Je tu niekto zo Senca?

veronika33
26. jún 2006

Ahojte,
nájde sa tu nejaká Senčanka?

rebecca2006
6. okt 2010

alure, vďaka za kontakt, zavolám, dohodnem sa s manželom, že babysittuje a dám vedieť.

bianka1
6. okt 2010

ahote prosím napíšte keby ste o niekom vedelii kto by potreboval výpomoc v domácnosti či už pravidelné alebo aj jednorázové upratovanie poprípadne opatrovanie detičiek,som priamo zo Senca dakujem

soso
6. okt 2010

@nefertitiavi kde to je tam v kralovej? ja by som sa rada pridala, ak mozem? najdem na nete o tom nejake info? kedy cvicite...myslim Zumbu. Dakujem za info🙂

nefertitiavi
6. okt 2010

@cruela v pohode. Je to pravda zerie to a tancuje myslim kazdy den🙂 a dokoca potom este aj doma🙂 alepodla mna mu to ide a na zumbe dokaze navodit super atmosku a strhnut ludi🙂
Ja som vyskusala zumbu na mlynskej a skoro som umrela, to bolo ako na bale zoombikov, ziadna atmoska kazdy nastvani a babena to vobec neprezivala.
zumba v gympli s Katkou sa da, ale ona je dla mna skor aerobikarka.

nefertitiavi
6. okt 2010

@soso na nete pochybujem
je to V Kralovej na zakladnej škole, kazdy pondelok od siedmej do osmej a kazdy stvrtok od osmej do deviatej
skusame ju dotiahnut do senca, mne to dochadzanie nevyhovuje, ale nie je nikdy miesto☹((

soso
7. okt 2010

@nefertitiavi dakujem ti, dnes som bola len mrknut, ze co a ako, vyzera to fakt super. Inak som sa dozvedela (urcite uz vies), ze od buduceho tyzdna bude uz aj SC a to na gymnaziu na Lichnerke, stredy a piatky o pol 8. Inak viac info sa da najst aj tu http://www.facebook.com/group.php?gid=114553198...

cruela
8. okt 2010

@brinzulka my mame na zajtra bohaty program, nemviem, ci stihame... vy sa chystate

sirinka
8. okt 2010

my sme sa chystali...ale plany nam skrizili ATB.... 😠

brinzulka
8. okt 2010

sirinka
8. okt 2010

@brinzulka vies ako som sa tam tesilaaaaa....mam strasne rada jablkove kolaciky...

bebel
9. okt 2010

@brinzulka 😉 nice 2 meet U

nefertitiavi
9. okt 2010

@soso viem viem
som strasne rada, lebo ta cesta ma dost otravovala🙂)))
bude s chodit?

soso
9. okt 2010

@nefertitiavi ano budem chodit, v pondelok skocim do Kralovej a v stredu asi do SC, tie piatky mi moc nevyhovuju, zalezi, ci budeme cez vikend odcestovani, alebo v SC 🙂 tak sa snad stretneme 🙂

bebel
9. okt 2010

@nefertitiavi ja budem chodiť aj v stredy aj piatky 🙂

soso
10. okt 2010

@bebel super, tak aspon niekoho budem poznat🙂

bebel
10. okt 2010

@soso len túto stredu neprídem...mangel má pracovnú večeru, tak nemám babysitting

nefertitiavi
11. okt 2010

tak super🙂
ja sa chystam v stredu, dufam ze to vyjde. a piatok je otazny Ivanke má prist na navstevu kamoska a este neviem ci ich necham na tatina, oni dve ked su spolu tak vyvadzaju jedna radost.-)

nefertitiavi
11. okt 2010

kocky nemate nejake originalne napady na vianoce????
V nedelu sme boli v Brne na tej sportovej vystave tak sme kupili Ivanke aj Natalke taky koberec aj s CD. napoji sa to na notebook na telku , je tam 213 pesniciek a na telke sa im ukazuju sipky a podla toho maju po tom koberci skakat resp tancovat. kupili sme obom nech mozu sutazit🙂))))
ale chcelo by to nejaky dalsi napad???🙂

slavkav
14. okt 2010

@nefertitiavi napadom sa aj ja potesim 🙂. ta vasa deka tiez znie zaujimavo - je aj nejaky link k nej? kde by som si precitala o nej viacej?

nefertitiavi
14. okt 2010

@slavkav www.ddr.cz
tesim sa co na to povedia bambule 🙂))) tak Ivanka sa na tej vystave od toho nevedela odtrhnut, tak snad bude nadsena🙂

nefertitiavi
15. okt 2010

tak kto ste boli dnes na zumbe????

nefertitiavi
16. okt 2010

Ivanka bola na plávaní pochválena a trenerka ju chcela dat do vyssieho levelu🙂))) Ale nemozeme nestihali by sme tanecnu☹(((((

vera1132
19. okt 2010

ahojte, nie som priamo z SC ale mohla by som sa sem pridať? a mohli by ste sa somnou podeliť o skúsenosti, radi . . .

cruela
19. okt 2010

@vera1132 vitaj medzi nami 😉

nefertitiavi
19. okt 2010

@vera1132 vitaj🙂

vera1132
20. okt 2010

@cruela ďakujem 🙂 ty si priamo z SC ?
@nefertitiavi dakujeeeem 🙂 ty si z SC alebo okolie?

slavkav
20. okt 2010

@vera1132 vitaj. 🙂

vera1132
20. okt 2010

@slavkav ahoj, a dakujem, jej pozeram že aj ty budeš mať chlapčeka ako ja, a o mesiac neskôr ako ja 🙂 tešíš sa?

palculienkastellka
20. okt 2010

@vera1132 vitaj. ja som musela ist tiez pocas tehotenstva k zubarke. a mala som k nej ist aj v lete, len nejako si neviem najst cas 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre