Je tu niekto zo Senca?

veronika33
26. jún 2006

Ahojte,
nájde sa tu nejaká Senčanka?

alex21
24. dec 2011

vsetkym zelame krasne vianoce 😵

rebecca2006
27. dec 2011

dodatočne všetkým pohodové Vianoce, a pre istotu v predstihu PF 2012, keby so sa sem už nedostala.
Na sviatky som dostala darček pustili ma po 6t z nemocky domov, ale len na ležačku. Dnes mám kontrolu v poradni, pre istotu zbalenú tašku, keby si ma tam zas chceli nechať. Ale už som 35+4, tak hádam by to bolo OK.
Dievčatá, neviete mi poradiť, je v SC niečo ako notársky úrad? Zdá sa mi, že som také čosi zahliadla, ale neviem nájsť kontakt cez internet, vyhadzuje mi len BA a PK. Ďakujem !

bebel
27. dec 2011

@rebecca2006 v budove bývalej sporiteľne na poschodí...
Držím palce, nech ti pôrod prebehne v pohode a hladko. 😉

gretkab
27. dec 2011

@rebecca2006 Na notara Ti uz odpovedala bebel (je to rovno oproti Helen-Doron anglictine) a aj ja drzim palce - najskor nech si drobcek to brusko este poriadne pouziva a potom uz bezproblemovy porod a hlavne, nech ste zdravi a vsetko je ok.

zumike1
28. dec 2011

AHojte Senecke mamicky 🙂 Skoro vas vsetkych poznam z videnia. Robila som v detskom obchode Miri-mini, momentalne som na PN, po umelom oplodneni, cakam na vysledok. 🙂 Dufam ze coskoro sa budem v senci kocikovat 🙂 velmi dufam...

lucia3006
28. dec 2011

@zumike1 ahoj, držím palce, aby všetko dobre dopadlo 🙂 ja by som mala byť teraz v 6tt, len ešte čakám na vyšetrenie u dokiho, som tiež priamo zo Senca 🙂

lucia3006
28. dec 2011

ahojte kočky, môžem sa pridať k vám do témičky? tiež som zo Senca, mala by som byť v 6tt, ešte čakám na vyšetrenie u dokiho 🙂

zumike1
28. dec 2011

prajem vela vela stastia
@lucia3006 vsetko bude ok 🙂 dufam aj u mna 🙂

lucia3006
28. dec 2011

@zumike1 ďakujeeem, budem držať palce 🙂

rebecca2006
29. dec 2011

@bebel
@gretkab díky za info o notárovi, pred pôrodom sa tam asi nedostanem, ale potom snáď na hoďku vybavím opušťák a poriešim, čo treba...
@zumike1 držím palce, nech všetko dobre dopadne....

mummy01
1. jan 2012

Ahojte maminky zo Senca,rada by som sa vas spytala-velmi surne potrebujem konzultaciu u pediatra v Senci,ja totiz chodim s detmi k doktorke v Blave ale ma dovolenku a potrebujem pozriet dcerku lebo 6 dni berie ATB,ma anginu ale bez teplot a dnes mala horucku tak zrejme potrebujem zmenit ATB lebo nezaberaju,aj hrdlo ma stale hnisave.Viete o detskom lekarovi ktory by mas takto jednorazovo zobral a pozrel mi malu?Ak viete poradte,diki

luciamk
5. jan 2012

Ahojte Babule, všetko dobré do nového roka Vám prajeme.

Neviete mi poradiť nejakého dobrého obuvníka v SC? Potrebujem vymeniť celé opätky na čižmách.
Dajte vedieť Ďakujem

nikonka
8. jan 2012

@luciamk ja poznam v SC len jedneho obuvnika - na Kratkej vo dvore ako boli kedysi bicykle

tinula20
8. jan 2012

Ahojte vie niekto poradiť dobrého pediatra v senci????? Prisťahovala som sa sem a som 36.týž. takže už potrebujem nájsť nejakého PROSÍM ......dajte niekto vedieť

gretkab
9. jan 2012

@tinula20 Ked pocitas dozadu, bolo tam o tom niekolko diskusii.
Ja chodim s detmi do Medinetu k Harsanyimu a som spokojna.

luciamk
9. jan 2012

@nikonka Ďakujem 🙂 🙂

tinula20
9. jan 2012

ahoj pozna niekto dobru kadernicku v senci.... 😅

monline
10. jan 2012

ahojte kočky 🙂
chcela by som poradiť- je v Senci aj iné fitko ako to, čo je na Krátkej a na jazerách? niekde blízko plecháča som raz počula, že je..neviete o tom? a chcem sa spýtať, či chodievate do tej detskej kaviarne Klubík do plecháča...v rámci nikdy nesplnených novoročných predsavzatí by som rada zašla cca 2x do týždňa do fitka a zatiaľ by som malého aj s mužom odložila do tej herne 🙂 nie sme totiž zo Senca, tak by ma tam počkali, kým skončím..nechce sa niekto pridať? uvítam spolubojovateľku, čo sa chce vrátiť do formy 🙂

vera1132
10. jan 2012

@monline ahoj, to fitko čo myslíš sa vola Mrs. Sporty Senec , majú tam 30 minutové cvičenia . . . pozri si ich stranku, su aj na FB.
ani ja niesom z SC ale ten detsky kutik čo spomýnaš ma zaujal. majú aj na nete sranku ako to tam vyzerá?

bianka1
10. jan 2012

@monline fitko je aj na svatoplukovej volá sa Margit je tam supovo 😵

monline
10. jan 2012

@vera1132 dík, skúsim vyhľadať tie fitká
http://kamsdetmi.sk/baby-friendly-restauracie-a... a nájdeš si ich aj na FB

@bianka1 ďakujem...chodievaš tam?

vera1132
11. jan 2012

@monline dakujem za link. ani som nevedela že niečo take je v SC 🙂 a je to na obrazkoch dobre. dúfam že sa tam s malým niekedy dostaneme 🙂

katarina_k11
11. jan 2012

Ahojte dievcata, nemam cas preluskat celu tuto temu - mozno tu taka informacia niekde je - nemate niekto kontakt na dobreho zubara-zubarku, ktora berie do osetrenia aj deti? Moj maly sa dost boji lekarov, tak by som rada nasla niekoho s "citlivym" pristupom... Vopred Vam dakujem za info.

silvia31
11. jan 2012

Ahojte, baby vidím že tu spomínate fitko .) Pridala by sa niektorá ku mne alebo ja k niektorej zienke, co chce cvičiť 🙂 či uz fitko alebo zumba hocičo 🙂 potrebujem vypnúť trošku 🙂 najlepšie vecer okolo 19h tak 2x do tyzdna, ak sa podari dostať sa z domu 🙂 ozvite sa do IP, ak by niekto chcel 🙂

monline
11. jan 2012

@silvia31 ahoj, ja zvažujem, že by som chodila, aj moja suseda by chcela, tak pôjdeme spolu...ale v skoršom čase chceme..na štvrtú a hodinu by sme cvičili..takto neskoro určite nie

lady511
12. jan 2012

Ahojte maminy stahujem sa do senca teda do blízkosti senca...rada by soms a opítala či enviete kde je v Senci niaky endokrinolog pre dospelích?rada sa zoznámim s mamičkami z Hrubého Śuru,,,teším sa na Vaše odpovede 🙂

silvia31
13. jan 2012

@monline Ahoj, vďaka za odozvu 🙂 no ja nemôžem chodiť tak skoro, lebo nemam kam dat malého.. takže sa k Vam asi nepridam ale ďakujem 🙂

lady511
14. jan 2012

ahojte ..maminy chcems a spítat máte skusenosti s Dr.harsányim? detskem lekárom?aku ma ambulanciu?chcem totiž tam nahlásit dcerku,,,dakujem 😉

horajda
14. jan 2012

ahojte baby, pre velky zaujem otvaram este druhu skupinu Margaretiek, ak mate zaujem kontaktujte ma, mam este zopar miest volnych
Margarétka
Kurz ľudového tanca pre deti od 3 do 5 rokov

Začíname 26. Januára 2012 a tancovať sa bude každý štvrtok od 18.15 do 19.00 v MsKS Senec Labyrint v Zrkadlovej sále
na 2.poschodí
Pomocou hudby a tanca sa deti hravou formou naučia vnímať hudbu, jej rytmus, melódiu a naučia sa správnemu držaniu tela, precvičia si telíčka a v neposlednom rade posilnia celý svalový korzet tela.
Kurz vedie:
Mgr.Art Zuzana Horáčková - mamička dvoch malých detí vyštudovala VŠMU odbor pedagóg ľudového tanca, 7 rokov tancovala v umeleckom súbore Lúčnica, 6 rokov viedla DFS Sárik v Bratislave a tretí rok sa venuje kurzom pre deti od 1.5 do 5 rokov v materských školách a v materských centrách.

Oblečenie:
Dievčatá: dres alebo tričko, suknička, pančušky, cvičky s mäkkou podrážkou
Chlapci: tričko, tepláky, cvičky s mäkkou podrážkou

Cena kurzu je 40Eur a obsahuje: 10 vyučovacích hodín v ktorých je zahrnutá aj ukážková hodina pre rodičov plus 1 náhradná hodina
Prihlášky posielajte do 24.1. 2012 na email: zuzanahorackova@yahoo.com
alebo telefonicky 0907 303 945

luppita
15. jan 2012

kocky, ako prebieha zapis do skolky? kdey to byva? (viem , ze teraz niekedy v zime ale presnejsie neviem), treba tam ist aj s dietatom? Ci len rodic? Co si treba priniest? dakujem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre