Je tu niekto zo Senca?

veronika33
26. jún 2006

Ahojte,
nájde sa tu nejaká Senčanka?

katy1979
1. aug 2011

akurat ste mi trafili do rany co nahanam zubara.

sirinka
1. aug 2011

@nikonka volala ale najprv mala uplne odpojeny telefon a potom nedvihala...

katy1979
1. aug 2011

a aku mate skusenost so zubarom pre dospelych a najlepsie sukromneho. nasla som na nete viacerých ale nikoho nepoznam

sirinka
1. aug 2011

@katy1979 my sme chodili k schillovi a neboli sme spokojny, nim opravene zuby nas bolia, su citlive a pod plombami sa mi urobili nove kazy.
pristup jeho dr. ked mi pichla injekciu do nervu, ze som zbytocne hystericka.
spokojna som velmi s domodelovanim jedneho zubu, co sa mi zlomil...
mm ma od neho korunky, tiez ho pod nimi zuby bolia.
takze tohoto neodporucam, aj ked skusenosti su to starsieho datumu...

katy1979
1. aug 2011

@sirinka ale to si chodila do blavy v senci asi nema ambulanciu. no to nie si jedina co ma take skusenosti. ja mam dobreho zubara v blave len draheho a raz tam prisla baba od shilla co s nim vobec nebola spokojna. Tak preto pozeram tu v senci ale otazne je ci maju lepsie ceny ako v ba.

sirinka
1. aug 2011

@katy1979 tu v senci su nejaki bez poistovni?

katy1979
1. aug 2011

@sirinka no ja tipujem ze urcite su. teda ak maju vypisane sukromna zubna ambulancia tak akosi automaticky pocitam ze nejdu cez poistovnu. ci tu v senci idu vsetci cez poistovne aj tí co maju napisane ze su sukromní?

sialucia
1. aug 2011

ahojte aj ja sa pridavam - hoci sme sa pristahovali z Bratislavy trosku dalej od Senca - Jelka kde sme kupili domcek - do Senca chodim velmi casto a momentalne zacinam druhe tehulkovanie - moj pokladik bude mat surodenca 🙂tak vam prajem krasny den . 🙂

sirinka
1. aug 2011

@katy1979 no ja myslim, ze teraz je asi vacsina ambulantnych lekarov sukromnych, ale maju zmluvy s poistovnami...

sirinka
1. aug 2011

@sialucia vitaj!

sialucia
1. aug 2011

dakujem sirinka 🙂

katy1979
1. aug 2011

inac baby ja ked vzdy chodim cez namestie tak kopa mamiciek ale nikdy sa mi nikto nepodoba na niekoho z kona. tak bud som slepa alebo su to naozaj vsetko mamicky co sem nechodievaju.

sirinka
1. aug 2011

@katy1979 no ja tam uz moc nechodievam...

katy1979
1. aug 2011

@sirinka no teba s tromi babami by som si urcite vsimla 😉

nikonka
1. aug 2011

ja zase nejake maminky spoznavam... ale neviem ci z kona, ci z FB alebo z videnia... moja pamat je strasne derava

sirinka
1. aug 2011

ja zase nestiham sledovat maminky, lebo musim sledovat tie moje opice, plus kocik... 🙂

katy1979
1. aug 2011

tak pamat deravu mame asi vsetky co sme na MD 😀 a ja som schopna ani vlastnu sestru nespoznat na ulici ci niekoho prehliadnut.
ja sledujem len jednu opicu a druhu aby zasa nevyliezol z kocika ci my sa skor vzdy ponahlame lebo nikdy neviem kedy sa v kociku zacne ozyvat sirena.

nefertitiavi
3. aug 2011

kolko ludi, tolko chuti.
my mame Mudr. hervayovu a sme spokoni🙂
kokos dnes varujem segre aj braskovi deti, takze dnes vyskusam ake je to mat 5 deti🙂
Nellka uz stihla pocmarat fixskou schodiste detsku aj chodbu... "Nellka kedy si toto vsetko stihla"? a Nellka tak vazne:" dnes"... no da na na nu nahnevat🙂))

nikonka
3. aug 2011

@nefertitiavi ja len k tej doktorke - mate nejake zavazne choroby? su baby casto chore? lebo ja tiez poznam baby, co su s doktorkou spokojne, ale decka maju zdrave a riesia u nej chripky a prechladnutia.... ale kto ma decko chorlave, so znizenou imunitou a podobne konci u somogyiovej pripadne ineho doktora...

spachtos
4. aug 2011

@sirinka ahoj, dr. simonicova cez prazdniny nerobi, ona robi len vtedy, ked su deti v skole

sirinka
4. aug 2011

@spachtos aha, diky za info a ti, co maju u nej kartu a cez prazdniny ich boli zub kam chodia?

spachtos
4. aug 2011

mava vypisaneho nahradneho doktora, byval to dr. Ruzicka alebo ten v Bieli, neviem ako sa vola, ale zoberie aj hocktory doktor na poliklinike ak povies, ze ta boli zub. K detom je fakt mila, ale ak dieta nespolupracuje a neda sa presvedcit, potom posiela na osetrenie do BA na Heydukovu.

sirinka
4. aug 2011

@spachtos aha, tak to aby sa radsej zubky nekazili 🙂

nikonka
5. aug 2011

minuly rok robila aj cez prazdniny.... len bola na dovolenke a vtedy mala zastup, ale inak tam bola aj v lete... tento rok neviem, nastastie sme nemuseli ist....

spachtos
6. aug 2011

Si si ista, lebo ona nikdy cez prazdniny nerobi, ci v lete, v zime, vobec.

nikonka
6. aug 2011

@spachtos minuly rok som u nej bola... akoze, chcela by som vidiet doktora, co si zoberie dva mesiace volno....

bebel
6. aug 2011

@rebecca2006 gratulujem 😉 Ja si to odkrútim začiatkom februára s 3. kusom 🤐
Budúci týždeň idem do Brna na 1 špeci vyšetrenie, lebo som to v začiatku absolútne netušila a absolvovala som veselo 2 kavitácie- a počas dovolenky som brala norethisteron.
@sirinka ako to zvládaš s 3 deťmi...mňa z toho chytá mierna panika. 🤐

sirinka
7. aug 2011

@bebel gratulujem k prirastku 🙂 a teda v prvom rade nech je vsetko v poriadku!
zvladam to vselijako, nastastie vzdy cas od casu mi niekto pride pomoct, ze si oddychnem. cas s nimi rychlo uteka, jeden tyzden za druhym... na upratovanie som si uz nasla babu, lebo to bolo absolutne nemozne tu udrziavat poriadok, najhorsie je ale ked musim ist so vsetkymi troma do obchodu 😝
od septembra ale ide uz klarka do skolky, tak uvidim ako to bude...inac baby malu velmi lubia, aj mi pomahaju co vedia, varim vzdy minimalne na dva dni...

bebel
7. aug 2011

@sirinka Dík, to upratovanie musím aj ja poriešiť...máte niekto dobrý kontakt , niekoho osvedčeného, kto môže chodiť tak raz do týždňa k nám na Lichnerku? Bruno bude buď v škôlke alebo v škole v BA, teraz nad tým špekulujeme, tá logistika plus krúžky bude riadny požierač času. Musíme pre mňa kúpiť aj nové auto, kde mi vlezú 3 detské sedačky dozadu. Vidím to na renault scénic, navyše mi odrátajú z nákupnej ceny môj mégane grandtour a nebudem ho musieť sama predávať.
Bibi sa mi nepodarí umiestniť do škôlky skôr ako v 3 rokoch, takže ma čaká ešte rok a pol dennodenného stresu.
Táto zima s jarou bude najhorší záhul, leto bude hádam už v pohode.
A hlavne, nutne sa musím zbaviť nášho psa....môj drahý o tom nechce ani počuť, ale s príchodom novorodenca neexistuje, aby som riešila ešte aj tohto megazvera.

sirinka
7. aug 2011

@bebel ja mam vw touran a je skvely...aj scenic sme mali kedysi, ked sme este deti nemali, je to fajn auticko, vyborne sa soferuje, ale casto na nom odchadzali rozne prkotinky, elektronika...
no s tou logistikou je to vselijake, treba si poriesit hned od zaciatku satku alebo manducu na nosenie, tak sa lahsie vybavia niektore veci... 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre