Je tu niekto zo Senice a okolia?

radoslava
6. aug 2007

Pochadzam zo Senice ale 9 rokov som zila v BA a teraz 3 roky v Pezinku. Vytvorila som ale tuto temu lebo predpokladam ze tu postretam kamosky minimalne z detstva, skolky alebo skoly 😀

sylverka
17. jún 2009

ali to som rada myslela som na teba čo a ako drž sa 🙂 vieš maš toho asi dosť možno si mala to bušenie zo stresu rodina praca a tak ☹

stija
17. jún 2009

ahojte
ali fajn, ze to mas dobre. aj vedia z coho to bolo?

my sme boli dnes u Pruzinca a o pol deviatej sme isli uz z polikliniky. takze celkom rychlo, kedze zacina ordinovat o osmej.

miri, este sa drzis?

alena22
17. jún 2009

ahojte dakujem baby ze ste na mna mysleli 😵
stija boli to nahromadene hormony v tele z liekov lebo telo si robi aj do zasoby a keby som si sem tam zabudla dat cerpa zo zasob a takto ked ja poctivo som hltala tak sa to hromadilo hromadilo az to vyrazilo tlak vysoky, tak nejako mi to vysvetlovali dnes 😒 ale isto aj stres troska kedze sa nahanam jak blbec ani neviem preco ja ani z tej prace nejdem normalne pre adka letim fucim nohy i nestihaju nie aby som sla pomalicky vsak mam cas ja vzdy chvatam ☹ no uz si dam lepsi pozor snad

sylverka
17. jún 2009

daj si pozor ali ideš zajtra???????,,,,

cezetko
17. jún 2009

Ali pomali dalej zajdes 😉 Netreba sa tolko nahanat. Zdravie mame len jedno 😉
Ja som este v celku. Moj manzel je uz bakalar, takze mozme v klude rodit 🙂

alena22
18. jún 2009

ahojte, avanka kraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaasne fotky si pridala joj super lukasko je strasne krasnucky okatucky 😵 😵 😵 😵 😵 😵 no maly model je to 😎

avanka
19. jún 2009

Ali, dakujem 😀 😀 je to moje zlato.....
Dnes napisem IP, ak stihnem 😅

vana
19. jún 2009

Ali tak to je fajn že to nie je nič horšie,ked ti dojde vasokardin stav sa u mna aj ja sa ním musím cpat. ☹

Zuzi nádherné fotečky Luki pekne rastie,to ste u babiny na Myjave?
Už som vás dlho nestretla kam teraz chodíte s malým,chodíte aj na ihriská?

sylverka
20. jún 2009

ahojte pisala mi mirka že moje predpovede sa vyplnili 🙂

alena22
20. jún 2009

sylverka vsak pis viem ze ma dievcatko uz ale ako sa vola nejake tie cm a gramy by si mohla hodit do placu nie? 😵

alena22
20. jún 2009

Mirke gratulujeme k malej slecinke krasne vam to vyslo budete mat parik (aspon docasne kym pribudne tretie 😀 ) a mamicke zelame skore zotavenie vela mliecka a pevne nervy a malickej vela vela zdravicka 😵

alena22
20. jún 2009

jani a kolko toho vasocardinu jes ja rano a vecer tusim pätdesiatku 😅

mamartinka
20. jún 2009

no caute.Mirka gratulujem k malinkej bambulke.a ako Alca pise.Sylverka napis viacej.ako sa malinka vola kolko vazila a tak.no tak sa podaril parik.a kedy sa narodila?Sylverka pozdravuj ju odomna zejej zelam nech su hlavne zdravucke.ahojte.zelam pekny vykend

vana
20. jún 2009

caute kočky!
Mirka ma Ameli,krásné dievčatko,narodila sa ráno 8:40 a vážili 3400gr a meria 50cm,obe sú zravé a v poriadku.
Napísala by som aj skôr ale boli sme na chalupe,tak už máte komplet informácie

vana
20. jún 2009

Ali aj jem 3krát denne 25.

alena22
20. jún 2009

jej no super miery ma mala take akuratne to sa asi aj dobre rodilo 😉
Ameli je uz meno ci iba nejaka skratka Amelie? Ale da sa pekne volat potom na nu ze Ami a tak to sa mi paci 😵

bakatuska
20. jún 2009

ahojte tak gratulujeme aj mi k malinkej Ameli nech je zdrava a nech vam robi len samu radost 🙂

vana
20. jún 2009

Aj mna sa páči meno,volať ju chcú potom Lili a v rodnom liste bude zapísaná Ameli.
Mirka hovorila že s Leovým porodom sa to nedá ani porovnat,teraz to bolo ovela lepšie hlavne že nemuseli vyvolávat o trtej išli do nemocky a za chvílku bola na svete.

alena22
20. jún 2009

No a rodila nakoniec v tej skalici?
No mne by sa pacilo volat ju ami alebo tak vyslovovat ze eimi ale to je na nich 😉
jani a ty ked mas tie lieky si das poharik vinka a tak nevies mi poradit ci sa to moze? 😅 😀

vana
20. jún 2009

narodila sa v Skalici a zatial je Mirka spokojná.

Ja som ešte víno od vtedy nepila ani žiaden alkohol lebo mám po nich dosť nízky tlak tak si nechcem prihoršiť,ale ak máš dobrý tlak jeden pohárik ti určite neuškodí,vyskúšaj a daj vedieť že čo to spravilo ale ak nemáš problém na srdiečku nič ti to nespraví.

mamartinka
20. jún 2009

ahojte.Ali Adulo ma zasa pekne foto som pozerala.fesak velky to je uz. 😉

avanka
20. jún 2009

Juj, ved ja nestiham ani sledovat......
Mirke gratulujeme k malinkej a tisko zavidime 😀 prekrasne meno....tiez by sa mi pacilo ju volat ami.....my sme nasho Lukasa zacali volat Luli, ked mal asi 4 mesiace a ostalo mu to, uz mu nikto inak ani nepovie 😀

Jani, ano to sme u babiny z Myjavy, oni maju chalupu v Svancarovej doline, to je cca 8 km od Myjavy, no uplny raj...aj dnes sme tam boli....
A vonku travime cele poobedia, chodime von, ked sa maly doobeda zobudi , potom ho ukladam spat poobede doma a okolo pol 4 vyrazame, vraciame sa domov az na kasu a kupanie okolo pol 7....bud chodime do parku alebo na Kunovsku priehradu na ihrisko alebo za nasimi na zahradku

Ali, s mierou mozes 😉

alena22
20. jún 2009

jej jani ja si nedam ja sa bojim ked si ty nemala 😀 ja len ze vies ako ci sa lieky mozu s aloholom tieto ci ma neklepne 😀 vcera som mala na akcii nealkoholicke pivo 😅 a tiez sa mi chce po nich desne spat som uz o desiatej doma bola a sla spat som tam iba vyzyvovala 😅
zuzi ty si sportovec ja by som tak s malym niekam sla ale neda sa ked je zasa chorucky 😔

mandy20
21. jún 2009

ahojte kocky, pripajam sa ku gratulaciam k malej Ameli 😵 mamicke zelam skore zotavenie sa a vela vela mliecka a drobcekovi vsetko len to najsamlepsie do zivota, hlavne vela vela zdravicka 🙂

alena22
21. jún 2009

ahoj mandy a ty ako zijes som ta nevidela dlhooooooo a ani na skype som ta uz riadne dlho nevidela 🙂

avanka
21. jún 2009

Ali, co je Adkovi? Aj my sme bojovali 2 tyzdne so soplikami, ale uz to je lepsie.....

alena22
21. jún 2009

zuzi zapal priedusiek ☹ uz ma aj atb simkova mu dala lebo lidajova mala dovolenku 😖
teraz sme z u nasich adko diva dvd noodyho a my pomalicky pojdeme do maxu a do senice balit sa 😅

avanka
21. jún 2009

Ali, tak to ma mrzi....vy zajtra idete na to Zahorie, co?
tak krasny tyzden prajem, i ked s pocasim to tak nevyzera.....

alena22
21. jún 2009

dakujem zuzi, podla mna bude dobre aj napriek zlemu pocasiu 🙂
my uz sme doma, adrianko nam zamaval dal pusku a zavrel dvere a teraz som volala mame a ze sedi a vecera a dobre sa zabava s deniskou a dedkom takze jediny kto bude stale v strehu co sa deje budeme my s muzom a nie adko 😀 😅
stavila som sa v maxe a kupila som si krasnu teplakovku sa vytesujem aj suknicku 😀 no idem balit o osemj my ide van helsing to musim vidiet zboznujem ten film 😀 😵

avanka
22. jún 2009

halo, kde ste kto?? 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre