Je tu niekto zo Senca?

veronika33
26. jún 2006

Ahojte,
nájde sa tu nejaká Senčanka?

bebel
6. sep 2012

@bubina76 tie sú myslím vedľa, alebo teraz je z toho ďalšia šikmooká manikúra.
A na Tureckej je 1 predajňa Bezglutenka, tam by to mohli mať.

rebecca2006
6. sep 2012

ajú v bioonchode vedľa Pergamenu, aj v bezglutenke na Tureckej. Ale v bioobchode- volala sa to Planeta food, ale teraz neviem ako- majú väčší výber kadečoho.

akdarka
6. sep 2012

@bubina76 neviem či tam boli krestanske potreby...je to dole ulickou kde je aj panta rhei, predajňa jablk atd. Je tam ochotná pani majiteľka

luppita
6. sep 2012

@bubina76 ja som teraz kupila pohankove aj ryzove chrumky v jednote oproti kinu (kulturaku) cez hlavnu cestu🙂

lillinka01
7. sep 2012

ahojte babulky, hladam si kamosky ktore v tychto mesiacoch mali - budu mat babenko... Pocas oktobra sa budeme stahovat do Senca 🙂

olimon
8. sep 2012

Ahojte, sú tu mamičky, ktore chodia k Hervayovej a odmietli MMR ockovanie?? Ďakujem za info 🙂

lienka7
9. sep 2012

Ahojte.

Videla som letak na plavecky kurz v hoteli Zatoka. Robi to plavecky klub Delfin.
Maly bol toto leto cely divy za vodou, kupanim, plavanim ale plavat este nevie. Zvazujem ze by sme ho prilhasili.
Mate niektora skusenosti s urovnou kurzu, insktruktormi, pristupom k detom a pod?
Stoji to za to alebo nie? Naucili sa vase deti nieco? Boli ste spokojne?

bebel
9. sep 2012

@lienka7 Robí to Pipíšková s manželom. kamarátkin syn aj dcéra tam chodili. Chlapec bol spokojný, chodí už 3. aebo 4. rok a 6 ročné dievča malo z nich stresy, plakávalo a viacmenej ani kurz nedokončilo, lebo sa jej bála, čo na nich nahučala pár krát. Vidím, že máš 4 ročného syna- tak to ťa pošle do prdele ...už od dverí. Mne pred 2 rokmi nedvíhala mobil 3 týždne, prípadne ma vypla a nezavolala späť. Potom ma poslala na 2 x do paže , najprv, že v 1. deň zápisu zapisuje len deti, čo už k nej chodili a 2. deň mi oznámila, že berie až od 5 rokov. Bola nepríjemná a arogantná.

Tak som Bruna zapísala do Pezinka a bol to luxus a neporovnateľný prístup trénerov oproti SC http://sk-isc.sk/sk/aktivity/plavanie#plavanie-...
Vrele odporúčam zavolať rovno Kubovi Michalecovi.

sirinka
9. sep 2012

@bebel inak si mala vydrz 😝

@lienka7 my chodime k hofericovej, sk iglovia a zatial sme spokojni, "plavu" obidve starsie baby, klarka uz plavat vie a magduska s motylikmi, viac menej hravou formou cvicia spravne techniky, kopanie nozickami, vyfukovanie do vody a pod...
problem je len, ze pre plavcov nie je v senci bazen, takze s tymi musi chodit do pezinka. uz bol dohodnuty hotel delfin, ale SFZ ho vraj chcu iba pre seba 😠
s neplavcami trenuje v doprastave.

sirinka
9. sep 2012

dufam ze pridete podporit svojim podpisom... https://www.facebook.com/events/349734051780728/

lienka7
9. sep 2012

@bebel ..... tak to je teda silna kava.
@sirinka .... kto je Hofericova?

Napiste mi prosim nieco viac. kolko to stoji, ako dlho trva kurz? Kolko je deti v kurze. Mozu byt aj rodicia niekde na blizku a pozerat sa co sa deti ucia? Kolko kurzov ste uz absolvovali? Alebo ako je to organizovane?
Kazda info potesi....diky

keshka
10. sep 2012

@olimon ahoj, my k nej chodíme...očkovanie zrejme odmietneme, ale zatiaľ ešte máme čas porozmýšľať..som zvedavá aj ja, či má niekto skúsenosť

olimon
11. sep 2012

@keshka ahoj, ďakujem za názor. Viem že Dr je za ockovania, vždy mi hovorí že aj jej deti maju všetky ockovania... Takze sa trochu obávam ako bude reagovať...

vera1132
12. sep 2012

Ešte sa platí keď chcete ist na jazera? alebo s tím vlačikom?

stellarova
12. sep 2012

@vera1132 Ahojky už sa neplati na jazerach už je po sezone a ten žltý vláčik už nechodi. Andrea

vera1132
12. sep 2012

@stellarova dakujem za info, čiže ked je sezona tak chodi aj vlačik 🙂

lienka7
12. sep 2012

@vera1132 zlty turisticky vlacik chodi len ked je sezona. Plati sa tusim 1E za to ze sa nim vezies a potom platis este druhy raz pri vstupe na jazera ....kedze ale uz je po sezone tak nechodi ani zlty vlacik a tiez sa uz neplati za vstup na jazera.
Chodi len zeleny vlacik ktory je zdarma a nahradza mestsku MHD. Ten chodi celorocne ale nejde az na jazera (okolo jazier)

sjuz
12. sep 2012

@vera1132 ale ten zeleny stoji na zeleznicnej stanici, my chodime tak na jazera...

vera1132
12. sep 2012

@sjuz dakujem za info. tento vlačik už stoji aj pri kauflande, že, ? kočik do vlačika nenatlačim, že?
@lienka7

lienka7
12. sep 2012

@vera1132 ....nestoji rovno pri kauflande ale v takej bocnej ulicke blizko kauflandu. Treba potom prejst este cez cestu a uz si na parkovisku Kauflandu.
Kocik ...podla toho aky.....malu bugynu tam mozno das v pohode. Ja s mojim tam nevojdem...chybaju mi 2 cm. Nie je problem kocik poskladat a dat to tam tak.
Nastup do tej strednej casti vagona...je tam najviac miesta a uvidis ci vojdes alebo nie. Ak nie, tak kocik poskladas a nalozis tak

rebecca2006
12. sep 2012

@vera1132 môj golfáč vojde...musíš skúsiť...

gretkab
12. sep 2012

@vera1132 Mne do zeleneho voslo nadoraz aj PP Centro (ale na centimeter a musela som byt v strednych dverach 😉).

bevab
13. sep 2012

Ahojte,
neviete ako pracuje sono na poliklinike myslim presne hodiny.

Dakujem pekne 🙂

lipsa
14. sep 2012

ahojte kocky, mam skoro rocnu dcerku a zhanam k nej opatrovatelku. Bolo by to cca 2-3x do tyzdna na 3-4 hodiny u nas doma. Vedeli by ste mi niekoho doporucit, s kym uz mate skusenosti? V Senci skoro nikoho nepoznam ... Dakujem

sisulita
18. sep 2012

maminy nahodou neviete kedy je burza v hrubej borsi? detske oblecko..dakujem...

misulka47
19. sep 2012

Ahojte maminy, poradte dobreho pediatra v Senci. Dakujem 🙂

lucia3006
19. sep 2012

@misulka47 my chodíme k doktorke Grambličkovej a zatiaľ som spokojná 🙂 je na poliklinike, oproti Dr. Vargovi

misulka47
19. sep 2012

@lucia3006 diky 🙂

bubusko1
19. sep 2012

Baby neviete kde sa prestahovala cistiaren co bola niekedy na konci Lichnerky?neviem ci sa mi to zdalo, alebo fakt tam neni. Dakujem.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre