Je tu niekto zo Senca?

veronika33
26. jún 2006

Ahojte,
nájde sa tu nejaká Senčanka?

brinzulka
20. sep 2012

@bubusko1 do dvora medzi mestsky úrad a lekáreň...má to tá istá pani

@bevab na polikliniku prídes a stojis vo fronte... cakaren je pre RTG a sono pacientov, ludia tam chodia priebezne...na jedno vysetrenie sa caka cca 15 minut x ludia, kt. chodia od lekarov 😖 = chaos a stres....zlý vzduch, niet si kam sadnut....

bubusko1
20. sep 2012

@brinzulka diki 🙂

bambi29
22. sep 2012

poradte mi pls ci je v senci nejake cvicenie pre tehotne, absolutne nic neviem najst :(

flowerska
22. sep 2012

@bambi29 podla mna nic take uz nieje, byvalo volakedy v kulturaku, ale ci to este funguje netusim

flowerska
22. sep 2012

baby boli ste niektora na tom cirkuse co je na jazerach?ci sa oplati ist, sice sme boli na vsetkych co boli v senci, ale na tych medrano sa nijaky nechytal..

lienka7
22. sep 2012

@flowerska ..ja som tam bola s malym ....vstupne bolo 8E pre dospeleho ...no a vykon zodpovedal asi tak vyske vstupneho ...nic moc...dokonca aj deti sa nudili
..zacinam lutovat ze sme neboli v Medrano cirkuse ....aj ked by sme sa asi nedoplatili ale mozno ten by stal za to

flowerska
23. sep 2012

@lienka7 no super tak asi nepojdeme uz takych o nicom cirkusov mame za sebou tusim 3, no medrano sice drahe este aj fotku sme si dali spravit za 25e, ale je krasna zaramovana a super vynika na stene tak urcite nelutujeme tie peniazer radsej ist raz na poriadny cirkus ako trikrat na nudny...inak neboj urcite dojdu sem a ak nie do senca myslim, ze zas su na slovensku alebo planuju vsak mali uspech aj v markize na den otvorenych dveri boli..

lienka7
23. sep 2012

@flowerska ...no s tym mas pravdu....maly bol z toho daky znechuteny tak reku radsej jeden ale poriadny ako vela a nudnych ..pozerala som to Medrano ....zase su na Slovensku, cca o 2 tyzdne su v BA tak pojdeme do BA. Co uz .

flowerska
23. sep 2012

@lienka7 oplati sa ist, ja som rozmyslala nad tym cirkusom acquaticom

vera1132
24. sep 2012

ahojte, mam do aquaparku senec CreditCard v hodnote 5 € = 30€
mal by niekto záujem? o cene sa dohodneme cez IP. Baby, ja to nevyužijem, a aspoň niekto sa pôjde okupkať 🙂

svmonika
24. sep 2012

@lienka7 my sme boli vlani v Medrane, bolo super.. tento rok sme absolvovali Budapest v BA a chalanom sa tiez velmi pacilo 🙂...takze odporucam

rebecca2006
26. sep 2012

no MM bol a malým, a boli celkom spokojní, malému stačilo, hral sa celý deň potom na šaša a kúzelníka. Ono pre väčšie declá asi nuda, ale trojročiak sa mi ešte zabavil 🙂

lienka7
3. okt 2012

Ahojte.
Neviete co je s tym detskym obchodom Dietky kvietky na Lichnerke? ...uz asi 2 tyzdne chodim okolo a stale zavrete .... koncia? alebo len ja chodim okolo v nespravnu dobu?
Chcela som malemu kupit ciapku.... a akosi sa neda....

flowerska
3. okt 2012

@lienka7 oni maju divne otvaracie hodiny takze asi budes muset natrafik ked tam konecne bude otvorene)))

lienka7
3. okt 2012

@flowerska ...ved doteraz ked som sla okolo mali otvorene skoro vzdy a ak aj nahodou mali zavrete tak bola na dverach aspon cedula ze otvorime o XY z dovodu XY .....
tak neviem co sa deje ...lebo aj teraz je na dverach akoze Otvorene ale pritom je zatvorene

svmonika
4. okt 2012

@lienka7 Leni, ja som tam bola asi 3x a vzdy zatvorene..Naposledy som tam bola myslim minuly tyzden, bola tam, tak som sa jej pytala co sa deje a hovorila ze su casto chori aj ona aj deti, takze zrejme to bude dovod. Inak mali by mat stranku aj na FB, tak mozno tam sa da informovat.

lienka7
4. okt 2012

@svmonika ...tak to je potom jasne ....ale preco neda aspon na dvere oznam ze pre chorobu zatvorene do XY .....
...nech tam ludia nechodia ako na klavir .....
...no nic hadam sa mi podari raz natrafit ked budu mat otvorene 😀

svmonika
5. okt 2012

Ahojte, predavame 2 izbovy byt na Zemplinskej ulici, ak by ste vedeli o zaujemcovi, prosim ozvite sa cez postu. Dakujem 🙂

adulik23
5. okt 2012

@lienka7 uz otovrili. 😉

lienka7
5. okt 2012

@adulik23 ...no vidis ...a prave dnes som v meste nebola 🙂 ... no nic...mozno poobede alebo v pondelok 😀

sirinka
6. okt 2012

peticia za slobodnu volbu v ockovani
http://www.slobodavockovani.sk/peticia/
da sa podpisat aj priamo v senci

1982zuzka
8. okt 2012

@bambi29 v Gyn-Reh je tuším niečo také

bebel
8. okt 2012

Baby pls aké súkromné škôlky sú teraz v SC?
Chcem si spraviť prehľad , kam malú od januára prihlásiť.
Poznám vo Sv. Martine http://www.superskolka.sk
http://www.detsky-sen.sk/index.php/o-nasej-skolke
http://www.mravcekovo.sk/
Drobček na Krátkej ...ale info ani stránku som nenašla
to pri Kauflande....je?
a ešte niečo ako usilovné včielky pri jazerách Sever....http://usilovnevcelicky.sk/

adulik23
9. okt 2012

@bebel pri kauflande je lienka (neviem to najst)
a este som videla toto: http://www.jaslemedvedik.sk/sk/O-jaslickach.html

flowerska
9. okt 2012

@bebel medvedik je na nasej hviezdoslavovej ulici to je ta dlha ulica od gympla smerom ku kebabu alebo tej furt prazdnej cinskej restike)))

bebel
9. okt 2012

A nemáte niekto skúsenosti sniktorou súkromnou škôlkou?
Referencie mám len na Detský sen a Sv. Martin

bebel
9. okt 2012

@adulik23
@flowerska diky 🙂

flowerska
9. okt 2012

@bebel osobne nemam len co som pocula, ale keby si nahodou chcela vozit malu smerom do tt tak v hrciarovciach nad parnou je otvorena super nova sukromna skolka aj jasle len v anglictine kukni www.filly.sk

adulik23
9. okt 2012

@bebel kamoska mala dceru v mravcekove a bola spokojna.
ja som cca pred 3 rokmi bola v lienke (pri kauflande) a v mravcekove (vtedy este boli vo velkom biely) a lepsi dojem spravila pani z mravcekova.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre