Je tu niekto zo Senca?

veronika33
26. jún 2006

Ahojte,
nájde sa tu nejaká Senčanka?

flowerska
9. sep 2010

@martinex si velmi sikovna ked to bude aktualne dam vediet

bubula64
9. sep 2010

no my sme sa dohodli 5 tyzdnov dopredu...
tak som pozerala tu cukraren ludvik ,krasne torty

alex21
9. sep 2010

sirinka dakujem ze na mna myslis 😉
Hej vramci moznosti peciem aj ja dnes som makala na svojej prvej svadobnej a zajtra pokracujem 😝 😎 http://www.facebook.com/album.php?aid=90020&id=...

rebecca2006
10. sep 2010

flowerska, ad plávanie a tvoja otázka- noi, choldia aj maminy a mladšími deťmi, oiciálne je to od 4m, ale ja by som s takým malým dieťeťom nešla- ako vravím, pláva sa priamo vo veľkom bzéne, voda chlórovaná... Väčším deťom už nevadí, ale také malé bábo.... Každopádne, je to na rozhodnutí maminy. Ja by som s minikrpcom šla do Kvapky alebo Ivanky, viď odporúčania Bebel 🙂
Super vedieť o tortičkách, baby, ste veľmi šikovné, nechápem, akoto popri deckách stíhate 🙂

sirinka
10. sep 2010

@alex21 tak na tu svadobnu uz som zvedava...dufam, ze das na fb

cruela
10. sep 2010

@flowerska tie torty su dobre, mne chutia a to nie som vobec tortova... su to obycky torty - doboska, puncove, orieskove a podobne... najdolezitejsie na tych fotkach je to navrchu... pripajam fotky z tohtorocnej oslavy... urobia ti prakticky cokolvek

cruela
10. sep 2010

@alex21 uz viem, od koho si objedname buduci rok v marci torty 😉 ake torty robis? ja nemam rada kremove torty, maximalne dobosky a puncove, daju sa take?

flowerska
10. sep 2010

@cruela jej dakujem krasne su, ja tiez tort nemusim ale dobosku hej takze chutit urcite bude)))

cruela
10. sep 2010

@flowerska ak si budes od nich objednavat, tak aj tri tyzdne dopredu! mne sa sice raz podarilo ukecat ich tyzden predtym, ale maju toho ozaj vela....

sirinka
10. sep 2010

ja mam rada maslove...vela plnky a slahacka...to mozem...ale klasicka doboska je najsamsuper... 😝

cruela
10. sep 2010

@sirinka uf, take ja zas nezvladam... myslim tie maslove a slahackove... aspon by sme sa nepobili o porciu 😀

flowerska
11. sep 2010

no uvidim do vianoc casu dost este a je tu dost sikovnych cukrariek ako som si vsimla tak ci radsej nepodporim mamicky na materskej))))

flowerska
11. sep 2010

@alex21 mozem si ta dat do priatelov na fb?aby som na teba nezabudla ze robis torty?

rebecca2006
11. sep 2010

alex, si veľmi šikovná a tá svadobná je prekrásna, a to sa mi poťahované torty moc nepáčia a uprednostňujem klasiku... Ale v tvojom albume je fakt veľa pekných, super, keď bude príležitosť, budem ťa mať na pamäti..... Ako dlho vopred sa treba dohodnúť napr na narodeinovú detskú toričku?

cruela
11. sep 2010

@alex21 v novembri mam narodky, povodne som chcela sama si nieco napiect, ale jak som videla tie tvoje torty! 🙂 kedy sa mozem ohlasit s objednavkou? ako dlho dopredu to treba nahlasit? jak som tak pozerala tvoje vytvory, ty dokazes spravit asi cokolvek, vsak? 😉

alex21
11. sep 2010

joj kocky dakujem vam. Kvoli tej svadobnej som nejak nestihala ani net.

@flowerska hej mozes si ma pridat medzi priatelov 😉 Ak budes chodit s malym do mat. centra tak sa niekedy stretneme aj osobne, alebo mozno aj na vonku.

@cruela mam fotky aj na tortach od mamy, ak rozkliknes tortu tak tam vzdy pisem ake je vnutro a aka je vaha tort. Puncovu som este nerobila ale viem ze sa bezne robieva aj taka. Dobosku neviem aku myslis. Pokial dobre viem tak prava doboska je z tmaveho tenuckeho cesta, ktore sa strieda s bielou plnkou a na vrchu je poleva z cokolady, ktora je zmesana s trochou kavy. Potom je este jedna a tam je zlte korpusove cesto, ktore sa strieda s tmavou plnkou a je poliata normalnou cokoladou. Tu prvu by som ako tortu urcite nerobila ani v buducnosti sa zatial nechystam. Na ten druhy sposob som uz tortu robila tu nie je problem.
http://www.tortyodmamy.sk/?q=user/12127/images

Co sa tyka objednavok je to rozne. Niekedy mam tyzden ked sa nik neozve a niekedy sa ozvej aj 6 ludi naraz. Ja to beriem ako hobby a nie ako zarobok a preto si ani nedavam vela tort naraz. Radsej sa s nou vyhram nech je krajsia ale potom mi to dlho trva a potrebujem sa venovat aj malej. Takze v tom pripade ak sú mensie torty zoberiem viac ak vacsie tak uz dalsie objednavky nezoberem. Ja mam najradsej ak sa ozvu ludia aspon 2 tyzdne dopredu aby som si vedela naplanovat cas a nakupit co potrebujem. Ale uz sa mi stalo ze som ozvali aj 3 dni pred oslavou a zrovna som nic nemala tak som upiekla. 😉

cruela
11. sep 2010

@alex21 ja by som bola rada torte puncovej, to je jediny zakusok aky zjem (teda este okrem medoveho kremesa - ak by si spravila taku tortu to bybol uplne top 😀 ), lebo take tie klasicke kremove torty ja nemusim... cize ak by si mi vedela upiect puncovu, bola by som happy a iste by som sa ti potom koncom oktobra, zaciatkom novembra ohlasila

alex21
11. sep 2010

@cruela no mozem vyskusat aj puncovu 😀 aspon sa naucim aj taku, ved vzdy nieco musi byt prvy krat 😀

cruela
11. sep 2010

@alex21 super, tak ja sa teda ohlasim 😉 idem vymyslat namet na tortu... teda mozem si vymysliet? podla tej tvojej galerie som nadobudla pocit, ze ty dokazas COKOLVEK 🙂

alex21
11. sep 2010

hej mozes si vymysliet, vacsina ludi pride uz s obrazkom pripadne s popisom ako ma vyzerat, alebo povedia aspon aku taku predstavu a vtedy hladam ja. Prinajhorsom ti poviem ze to nee a budes hladat nieco ine 😀 ale zatial sa mi to nestalo. Teda stalo, 😨 odmietla som akurat s cokoladou polievanu a z cokohmoty lebo to mi nejak nejde 😅

cruela
11. sep 2010

@alex21 ja budem chciet iste marcipan, veeeeela marcipanu, ten milujem 😀 ok, tak sme predbezne dohodnute, ja sa ohlasim 😉

flowerska
12. sep 2010

@alex21 ok len to co si dala tu fb stranku to si neni ty ale nejaka ina baba nejaka martina tazke neviem ako ta najdem, a mas tam aj album s tortami?

brinzulka
12. sep 2010

mnam...mi bolo toto treba citat vecer 😀 😀 😀

alex21
12. sep 2010

@cruela
a samozrejme vsetky ostatne este jedna vec aby nedoslo k nedorozumeniu. Ja NEPOTAHUJEM MARCIPANOM, potahujem bud hmotou z cukrikov marschamllow, alebo mam original hmotu kupenu a to bud White Icing alebo Roll Decor Icing. Neviem ci tie nazvy niekomu nieco hovoria ale vsetky hmoty su viac menej na jednom zaklade a to cukor, glukozovy sirup a nejaka aroma. Ja mam momentalne s jemnou citronou chutou, ktora byva najcastejsie.

angell
13. sep 2010

Ahojte kočky, viete my prosím niekto poradiť cvičenie pilates v Senci? ďakujem pekne

cruela
14. sep 2010

@alex21 hmmm, ja sa v tom nevyznam... a ta hmota to je nieco ako marcipan? bo ja milujem marcipan

brinzulka
15. sep 2010

@alex21 robis aj taku z bielkov s coko vnutrom? nie kavovym.

brinzulka
15. sep 2010

@angell ja neviem, baby snad podaria...ja by som mozno zacala chodit na salsu?

slavkav
15. sep 2010

@angell skus zavolat sem, ci to este robia - viem, ze kedysi robil http://www.fitnessenec.sk/

cruela
15. sep 2010

@brinzulka ja chodim na cvicenie do TT Margit a teraz tam maju taky oznam, ze zacinaju cvicenie v style latino tancov.. aj som nad tym dumala, ze by som to skusila... http://www.margit.sk/resources/images/latino.jpg check it out a ak by si sa rozhodla na take nieco ist, rada sa k tebe pridam 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre