Je tu niekto zo Senca?

veronika33
26. jún 2006

Ahojte,
nájde sa tu nejaká Senčanka?

lienka7
25. okt 2012

@rebecca2006 ...myslim ze v skolke im je to jedno...teda hlavne ak platis skolne.
Ved zaplatene je tak im moze byt jedno ci dieta v skolke je alebo nie.
Ine by to bolo keby si prisla s tym ze maly bude 2 mesiace doma a ty za 2 mesiace nezaplatis skolne ....maly je doma kazdu chvilu a nikto este neriesil ze casto vymeskava a pod.

sirinka
6. nov 2012

@rebecca2006 ahoj, tak ako si sa rozhodla s malym, dali ste mu odklad?

rebecca2006
6. nov 2012

@sirinka pošlem ti IP

sirinka
6. nov 2012
martinam77
7. nov 2012

Dievčatá,neviete mi poradiť kde v senci sa cvičí pilates?Dakujem

squella
11. nov 2012

Ahoj, pokiaľ viem, tak aj v pastoračnom centre v Senci sa cvičí pilates a má vraj fantastickú lektorku - už dlhšie roky to robí.

luppita
12. nov 2012

@bebel to je upravena fotka, ci naozaj si si dala ciernu farbu, lebo vyzera to super 🙂 riadna zmena

bebel
13. nov 2012

@luppita mala som to čokoládové, ale teraz to mám tak do baklažánova. 🙂 Je to šampón, takže sa postupne odtieň mení 🙂, ale ďakujem .

bianka1
13. nov 2012

maminky kto by mal záujem o upratovanie bytu-domu či jednorázovo alebo dlhodobo kludne napíšte 😉 prax mám 😉

lillinka01
14. nov 2012

ahojte maminky je tu niekto zo senca na kocikovanie?

luppita
16. nov 2012

cafte babule, zahlasujte za moju super kamosku na stranke

http://najmama.aktuality.sk/sutaz/hlasujte-za-m...

meno : Dana Valkova , skoro na konci stranky s foto. momentalny jej stav hlasov je super, ale je 2ha v poradi, fakt tesnotka a prvou, moc moc vas prosim o hlas pre nu....z kazdej int.adresy sa da dat 10hlasov max. budem vdacna za kazdy jeden. ale POZOR dnes sutaz konci. dakujem este raz.

luppita
16. nov 2012

tak asi len jeden hlas sa da dat, ale aj za ten dakujem

elenk
20. nov 2012

Ahojte, nepoznate niekoho v Senci, kto pecie dobre a pekne torty? Potreb
ujem pre maleho na narodeniny, dakujem.

vriend
20. nov 2012

@elenk pozri o jednu stranu dozadu baby tam odporucali nejake cukrarky 😉

vriend
20. nov 2012

@elenk rebecca2006 @misha8 nám robila alex21, skús jej napísať. Ja som bola veľmi spokojná, torta domáca, chutná motív aký chceš, cena myslí 11E/kg, 3kg má vyšla asi na 40E.
22. okt o 13:51 • 2 deti • Odpovedz • Páči sa mi to • •

svmonika @misha8 odporucam pani Moniku Zemanovu, skus vygooglit "torticky od monicky" a urcite cez gooogle najdes na nu aj tel. cislo
23. okt o 08:14 • Odpovedz • Páči sa mi to • •

adulik23 @misha8 mne robila alex21 aj katy1979. obidve mozem odporucit.

elenk
20. nov 2012

@vriend dakujem, torticky od monicky som aj skusala, pisala som mail, ale nikto sa neozval, tak skusim aj tie druhe, dakujem pekne

maznacik007
20. nov 2012

@elenk odporucam @katy1979 uzasna torta aj vzhlad aj chut

elenk
20. nov 2012

@maznacik007 dakujem pekne za tip🙂

samiyah
21. nov 2012

@martinam77 chystame v decembri Relaxačný VÍKENDOVÝ POBYT S BRUŠNÝM TANCOM A JOGOU 🙂
nie su potrebne zaklady ani z tanca, ani z jogy 😉
Viac tu: http://samiyah.webnode.sk/news/vikendovy-pobyt-...
alebo na katka.samiyah@gmail.com
Pekny den!

samiyah
21. nov 2012

a na tie torty velmi sikovna cukrarka je v Ivanke pri Dunaji. Ak sa prihlasite na FB, mozte si pozriet jej fotky, skutocne umelecke diela 😵
http://www.facebook.com/#!/media/set/?set=a.257...

olimon
22. nov 2012

Ahojte dievčatá, prosím Vás existuje v Senci a blízkom okolí škôlka s občasnou starostlivosťou? Resp.podla potreby. Potrebovala by som dat dcérku tak na 2x za týždeň do škôlky, alebo materskeho centra... Vopred ďakujem za tipy a rady 🙂

luppita
23. nov 2012

@olimon myslim, ze je ich viacero, co ja viem tak tu to aj tak robia
http://jasle-vcielka.webnode.sk/o-nas/

olimon
24. nov 2012

@luppita ďakujem 🙂 máš aj osobnú skúsenosť s jaslickami?

sirinka
27. nov 2012

Dievcata potebujem od vas pomoct s najdenim sikovnej opatrovatelky, zatial na obcasne strazenie. Neskor mozno aj pravidelnejsie. Potrebujem skusen a milu osobku, lebo obcas by mala na starosti aj vsetky tri deti. Kratke strazenie cez tyzden pocas dna, pripadne obcas cez vikend a vecer.

santana
27. nov 2012

Neviete prosim ci je zajtra MS Kysucka v prevadzke?

veronika33
autor
27. nov 2012

@santana áno funguje, pred pol hodkou som telefonovala s jednou tr. učkou

santana
27. nov 2012

🙂 @veronika33 dakujem

keshka
30. nov 2012

Ahojte mamičky ktoré máte pre svoje dieťatko Dr. Hervayovú a chystáte sa odmietnuť očkovanie. Dobrá správa. My sme tento týždeň odmietli povinné očkovanie a pani doktorka to prekvapilo dobre zobrala, vôbec sa nehnevala 🙂 a dokonca skonštatovala, že ona tiež nie je celkom ZA očkovanie, aj keď jej deti sú zaočkované.

luciamk
4. dec 2012

@keshka My tiež chodíme k Dr. Hervayovej, mám s ňou len veľmi dobré skúsenosti, vždy nám poradila aj čo sa očkovania týka.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre