Je tu niekto zo Senca?

veronika33
26. jún 2006

Ahojte,
nájde sa tu nejaká Senčanka?

mima300
12. feb 2013

@lienka7 Dakujem 🙂

luppita
14. feb 2013

babule ked mozte zalajkujte za kamosa, chcu vyhrat svadobnu tortu, tak im pomozme, dnes sutaz konci, dakujem

http://www.facebook.com/photo.php?fbid=54239225...

adulik23
14. feb 2013

caute baby.

neviete, ci sa niekde v meste cvici pilates? neviem nic vygooglit. 😅

pripadne cosi podobne, kludne.
potrebujem trosku schudnut, vela spevniet a nemozem skakat, lebo mam odpalene kolena. 😖

lienka7
14. feb 2013

@adulik23 ja viem len o tej I-joge v tanculkove a potom este:
http://www.fitnessenec.sk/index.php/aerobik ...to cvicenie pre bolavy chrbat
alebo Fly fit ci ako sa to vola (cvicenie v plachtach)...minule som dostala letak ...vraj su na Facebooku tak pozri tam
...nieco by sa zislo aj mne ale vsetko je to v case kedy mi to nevyhovuje ...jedine ze by si tatino trufol ulozit obe deti 🙂

alex21
14. feb 2013

@adulik23 neviem sice z coho chces este schudnut, dnes si mi pripadala chuda az az ale skus pozriet toto : http://www.dancearena.sk/
pilates tam sice nevidim ale okrem ineho maju kalanetiku a body styling. Mozno ta nieco zaujme

adulik23
14. feb 2013

vdaka baby 🙂 snad vyskusam vsetko. 😎

@lienka7 tatina nesanuj, ale rovno postav pred hotovu vec. ja zajtra odchadzam na cely vikend prec, tak som sama zvedava ako nas tato vsetko zvladne. 😅

@alex21 vsak pisem, ze len trosku potrebujem 😀 vypadava mi pupok, ked sa zohnem. 😝

luppita
16. feb 2013

@adulik23 co ja viem tak pilates je tam kde ma ambulanciu MUDr. Milan Vanko - Gyn - Reh, s.r.o., ma pisane, ze poliklinika, ale ordinuje na Safarikovej (tam kde je obchod s bicyklami) na tej ulici o par domov dalej smerom na kaufland akoby (zlty rodinny dom),je tam aj rehabilitacne centrum, pilates tam mali ale 2 roky dozadu, ci to este funguje neviem 🙂

karotkaa
18. feb 2013

Dievcata, ake su moznosti gynekologov v Senci ? Mate skusenosti s menovanym Mudr. Vanko?

maatuulka
18. feb 2013

koceny, je tu nejaka co byva na J. Csermáka? 🙂

luppita
18. feb 2013

@karotkaa ja k nemu chodim, cele tehu som chodila a celkom vpohode je 🙂

sjuz
18. feb 2013

@karotkaa ja k nemu chodim uz roky, teraz tam ordinuje aj Dr. Cierny, takze prve tehotenstvo som absolvovala u Vanka druhe u Cierneho. Este su gynekologovia na Bratislavskej, pred kruhacom pri tescu (presne oproti autobusovej zastavke sner BA), tak ordinuje aj Dr. Otapkova a tu som mala 2x ako porodnicku a tiez super pristup (len neviem aka je gynekologicka)...

vriend
18. feb 2013

@karotkaa na Bratislavskej su traja, všetci dobrý odborníci, všetci sú to aj pôrodnici v Ružinovskej nemocnici http://www.fedgyn.sk/ o každom z nich si určite nájdeš na nete aj referencie

karotkaa
19. feb 2013

@luppita
@sjuz
@vriend dievcata dakujem pekne za info .... 🙂

gretkab
20. feb 2013

Baby, boli ste uz na zapisoch do skolky? Ja som bola dnes rano na Kosickej a bolo to tam ako keby nieco zadarmo rozdavali, tolko ludi, tak to som zvedava, ci sa dostane. Ale pani riaditelka bola usmievava 🙂.

sirinka
20. feb 2013

@gretkab aj na kysuckej bola riadna rada... Tiez som janulu prihlasila , ale nadeje si ja nerobim, kedze ta bude mat tri az o rok....

bubina76
20. feb 2013

@gretkab To ona usmievava je 😉 Aj na nas bola minuly rok,ale nedostali sme sa ☹ Drzim palce,nech sa dostanete.. tak odchadzate z Martina?
Ja som bola rano na Kollarovej, bola som prva 😉 Tak neviem povedat,ci bol neskor naval...

horajda
20. feb 2013

Cafte baby aj ja som bola dnes na Kollarke a ze maju 100 deti prihlasenych a este to nie su vsetci, wau, no snad sa Matulko dostane, sak tam ma sestricku a este aj bude mat dalsie dva roky 🙂 ale tiez som si neni sto percent ista a co potom neviem ☹

lillinka01
20. feb 2013

Ahojte, prosim vas viete mi odporucit vseobecnu lekarku pre dospelych v SC, s ktorou mate skusenosti? vdaka

lillinka01
20. feb 2013

@horajda fuuu to je tu taky naval? Kolko je vlastne v SC skolok? A sukromnych? Dakujem 🙂

sjuz
20. feb 2013

@horajda no je to otrasne kazdy rok, ale mate vyhodu, ze uz je tam mala... Ja prihlasujem tiez dceru, ale veru nevidim to ruzovo :(

horajda
20. feb 2013

@lillinka01 no statnych sa mi zda, ze 4 a to Kollarka, Kysucka, Kosicka a Fandliho. Baby zabudla som na nejaku? A sukromnych neviem, lebo tie stale vznikaju a vznikaju 🙂

lipsa
20. feb 2013

@adulik23 ahoj, tiez som na tom podobne, potrebujem dat par kil dole ale hlavne spevnit telo a zacat sa hybat. Zumba a aerobic nie su moja krvna skupina. Zacala som chodit na antigravid jogu. To je ta fly fit v senci. Som z toho nadsena. Cvik vyzera jednoducho ale citim cele telo. Bola som len 4x ale chcem chodit pravidelne. Zatial to len rozbiehaju. Ale vraj tam budu cvicenia pre mamicky v doobednych hodinach a dietatko sa zatial zahra v detskom kutiku. Ten tam uz maju pripraveny. Skus si ich pozriet na fb. Robia prvu skusobnu hodinu zdarma. Za vyskusanie to stoji ;)

gretka2
21. feb 2013

@lipsa jeeej, ale som sa nasmiala, prepac. Myslela si antigravity jogu 🙂 🙂 🙂 .... antigravid - to je proti otehotneniu 🙂
Teda ak naozaj myslis to, co sa cvici zavesena na tych pasoch 🙂

gretkab
21. feb 2013

@bubina76 No Marek uz ide do skoly a Ela bude predskolacka, takze stale verim, ze ju musia zobrat 😉. Keby mala v Martine nejaku predskolacku kamosku, asi by som ju tam nechala, ale kedze nema, tak sa mi v ramci setrenia toto zda ako dobre riesenie. Tak uvidime.

gretkab
21. feb 2013

@lillinka01 Ak ti nevadi doktor namiesto doktorky, tak ja chodim k Belesovi do Medinetu a som s nim spokojna.

gretkab
21. feb 2013

@bubina76 A Ty nakoniec teda davas Oliviu na Kollarovu?

vriend
21. feb 2013

@gretkab no nechcem brat iluzie, no riaditelka na Kosickej rozpravala, ze moze prijat len 16 predskolskych deti co su narodene do august 2008, nam poslu urcite v maji zamietave stanovisko no dufam, ze o rok nam ho niekde do skolky prijmu 😒

gretka2
21. feb 2013

No ak to bude ako minuly rok, tak moja je majova, a nevzali ju. Tak tento rok to snad uz bude. V septembri bude mat 4r.a 4.m 😠 Takze ak zoberu nieco z atych 80, co nevzali minuly rok....
Vraj sa ma Kysucka rozsirovat. Tak som zvedava, ci sa to stihne a zoberu viac deticiek, ako minule.
Strasna situacia uz par rokov, a pan primator na to ...dlabe. 🙄 Uz davno mala byt nova skolka. Viem, ze to nie je jednoduche, ale priliepanie pristavieb tiez nie je len tak.

bubina76
22. feb 2013

@sjuz Ani to nemusi byt vzdy zaruka,ze ti dieta zoberu,aj ked tam uz ma surodenca... Nam takto minuly rok nezobrali,a to mi p. riaditelka cely skolsky rok hovorila,ako mi Oli od septembra zoberie,ze surodencov uprednostnuju... tudle-nudle 😝

@gretkab Tak to je jasne, aj tak ste sa tam drzali celkom dlho, s obidvomi detmi, pri tych cenach, fuu.. 😉 No ako predskolacku by ti ju mali zobrat... teda niekde urcite...Drzim palce. Ja po vyssie uvedenych skusenostiach s Kosickou skusam Kollarku, uvidime. Ked nie,tak az o rok na predskolsku... ale uz by potrebovala do kolektivu.. no koho to zaujima,ze ano,ked nie su kapacity 😒

lipsa
22. feb 2013

@gretka2 jeeeej jasne :DD tak to som sa aj ja zasmiala 🙂 my teraz riesime druhe babo a asi mam plnu hlavu tychto veci. Ale jasne, antigravity ... inak je to super.Chcem sa dat do povodnej vahy a spevnit, lebo ak zase priberiem pocas tehotenstva tak ako pri prvom tak to uz bude zleeee :/

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre