Je tu niekto zo Senice a okolia?

radoslava
6. aug 2007

Pochadzam zo Senice ale 9 rokov som zila v BA a teraz 3 roky v Pezinku. Vytvorila som ale tuto temu lebo predpokladam ze tu postretam kamosky minimalne z detstva, skolky alebo skoly 😀

avanka
4. máj 2009

No tak teraz sme prisli z tej pizzerie Morgan, zbehli sme si tam v ramci oslavy zajtrajsieho 2. vyrocia sobasa na pizzu 😉
je to tam uzasne, pizza fantasticka, detsky kutik je tiez fajn, je tam stolik, 5 , hracky....
rozhodne sme tam neboli poslednykrat

alena22
4. máj 2009

ahojte , jej avanka tak super aj my musime dakde vyskusat a popredu gratulujem k 2 vyrociu sobasa aby som do zajtra nezabudla 🙂
ale mame burku paradnu ze? Ja som isla z prace tak sa blyskalo hrmelo des a adrianko zbadal z okna blesk a chudatko tak sa zlakol krical blika blika a stiskal tatina 😀

avanka
4. máj 2009

dakujeeeem 😉 tych 5 malo byt stoliciek 😀 😀 😀 😀
My sme zmokli, Luli sa aj zobudil na to, ze mu kvapla no nos kvapka 😠 😠 spal len pol hodku, tak snad do 7 nejako vydrzime
Teraz nam tatinko zaspal a maly cita novy cas pre zeny 😀

alena22
4. máj 2009

no u nas sa maly oprel o tatinka a zaspal kedze cez den zaspal iba 20 minut v cakarni takze teraz dohana ale necham ho len chvilku inak by mi tu do noci hopsal 😝 😅

mamartinka
4. máj 2009

baby ako zmensujete fotky do albumov?poprosim uplny postup.dakujem

alena22
4. máj 2009

jaj bola som v kauflande a mali kremese v akcii do zajtra sa musia zjest co nam az taky problem nerobi ze? 😀 😀 😀 to budu strie zas 😀 😀 😀
avanka lukasko je v tom podarenyyyyyyyyyy 😵 😵 😵 echt fesak 😉
mamartinka ja mam fotky ukladane ako irfanView a tam ked si ju rozkliknem mam hore menu tak dam ze obrazok , potom velikost zmenit , tam si zakliknem v tom okienku ze 640x 480 pixelov potom dam ok a potom dam zase hore v menu ze subor ulozit ako a potom uz kam chcem ulozit ci listy ci nejaky subor 😉

vana
4. máj 2009

Ahojte!
Tak Zuzi gratulujem aj ja k výročiu 😀 Super že ste to tam testli aspoň vieme ešte kam sa dá s detmi.
Luli bude fešáčisko v lete 😀

Ali ty nerob chute ja tu lúskam knižku o zdravom stravovaní tak neviem...a inak ako v práci už si sa zabehla?

Ja sa musím pochváliť teda Beky chválim už skoro dva týždne sme bez plienočky,už aj pred tým sme boli ale ešte sa nepýtala a každý deň sa nám podarilo niečo ocikať čo teraz už nieje,ani von už plienku nenosíme ani cez obed ked spinká,iba na noc pre istotu aj to ju má ráno suchú tak sa tešíme z velkého pokroku.

avanka
4. máj 2009

Babulky, dakujem 😉

Jani, to je parada, Beky je sikulka 😉

Ali, dala by som si veru kremes 😠 ale to by som zaludku narobila 😀 na veceru som mala zeleninu so sunkou, syrom zaliatu olivovym olejom.....mnaaaaaaaaaaaaaaam

alena22
4. máj 2009

jani super rebeka je velka sikulka 🙂 🙂 🙂
ja vobec neriesim este bezplienkovanie my sme vyskusali a krasne vydrzal vzdy tak 10-15 minut a cuuuuuuuuuuur 😀 😀 😀 kade tade aj ked niekedy sa vypytal, no pockame si na leto 😝
ja snim neni som cele dne a v skolke ho to nenaodnaucia vies ako a za tu chvilku co sme spolu po obede ked pridem tak akurat co ma zabavu ze mi cika po byte 😎

v praci pohodicka dobre mi tam je uz som si zvykla a aj oni na mna dufam tak fajn citim sa tam dobre, neni to ze by som so strachom ci odporom nejakym behala do robotky 😵

alena22
4. máj 2009

a budte radi ze nemate tie kremese ja som sa tesila na ten puding a ble ako pena hnusna umelina 😝
tak ostali v hambe v chladnicke asi sa tam aj pokazia 😀

sylverka
5. máj 2009

ahojte beki gratulujem k super vykonu ali som rada že si si zvykla blahoželam k vyročiu avanke a všetkým zdravim
🙂

vana
5. máj 2009

Ahojky!
veru ty to máš tažšie s tým odnaučaním,ale každý sa to raz musí naučiť,ale chalani sú trošku neposlušnejší.
To je fajn že si si zvykla,ono je dobre ked sa chodí s radosťou do práce.

Sylvi kedy idete zase jazdiť?

cezetko
5. máj 2009

Ahojte. Tak vsetkym co maju co oslavovat gratulujem. Beky je velka sikulka.
Ja vam spravim chute, prave sa ladujem zmrzlinkou tvarohovy misa. Je to super. To tehotenstvo ma obcas aj vyhody 😉

alena22
5. máj 2009

ahojte mirka nam prave adko zaspal a premyslame ze si dame kokosovu zmrzlinu s jahodami a slahackou 😀 😀 😀 😀 😀 ale bojim sa ze ked sa mi podarilo konecne zas trosku dat dolu (nie moc len dve kila) tak ze to zas takto naberiem ale ked si da eto dam si aj ja to je jasne sameho ho v tom nenecham 😀
ale misa je lepsi tvarohovyyyyyyy mnaaaaam 😝

vana
5. máj 2009

baby nerobte chute,já tu ohryzkávam jablčko.
beki dnes prvý krát spinká v noci bez plienky ani za svet si nechcela dať,ked som jej ju dala odopla si ju a zahodila do koša mrška jedna,tak uvidíme 😅

avanka
5. máj 2009

Jani, tak drzim palce 🙂
My sme dnes mali na veceru pecene zemiaky a sparglu s holandskou omackou.....mnam, to je lepsie ako zmrzka....ja som asi divna, ale to studene cudo moc nemusim 😀

sylverka
5. máj 2009

jani dufam že v piatok sme tam objednaný miša je fajn teda nanuk ale zemiaky by som si tiež dala s tou holandskou omáčkou mnam mnam gratulujem všetkým ktorý maju radi dobre jedlo aj zmrzlinu 😝

avanka
6. máj 2009

Jani ako dopadla noc?

vana
6. máj 2009

Ahojte!
Parada,cikala až ráno do nočníka,takže asi už jej plienku ani na noc nenanútim,ale ved to sme chceli.

Sylvi dnes sa to vyprší a v piatok bude pekne tak si to užite aj ja by som šla hned 😀

sylverka
6. máj 2009

super beki je šikovnica jani ved môžeš aspon sa pozriet neviem či si šofer my by sme ta vzali ale ked dozadu dam autosedačku už tretia by sa tam nezmestila 😢

cezetko
6. máj 2009

Sylvi, Sabinka je este v autosedacke alebo ma uz ten podsedak? Co planuejte na vikend?

vana
6. máj 2009

Sylvi ja nie som šofér žial,ale my chodíme vždy oklolo ked ideme k rodičom a občas sa tam zastavíme,koníky sú super 😀

sylverka
6. máj 2009

mirka sabinka ma podsedak ale podsedak je široky skoro ako autosedačka vedla nej mam sedačku chicco take velke hovado pre alexiho lebo on už nechodi vo vajičku ak to tam natrepem tak mi ostava tam vzadu flek tak na pol zadku ani ja som neni šofér ak by som bola určite by som niekoho vzala sa tam pozriet teda ak by si odvažil si so mnou sadnuť do auta papa babenky majte sa ružovo 😎

mamartinka
7. máj 2009

ahojte.co porabaju Senicanky?

alena22
7. máj 2009

Ahojte, hura volno 😀
My sme sa dnes s adkom konecne dokopali k vypisovaniu pozvanok na party tak sme makali 😵
V sobotu ideme zaparit na tu 90-tku k babicke do sobotista tak bude veselo a na dalsi tyzden uz ma adko oslavu, boze ako to uletelo a uz dva rocikyyyyyy 😵 😵 😵 to neni ani pravda a vam zas babule uletelo to druhe tehu a za chvilku su tu senicke prirastky 😉
sylverka ako boli ste jazdit 😕 pekne bolo isto si to sabka uzila zasa 🙂
mna dnes muzik milo prekvapil ja som prisla z prace a aoni ma s adkom cakali s cerstvo napecenymi osimi hniezdami skoricovymi mnaaaaaaaaaaaam 😝 😝 😝 😝 😝
a 12.6. ide na to cetecko sa aj bojim aby mi daco nenasli ☹ 😒 😢

mamartinka
7. máj 2009

ali a co ides na cete?a kam?si chora neaka?no Adko uz je velky chlop.uz 2 rok bude mat.leti to co?

alena22
7. máj 2009

mamartinka ja co chodim s tym ze nemam stitnu tak mi vysledky nejak nedopadli dobre a doktorka si chce skontrolovat hypofizu ci mam ok 😒
no adka caka giganticka cars party 16 dospelakov a 6 deti 😀 😀 😵 😵 😵

mamartinka
7. máj 2009

ten si zasa uzije.a inak ta babka uz tiez ma dost rokov.90.uf.ja mam dedka 93 rocneho este.to su roky co?

alena22
7. máj 2009

no veru to su roky to sa my nedozijeme 😀 ja teda isto nie ja skapem kolom 50-tky 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre