená hodinka s Vašim dieťatkom. Osviežime si riekanky, pesničky, možno sa naučíme aj niektoré nové. Trošku si zacvičíme, rozhýbeme telo a poskáčeme. Deťom je ponúknutá hra a priestor pre ňu. Prirodzene rozvíjajú pohyblivosť, koordináciu pohybov, rovnováhu, orientáciu v priestore, lepšie spoznávajú svoje telo. Rozvíja sa schopnosť sústrediť sa, tešiť sa, zapájať sa do činností, ale tiež sa uvoľniť, upokojiť, oddýchnuť si vďaka rytmickému usporiadaniu hodiny. Deti zažívajú spoločnosť ostatných detí, učia sa prvým sociálnym kontaktom a komunikácii s ostatnými deťmi.
Kurz vedie:
Mgr.Art Zuzana Horáčková - mamička dvoch malých detí vyštudovala VŠMU odbor pedagóg ľudového tanca, 7 rokov tancovala v umeleckom súbore Lúčnica, 6 rokov viedla DFS Sárik v Bratislave a tretí rok sa venuje kurzom pre deti od 1.5 do 5 rokov v materských školách a v materských centrách.

Oblečenie: pohodlné oblečenie pre rodičov a detičky

Viac info na http://www.msks-senec.sk/labyrint/
Cena kurzu je 43Eur a obsahuje: 10 vyučovacích hodín plus 1 náhradná hodina
mail: zuzanahorackova@yahoo.com
alebo telefonicky 0907 303 945

misha8
18. jan 2012

baby dobrá detská očiarka v senci ??? dakujem

skibaby
19. jan 2012

@misha8 myslim, ze az v detskej fakultnej na Kramaroch v BA🙂 Nas raz poslal Harsanyi k jednej ociarke na Kratku ulicu a to bol otrass..ona nemala s detmi absolutne ziadne skusenosti, aj tak sme potom skoncili vo DFN na Kramaroch na ocnej klinike na preplachu slznych kanalikov....

luppita
19. jan 2012

@misha8 nam dr vravela, ze ocna je na kratkej ul. ( @skibaby ako vidim tam nepojdeme), ale vraj je nejaka aj priamo v poliklinike, ale neviem ci dobra ci nie 🙂

skibaby
19. jan 2012

no tak to bude ta, co sme boli aj my, absolutne o nicom...v poliklinike neviem, snad natrafite na lepsiu, drzim palce! 😉

lady511
19. jan 2012

ahojte kočky ja mám 3 mesačnu dcerku a chcems a spítat či v Srnci je možno plávania bábetieky,? a ktoré z Vás chodia?a aké su ceny dakujem Vám 😉

panki
19. jan 2012

@lupitta v poliklinike je očná lekárka, ktorá je tam už hádam 40 rokov (aj viac.....podľa mňa odkedy tá poliklinika stojí 😀 ). Ešte môj 39 ročný brat k nej chodil ako dieťa a ja tiež, ale vtedy nebola iná možnosť. Nakoniec som u nej skončila opäť pred vyše rokom, keď mala moja mala mesiac, so zápalom spojiviek a ako tak nam pomohla (dala kvapky a prešlo to) ale malej tak vykrúcala oko, že mi bolo zle. Nič mi nepovedala čo mám robiť, a po 5 minútach si vôbec nepamätá čo hovorila. 🙂 atď. v skratke určite by som k nej už nešla. 😒

katy1979
19. jan 2012

@lady511 ano je tu moznost. v aquathermali senec. na ich stranke najdes aj ceny. ale ja by som tam s malym mimcom nesla. je to verejny bazen neprisposobeny poziadavkam pre male deticky. my sme tam boli ked mal maly rok.
len pre babatka plavanie je najblizsie v ivanke pri dunaji ci pezinku.
ceny mas rozne t.j. od 90-130 za mesiac.

alure
19. jan 2012

@lady511 radsej doporucujem PK napr. MOKO predsa len aquac je verejny a o tej cistote dost pochybujem 😒 vyberaj podla toho ci je to cisto pre babatka a maminky...

blanocka
19. jan 2012

@misha8 konkretne detska ocna v senci nie je, my mame skusenost s obidvoma a ani jedna nie je zla, len je pravda, ze pani doktorka v poliklinike uz ma svoje roky a s babatkami to predsa nie je sranda, ona sa snazi, je zlata, ale vidno, ze prax s detmi nema. no a na kratkej sme boli a dr. bola uplne v pohode, rozplyvala sa nad malym, bola velmi mila a aj nam pomohla, takze tak, to je nasa skusenost 😉

misha8
19. jan 2012

@skibaby
@luppita no na poliklinike je stará očiarka pre dospelých vôbec neuprednosťnuje malinké detičky , museli sme čakať a ked sa ma pýtala na oko ktoré sa mi nezdá lebo ona to nevidela až potom .... tak dalej to nebudem komentovať ....preto zisťujem diky baby

misha8
19. jan 2012

@panki ani ja nie !!!!

misha8
19. jan 2012

@blanocka dakujem

katy1979
19. jan 2012

@lienka7 jej dievca uz ta viem zaradit. pri mojej skleroze som akosi zabudla ze s kym sme sa bavili o margaretkach. no chlapci sa dnes ukazali vo svojej chlapskej krase.

lienka7
19. jan 2012

@katy1979 no veru, dnes boli vsetci chlapi daky mimo svoju kozu.....dufam ze nabuduce to bude lepsie, uz sa za neho zacinam hambit. Doma slubuje hory doly a ked pride na lamanie chleba tak to vyezera tak ako to vyzeralo aj dnes.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre