Je tu niekto zo Senice a okolia?

radoslava
6. aug 2007

Pochadzam zo Senice ale 9 rokov som zila v BA a teraz 3 roky v Pezinku. Vytvorila som ale tuto temu lebo predpokladam ze tu postretam kamosky minimalne z detstva, skolky alebo skoly 😀

vana
7. máj 2009

počúvaj ty si nejaká skeptická takto pred víkendom.Neboj všetko dobre dopadne,budeš v poriadku.

Ozaj idete niekdo na mílu pre mamu?

alena22
7. máj 2009

jaj jani to ja stale takto myslim ze dlhsie to nebude 🙂
ja isto nejdem na milu citala som o tom v praci je letacik ale nejdem 🙂
ja by som skorej potrebovala niekoho kto sa chysta do ikei potrebujem nieco do narodiek kupit co chcem aby svokrovci akoze kupili adkovi k narodkam ale jedneho mam uz vybaveneho len to bude az v piatok ale ja by som na tom chcela este spravit mensie upravy a v piatok uz bude neskoro ale no ked nezozeniem nikoho bude stacit aj v piatok 😀

vana
7. máj 2009

jej tak to ti já nepomožem tam už som pekne dlho nebola,naša beki je zlá cestovatelka tak som štastná ked vydrží asoň do hodoša.
A ty už máš pre adka všetko pokúpené?

alena22
7. máj 2009

ja jasne ze mam ja uz davno, sme mu kupili lego duplo velku poziarnu zbrojnicu, flasku so slamkou taku s autickom cars,celu party vyzdobu cars, tenisecky adidas, nike letnu supravku a este cosi mi ma prst postou ale uz som aj zabudla co som to objednala od naich dostane taky velky box cars na kreslenie od krstnej kamion cars s mcqinom ci jak sa to pise na dialkove kriedy detsky stolik a dve stolickyulozne boxiky asi nejake na hracky sme si zelali, nejake tie auticka cars a take ani neviem vsetko co ozaj toho bude vela 😝 😀 😝 😀
adko by aj vydrzal ale nemame cestu a nechcem tam letiet teraz len koli tomu ved kupime a dovezie sa v piatok po tom petovom znamom 🙂

alena22
7. máj 2009

Vy co planujete beki kupit k narodkam?

vana
7. máj 2009

tak to teda bude chvílu zamesnananý s rozbalovaním, bude mat toho požehnane,ja som akurát pozerala nejaké kuchynky už to tiež musím objednať aby to dovtedy prišlo,nenormálne to letí.

alena22
7. máj 2009

adko ma v poslednej dobe balit macikom plienocky davat im cajik a tak sa zacal zaujimat aj o ine veci ako auticka a zvieratka plastove, tak sme s muzom velmi radi 🙂
na zajtra sme si vypracovali plan ze dame mackovi miesto plienky slipky a aj adkovi a budeme ich posadzat na nocnicek a uvidme 😝 😀 😝
ako sa drzi beki s nocnickom?

alena22
7. máj 2009

no veru leti to jak dive, jej a dostane aj duplo vlacko drahu od barusky pocitam ze ta bude mat uspech veliky lebo je na baterky tusim a jazdi vlacik sam to on moze take veci 😀

alena22
7. máj 2009

my sme aj premyslali ten stolik nieco ako bob stavitel ale on take naradie ma od vianoc akurat nie v stoliku ale v kufriku ako ma aj tatinko tak maka na vymene kol na autickach a sem tam aj kladivo pobucha akoze klincek zatlka ale ozaj malo skor si zmysli ked peto daco doma robi a on hned vytahuje tie svoje veci a vrta reze klincuje 😀

alena22
7. máj 2009

no padim ja do hajan maj sa papa dobru noc 😉

vana
7. máj 2009

Bibi bola zobduená tak som bola pri nej chvílku,my pohoda bez pienok stále,pekne sa pýta sama sa tomu čudujem že ako to super zvláda,už aj vnoci sme bez,dnes tretia noc,ona to úplne odmieta mat na sebe.
Tak dobrú nocku!

mamartinka
7. máj 2009

dobru noc Senicanky. 😉 sladke sny a ruzove teple rano.

alena22
8. máj 2009

Dobre ranko, jani to je fakt super s tou beki ja som zvedava kolko krat sa pocika adko dnes do slipkov 😅

avanka
8. máj 2009

Tak Ali, kolkokrat uz? 😀 😀

Jani, my ideme na milu...o pol 12 ideme do Hodonina plavat, a ked sa maly vyspi, dorazime, akurat neviem, ci mame ist na bycikloch alebo korculiach 😅

vana
8. máj 2009

Ja viem aké je to s chalanmi,malý v rúsku mal skoro dva a pol roka ked sa začal pýtať a ešte v troch rokoch spával s plienkou a ani mu to nevadilo,tak ked mi kamoška povedala že jej dvojročná malá už nespí s plienkou zdalo sa mi to nereálne,ale pohoda ta príde aj u vás,dnes vnoci sa dokonca vypýtala cikat,vycikala sa a spinkala dalej.

Zuzi tak sa tam uvidíme ,môžeš ísť aj na korčuliach aj kočíkom ako len chceš,ja rozmýšlam že zoberieme buginu už tak bibi pol roka nesedela tak snád jej to bude vzácne chvílku sa povožiť.

alena22
9. máj 2009

no nepocikal sa ani raz lebo bez plienocky bol len chvilku potom prisla prva navsteva druha a nakoniec sme si sli sadnut do dony takze sme moc netrenovali 😒
teraz adko maluje babke obrazok dnes ideme na oslavu jej 90-tky tak aby mala darcek od neho 😀
vy co mate v plane? tusim bude aj pekne paradicka 😵

alena22
9. máj 2009

Stija co je s tebou sa nehlasis si chora alebo nemas casu ci uz si v porodnici????????? 😕

mamartinka
10. máj 2009

no tak maminy,mamicky vsetko najlepsie k dnesnemu vasmu sviatku.Stija uz nieco mas?aj ja by som rada vedela co je s tebou?kedy mas ten termin vlastne?tak si vsetky este uzite nedelu.my mame konecne potyzdni pekne. 😉

alena22
10. máj 2009

ahoj mamartinka dakujem za gratulaciu 😵
aj ja zelam mamickam vsetko naj naj naj aby nas deticky a muzikovia posluchali 😀

ja som vcera prisla z oslavy a isla som von s babami na damsku jazdu na vinecko jasne ze sme skoncili v ipone na diskoteke ale slusne o pol tretej uz som bola aj doma 😝

mamartinka
10. máj 2009

no Ali ale vam bolo teda.a babkyna oslava ako dopadla?fotky niesu?

alena22
10. máj 2009

jaj fotky su na facebooku moment dam link 😀
my ideme dnes s muzikom do kina vecer ako za mlada joj romantika bude 😀 😀 😀

alena22
10. máj 2009

http://www.gorila.sk/product/201477
na toto dnes ideme libas jako buh 🙂

mamartinka
10. máj 2009

a naco pekne idete?Ali opytam sa ta.nevies kde by usili 2 perove vankuse a 2 periny?ale perie nemame.potrebovali by sme na dom.

mamartinka
10. máj 2009

az teraz citam na co to idete.prepac nevsimava som. 🙂 Adulo co poraba.

mamartinka
10. máj 2009

Ali co to bolo za sprievod.vydim ze aj nasa kapela popudane tam hrala.vsetko znami chalani.foky su supris. 😉

alena22
10. máj 2009

mamartinka ved v hodonine v jysku kupis uz hotove perove a fajne a aj cenovo su tam dobre veci 😉
mozno aj inde sa da ale neviem o tom ja mam tento jysk v pamati a este neviem ci ciperia ci tam aj robia takto ze ti usiju alebo tam iba peru to neviem 😅
to bol sprievod hasicov neviem ci 150 rokov mali alebo daco take 😅

mamartinka
10. máj 2009

dakujem Ali.az prideme domou sa tam zajdeme pozret.to je tam ako je aj kaufland a ine obchody?je tam na tom aj napisane perove ci treba sa spitat.dik.

alena22
10. máj 2009

je to tam napisane isto a vidis to aj na cene tie umele su lacnejsie ako perove 😉
a ano je to tam
no ja padam do kina este maleho k svokre tak papaaaaaaa 😵

mamartinka
10. máj 2009

pa a prijemne pozeranie. 😉 a este raz vdaka

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre