Je tu niekto zo Senca?

veronika33
26. jún 2006

Ahojte,
nájde sa tu nejaká Senčanka?

weroni
25. máj 2008

sasi mala teda rastie pekne 🙂

no my dnes zaciname uz 39-ty tyzden... 🙂

benitas
26. máj 2008

weroni, drzim palce, uz sa to blizi kazdym dnom, dufam ze ti vyjde ten porod do vody 🙂

weroni
26. máj 2008

benitas: vdaka, veru blizi sa to a aj ja dufam ze ta voda vyjde 🙂

alex21
28. máj 2008

violetka Eliška sa má fajn. Teraz ako sme prekonali 3 mesiace a nemame koliky tak je to super. Uzivam si každý den a da sa snou super zahrat a kazda blbost ju rozosmeje tak je to super. Akurát tým, že je stále so mnou začina byt uplne naviazaná. Akonáhle sa jej stratim z dohladu a ostane pri nej niekto druhý tak spusti plač. Akurát ešte na muza reaguje v pohode ale tiez to začina byt horsie kedze chodi neskoro z práce.

momenko
28. máj 2008

Ahojky babulky v decembri by sme sa mali stahovat do Novej Dedinky a rada by som spoznala neake mamicky po pripade buduce mamicky z okolia 🙂 Mam 9 mesacnu dcerku a 27 rokov

benitas
29. máj 2008

momenko, ahoj, vitaj buduca sencanka 🙂 , Nova Dedinka je kustik od SC, tak to budes mat na skok 🙂

momenko
29. máj 2008

jej dik benitas uz sa velmi tesim konecne vypadneme z panelaku do rodinneho domceka 🙂 a hlavne sa tesim koli dcerke bude sa hrat na cistej trave nie medzi psacimi hovienkami na ,,detskom ihrisku"

benitas
29. máj 2008

.........no to mas pravdu, detom je lepsie v rodinnom dome, kde sa mozu v pohode vybehat a pohrat. Ja mam tiez psika, ale na detske ihriska s nim nechodim , lebo viem ze ani mne by sa nepacilo, keby sa na takom mieste hralo moje dieta a vedla psich hovienok.

sirinka
29. máj 2008

Ahojte baby...vcera som sa dozvedela, ze tu fungujete, tak som sa prisla kuknut a zoznamit 😎. Tiez sme sa sem pristahovali a mame 11 mesacnu Klarku.

benitas
29. máj 2008

🙂 ahoj sirinka 🙂
.......jak sa nam to tu zacina rozbiehat.....

sirinka
29. máj 2008

no ved v senci a okoli je dost mamiciek a hlavne asi vela pristahovalcov

sirinka
29. máj 2008

musime sa pochvalit...klarka od dnes dokaze stat uplne sama ,bez drzania 😵

benitas
29. máj 2008

je tu dost pristahovalcov, to je fakt.
To je super, ze uz stoji, musi to byt radost. U mna je to este daleko, ja mam malinke este v brusku 🙂 🙂 🙂

sirinka
29. máj 2008

a uz ti brusko aj vidno alebo este je moc malinke??? uz ho citis?

benitas
29. máj 2008

.........je uz vidiet dost dlho. Rifle ma tlacili uz v 3-tom mesiaci. A uz ho citim, ano 😵 , no niekdy tak paradne pri mechure ze hroooza-ale v podstate sa z toho tesim.

sirinka
29. máj 2008

teraz si v piatom? dobre pocitam? mne zacalo rast brusko az okolo siesteho a ked som rodila, tak bolo este stale vcelku male 🙂. teraz mas take super obdobie, asi najkludnejsie, riadne si ho uzi 😉

benitas
29. máj 2008

ano v 5-tom, uzivam si 🙂 , len uz zacinaju tepla a mne je teplo aj bez tych horucav 😝 , no nic, ved to sa da vsetko vydrzat. 🙂

sirinka
29. máj 2008

hej, spominam si na minule leto a ja som musela od maja uz iba lezat, to bolo zle...ale vsetko to stalo za to.

sirinka
29. máj 2008

teraz sa terim, ze si leto riadne uzijem...voda, dovolenka, mojito.... 😀

benitas
29. máj 2008

ja lezat nastasie nemusim

ani nehovor, ja sa tesim na buduce leto ked sa budem s malinkym chodit kupkat, super
a snad aj nejaka dovolenka sa podari

sirinka
29. máj 2008

uz sa pokladik zobudil, ideme trenovat nocnik a mordovat hracky....zatial sa maj krasne a uzivaj slniecka 😎

benitas
29. máj 2008

ano budem po 4-tej, ked pojdem z prace, pa

momenko
29. máj 2008

ahojky benitas s tymi hovienkami na ihrisku som sa samozrejme nechcela dotknut ludi ktori vedia ze psik na detske ihrisko nepatri 😀 no zial u nas v devinskej sa nenachadzaju len na ihriskach ale asi vsade...

ako som citala si v5 mes. tehu mne sa dcerka narodila v sep. takze sme si spolu pekne uzili 40tky, ku koncu som sa uz len plazila brusko som mala ako svet pretoze si v nom spinkalo mimco vaziace 4.370g no keby len spinkalo obcas riadne vyvadzalo 🙂 ale vsetko sme zvladli, tehu som mala super bol to krasny cas. Drzim palce 😉

benitas
30. máj 2008

momenko, jasne chapem 😀

ano 5, ja sa tiez ''tesim'' na tie 40-ky 😝 , len dufam, ze tento rok nebudu az take horucavy? Ale ved to treba vydrzat, a nastastie ja mam v praci klimu, lebo inac by to bolo horsie, takto som v podstate skoro cely den v klime.
To si mala naozaj pekne velke babo. 🙂

sirinka
30. máj 2008

momenko veru...moja bola o kilo mensia a mala som teda co robit 😨 😅 , ale narodila sa skor, keby isla v termine, iste by mala tiez aspon 4 kilecka...

weroni
31. máj 2008

caute baby ja len hlasim ze stale nic 😉 v pondelok mame tu prednasku otec pri porode - nahradnu kedze sme tu v stredu nestihlli takze po nej uz moze prist hocico 😀 ale dovtedy este drobcek musi vydrzat 😉

benitas
31. máj 2008

zdravim weroni, drzim palce, nech stihnete tento krat tu prednasku. A nach malinke este dovtedy vydrzi. 🙂

weroni
31. máj 2008

benitas: vdaka, no este tolko by mohlo vydrzat 🙂 vy sa ako citite matka? 🙂

benitas
31. máj 2008

no celkom OK az na to teplo, fuuu 😒

weroni
31. máj 2008

no Matka vy to budete mat divoke cez leto - ale sak aspon sa budete moct osviezovat - na rozdiel odo mna 😅 kedze sa budem zrejme aspon tych 6 tyzdnov cistit - takze na bazen mozem tak akurat pozerat 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre