Je tu niekto zo Senca?

veronika33
26. jún 2006

Ahojte,
nájde sa tu nejaká Senčanka?

veronika33
autor
6. feb 2008

aj ja som počula o tej doki vo Veľkom Bieli, že je dobrá

weroni, áno, má plno, neviem podľa čoho sa rozhoduje, koho zoberie do obvodu, ale nechce brať určite do obvodu deti, ktoré by prebral od lekárok v Senci

weroni
8. feb 2008

veronika33: to sa ani moc nedivim... no ja este skusim pozistovat o tom harsanim lebo sa mi zda ze ma take divne ordinacne hodiny a sice pise ze je na telefone do deviatej ale znamena to ze k tebe dojde keby daco? toto si chcem este pozistovat...

veronika33
autor
8. feb 2008

weroni
nie určite k Tebe domov nepríde, to sám povedal, keď som sa ho na to pýtala, proste toto nestíha, cez telefón Ti poradí či cez ordinačné hodiny alebo mimo nich a ak je tam podozrenie na niečo vážnejšie, tak do ambulancie môžeš prísť aj keď tam je Vavrínová (ona sa tam s ním strieda) a urobia Ti CRP - či sa jedna o bakteriálne alebo vírusové ochorenie, na odbery sa tam chodí ráno, od 7.00 keď je tam len sestrička, alebo ak nestíhaš vzorku - napr. moč odniesť do 8.00 hod do ambulancie, tak ešte stíhaš labák na poliklinike tuším do deviatej, manžel nosí vzorky hneď do labáku, lebo malá vstáva neskoro ráno a keď netreba súrne, tak ju nebudím,
tie ordinačné hodiny teda ideálne nie sú

weroni
9. feb 2008

veronika: takze ty k nemu chodis s malou? a ako dlho si u neho? si s nim spokojna?

veronika33
autor
9. feb 2008

weroni
áno, chodím tam sa dcérkou dvojročnou a chodím tam skoro rok, predtým sme boli u Czikhardtovej (jej obvod prevzala Hervayová) tam zostala staršia dcéra, lebo ona nechcela isť k "chlapovi" 🙂 Som s ním spokojná, aj ako s odborníkom aj sa mi strašne páči to, že sa objednáš na presný čas ako treba. Ja poradu cez telefón nepotrebujem, lebo krsna našej malej je detská lekárka, takže ak niečo vždy volám jej a môžem volať aj v noci aj hocikedy, len žiaľ je od nás 300 km, inak by sme boli určite v obvode u nej.

Ešte som chcela napísať, že kámoška čo patrí s malým k Vargovi bola na pohotovosti a práve mal službu Harsanyi a bola veľmi milo prekvapená jeho vyšetrením, boli vo vnútri skoro pol hodku a na to, že mal službu len na pohotovosti, tak ho prezrel od havy po päty aj uši skontroloval a usúdil, že to nie je ešte celkom zápal ucha ale má tam trocha červené, tak mu dal aj do uši tu tekutinu na gáze, ona bola veľmi prekvapená, lebo napr. Varga sa malému nikdy do uši nepozrel a to bude mať malý 3 roky.

weroni
9. feb 2008

veronika33: tak sa tesim ze mas take dobre skusenosti, ja som totiz uz zacinala zufat ze v senci nenajdem normalneho lekara... 🙂

lienka7
11. feb 2008

baby posesii ste aj mna. Neviem preco ale myslela som si ze, Harsany s kazdym podozrenim posiela na kramare, az ked som si to cele precitala este raz tak mi doslo ze to je Varga. Takze zatial ti vyzera ze s malym asi nastupim k Harsanymu (teda ak nas zoberie). Vdaka baby

svmonika
15. feb 2008

Ahojte mamicky cakatelky, mam na predaj oblecenie pre deticky velkosti c. 56-74. (pre dvojicky, aj jednotlivo). V pripade zaujmy mi napiste na IP. Pekny vecer

weroni
26. feb 2008

halo nejake to tu je vymrete 😅

seki
29. feb 2008

veru ale kukam ze sa to pomalicky pomalicky rozbieha ...
tak tomu aspon takto prispejem.
😉

weroni
29. feb 2008

seki: no aspon niekto 🙂 sa tu nejaka kocikovska partia rozbiehala na leto kde sa vsetky uchadzacky podeli? 😀

lienka7
3. mar 2008

no to by aj mna zaujimalo

weroni
4. mar 2008

lienka: tak sme zatial my dve? 😀

barunka
4. mar 2008

ahojte baby... Prosím vás neviete mi poradiť nejakého dobrého pediatra v Senci, ktorý by nás vzal, aj keď nie sme priamo z SC?? Dnes padla posledná kvapka mojej trpezlivosti k tunajšej lekárke a nehodlám to nechať tak...
ďakujem za každú radu.

weroni
4. mar 2008

barun: ja sa rozhodujem medzi troma lekarmi v SC: Varga, Hervayova a Harsany a este si niektori ludia dost pochvaluju lekarku vo Velkom Bieli - Dolanovu. Tiez zatial sama neviem pre ktoreho sa rozhodnut, no o Vargovi sa tu pisalo ze moc nechce uz prijimat lebo ma hrozne plno 😒
a cim sa zase vyznamenala ta ulanska doky?

barunka
4. mar 2008

weroni, najprv na nás so snilkom vyletela, že si máme tlmiť deti, lebo tu sa pracuje, síce netuším ako máme deti umlčať, ale neva. Potom zahlásila, že aj maminky majú byť ticho.
potom nás volala dnu a vybehla na mňa, či som normálna, že chcem dať simi do škôlky, že je ešte malá a ona mi to nepotvrdí no nakoniec musela potvrdiť, vypýtala si prachy a keď som sa jej chcela opýtať, či nás objednala na kramáre kvôli očkovaniu, tak na mňa vyletela, že čo tu ešte robím, že ona na mňa nemá čas. Mám ísť preč...

a kde sú tí lekári??? každý je v poliklinike, či sú inde???

weroni
4. mar 2008

barun: tak toto je ina sila 😠 😠 😠 to je riadna krava...
no ten Varga a Hervayova vraj ordinuju normalne na poliklinike, ten Harsany niekde na pesej zone - na Lichnerke - neviem kde presne ale to stredisko sa vola Medinet a vraj sa tam zaplati 1000,- sk na rok a mas v tom telefonicke konzultacie a tak - len ma take divne ordinacne hodiny, skus pozriet www.medinet.sk
a ta Dolanova je vo Velkom Bieli na poliklinike...

teda ja uplne nechapem z tejto ulanskej lekarky...

barunka
4. mar 2008

weroni, no a my sme kvôli nej boli už aj v nemocnici, mali sme kiahne/nekiahne a celkovo s ňou mám kopu problémov

práve pozerám ten medinet, vyzerá to super.. a tie ordinačné hodiny?? napíšem ti sem tej našej... a to ani nie je súkromná... po 7,30 - 12,30 ut 7,30 -11 str 7,30 - 9,30 štv 10,00 - 14,00 pia 7,30 - 12,30. Takže tiež žiadna výhra. Inak už aj roli hovoril, že stačí, keď nájdem ja lekára, on ostatné vybaví, vraj už pôjde k nej on, lebo na neho si nedovolí.

weroni
4. mar 2008

no barun poviem ti ze som normalne vytocena na tu kravu 😠 asi jej pojdem hodit nieco do okna 😀 ty koky ona si asi mysli ze "som tu jedina v dedine tak si mozem robit co chcem" krava sprosta.. to je neuveritelne.
No mne sa tiez ten Medinet pozdava - zatial mu davam tak 90% 🙂 chystam sa tam osobne mrknut len nestiham 🙂

barunka
4. mar 2008

weroni, tak keď sa tam dostanem skôr ako ty, dám vedieť. dnes keď príde roli domov mu to ukážem a dohodneme sa. V každom prípade, aj ja som chodila k súkromnému lekárovi, roli má očného súkromného a ja tvrdím, že radšej si zaplatiť tú tisícku ročne a budú sa k tebe správať normálne ako znášať vrtochy jednej bezdetnej penzistky, ktorá si vraví "pediatrička"

weroni
4. mar 2008

barunka mas uplnu pravdu - tisicka rocne nikoho nezabije a fakt dnes ked chces normalny pristup si musis zaplatit lebo to co je normalne je povazovane za nadstandard 😠 ale od tejto zakomplexovanej sialenej tavy ulanskej by som teda ihned odisla a este by som o nej napisala pekny clanok do novin 😠

veronika33
autor
4. mar 2008

Barunka,
keď sa takto správa a k viacerým možno by nebolo od veci sťažovať sa starostovi - prípadne spísať petíciu nech ju vymenia ak je to možné, možno ta ambulancia nie je jej - ale patri obci (väčšinou to tak býva) a nech jej zrušia zmluvu....

barunka
5. mar 2008

veronika, asi by si sa čudovala, ale na tú lekárku už bolo toľko sťažností, no napriek tomu tu zostáva. Plus je už dávno v dôchodku, veď myslím, že stojí za to spomenúť, že bola lekárkou aj mojej krstnej a tá už má 40 !!! rokov...

veronika33
autor
5. mar 2008

a nedalo by sa spísať proti nej petíciu za odvolanie, keď nepomáhajú jednotlivé sťažnosti 😒

lienka7
6. mar 2008

No baby otestujte toho Harsanyho a dajte vediet. Aspon sa mi bude lahsie rozhodovat.
Inak tie staznosti na lekarov asi aj tak nepomozu kym sa nestane nejake nestastie. Ale zase ked sa niekdo len stazuje a nic oficialne pre to neurobi tak potom lekar-fuser ostava aj roky na svojom mieste.
Bracho tak chodil na kontroly jednej zubarke (ved podla obvodu) celu zakladnu skolu, na konci uz mame ropli nervy a zobrala ho tej co robi storjceky a ta sa zhrozila ze kde bol doteraz ze uz mal davno nosit strojcek na predkus a na vstupnej prehliadke na strednej mu zase zubarka povedala ze ma 11 kazov a tiez sa cudovala ci to ta zubarka nevidela, takze blbec lekar hotova pohroma.

seki
6. mar 2008

ahojte baby,
an hervayovu som pocula ze mava plno a nic moc, varga nerbal len ak ste u neho v obvode vtedy musi - neviem presne ktore ulice SC mu patria.
JA zas pochvalim dolanovu som veeeeeeeeeeeeeeeeelmi spokojna. nikdy sme dlho necakali na 1. rpehliadku s malym si na nas vyhradila asi 40min kde nam povysvetlovala aj nejake triky keby sa s nim daco dialo -zacne sa dusit grcka nosikom a...a proste vselico ako. Pride mi opatrna tak akurat. zatial som fakt spokojna. ma fajn sestricku aporadi aj po telefone. Patri metodami skor medzi moderne doktorky. takze same plusy pre mna a berei v pohode 😉

weroni
8. mar 2008

seki: tak to je fajn ze dalsia pozitivna skusenost s Dolanovou... stale viac nad nou rozmyslam - ja som u nej raz bola na infektologii - vtedy sa mi zdala fajn no mamicky co tam cakali v lekarni dost nadavali preto som nevedela posudit - ale to clovek nikdy nevie uplne objektivne - kazdy lekar ma pacientov ktori su spokojni a aj takych ktori nadavaju 😖 takze v mojom uzkom vybere zostava Dolanova a Harsany - v piatok som v tom Medinete bola pozriet ale bol az od dvanastej a bolo nieco pred jedenastou a nemala som cas cakat tak skusim inokedy..
inac je to pri dopravnej policii - oproti tym novym bytovkam co stavaju

lienocka235
12. mar 2008

Baby ja som zo Senca a chodime k dolanovej uz tri roky... aj sestra s detmi je perfektna

my sme s nou velmi spokojny ma pristroj na CPR ale ked tam idete je lepsie si najprv zavola t a dohodnut sa kedy mate prist.. myslim hodinu presnu da sa v pohode dohodnut prijde aj domov.. vtedy jej preplatim cestu.. je ochotna vysetrit aj na pohotovosti aj ako kontrolu a tak.. vie velmi dobre poradit aj pri koznych problemoch.. je velmi ochotna.. my sme s nou velmi spokojni.. predtym sme mali lekarku v senci a to sa neda porovnat..
v tom medinete je problem v tom ze maju velmi malo hodin do tyzdna otvorene..tam chodi jedna kamoska..

my sme s dolanovou naozaj velmi spokojni... a aj kamosky co tam chodia

ona bola predtym primarka na infekcnom detskom..

benitas
13. mar 2008

🙂 ahojte Sencanky, kam chodite kupovat vecicky pre babatka? Chodite do BA? Ja myslim, ze v SC je len jeden takyto obchod, alebo je ich viac?

lienocka235
13. mar 2008

v senci su asi 4 obchody s obleckami potom su tam aj kocikove.. ale bohuzial je senec dost predrazeny...
ja osobne by som ti doporucila pockat na jul pootmmaju uzasne veci v nexte v mothercare a v hm ku v BA tak pozlacnovane ze sa to uplne oplati. a je to omnoho lacnejsie ako tie niektore suntove veci v senci..
ja som si tak pokupila kamoskam co chodim pozerat babetka nextove 3 dielne supravy za 300 sk alebo dupacky po 100 sk .. a aj lacnejsi esa da..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre