Je tu niekto zo Senca?

veronika33
26. jún 2006

Ahojte,
nájde sa tu nejaká Senčanka?

arrett
8. jún 2010

Ahojte,
jeeej, aj ja by som rada isla kocikovat, ale mam klud na lozku🙂) alebo sa aspon snazim na nom byt, aj ked pri simonkovi to je tazke🙂 Skoda bambina, je tam fakt super. Simonko sa mohol prestat bat deticike🙂 My chodievame casto na jazera na deku, je to paradicka. Ja si zdriemnema manzel sa stara o simona🙂 xixixi Tak pokocikujte aj za nas🙂 snad sa coskoro pridame.

luppita
8. jún 2010

@arrett nech si skoro zdrava a oddychnuta z tolkeho kludu 😀

arrett
8. jún 2010

@luppita este osem mesiacov a budem fit🙂

luppita
8. jún 2010

@arrett vauky,tak gratulujem, sa vam to podarilo asi na prvu supu co (jak si chcela) 🙂

luppita
8. jún 2010

budes mat od februara doma riadne rososo 🙂

arrett
8. jún 2010

@luppita presne tak, na prvu supu🙂)) Neviem sa toho vsetkeho dockat🙂 Nebudem vediet kde mi hlava stoji, hehehe🙂 Ale teraz musim mat klud, lebo mam trosku problemy, tak dufam, ze to rychlo prejde.
Ako sa mate so Simonkom?

luppita
8. jún 2010

@arrett No je chory, sople a niako zachripol, uplne priserne to znie ked sa chce smiat, alebo plakat 😖 Dnes som chcela ist k Dr. ale mame ju v BA a drahy este neprisiel z prace... no hadam sa tam dostaneme zajtra. Teda budeme musiet, lebo chceme ist na dofcu o necela dva tyzdne a ak by to bolo nieco vaznejsie tak aby sa stihol vyliecit. 🙂
U nas to bude asi podobne jak u vas, teda ak sa to podarilo na prvy krat a aj druhy (neumyselne), este zatial nestresujem, lebo este mi nemeskaju, ale mam taky ten pocit .... 😒 A co vy ako? Da sa to s malym ked mas lezat a oddychovat?

arrett
8. jún 2010

Ajeje chudacik malicky☹ ako to zvláda? Mojko malé🙂 držte sa, prajem skóre uzdravenie.
Kam plánujete ísť na dovolenku? Ach jaj, aj ja by som išla niekde vylehovat🙂 no čo, ostávajú iba jazera🙂
Prat musím, vesat tiež, aj variť, niečo poupratovat, takze si lahnem keď Simonko zaspinka a keď je poobede doma manžel🙂 Vezme ho vonku kocikovat a ja si zatiaľ schrupnem🙂 Teraz riesim ako ďalej s kojenim🙂 Maleho sa snažím odstaviť aspoň v noci, cez deň mu dávam ešte 3x. Uvidíme čo povie o týždeň gyndos. Keď to bude zle, tak ho budem musieť odstaviť☹

rebecca2006
8. jún 2010

jej miska, blahozelaaaam 🙂 a drzim palce! baby ja vas fakt obdivujem, my tiez chceme druhe babo skoro, ale este sa na to neciti, mam pocit, jedno babo mi tu zacina stvornozkovat a uz dalsie, oujeje. Dohodli sme sa , ze po lete. Ale to je tym vekom, vy ste este mladice 😀 😀
Simonko, rychlo vyzdravuj, jazera cakaju, a Itaaalia 🙂

luppita
8. jún 2010

Krpec to zvlada uplne vpoho, ma energie a pekne sa hra... ako keby nebol zachripnuty tak ani mu nic nieje, tak dufam ze to nebude nic vazne, je taky uboleny ako pri prvych zubkoch, preto som si myslela ze ide o zuby, ale neviem neviem 😖
Citam ze teda moc nedodrzujes ten klud na lozku 🙂 Ale tak treba riesit bezne denne povinnosti 🙂 ale vsetko z mierou, aby sa brusku nic nestalo 🙂
A Miska co by si chcela, asi dievcatko co? Kedze fesaka uz doma mas 😉 ja by som moc chcela dievcatko, ked raz pride cas (alebo prisiel), ale tak hlavne aby bolo baby zdravucke 🙂

arrett
8. jún 2010

@rebecca2006 ja som chcela hned za sebou, nech mam potom klud🙂 dufam, ze tretie sa teda nepritrafi, hehee
h
@luppita keby ze si mam vybrat, tak asi dievcatko, nech mam parik:-!) len nech to je zdrave. No, teraz som si pospala od stvrtej, takze parada🙂 Trosku som viac unavena, ale... Pri Simonkovi som to mala rovnake. Od sieteho tyzdna PNka, takze..
Neboj sa, nebude to nic vazne.. Mysli na to ze za par dni sa vyvalujes na plazi🙂) xixixi

luppita
8. jún 2010

@arrett ja si dobre spominam, aka som bola KO ked som cakala simiho, ale len asi prve 3 mesiace, jak keby som neviem co robila, som chodila domov a o piatej uz som bola mrtva, si neviem ani le predstavit taketo stavy a popritom sa venovat druhemu .... a nahodou este aj tretiemu (tatovi) no amen tma 🙂
Uvidime zajtra u Dr, a potom dam vediet 🙂 Jojha radsej na to nechcem mysliet ze za par dni ficime, strasny stres mam z toho, ale najviac z cesty, je to cca 6 - 8 hod cesty (podla tempa) a my sme s malim boli max v BA... a vyvalovat sa na plazi, no pri malom, ktory je nonstop to asi nepojde. 😀

luppita
8. jún 2010

ta posledna veta mala byt ,, nonstop v POHYBE,, 🙂

luppita
8. jún 2010

@arrett si aj na FB?

luppita
8. jún 2010

Buducu stredu bude Bambino 🙂 (zajtra nie, nema kto otvorit) Dufam ze nam do toho nic zle nedojde 🙂

sirinka
9. jún 2010

jeeej arrett gratulujem k tehulkovaniu.... 🙂

arrett
9. jún 2010

@sirinka Dakujeme🙂

luppita
9. jún 2010

Cafte kocky 🙂 dnes sme boli u Dr, drobcek ma len sopliky, ze moze ist o vyrozu, alebo tie zubky, lebo ich ma napuchnute, ale hrdielko ma ciste a aj priedusky, takze super 🙂 Dokonca aj tie sopliky sa lepsia, super kvapky mame... no tesim sa moc, za par dni sme fit.
tesim sa na zajtra, tatinko ma volno a ideme sa valat na jazera 🙂 Dokonca babka kupila malemu taky maly bazenik, tak ho mozno aj zoberieme, nech sa trosku pojasi 😀 😀 😀

luppita
10. jún 2010

dnes sme pokrstili jazera a aj bazenik 😀 😀 😀

rebecca2006
11. jún 2010

🙂 aj my, zastavla som sa s malym cestou z aquaca- nahradzali sme plavanie, v stredu mi bolo nejako na figu, asi som chytila letnu chripku, tak sme neboli. Preto som sa, baby, ani neozvala na to kocikovanie, nevedela som , dokedy sa zdrzime na kurze. BOlo uuuuzasnem, na jazerach ani nebolo velmi horuco, zatila co u nas na sidlisku, no amen cma....
este ze len do zajtra maju byt take horucavy.-... Zajtra ideme k svokrovcom, navrat az niekedy na buduci tyzden. Lunet, ak by sme sa nevideli, stastnu cestu do Talnianska a uzite si to am, nepochybujem, ze sa bdete mat skvele. Papa

luppita
11. jún 2010

@rebecca2006 dakujem, dufam ze krpec zmakne cestu a uz sa docela tesim, este nas musim pobalit ☹ Uz aj tatovi schvalili dofcu (doteraz sme boli v neistote...), takze vsetko je super 🙂
Oddychni si u svokrovcov 🙂 papa

soso
15. jún 2010

Arrett gratulujeeem🙂 ja som ta vcera voobec nespoznala, kebyze ma nepozdravis, tak prejdem ako tela ako teba😀 prepac. Mas novy uces, alebo co, nie? Nejake kratsie vlasy...🙂

Bebel, ty poznas tu sukromnu skolku v Hrubom Sury? My sme tam boli pozriet, celkom sa nam paci, len som chcela nejake referencie, ci nemate niekto, ci nepoznate niekoho, kto tam mal mimi

Pekny dnik kocky!

arrett
15. jún 2010

@luppita Zajtra bambino??? Ci ako? Simonko jev tom bazeniku uuuzasny🙂 nacvik úspešne za sebou, teraz naostro Taliansko🙂)( aj ja chceeem☹

@rebecca2006 Len aby to bola chripka🙂)( xixixixi Konecne je po tých horucavach. Doma sme mali 31 stupňov večer o deviatej v simonkovej izbe. Hroza. Budeme musieť riešiť nejakú klimu. Uzite si to u svokrovcov.
@sirinka Dakujeme🙂 Vo štvrtok kontrola, tak snáď už uvidíme srdiecko

@soso Dakujeme🙂 Hej hej, mám kratšie vlasy🙂) pohoda, to sa stáva. Ja niekedy prejdem okolo rodiny a nič🙂)

luppita
15. jún 2010

@arrett ahojcek, no zajtra bude bambino, otvorim ja alebo zuzka, tak by ste mohli prist so Simonkom, bude to asi predposledne bambino (pre nas posledne), ak bude mat kto otvorit tak bude este aj buduci tyz a potom az v septembri.... 🙂 🙂 🙂
tesime sa na vsetkych co pridu 😀 😀 😀

bebel
15. jún 2010

@soso Šúr nepoznám...viem len o Borši, že tam majú Gratexáci svoju škôlku.

soso
15. jún 2010

Jaaaj, ved borsu som myslela. Neviem, co ma to napdlo, ze sur🙂 myslis, ze je v pohode ta skolka?

lucillienka
15. jún 2010

ahojte, hlásim sa ako ďalšia senčanka na materskej....nechce sa mi prekliklávať všetkých 78 strán...ak už o tom bola reč, viete mi prosím poradiť nejaké materské centrum alebo dobré jasličky v senci, kde by som s mojim malým 1,5 ročným krpcom mohla zabehnúť - prípadne ho tam raz do týždňa nechať, nech je medzi detičkami cez deň trošku ? nechce sa mi furt chodiť do blavy do shoppingov či Sadu Janka Krála....vďaka 🙂

bebel
16. jún 2010

@soso myslím, že je ok. Mne to bolo od ruky....teraz máme škôlku cestou do práce. 😉 A blízko pri robote, takže ak bolo treba niečo riešiť cez prac. dobu alebo ísť k dokine, ktorú máme tiež v Starom meste, tak to bolo najpraktickejšie riešenie. 😉

@lucillienka vitaj. Jasličky neexistujú...existujú opatrovacie centrá: Mravčekovo, kúsok od Billy a ešte 1 na skok od Kauflandu. Materské centrum Slniečko končí budúci týždeň a potom začne fungovať až od septembra.
A nechápem prečo chodíš do sadu JK, keď tu máš obrovský areál jazier 😝 s bufetmi , vodou a ihriskami 😅 a Aquathermal. ....keďže máš auto dá sa robiť každý deň iný program 😎 Môžeš chodiť na koníky do Zálesia alebo PK, na farmu do Modry, do lesa do Karpát, na železnú studienku na Partizánsku lúku, na Štrkovecké jazero....do Trampolína ak je hnusné počasie. Je xy možností a príležitostí.

soso
16. jún 2010

dakujem bebel, uvidime este ako sa rozhodmeme 🙂 a dobre tipy na vylety. My teraz chodime vela na jazera, ale tiez autom vselikade. Na tie koniky by sme mohli zbehnut, to je dobry napad, tam sme este neboli🙂

bebel
16. jún 2010

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre