Je tu niekto zo Senice a okolia?

radoslava
6. aug 2007

Pochadzam zo Senice ale 9 rokov som zila v BA a teraz 3 roky v Pezinku. Vytvorila som ale tuto temu lebo predpokladam ze tu postretam kamosky minimalne z detstva, skolky alebo skoly 😀

mamartinka
22. jún 2009

cauko avanka.ako sa mate?akositema Senica uticha ked Alci nieje.

avanka
23. jún 2009

Ahoj, mame sa fajn, i ked by mohlo byt trosku teplejsie.....
Dnes mame 1 rocik, tak sa tesime 😀 😀 v sobotu je oslava

bakatuska
23. jún 2009

Lukaskovi zelame vsetko len to naj naj naj k tomu velkemu vyrociu a nech oslava dobre dopadne papa 😵 😵 😵

mamartinka
23. jún 2009

avanka aj ja sa pripajam k Lukaskovmu prvemu rocku.nech vam robi len samu radost a nech je zdravucky a hodnucky.vsetko naj a uzite si oslavu v sobotu 😉

avanka
23. jún 2009

Dakujem aj za maleho 😉

sylverka
23. jún 2009

Všetko najlepšie malemu lukaškovi nech ho po ceste životom sprevádza len štastie a pohoda 🙂

vana
23. jún 2009

Zuzi aj my prajem Lukimu všetko naj naj,aby bol tak poslušnučky ako doteraz a robil vám samú radosť.
A tebe prajem nech sa tortička podarí na sobotu.

avanka
23. jún 2009

Silvi, Jani dakujem.... 😉

stija
23. jún 2009

ahojte vsetci 🙂
chvilku som tu nebola, v sobotu sme sa stahovali, tak akosi nebolo kedy 🙂 a co vsetko sa tu nedeje

Mmirke aj Ameli zelam vsetko najlepsie, mamine mliecko a radost z malickej a Ameli hlavne vela zdravicka a hodne stastia, nech sa jej na svete paci 🙂

Lukaskovi gratulujem ku krasnemu rocku a zelam z dobreho len to najlepsie a z pekneho len to najkrajsie 🙂

Alenke a spol krasne dni na Zahori, i ked ona tu uz asi nie je, az po navrate 😉

stija
23. jún 2009

a Sylverka, co si predpovedala?

stija
23. jún 2009

ja idem zajtra (teda uz dnes 🙂 ) do prace, lucime sa s riaditelom, ide do dochodku. teda on sa luci s nami 🙂 a kedze mi nema kto varovat, ide aj mala, uz sa mi ohlasili varovcicky 🙂 tak uvidime ako bude

sylverka
24. jún 2009

predpovedala som jej že v sobotu porodi a stalo sa aj to že to bude dievčatko 🙂 a ešte jej chcem predpovedať aby bola zdrava štastna krasna a vynaliezavá nech robi rodičom len samu radosť 😀

cezetko
24. jún 2009

Ahojte. Uz sme doma. Hura. Mame sa super. Porod i poporodna starostlivost boli super. Bola som velm i spokojna. Bola plna porodnica. Kazdy den sa narodili aspon 3 deti, okrem vikendu. Leo to zatial zvlada hrdinsky, len sa mu nepaci, ked Ameli kojim a podobne. Chce ju nosit a hladit. Su to moje velke poklady.

mamartinka
24. jún 2009

Miri vitajte doma.to ma Skalica tolko babetiek ze maju plno?aj tam bola ta sestricka Jurickova?kto ti bol u porodu?aj manzel bol?tak hlavne nech ste zdravucke a nech babetko poslucha a robi vam radost.kolke ste boli na izbe.drzte sa adufam ze coskoro budu neake fotky.

vana
25. jún 2009

Ahojte!
Mirka tak si to doma užívaj kým je ešte Ameli ako tak spavá,leo už je velký braček tak musí maminke pomáhať.
Aj ked som bola v Skalici tak sa vela detí narodilo oni majú velkú spádovú oblasť.

Zuzi ako sa darí s prípravami na oslavu?Vola som ti že tú bielu čoko polevu v dukátoch majú aj v jednote,ale asi si ju už zohanala.

vana
25. jún 2009

Stija ako dopadla rozlúčka bola si aj s malou?

avanka
26. jún 2009

Jani, si zlata, uz som ju kupila prave v jednote 😀
no medove rezy aj zerbo su upecene, teraz som dopiekla spenatovu roladu, idem ju naplnit, peciem rolady z kureniec a este korpusy na torty musim zvladnut....do toho mi volala svagrina, ci mozem ist poobede pre Lucku do skolky a miska rano operovali na slepak ☹
Moja mamina je v tej nemocke, posielaju ju do Ba lezat, este ze dnes znova pride Rastikova mamina, aj vcera bola 🙂

Miri, tesime sa na fotky...kto ta rodil?
Cernak je uz v Malackach, co ma netesi

vana
26. jún 2009

Tak teda si v plnom prúde príprav,to budú mať hostia radosť tolko dobrotiek.
Tak nech sa ti darí a Miškovi aj mamine držíme palce nech sú skoro doma z nemocníc,mamina ide na Susch?
ked sa kopí tak sa kopí aj s chorobami.

Ali to čo už si doma ako ste sa mali?

stija
27. jún 2009

ahojte,

Miri super, ze si bola spokojna. este raz vsetko dobre 🙂 a tesime sa na fotky 🙂

sylverka z teba bude tusim bosorka 🙂 celkom sa ti v tych predpovediach dari

avanka tak to bude riadna oslava, aspon podla toho, ako vypekas 🙂 tak krasnu oslavu a uzite si to. a mamke skore uzdravenie.

na rozlucke som bola aj s malou. najprv spinkala, aj ked vsetci recnili, hrala hudba, ona si spokojne spala. a kedze aj riaditel patril k nam prirodovedcom, tak sme si pre neho prichystali male prekvapko a a trocha sme im spestrili program. a mala celu tu dobo spala, ked sme sa boli prezliect s5 do civilu, tak az vtedy sa zobudila, uz bola hladna, ved spala 5 hodin. napapali sme sa v kabinete a potom uz bola hore. ale bola super, lezala a kukala, neplakala ani nic pod. a potom zase zaspinkala. muz ked skoncil v robote, prisiel po nu a ja som potom este zostala, az kym nezavolal. tak som bola do pol deviatej. ani som si nemyslela, ze tam budem tak dlho. bolo fajn 🙂

sylverka
27. jún 2009

to je super že spinkala aspon si si to stija užila sabinka ked bola taka mala aj ona mi spinkala ked sme nikde išli no potom už čim bola staršia tak viac bola na nohach 🙂

mamartinka
28. jún 2009

Stiji Beatke k dnesnym meninkam vsetko najlepsie nech je zdravucka,nech posluska a nech vam robi len samu radost v zivote.

alena22
28. jún 2009

Ahojte tak som konecne doma bolo tam supersky jaj tolko zazitkoch a novych kamosov mame no na jednu paradu varili bombovo priam nas nacpavali pocasie bolo trosku horsie ale vzdy ked bola nejaka atrakcia ako zazrakom neprsalo takze SUPER 😵 😵 😵
ale tyzden stacil a som rada ze som doma 😝

lukaskovi k jeho prvemu rociku zelame vsetko len to naj naj naj aby ho mamicka s tatikom posluchali aby bol stale zdravucky a aby sa mu splnil kazdy snicek 😵 😵 😵 adko posiela pusinku 🙂

beatke k dnesnym meninkam zelame tiez vsetko najlepsie a posielame pusinky 🙂

Adko zvladol tyzden u nasich na jednotku ani sme mu nechybali v telefone mi kazdy den poslal pusinku a hral sa s deniskou a babi dnes sa uz pytal nazad tam a boli ma aj pozriet na zahori sme ho nemohli odlepit od stvorkoliek potvoru malu 😀

idem smer kufor a pracka myslim ze sa tam prebavim 😀

mamartinka
28. jún 2009

Ali vitaj spet.dufam ze coskoro budu neake fotky 😉

vana
28. jún 2009

Ahojte!
Tak super ste všetci víkendovali,Ali vitaj doma Adko je aký šikulák no neviem či by Bibi prežila týždeň bez maminky.

Zuzi tak tortička sa podarila,malý sa teškal čo?Si šikovnica.

Sija malej Beatke tiež prajem všetko naj naj hlavne aby bola zdravučká a posluškala rodičou.

My sme boli tiež celý víkend na vrbovciach a len sme gratulovali Tatino Ján,švagriná Beatka,další dedko Pavol,tak toho bolo požehnane.

alena22
28. jún 2009

ale baby vsetky deti by cydrzali to skorej my mamicky si myslime ze nie neboj sa nic zvladla by to v pohode 😉

sylverka
29. jún 2009

no vitaj alii zo služobky 🙂 želam beatke všetko dobre hlavne vela zdravička 🙂

cezetko
29. jún 2009

Ahojte.
My si zvykame na seba vsetci styria. Obcas je to dost besne.
Martinka boli sme tri na izbe. Manzel bol pri porode uplne bozsky. Rodila ma taka blondata lekarka. Boli tam fakt vsetci super.
Vsetkym oslavencom vsetko najlepsie!!!!

vana
30. jún 2009

Ahojte kočky kde ste kdo?
Mirka to je asi vždy veselé ked si súrodenci na seba zvykajú.Kočík ste kúpili?

Ali ako dopada žúrka?

mamartinka
30. jún 2009

ahojki vana.sa cudujem kdeste vsetki Senicanky?ako sa mas vani?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre