Je tu niekto zo Senice a okolia?

radoslava
6. aug 2007

Pochadzam zo Senice ale 9 rokov som zila v BA a teraz 3 roky v Pezinku. Vytvorila som ale tuto temu lebo predpokladam ze tu postretam kamosky minimalne z detstva, skolky alebo skoly 😀

stija
5. jún 2009

Ahojte, dakujeme 🙂

ali to je vam hej, ked tak fajn varia. dnes sme neskoro vstavali a este nemam obed, premyslala som, ze co bude, ale tie gule nie su zly napad. a je to aj celkom rychlo. 😉

avanka
5. jún 2009

Aj ja teraz robim rastikovi na obed jahodove gule z tvarohoveho cesta... 😀 😀
Stija, mala je chutnucka 😉

Ali, no, my sme sa tam mali veru dobre......ja som v robote nikdy nejedla, obedy som nosila Rastikovi, aby som nemusela doma varit 😉

sylverka
5. jún 2009

ali to je dobre že Vam varia aspon nemusiš si nosiť papa 🙂

alena22
5. jún 2009

ahojte veru varia vyborne ja som minule mala doma tolko segedinu a ryzoveho nakypu ze muz cely tyzden len to zul co nestihal a chvalil kucharky tam ze fajne su 😝 😀

adko bol dnes v skolke vraj ukazkovy vzorny chlapcek tak sa vytesujeme 😵 😵 😵

mamartinka
5. jún 2009

ahojte.Ali adulik uz chodi do skolky nie do jasli?ako sa mate?nam sa tu uz dnes pokazilo pocasie.fuka,chladno a bude prsat.

alena22
5. jún 2009

mamartinka on je stale v jasliach to ja tak hovorim ze skolka ale my sme si nedavali prihlasku do skolky normalnej my sme stale v sanatku a este rok budeme 😉

ja budem tyzden bez mojich chlapov idem na sluzobku alebo ako to nazvat z prace idem na tyzden prec 🙂

mamartinka
5. jún 2009

a kamze idete?na aky vyletik.tak bude mat taino o robotu aspon postarane.ci niekto sa bude o Adulika starat?

alena22
5. jún 2009

peto bude s adkom 🙂 preto som kludna lebo viem ze muzik to zvlada v pohode bezo mna s nim 😵

ideme na zahorie do vojenskeho priestoru neni to daleko ale vies ako nemozem stade odist domov

mamartinka
5. jún 2009

to idete zajtra ci v pondelok az?

avanka
5. jún 2009

Jej a kedy odchadzate? kto vsetko ide?

Ja zavidiiiiiiiiiiiiiiim 😀 😀 😀

alena22
5. jún 2009

nie az 22.6. do 28.6.
idem ja a tonka a mirka bude za nami dochadzat a mozno aj mata 😵

alena22
5. jún 2009

zuzi a v auguste idem na letnu skolu bubnov do kunova sa velmi tesim na tie bubny som sa do nich zamilovala 😵
inak teraz na detsky den budem aj ja vystupovat s nimi tie bubny súprvu som si tak myslela ze boooze to bude des ze to ani nechcem ale uz som si zvykla na tu predstavu vsak co nanajvy si budu mysliet ze tam patrim 😀 😀 😀 apson bude sranda 😀

sylverka
5. jún 2009

super ali to uži si to pa 🙂

avanka
5. jún 2009

Potom mi napises termin, prideme vas tam pozriet

No a detsky den nie je nahodou zajtra?????

cezetko
5. jún 2009

Ali to mas super, ze sa na manzela mozes ohladne Adka uplne spolahnut. U nas tatinko s Leom bol sam minimum. Stale je v praci alebo v skole. Od dnes ma studijnu dovolenku. Pripravuje sa na statnice.

mamartinka
5. jún 2009

ahojki cezetko.ako sa citis?

alena22
6. jún 2009

zuzi od 22.6. do 28.6. 😉
miri no mozem sa spolahnut veru uz to mame odskusane a myslim ze oni tak nebudu smutit za mnou ako ja za nimi 😀 😀 😀 tatko to dokaze s adkom poriadne roztocit 😀
a tak ked muzik skonci skolu hadam sa bude viacej venovat 😉
detsky den je 13.6. 😎

avanka
6. jún 2009

Ali, myslela som ten Kunov 😅 na Zahorie na bycikloch sa bojim ist....
Joj, tak 13? tak to je skoda......Rastova mamina ma 50-tku, tak oslavujeme

alena22
6. jún 2009

jaj na kunov niekedy v auguste 😉

avanka
6. jún 2009

Tak to bola leja, co? Nastastie sa Luli ani nezobudil 🙂

My sme si s Rastikom otvorili De luxe, jahody, zakusky, veceru sme si urobili a ideme pozerat Anjelov a demonov na pocitaci..... 🙂

mamartinka
6. jún 2009

ahojte.ze leja co to je?ja uz ani nepoznam co je to prsat. 😀 obzvlast dnes ked je tak pekne v Irelande.cely den prsi a fuka.tipicke Irske pocasie.

alena22
6. jún 2009

Ahojte tak tu padali krupy ako blbe a cely lak na uate mam obuchany 🙄 😖 😠 😒 ☹ 😔

mamartinka
6. jún 2009

ahoj Ali.to az take skarede bolo?

alena22
6. jún 2009

ano bolo a som nahnevana teraz bud dat prelakovat auto nastastie mame prit takymto pripradom poistku alebo skusit s tou lakovacou tuskou porobit uvidime ☹

alena22
7. jún 2009

halo halo kde ste cely den?

sylverka
7. jún 2009

no tu v senici poniektorý papa 🙂

sylverka
8. jún 2009

to sem už fakt nik nechodieva haloo baby 🙂

stija
9. jún 2009

ahojte, no ako kedy. teraz velmi sporadicky. Ali uspesnu sluzobku. i tie bubny, ale to este az neskor, ze?

martinka a vy mate teraz ako?

mamartinka
9. jún 2009

ahoj stiji.my mame dnes pekne aj ked fuci.stiji ako Bejulka?

stija
9. jún 2009

ahoj, Beinka uz nie je cela zlta. Normalne uz nic nevidno, len ked sa mraci, alebo place, tak jej trocha vystupi zlta, uz zase sa slnime, ked je slniecko a sme zrovna doma. uz ale aj menej spinka, viac je hore a aj si pokrici. bolieva ju brusko. ale v noci spinka celkom dobre, teda jeden usek ma 4-5 hodinovy a potom uz sa budi castejsie. a nad ranom obcas pochodujeme, ked nechcem zobudit cely barak. niekedy jej ale staci, ked jej rozpravam. tak uvidime, co bude dalej. este sme neboli na klbikoch, tak tiez uvidime.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre