Je tu niekto zo Senca?

veronika33
26. jún 2006

Ahojte,
nájde sa tu nejaká Senčanka?

bebel
12. mar 2010

fengsujistka: mne by v SC stredná trieda vyhovovala teraz keď som s Bibkou doma, stíhali by sme plávanie v Zátoke aj koníky v Zálesí. 🙂 Takže ak reálne otvoríš škôlku so záhradou, tak ti Tam Bruna hneď prihlásim 😉
Škôlka v BA bola pre nás dobrým riešením, keď sme obaja pracovali v BA a nebolo by možné stihnúť prísť do SC krpatého vyzdvihnúť do 16,00, či 16,30 ako je to štandardne v štátnych škôlkach.

fengsujistka
12. mar 2010

ok bebel, beriem ta za slovo 😉 ale my urcite strednu triedu mat nebudeme, uvazujeme len o dvoch stupnoch, mali a velki. Ale ved vsetko sa samozrejme bude este vyvrbovat

luppita
12. mar 2010

nicolkarin: aj ja som pocula ze v hoteli senec robia kurzy pre deti, nebola som sa tam este pitat, ale na recepcii by ti mali vediet povedat. Ja ke nahodou pojdem okolo zistim to, lebo tiez by som chcela s malym chodit niekam, pocula som ze je super v Ivanke, ale kedze nemam auto tak nam je to daleko.
A aquatermal, no aj nad tym som rozmyslala, su tam hodiny od niakej 10 tej 11tej doobeda a ja som si naivne myslela, ze oni vecer vypustia bazen a rano napustia certvu vodu pre dericky, no vraj to tak nefunguje a pri predstave ze cely den sa tam ludia kupu a potom tam mam ist s malym, no to nieeeeeeee.

lienka7
13. mar 2010

luppita.....to som si myslela aj ja, ze to tu tak je a ked som zistila ze sa plava v tom bazene ktory je normalne verejne pristupny, len je polka bazena vyhradena pre deti v druhej polke sa normalne plava tak ma to odradzalo.
Tak sme nakoniec zacali chodit az ked mal Misko cca 9 mesiacov a zacinal lozit.
Beriem to tak, ze ked su kurzy hned rano teda hned ako aquapark otvoria a ludi tam tou dobou byva minimum tak je ta voda hadam relativne cista....ved 10 hodin pred tym v nej vlastne nikto nie je a bezia len filtre a cerpadla ......neviem o tom ze by niektore dieta daco z tej vody chytilo....a to s nami chodievali aj maminy z Galanty, Samorina alebo dokonca aj take co chodili plavat v Ba a potom presli do SC.....vyhoda je ze tam mozes ostat cele 3 hodiny (takze v klude sa obliect, odplavat, zohriat sa v teplom bazene, najest sa, obliect a v klude zase domov) ......ja som tiez vahala ale teraz chodime a paci sa nam obom

bebel
14. mar 2010

Ahojte,
ja som s Brunom chodila najprv do PK jasličiek MOkO a potom okolo 1 roku sme začali chodiť na plávanie do Aquáču.
Monika (Cookie) plávala v tom bazéne so svojou druhorodenou dcérkou od jej tuším 2 týždňov.....
Boli sme spokojní v oboch zariadeniach.
S Bibou začnem plávať zase v PK a na jeseň pokračujeme v SC. 🙂

rebecca2006
14. mar 2010

Ďakujem za tipy, Lienka, Bebel- ja si myslím, že ďalší kurz asi skúsime v SC- keď už nebude taký úlne mini, tak by to podľa mna až tak vadiť nemalo...Peknú nedeľu 🙂

sirinka
14. mar 2010

ahojte, mne detska neodporucala chodit do roka s malou do aqacu, kvoli termalnej vode, ze nie je dobra na detsku pokozku a zaroven aj kvoli tomu spolocnemu bazenu s ostatnymi navstevnikmi ma to odradilo....
s klarkou sme chodili do alvy a s magdou do moko...

luppita
14. mar 2010

Ja este nie som rozhodnuta ci ten aquapark skusit ci nie, no uvidime, ked maly este trosku podrastie. Ale dakujem za info, ze mate dobre skusenosti a ze to vase ratolesti dobre znasaju. 😉

lienka7
15. mar 2010

ahojte......ja som zacala chodit s malym ked mal tych 9 mesiacov a to bolo tusim v aprili takze uz nebola zima, bolo aj vonku teplo a bolo fajn ze uz lozil takze mohol v bazene lozit po doskach alebo stat v malej vode.
Trosku mi bolo luto tych deti co este nelozili lebo tie len lezali na doskach a maminy len stali pri nich a oblievali ich aby im nebola zima......v tomto mali podla mna vyhodu deti ktore uz lozili ze sa aj mimo vody ako tak zohriali.

Cudzich ludi tam byvalo vzdy minimum.....do 10-15, ale s pribudajucim peknym pocasim a bliziacimi sa pradzninami sa zacal zaplnat aj aquapark hned zrana ale zase vecsinou ti cudzi sli do vonkajsich bazenov, takze v tom bazene kde plavali deti bolo tych cudzich ludi fakt minimum.
No a ked sa blizili prazdniny tak to tam uz zacinalo byt huste ale zase cez prazdniny sa s detmi neplava takze to bolo v podohe.
Ja aj Misko sme spokojni a som rada ze predsa len chodime plavat. Vidim ze sa mu paci, tesi sa na vodu, (minule som ho nemohla vytiahnut z bazena lebo on chcel stale plavat 😀) ....a som rada ze sme zacali chodit az na jar ked mal uz tych 9 mesiacov. Do leta sme stihli 2 kurzy, 1 sme mali v septembri a teraz chodime zase

arrett
15. mar 2010

Baby neviete niečo o detskej chirurgii na Kramároch? Musím tam ísť s malým kvôli vajíčkaM☹

bebel
15. mar 2010

Sirinka:v Aquáči nie je termálna voda.....ale obyčajná, chlórovaná a zohrievaná 😎

bubula64
15. mar 2010

arrett neboj je tam velmi mila pani doktorka my tam chodime tiez s vajickami.

luppita
15. mar 2010

arrett : mi sme boli na chirurgii s pupikom, ked sa mu nechel zahojit, je tam naozaj mila pani doktorka, vola sa Maria Kerdikova (nestatne zdravotne zariadenie EuroMed) / preplacane poistovnou. A co ma drobcek s vajickami?

sirinka
15. mar 2010

bebel pozri, mne to takto povedala doktorka...je pravda, ze ked sme tam raz klarku zobrali ako 10 mesacnu, vyhadzala sa na chrbte...
a ohladne chloru tiez existuju normy, kolko ho moze obsahovat voda na plavanie dojciat a batoliat a kolko ho musi obsahovat voda v bazene pre dospelych...neviem, ako sa to da sklbit...ale mozno da 😉

rebecca2006
15. mar 2010

arrett, luppita- velmi ma mrzi, ale nemozeme dojst v stredu na bambinoklub, Matko ochorel, celý víkend sme teplotovali, myslela som, že to budú zúbky, ale v noci mal 40 horúčku, tak sme boli dnes u lekára, a že máme vysoké CRP, nastrieknuté hrdielko, vyfasovali sme aj antibiotiká ☹ oujeje, a tak som sa dúfala že vydržíme bez ATB aspoň do roka.... Takže tento týždeň bezo mňa, ale vy určite choďte, klub otvorí Jitka- " vedúca" materského centra. Tak dúfam, že sa budete mať super, a potom mi naíšte, ako to dopadlo. Snáď budeme rýchlo zdraví a budúci týždeň sa pridáme.

arrett
15. mar 2010

Lupita - no nemá dole vajicko či co. Nezostupene ľavé vajicko. Dúfam že sa mu to upraví, lebo vraj inak operácia. Ach jaj.
Bubula - chodite tam pravidelne na kontroly?
Rebeca- Chudatko malinkate. Prajem Vam skóre uzdravenie. Nech ste čo najskôr fit. Do bambina chcem ísť, dúfam že to nájdem🙂 Šimonko by mal chodiť medzi deticky a celkovo medzi ľudí, lebo keď sme na návšteve tak stále place☹ a ku druhemu na ruky už vôbec nie. Zlozi ustocka nadol a spustí rev ☹

arrett
15. mar 2010

No a je to tu. Keď sa na niečo teším, tak sa to pokasle. Zubarka Ma preobjednala na stredu na 13.30. Ach jaj. Takze rebecca dokedy bude bambino otvorené?

bubula64
16. mar 2010

ano chodime, on ma vajicka zostupene no ma tam vodu tak sa to sleduje ..

rebecca2006
16. mar 2010

arrett do 15,00. ak nestihnes, dojdite o tyzden. no my sme konecne bez horucky klop klop klop. na kontrolu mame ist v paitok, asi ma doma drbne dovtedy. maly je zvyknuty spavat len vonku, ulozit ho doma je peklo, a spi tak polhodku a uz je hore, vcera mi spal asi hodinu za cely den, vecer potom odpadol o pol siedmej a o deviatej bol vyspaty ☹ tie choroby su otras, vsetko nam rozladia ☹

soso
16. mar 2010

Ahojte kočky 🙂
arrett, neboj, ak by mu aj nezostupilo, tak je to uplne v pohode zakrok, nic hrozne, je to bezna vec, kamoska to s malym absolvovala pre rokom, uuuplne v pohode. Ale on je este malicky, to sa caka aj do viac ako roka, ci to zostupi. Neboj nic 😉
Co sa tyka plavania, my chodime s Emmkou od 6 mesiacov do Kvapky v TT (tusim aj rebecca s malym, ze?) a sme tam velmi spokojni s priestorami a bazenom a autom je to 20 min po starej ceste. Teraz sme uz zacali deviatky kurz, ideme od toho pol roka vkuse, Emmka je vodny zivel 🙂 Ale, ked chodime po dovolenkach, tak sa kupeme aj v takych bazenoch verejnych, ked su na hoteli. Prvy krat mala 7,5 mesiaca, ked bola v takom bazene na Remate pri Prievidzi 🙂
Pekny vecer, idem pisat diplomovku 😝

rebecca2006
22. mar 2010

Caute baby, dufam, ze ste si uzili jarne pocasie cez vikend 🙂 My sme konecne zdravi 😉 nó nakoniec sa z toho vyklubala siesta choroba- len si neviem vysvetlit to vysoké CRP, tak som v stredu vysadila Zinnat, a od stvrtka je Matko zasa taky ako byval smeje sa, bavia o hracky... Tych par dni, ked horuckoal, stalo za vsetky drobne- ale asi kazda choroba je taka. Este mame rozhodeny rytmus, papanie jedna hruuuza, len kupovane Hippky, o chvilu asi vyjdem na psi tridsiatok 🙂 , a co doraba v noci, to ani nespominam. Hore kazdych 30 minut, vyzeram uz ako Derrick 🙂 Ale snáď pomaly sa to vráti k normálu.
Dievcence, chystá sa niektorá do Slniečka v stredu? My chceme ísť určite, tak snd sa niekto pridá. Minulý týžde´%n tam boli len dve maminky, no čo už , nestihli sme klub spromovať, dúfam, že tento týždeň to už bude lepšie a že sa nám podarí stretká rozbehnúť. Papa a pekný týždeň, nech vás drobci poslúchajú 🙂

arrett
22. mar 2010

Rebeca môj drobcek je tiež asi chorý, alebo mu idu zubky, no to by bolo príliš skoro. Cely deň hnacky, zvýšená teplota tak len kojime a papame ryzovy odvar. Ach jaj, som z toho mimo☹(

rebecca2006
22. mar 2010

joj arrett, to mi je velmi luto, snad to rychlo prejde a budete zasa vo forme. Drzkajte sa

rebecca2006
23. mar 2010

arrett, ako je dnes Šimonkovi? Dúfam, že lepšie...

bebel
24. mar 2010

Ahojte, kto sa dnes chystá do Bambina? 🙂

rebecca2006
24. mar 2010

caf Bebel, prosim Ta, ako sa vola ta stranka s hrackami? Dik, dementniem na materskej 😀

bebel
25. mar 2010

vnimavehracky.sk...predajňa je na Nivách pri VUBke v tom novom BC vedľa rakúskej pekárni

rebecca2006
25. mar 2010

daakujem, krasny dnik 🙂

rebecca2006
29. mar 2010

Tak dievcata, a sme na prazdninach u babky v Kosiciach 🙂 Senec si bude musieť od nás trochu oddýchnuť 🙂 pekný týždeň a krásne veľkonočné sviatky všetkým

arrett
29. mar 2010

rebeca - my odchadzame do ke ku babke v stredu🙂
Vesele velkonocne sviatky a veeeeeela vody

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre